Dodaj do ulubionych

Kto ma nowy nick? - lista

19.02.03, 20:42

Watek załozyłem z powodu zmian na serwerze gazeta.pl, z których wynikła
między innymi koniecznosc zmiany nietypowych nicków.
Proszę więc te osoby, którym zmieniły się nicki o wpisanie się na poniższy
wątek-listę. Ulatwi to na przykład zmiane ustawień w "Moim forum" w
określeniu swoich przyjaciół... i innych takich ;)

A poza tym, może i webmasterzy stronki www.kfl.ho.pl zmienią na liscie
KaFeLków ich nicki po zalogowaniu ;)

Z góry dziękuję ;)

Pozdrawiam!

Oto lista:

nowy nick: yarro - poprzednio: yarro_
Obserwuj wątek
    • yarro Re: Kto ma nowy nick? - lista 19.02.03, 22:51
      Hm. Jeśli kropka sie nie obrazi:

      nowy: kropka - poprzedni: kropka.
    • saper_ Re: Kto ma nowy nick? - lista 19.02.03, 23:36
      Ja wczoraj stworzyłem sobie nowy login. Ale zrobiłem to pod wpływem emocji i
      teraz trochę mi głupio... kto wie o co chodzi - ten wie, kto nie wie - niech
      lepiej tak zostanie ;) A ten login o którym mówię może jeszcze kiedyś
      wykorzystam... na razie używam starego. Bo lubię swoje stare wygodne ubranie.
      • yarro Re: Kto ma nowy nick? - lista 20.02.03, 00:13
        Rozumiem cię.

        Ja mialem podkreślenie tylko z powodu braku wolnego yarro bez podłogi ;)

        Teraz już mam, co chciałem ;)

        Pozdrawiam!
        • saper_ Re: Kto ma nowy nick? - lista 20.02.03, 16:49
          Yarro - ja miałem taki sam powód dodania "_" Niestety dowiedziałem się, że
          saper@gazeta.pl jest wykorzystywany :( Zaproponowano mi "super" i "sapper" ,
          ale chyba nie skorzystam :( To już nie będzie to samo :(
          • hubar Re: Kto ma nowy nick? - lista 20.02.03, 17:05
            saper_ napisał:
            > Zaproponowano mi "super" i "sapper", ale chyba nie skorzystam :( To już nie
            będzie to samo :(
            --
            Saperku, faktycznie obie propozycje są jakiś dziwne. Druga przypomina za bardzi
            Leppera ;-) hihihihihi


            PS A inne znaki na końcu? No bo jakie nie mogą być?
            • hm` Re: Kto ma nowy nick? - lista 20.02.03, 17:09
              Na poczatku i na koncu literki byc moga.
              pozdr. jeszcze jako hm`
      • aric Saperze!!! 20.02.03, 08:27
        Ja cię proszę, jak Ci zabiorą "saper_" chciałbym, żebyś używał tego pieknego
        nicka, który sobie nadałeś, jest cudny, aż dziw bierze, że jest, ale skoto jest
        to nich bedzie i niech admini znają Cie wszem i wobec. Bo to coś
        niepowtażalnego.:)))))))))))))))!!!!!!!!!!!!!!
        • kropka Re: Saperze!!! 20.02.03, 10:23
          niepowtaRZalnego (powtórka) :). Z resztą zgadzam się zdecydowanie. Rewelacja.
          Pozyczysz go czasem? :)))
          • Gość: ja Re: Saperze!!! IP: *.toya.net.pl 20.02.03, 15:01
            czy 'zreszta' nie pisze sie razem?
            • Gość: bumbo Re: Saperze!!! IP: *.toya.net.pl 20.02.03, 18:46
              w tym zdaniu Kropki nie ma błędu - chodzi tu o "z (w domyśle : wymienioną)
              resztą" a nie o: "zresztą", czyli coś w rodzaju "poza tym"
            • kropka Re: Saperze!!! 20.02.03, 20:56
              Zresztą, z resztą (tekstu) zgadzam się całkowicie :)))
    • pchor_saper Re: Kto ma nowy nick? - lista 20.02.03, 17:45
      Poszedłem za owczym pędęm i stworzyłem sobie nowy nick. Jaki - dobrze widać.
      pchor to skrót od podchorąży. Nic mądrzejszego do głowy mi nie przyszło. Dopóki
      będę mógł - będę używał starego.
      • hm` Re: Kto ma nowy nick? - lista 20.02.03, 17:46
        Bosze......... NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
        pozdr. hm`
        P.S.
        Ciekawe jak bedzie nazywac sie Do~
    • saperka Re: Kto ma nowy nick? - lista 20.02.03, 18:36
      z różnych powodów to mój ostatni wpis pod nickiem "saperka". Likwiduje swoje konto. Wróce inna.
      Poczta obowiązująca: saperka_kfl@poczta.fm + nowa gazetowa jeśli mnie rozpoznacie:>
      • Gość: micin Re: Kto ma nowy nick? - lista IP: *.zelow.sdi.tpnet.pl 25.02.03, 17:16
        saperka napisała:

        > z różnych powodów to mój ostatni wpis pod nickiem "saperka". Likwiduje swoje
        ko
        > nto. Wróce inna.
        > Poczta obowiązująca: saperka_kfl@poczta.fm + nowa gazetowa jeśli mnie
        rozpoznac

        Czyżby Fleurette???
        Witaj w nowym wcieleniu:)))))

        pzdr
        m
        • fleuriste Re: Kto ma nowy nick? - lista 25.02.03, 19:03
          ...and the winner is... Micin :)
          W takim razie już nie ma zagadek do rozwiązania ;)
          • Gość: micin Re: Kto ma nowy nick? - lista IP: *.zelow.sdi.tpnet.pl 25.02.03, 19:08
            fleuriste napisał:

            > ...and the winner is... Micin :)

            Kurczę, ostatnio mam coś szczęście do wygrywania. Czas najwyższy wysłać
            totolotka:))))
            Pozostaje pytanie: czy Fleuriste to Saper???
            Ładnie, ale ja się tak bardzo przyzwyczaiłam do tamtych nicków...

            pzdr
            m
            • fleuriste Re: Kto ma nowy nick? - lista 25.02.03, 19:14
              Zacznij obstawiać tego totolotka ;) Może jeszcze na Służewcu zaczniesz grać? ;)
              hihihi
              Cóż... dzięki adminom nadszedł czas na pewne zmianyc :(
              • hubar Re: Kto ma nowy nick? - lista 25.02.03, 19:19
                fleuriste napisał:
                > Zacznij obstawiać tego totolotka ;) Może jeszcze na Służewcu zaczniesz
                grać? ;)
                hihihi
                Cóż... dzięki adminom nadszedł czas na pewne zmianyc :(
                --
                Czy to jedyne zmiany, czy są jeszcze jakieś ?? :(
                • fleuriste Re: Kto ma nowy nick? - lista 25.02.03, 19:20
                  hubar napisał:

                  > Czy to jedyne zmiany, czy są jeszcze jakieś ?? :(

                  Uściślij pytanie, bo nie rozumiem o co pytasz.
                  • Gość: Maruda Re: Kto ma nowy nick? - lista IP: *.tvsat364.lodz.pl 25.02.03, 19:25
                    A ja tu czegoś nie rozumiem. Zmiany zapowiada Saperka, a Florystą okazuje się Saper, który podaje się za Saperkę:
                    Saperka: Wróce inna.
                             Poczta obowiązująca: saperka_kfl@poczta.fm + nowa gazetowa jeśli mnie
                             rozpoznac
                             
                    Micin:
                             Czyżby Fleurette???
                             Witaj w nowym wcieleniu:)))))

                    Saperka:
                    ...and the winner is... Micin :)
                    która okazuje się Saperem :-)))))))) Może mi ktoś to wyjaśnić, czy mam się o siebie zacząć martwić?
                    • Gość: micin Re: Kto ma nowy nick? - lista IP: *.zelow.sdi.tpnet.pl 25.02.03, 19:30
                      Gość portalu: Maruda napisał(a):

                      >Może mi ktoś to wyjaśnić, czy mam się o si
                      > ebie zacząć martwić?

                      Może nie o całego siebie, ale badania wzroku byłyby wskazane:P

                      Fleurette- Saperka
                      Fleuriste- Saper

                      I wszystko jasne:)))))

                      pzdr
                      m
                    • fleuriste Re: Kto ma nowy nick? - lista 25.02.03, 19:33
                      Oj Marudo Marudo, Ty to jak nikt potrafisz zamieszać to co proste w swej
                      istocie. Zmianę nicka zapowiedziała Saperka i przybrała sobie miano fleurette
                      od... mniejsza z tym od czego ;) A potem ja utworzyłem login fleuriste. Tak dla
                      odmiany ;) Poprzednio była Saperka od Sapera, teraz będzie Fleuriste od
                      Fleurette :)
                      • Gość: Maruda Re: Kto ma nowy nick? - lista IP: *.tvsat364.lodz.pl 25.02.03, 19:39
                        I wszystko jasne :-)))

                        A z moimi oczami, to przyznaję, od pewnego czasu coś jakby nie tak...

                        Dziękuję za wyjaśnienie :-)))))
                  • hubar Re: Kto ma nowy nick? - lista 25.02.03, 19:28
                    fleuriste napisał:
                    > > Czy to jedyne zmiany, czy są jeszcze jakieś ?? :(
                    > Uściślij pytanie, bo nie rozumiem o co pytasz.
                    --
                    Głównie chodzi mi o KFŁ...
                    • fleuriste Re: Kto ma nowy nick? - lista 25.02.03, 19:37
                      Na razie zachowajmy status quo. Pewne rzeczy musimy sobie przemyśleć.
    • do~ Re: Kto ma nowy nick? - lista 20.02.03, 23:44
      Do~ bedzie Do~, a jak nie bedzie Do~ to bedzie Do~
      • aric Re: Kto ma nowy nick? - lista 21.02.03, 08:31
        Właśnie!!!!!!! Tak trzymać.:))))))
      • yarro Re: Kto ma nowy nick? - lista 21.02.03, 16:56

        ?
    • ixtlilto Kto ma nowy nick? - lista 12.07.03, 23:04
      Od dziś można zapomnieć o starych nickach. Do archiwum odchodzą podłogi,
      kropki, tyldy i "pierdolniki".
      Kto jeszcze w zwiazku z tym zmienił nick?
      • hm` Re: Kto ma nowy nick? - lista 12.07.03, 23:34
        Spoko spoko, nadgorliwosc jest gorsza od faszyzmu. Pierdolnik jeszcze jest.
        pozdr. hm`
        • do~ Re: Kto ma nowy nick? - lista 13.07.03, 00:30
          Jak widac nie wszystkie zle przepowiednie sie sprawdzaja :-)))))
          Pozdr.
          • hm` Re: Kto ma nowy nick? - lista 13.07.03, 01:05
            No ba! Dorotko :* ;]
            pozdr. hm`
            • do~ Re: Kto ma nowy nick? - lista 13.07.03, 09:29
              I caly czas dziala.... Ciekawe kiedy przestanie.
              Pozdr.
              • hm` Re: Kto ma nowy nick? - lista 13.07.03, 10:02
                No ciekawe kiedy, chyba okres urlopowy... vide:
                forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=299&w=6832140&a=6921518
                ;]
                pozdr. hm`
    • laughingheart Re: Kto ma nowy nick? - lista 13.07.03, 01:18
      Ja mam nowy nick, zmieniony tylko dlatego że poprzedni mi się nie podobał.
      Dawniej leoel.
      kfl - nie dotyczy (na razie, mam nadzieję)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka