Dodaj do ulubionych

wybory 2007?

02.09.06, 14:02
wiadomosci.onet.pl/1379871,11,item.html
i tak będzie pewnie. nie uchwalą budżetu. jest szansa odsunąć Kaczyńskich i
ich zakompleksioną ekipe od władzy.
Obserwuj wątek
    • evonka Re: wybory 2007? 02.09.06, 14:06
      cassani, musisz odpocząć. zielona trawka. słońce wrześniowe piękne. odetchnij.
      nie warto sobie głowy zawracać układem premier-wicepremierzy... naprawdę..

      przeciez to zdrowie mozna stracic...
      • cassani ja sie nie ekscytuję specjalnie 02.09.06, 14:09
        ale dziękuje za troskę :)
        • evonka no bo ja sie troche juz martwie 02.09.06, 14:13
          bo tu wymioty, tu nerwy... ;-)
          a olać to wszystko! na niebo spojrzeć...
          • sztamka Re: no bo ja sie troche juz martwie 02.09.06, 20:35
            evonka napisała:

            > bo tu wymioty, tu nerwy... ;-)
            > a olać to wszystko! na niebo spojrzeć...

            ...i mieć to w dupie, robić swoje :))
      • mag.gie Re: wybory 2007? 02.09.06, 14:12
        Pan Lepper zaszalał.
        Według mnie w przyszłym roku już nie będzie ani tego pana ani Samoobrony na
        'scenie' politycznej. Tym oświadczeniem sam podpisał na siebie wyrok.
        PIS nie pozwoli podejmować mu takich decyzji, swiadczących także o słabości
        koalicji.
        Lepper stał się ich marionetką, jego wyborcy grzecznie oddadzą głosy w wyborach
        samorządowch a później spadówa.

        Taka 'polityka'.
        • cassani Re: wybory 2007? 02.09.06, 14:25
          Lepper nie spadnie w przyszłym roku ze sceny. właśnie o to zaczął walkę. PiS by
          go zjadł gdyby tkwił w koalicji 4 lata.
    • longeta Re: wybory 2007? 02.09.06, 14:08
      Nie wybieram sie,ale powodzenia na nowej drodze rozwoju
      hehehe
    • keridwen kasani 02.09.06, 14:14
      ja chce obiecana plyte! (:
      • cassani o cholera 02.09.06, 14:26
        obiecuję obiecuje obiecuję! jestem ostatnio strasznie zalatany - next week w
        Poznaniu - może następny weekend - dam znak na priva - przepraszam :)
    • perseidaa Re: wybory 2007? 02.09.06, 14:15
      problem w tym, że nie miałabym na kogo głosować :(
      • cassani i to jest słuszna uwaga 02.09.06, 14:26
        bo ja też nie.
        • longeta Leper zostanie prezdentem 02.09.06, 14:49
          a samoobrona będzie rzadzić,taki jest mój czarny scenariusz
          • cassani Re: Leper zostanie prezdentem 02.09.06, 15:23
            jak sie faktycznie nie wybierzesz na wybory to tak.
            • longeta Re: Leper zostanie prezdentem 02.09.06, 15:34
              A skąd wiesz że na Andriu bym nie zagłosował?
              Mam gdzieś kto wygra,obojetnie kto to by nie był i tak będzie uzależniony od
              ruskich,uni i ameryki
    • agtsmith lolololol omg? 02.09.06, 14:48
      "Wicepremier dodał, że Samoobrona przez cały czas jest przedstawiana przez PiS
      jako partia bez programu, walcząca tylko o stołki."

      A co, moze jest inaczej?
    • fanki.casszanki heh 02.09.06, 15:11
      Oj cassani, ty przez tych Kaczyńskich naprawdę całkowicie ześwirowałeś.
      Wcześniejsze wybory to co najwyżej twój kolejny mokry sen. Wiesz co to jest gra
      polityczna? Lepper walczy o kolejne stołki więc straszy...
      • longeta Re: heh 02.09.06, 15:14
        fanki.casszanki napisała:

        > Oj cassani, ty przez tych Kaczyńskich naprawdę całkowicie ześwirowałeś.
        > Wcześniejsze wybory to co najwyżej twój kolejny mokry sen. Wiesz co to jest gra
        > polityczna? Lepper walczy o kolejne stołki więc straszy...

        Oczywiście że tak,gościu myśli i nastepne wybory za 3 lata będą jego
        • cassani a co Ty raptem żeś taki błyskotliwy się zrobił 02.09.06, 15:19
          że wiesz co ja myślę?
      • cassani ale 02.09.06, 15:17
        ja te wybory juz wróżyłem wiosną. Od początku nie wierzę że oni przetrwają 4
        lata i jestem zdziwiony że wytrzymują aż tak długo. Ta koalicja to interes
        tylko i wyłącznie dla PiS - LPr już nie istnieje a Samoobrona boi się
        marginalizacji - cieszą się ze stołków ale wiedzą że jako partia protestu
        oddalają się od swojego elektoratu. a ześwirowałem nie przez Kaczyńskich tylko
        przez wódę i imprezy :)
        • longeta Re: ale 02.09.06, 15:20
          To zachowaj chociaż trzeżwość umysłu kiedy pijesz,ja zawsze mam kłopoty z
          błędnikiem w trakcie i po.
          • cassani wiele wymagasz 02.09.06, 15:21
            jak mam zachować trzeźwość umysłu jak piję? Jak chcę zachować trzeźwość umysłu
            to nie piję.
            • longeta Re: wiele wymagasz 02.09.06, 15:32
              Umiarkowanie,jakieś 2 i ani promila wiecej,zobaczysz że wtedy można się obyć bez
              polityki
              • cassani Re: wiele wymagasz 02.09.06, 15:54
                najgorzej jak przy 2 promilach w rozmowie pojawi się jednak polityka. to koniec
                imprezy.
                • longeta Re: wiele wymagasz 02.09.06, 16:16
                  Jeszcze o ;dup...;można pogadać,to neutralny temat
    • titanic.kpt.tuska Mistrzu! Czym tak się podniecasz? 02.09.06, 15:45
      Przecież kilka miesięcy temu, PiS proponował Platformie(twoim ulubieńcom)
      wcześniejsze wybory. Wtedy "nie", a dzisiaj już "tak"? Miał być
      gospodarczo-polityczny armagedon, ale nic z tego nie wyszło i najwyraźniej nerwy
      wam puszczają. Tak śpieszno do korytka? Niestety musicie uzbroić się w cierpliwość:D
      • cassani to ty mi wyglądasz 02.09.06, 15:56
        na podnieconego.
        to było ładne: "PiS proponował Platformie(twoim ulubieńcom)",- zawsze dopisuj
        w nawiasie co masz na myśli bo faktycznie z czystego tekstu ciężko wywnioskować.
    • lavinka Re: wybory 2007? 02.09.06, 16:20
      Szansa? Czyżbyś liczył na cud? Lepper już rozdaje książki i zeszyty na
      wschodzie....
      • iszkariota Re: wybory 2007? 02.09.06, 17:24
        Mozliwe sa dwa scenariusze, albo beda współpracować jak dwie watachy wilków,
        albo rzucą się sobie do gardeł, a wówczas walka będzie krótka i krwawa. W obydwu
        przypadkach nie będzie żadnych zasad. Liczy się jedynie WŁADZA.
        Dla umęczonego kraju lepsze jest to drugie.
        • longeta to nic nowego nie odkryłeś 02.09.06, 17:33
          iszkariota napisał:> przypadkach nie będzie żadnych zasad. Liczy się jedynie WŁADZA.
          > Dla umęczonego kraju lepsze jest to drugie

          Umęczonego?To juz histeria,gdyby nie układzik okrągłego stołu o wiele lepiej by
          to wyglądało he.
          • iszkariota Re: to nic nowego nie odkryłeś 02.09.06, 18:14
            Po stokroć wolę "układzik okrągłego stołu" niż przestępczo-faszystowski.
            • longeta Re: to nic nowego nie odkryłeś 02.09.06, 18:23
              Wzasadzie,to poza faszystami to wszystko tam było
    • big_news Prognoza ROBDZiLOOU* 02.09.06, 18:01
      Wybory w 2007 r.:
      PiS - 34%
      PO - 22%
      Koalicja SLD+SdRP+demokraci.pl - 12%
      Samoobrona - 6%
      LPR - 5%
      Uzasadnienie:
      PiS wdraża powoli swój program, bezrobocie spada, inwestorzy chętnie tworzą nowe
      miejsca pracy, opozycja miota się i złorzeczy

      Wybory w 2008 r.:
      PiS - 38%
      PO - 18%
      Koalicja SLD+SdRP+demokraci.pl+UP+Zieloni - 11%
      LPR - 5%
      Uzasadnienie:
      PiS wchłonął Samoobronę, po której został ledwie 2% ślad, bezrobocie spadło do
      11%, inwestorzy pchają się drzwiami i oknami, opozycja kwiczy, stęka i utyskuje

      Wybory w 2009 r.:
      PiS - 44%
      PO - 12%
      Koalicja SLD+SdRP+demokraci.pl+UP+Zieloni+Partia Komunistyczna+Zjednoczenie
      Ludzi Kochających Inaczej+Ruch Feministyczny+Konfederacja Pracodawców
      Polskich+Lech Wałęsa - 8%
      Uzasadnienie:
      PiS połknął LPR, bezrobocie wynosi kontrolowane 5%, inwestorzy toczą boje na
      granicy o to, kto prędzej wwiezie wagony szmalu na inwestycje, opozycja wysyła
      tęskne i skamlające depesze do Rządu, o łaskawe zwrócenie na nią uwagi

      >

      >

      >


      Wybory w 2013 r.:
      PiS - 74%
      Koalicja PO+SLD+SdRP+demokraci.pl+ itd itp etc... - 9%
      Uzasadnienie:
      PiS przekonał do siebie wszystkich trzeźwo myślących Polaków, bezrobocie stale
      kontrolowane wynosi konieczne 5%, setki tysięcy podań obcych kapitalistów o
      przyznanie im naszego obywatelstwa, opozycja masowo wybiera zagraniczną
      tułaczkę lub ze wstydu chowa się po lasach, Stany Zjednoczone Ameryki Północnej
      wystąpiły o kolejną wielomiliardową pożyczkę, Unia Europejska ustanowiła Polskę
      swoim stałym liderem, Niemcy, Francuzi i Anglicy masowo przyjeżdżają do prostch
      robót w Polsce, ze względu na nieporównywalnie większe zarobki, aniżeli
      gdziekolwiek indziej na świecie. Na bilbordach i w środkach masowego przekazu,
      promuje się niemieckiego robotnika rolnego, francuskiego hydraulika i
      angielskiego pomywacza. Amerykanki lawinowo podejmują prace pielęgniarek i niań.

      *Rodzinny Ośrodek Badań Domowników Znajomych i Ludzi O Otwartych Umysłach
      • iszkariota Re: Prognoza ROBDZiLOOU* 02.09.06, 18:13
        Wole już poczucie humoru Raczkowskiego.
        Te przepowiednie nijak sie maja do Nostradamusa, bliżej im do Nosferatu:-)
        • big_news Re: Prognoza ROBDZiLOOU* 02.09.06, 18:15
          Ludzie mają różne pasje. Ja tam się w gó..e nie lubię grzebać. Wolę też
          Nosferatu od Kasandry. Tamten miał ciut fantazji.
          • longeta Re: Prognoza ROBDZiLOOU* 02.09.06, 18:32
            no bigi podziwiam twój optymizm,bierzesz pod uwagę że kiedy złozenia są słuszne
            to zawsze znajdzie się jakiś ....co to spieprzy?
            weż pod uwagę że wszystkie partie które rzadziły odeszły w nicość,a ludzie już
            nie wierzą politykom i raczej zajmuja się sobą niz robieniem kolejnych miejsc
            pracy dla politycznych darmozjadów
            ja przewiduje że polityka zejdzie na plan dalszy i dobrze!
      • wielomarian Re: Prognoza ROBDZiLOOU* 02.09.06, 19:31
        to wszystko to kompletna bzdura, bo wyborcy pamietaja jakim lze-politykiem sa
        kaczynscy:


        "W żadnym wypadku nie zostanę premierem, jeśli mój brat Lech wygra wybory
        prezydenckie. Byłaby to sytuacja nie do
        zaakceptowania przez polskie społeczeństwo."
        J.K. 10.2005

        "Dla mnie raz dane słowo jest święte i sądzę, że dla koalicjantów także."
        powiedział Jarosław Kaczyński.
        "Życie Warszawy", 10 lipca 2006

        "Władza Samoobrony w Polsce to będzie kryzys europejski, dużo większy niż ten
        austriacki."
        Jarosław Kaczyński, 2002.11.15, Trójka

        W "Głosie Wybrzeża" z 18 i 22 czerwca 2003 r. opublikowano wywiad z panem
        posłem Jarosławem Kaczyńskim. Powiedział on:
        "Samoobrona jest tworem byłych oficerów służb bezpieczeństwa. Mój brat, który
        był ministrem stanu do spraw bezpieczeństwa,
        dostał raport, z którego wynikało, że grupa byłych oficerów SB założyła Związek
        Zawodowy 'Samoobrona'˝. I dalej czytamy: ˝To
        formacja używana do osłony tyłów tego całego układu i ochrony tego nieporządku,
        który jest w kraju, i jednocześnie
        korzystająca z tego nieporządku. To są ludzie, którzy nabrali kredytów i chcą
        żyć jak przedsiębiorcy, a mają kwalifikacje do
        kopania rowów".

        W serwisie PAP-u z 2004.03.25, Jarosław Kaczyński potwierdził:
        "Cieszę się, że będę na pierwszej linii walki z Samoobroną. Uważam, że mam
        dowody na potwierdzenie moich słów i w odpowiednim
        momencie je przedstawię".

        Jarosław Kaczyński, 2004.02.16, PR3:
        "My w kolejnej kompromitacji i w otwieraniu Samoobronie drogi do władzy w
        Polsce uczestniczyć nie będziemy, bo proszę
        zauważyć, że kolejne takie rządy w Polsce jak te, które mamy obecnie, albo te
        które były w poprzedniej kadencji i mamy do
        czyniena z Samoobroną przy władzy i naprawdę z nieszczęściem dla naszego
        kraju."

        Jarosław Kaczyński, 22 marca 2004, Czat gazeta.pl
        "Ja jestem przeciwnikiem mówienia o koalicjach przed wynikiem wyborów. Mamy dwa
        wyraźne zakazy, które dziś obowiązują w
        samorządach, a będą też obowiązywać w nowym parlamencie - SLD i Samoobrona. A
        dziś powinno się powiedzieć odwrotnie -
        Samoobrona i SLD."

        Marzec 2005 rok / antena RMF FM
        RMF FM: Czy w przyszłej kadencji Sejmu będzie możliwa sytuacja kiedy partia
        poprze ludzi mających kłopoty z prawem ?
        Lech Kaczyński: "Nie ma takiej możliwości. PIS jest partią ludzi praworządnych,
        którzy dążą do rozliczeń krzywd. Nie poprzemy
        nikogo z wyrokiem sądu lub przeciwko komu toczą się sprawy sądowe. To jest
        sprzeczne z ideałami PIS".

        RMF FM: Czyli poparcie dla takiego polityka jak na przykład Andrzej Lepper
        gdyby starał się o fotel marszałka jest niemożliwe?
        Lech Kaczyński: "Nie ma takiej możliwości. Najwyższe funkcje w państwie muszą
        sprawować ludzie czyści jak łza. Andrzej Lepper
        udowodnił, że ma za nic prawo i jest politycznym awanturnikiem. Poparcie PISu
        dla tego polityka w jakiejkolwiek sytuacji jest
        nierealne."

        Sejm IV RP, expose premiera Kaczyńskiego:
        "Żadne krzyki nas nie przekonają, że białe jest białe, a czarne jest czarne"

        "budowa 3 milionów mieszkań w najbliższym czasie nie jest nierealna. Można to
        zrobić, a jedyną taką realną przeszkodą, nie do
        przełamania jest niechęć obywateli do zakupywania mieszkań."



        dziekuje za uwage.
      • gray Re: Prognoza ROBDZiLOOU* 02.09.06, 19:49

        mocniej biło ci serduszko kiedy wysysałeś te cyferki z palca?
        • agtsmith Re: Prognoza ROBDZiLOOU* 02.09.06, 20:04
          gray napisał:

          >
          > mocniej biło ci serduszko kiedy wysysałeś te cyferki z palca?

          Z jakiego palca! To z nowego podrecznika historii by Giertych
          • big_news Re: Prognoza ROBDZiLOOU* 02.09.06, 20:07
            Czyli taka antycypacyjna historia? Ty to jesteś dobry...
          • gray Re: Prognoza ROBDZiLOOU* 02.09.06, 20:10

            raczej od kurskiego, tudzież innego pińczera.
            • iszkariota Nie karmić trolla ! 02.09.06, 20:38
              Dajcie spokój, przecież w ten sposób robicie mu dobrze....
      • cassani O! takie wpisy 03.09.06, 13:11
        to ja Bigi lubię! :)
        dodajmy (żeby być szczerymi wobec publiczności) że w wyborach do parlamentu
        europejskiego PiS zajął 79% WSZYSTKICH miejsc! :)
        • aspazja.z.miletu ja takie statystyki 03.09.06, 13:23
          to w jakimś podręczniku od historii widziałam...
          • cassani były aspazjo 03.09.06, 13:35
            w podręczniku siania siana!
            • aspazja.z.miletu Re: były aspazjo 03.09.06, 13:51
              u mnie to nie była lektura obowiązkowa.
        • big_news Re: O! takie wpisy 03.09.06, 13:58
          Były tu wpisy jeszcze lepsze. Nie wiedzieć czemu ze trzydzieści z nich
          bezpowrotnie zniknęło (chociaż przyznam, że przewidująco je skopiowałem i jak
          przyjdzie potrzeba, to przypomnę temu lub owemu co też miał ważnego do
          powiedzenia). I martwi mnie to nie dlatego, że część z nich było mojego
          autorstwa (chociaż jestem przekonany, że nie nosiły znamion przestępstwa, ani
          nawet nie były nieobyczajne, a tym samym nie nadawały się do usunięcia), tylko
          pokazały całą prawdę o tym, jak mimo wszystko jestem tu popularny. Wprost żyć na
          tym forum niektórzy beze mnie nie mogą. Nie mówiąc juz o tym, że również dzięki
          mnie się realizują. A przy okazji dzięki Tobie cassani, bo to Ty jesteś
          założycielem kolejnego niepolitycznego wątku:)
          PS
          Że też masz jednocześnie czas na robienie interesów w Pyrowie i pisanie na
          forum. O Twojej podzielnej uwadze muszą w bliskim Ci środowisku krążyć legendy.
          Czyż nie?;)
          • szprota Re: O! takie wpisy 03.09.06, 14:07
            prawdę powiedziawszy było ich dokładnie 20.
            • big_news Re: O! takie wpisy 03.09.06, 14:15
              Tyż niekiepsko;)
          • agtsmith Re: O! takie wpisy 03.09.06, 14:50
            > chociaż przyznam, że przewidująco je skopiowałem i jak
            > przyjdzie potrzeba, to przypomnę temu lub owemu co też miał ważnego do
            > powiedzenia

            Teczki pozakladaj. Za rok tak mnie skompromitujesz, ze glowa mala, a ja sie tak
            tym przejme, ze jeszcze mniejsza.

            > Wprost żyć na tym forum niektórzy beze mnie nie mogą.

            Nie - to ty nie mozesz zyc bez tego forum, z ktorego odchodziles juz
            przynajmniej dwa razy wielce obrazony i solennie przyrzekajac, ze juz tu nie
            wrocisz.
            • big_news Re: O! takie wpisy 03.09.06, 14:59
              Uderz w stół, a odezwie się... słoneczko:)))
              • agtsmith Re: O! takie wpisy 03.09.06, 19:40
                Gdybys nie odpisal, to bym przynajmniej mogl zakladac, ze nie zauwazyles. Ale
                teraz przynajmniej widac, ze zauwazyles, tylko nie masz nic do powiedzenia
          • wielomarian Re: O! takie wpisy 03.09.06, 19:31
            > chociaż przyznam, że przewidująco je skopiowałem i jak
            przyjdzie potrzeba, to przypomnę temu lub owemu co też miał ważnego do
            powiedzenia

            Ja tez sobie przewidujaco skopiowalem madrosci twojego idola i teraz przypomne
            co mial waznego do powiedzenia:


            "W żadnym wypadku nie zostanę premierem, jeśli mój brat Lech wygra wybory
            prezydenckie. Byłaby to sytuacja nie do
            zaakceptowania przez polskie społeczeństwo."
            J.K. 10.2005

            "Dla mnie raz dane słowo jest święte i sądzę, że dla koalicjantów także."
            powiedział Jarosław Kaczyński.
            "Życie Warszawy", 10 lipca 2006

            "Władza Samoobrony w Polsce to będzie kryzys europejski, dużo większy niż ten
            austriacki."
            Jarosław Kaczyński, 2002.11.15, Trójka

            W "Głosie Wybrzeża" z 18 i 22 czerwca 2003 r. opublikowano wywiad z panem
            posłem Jarosławem Kaczyńskim. Powiedział on:
            "Samoobrona jest tworem byłych oficerów służb bezpieczeństwa. Mój brat, który
            był ministrem stanu do spraw bezpieczeństwa,
            dostał raport, z którego wynikało, że grupa byłych oficerów SB założyła Związek
            Zawodowy 'Samoobrona'˝. I dalej czytamy: ˝To
            formacja używana do osłony tyłów tego całego układu i ochrony tego nieporządku,
            który jest w kraju, i jednocześnie
            korzystająca z tego nieporządku. To są ludzie, którzy nabrali kredytów i chcą
            żyć jak przedsiębiorcy, a mają kwalifikacje do
            kopania rowów".

            W serwisie PAP-u z 2004.03.25, Jarosław Kaczyński potwierdził:
            "Cieszę się, że będę na pierwszej linii walki z Samoobroną. Uważam, że mam
            dowody na potwierdzenie moich słów i w odpowiednim
            momencie je przedstawię".

            Jarosław Kaczyński, 2004.02.16, PR3:
            "My w kolejnej kompromitacji i w otwieraniu Samoobronie drogi do władzy w
            Polsce uczestniczyć nie będziemy, bo proszę
            zauważyć, że kolejne takie rządy w Polsce jak te, które mamy obecnie, albo te
            które były w poprzedniej kadencji i mamy do
            czyniena z Samoobroną przy władzy i naprawdę z nieszczęściem dla naszego
            kraju."

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka