yarro
19.02.03, 20:42
Watek załozyłem z powodu zmian na serwerze gazeta.pl, z których wynikła
między innymi koniecznosc zmiany nietypowych nicków.
Proszę więc te osoby, którym zmieniły się nicki o wpisanie się na poniższy
wątek-listę. Ulatwi to na przykład zmiane ustawień w "Moim forum" w
określeniu swoich przyjaciół... i innych takich ;)
A poza tym, może i webmasterzy stronki www.kfl.ho.pl zmienią na liscie
KaFeLków ich nicki po zalogowaniu ;)
Z góry dziękuję ;)
Pozdrawiam!
Oto lista:
nowy nick: yarro - poprzednio: yarro_