Dodaj do ulubionych

Do ebusia.

08.09.06, 21:44
Idź dziewczyno leczyć kompleksy do psychologa, bo na necie to się tylko
jeszcze większych nabawisz.
Obserwuj wątek
      • paenka Re: Do ebusia. 09.09.06, 16:21
        michasiolek daj se spokoj bo tego typu docinki juz to przerabialismy,
        analizowalismy itp itd. NIE DZIALAJA ;) marna riposta w obliczu braku
        argumentow :D
      • ebusia_fam_fatal Re: Do ebusia. 09.09.06, 16:23
        tak, oczywiscie masz racje
        znajac mnie jedynie z kilku wypowiedzi na forumach roznych - od razu mnie
        oceniasz, pieknie :)
        i to jak trafnie

mam taaaaaaakie duże kompleksy...

...leśne
        bueheheheehehehe

michasiołku, zajmij sie może fotoradarem, a nie moją głową, co...?
      • ebusia_fam_fatal Re: Do ebusia. 09.09.06, 20:33
        ależ ja się ani nie denerwuje (nie widać?)
        ani nie tłumaczę
        tylko sie z Ciebie śmieję

skoro nie widzisz ze robisz bałagan, masz w dupie ze ktos chce by tu był
        porzadek to sobie robie jaja (zreszta jak widze - nie tylko ja)
        :)

hiehiehie
        dostales juz zdjecie z fotoradaru? :P
      • ebusia_fam_fatal Re: Do ebusia. 10.09.06, 19:06
        michasiolek napisał:

> Aha, to tu masz problem - "dupa" , "jaja".... Proponuję jeszcze wizytę u
        > okulisty, bo masz wadę wzroku.

cóż za wspaniały argument w "walce" 'dublować wątki czy nie'

btw..
        osiołku, wizyty u okulisty nie potrzebuje, bo mam krótkowzroczność i astygmatyzm
        - stwierdzone - więc nie muszę już tam iść :]

ale może zamiast (zupełnie jak zodiak :D) czepiać się słówek - porozmawiasz ze
        mną o argumentach 'dlaczego można/nie można dublować wątków?' ?
      • ebusia_fam_fatal Re: Do ebusia. 10.09.06, 21:08
        porządek na forum to sprawy nieistotne?
        może faktycznie, bo przecież normalnie (offline) to mnie one nie obchodzą,
        ale pamiętaj, że każdy kto tu wchodzi nie będzie szukał pięciu wątków na
        interesujący go temat, tylko jednego..
        • zodiak72 Re: do ebusia 11.09.06, 12:06
          Chcialabyś, zeby tak bylo;-) Ale tak nie jest: i tak nikt zaglądający na to forum nie przeszukuje wpierw archiwum w poszukiwaniu podobnych tematycznie wątków - zanim coś napisze;-) Ja też bym tak nie robil, ponieważ nie chcialoby mi się;-) To bylaby paranoja;-) Tym bardziej, że tytuly wątków często są tu niejednoznaczne, a nawet zupelnie odmienne od samej treści wątku;-) Delikwent musialby czytać WSZYSTKIE wypowiedzi w każdym wątku;-) Niestety - nie każdy się tak nudzi we wrześniu, jak Ty;-)))
          • ebusia_fam_fatal Re: do ebusia 11.09.06, 17:19
            wyszukiwarki nie tylko grzebia w tytułach
            a że ty tak nie robisz (nie zperasz najpierw) to po pierwsze twoja sprawa, a po
            drugie beznadzieja, po co pytac o cos, co bylo juz (byc moze) poruszane i
            odpowiedx sie znajduje.. po trzecie nie oznacza to, ze kazdy tak robi, a poza
            tym wszystkim jest jeszcze umiejetnosc wpisania slowa-klucza, ktory znajdzie
            bezblednie to, czego szukamy. mnie sie jakos to udaje, a ze tobie nie.....

jeszcze nowym sie nie dziwie, ze wejda i nie poszukaja, ostatecznie jak maja
            wiadomosc to sie nia dziela, nie patrza czy o tym juz bylo, ale stare wygi?
            wiedzac, ze moglo byc juz omawiane? i to ma ulatwic? jak sie powiela wątki to
            dopiero jest czytania we WSZYSTKIM, a tak wystarczyloby przeszperac jeden wątek,
            nawet "wyszukiwarka" przegladarki internetowej:)

no i co do cholery z ta netykieta? czemu jak sie kogos obraza to jest wielkie
            halo, a jak sie powiela wątki to juz nikogo to nie interesuje?
            • zodiak72 Re: do ebusia 11.09.06, 18:56
              Przy zakladaniu nowych tematow na tym forum NIGDY nie babrałem się wyszukiwarką, czy czasem czegoś podobnego ktoś wcześniej nie założył;-) Jednakże teraz uczyniłem wyjątek, by pokazać w jaką paranoję chcesz, by ludzie się bawili w imię żle rozumianego porządku na forum i netetykiety;-)

Zalożmy, że jestem tu nowy i chcę się czegoś dowiedzieć w temacie 'sieradzkie zabytki';-) W tym celu w oknie 'szukaj na tym forum' wklepuję slowo 'zabytki' (slowo sieradzkie pomijam bo i tak wyszukiwarka indeksuje tylko forum sieradzkie). I oto, co się wyświetla w roku 2006:;-)))

"[1] Re: Kod da Vinci-widział ktoś?
              autor: ebusia_fam_fatal data: 2006-05-21 01:19:41

[2] morda w kubeł-dobra rada
              autor: sieradzak data: 2006-05-16 18:55:40

[3] Dla Cyfromaniaków ;)
              autor: sieradzak data: 2006-05-14 02:50:13

[4] Re: Żydzi w Sieradzu
              autor: zodiak72 data: 2006-05-09 20:29:06

[5] Re: Tylko po co ? ;(
              autor: sieradzak data: 2006-05-04 12:33:59

[6] Re: Tylko po co ? ;(
              autor: sieradzak data: 2006-05-04 12:09:00

[7] Re: Tylko po co ? ;(
              autor: marcin_sieradz data: 2006-05-04 11:53:21

[8] Tylko po co ? ;(
              autor: sieradzak data: 2006-05-04 11:43:35

[9] Re: Oświetlenie w mieście
              autor: marcin_sieradz data: 2006-05-04 09:56:26

[10] Re: Toż tam Polska właśnie!
              autor: zodiak72 data: 2006-04-06 08:18:12

[11] Re: Podaj nazwiska radnych
              autor: ebusia_fam_fatal data: 2006-03-29 17:54:26

[12] Re: Podaj nazwiska radnych
              autor: sieradzak data: 2006-03-29 17:47:09

[13] Re: Podaj nazwiska radnych
              autor: ebusia_fam_fatal data: 2006-03-29 16:34:07

[14] Re: Zapraszamy na plac budowy :)
              autor: sieradzak data: 2006-03-22 02:00:16

[15] Odpowiedź do 7 dni
              autor: sieradzak data: 2006-02-22 14:59:22"

W samym tylko 2006 roku mam do przewertowania 15 tasiemców, m.in z twoimi głupotami, z których 90% nie mówi mi nic o zabytkach w Sieradzu;-) Szkoda czasu i atłasu;-) Ja się w to nie bawię, gdyż nie mam na to czasu;-) Gdy chcę o czymś napisać i wywiedzieć się o coś, to po prostu piszę i pytam;-) I raczej mam gdzieś, czy przypadkiem było już o tym, czy nie;-) A jesli nawet bylo, to znajdą się już nowi, ktorzy nie będą pamiętać, że o tym już bylo pisane i udzielą normalnej odpowiedzi;-) Bez stwarzania problemów tam, gdzie ich nie ma;-))
              • ebusia_fam_fatal Re: do ebusia 12.09.06, 11:45
                przeciez od tego, by offtopicow nie bylo jestesmy przede wszystkim my.
                użytkownicy, ktorzy sami sobie robia balagan nie powinni sie dziwic, ze w danym
                temacie nie ma odpowiednich informacji..
                jest jeszcze opiekun forum i wlasciwie powinien usuwac takie posty, ale z
                drugiej strony - jak tutaj prawie nikt nie przestrzega regulaminu, netykiety i
                innych grzecznosciowych chocby zasad to ja sie sbi nie dziwie, ze mu sie nie
                chce kasowac naszych byzydur...
                • ebusia_fam_fatal Re: do ebusia 12.09.06, 11:46
                  a tworzac kolejny wątek w danym temacie - wbrew pozorom nie robicie porzadku...

bo jesli te przykladowe "zabytki" bylyby w jednym wątku - mialbys do przejrzenia
                  jeden wątek, ktory moglbys jeszcze przefiltrowac - jak juz pisalam - przegladarka..
                  majac kilka wątkow w danym temacie, musisz ich otworzyc kilka i dopiero masz
                  przegladania :)
                  • zodiak72 Re: do ebusia 12.09.06, 13:59
                    ebusia_fam_fatal napisała:

> a tworzac kolejny wątek w danym temacie - wbrew pozorom nie robicie porzadku...
                    > bo jesli te przykladowe "zabytki" bylyby w jednym wątku - mialbys do przejrzenia jeden wątek, ktory moglbys jeszcze przefiltrowac - jak juz pisalam - przegladarka.. majac kilka wątkow w danym temacie, musisz ich otworzyc kilka i dopiero masz przegladania :)

Nie mialbym do przejrzenia jednego wątku, a sporo więcej - wszystkie te, w ktorych wystąpilo slowo 'zabytki', bo tak dziala wyszukiwarka. Wiec nawet, gdybyś umiescila dyskusje w temacie 'zabytki siaradzkie' w JEDNYM wątku - to ktoś nie mający świadomości, ze taki wątek istniał wcześniej - będzie mial do lektury WSZYSTKIE wątki ze slowem 'zabytki' w tresci;-)

Nie jest więc istotne, czy wątkow w temacie 'zabytki sieradzkie' masz 1, 2 czy 15. Bo i tak będziesz musiala przejrzeć ich całą masę, tych ze slowem 'zabytki' w tresci;-)
                    • ebusia_fam_fatal Re: do ebusia 12.09.06, 14:18
                      wiem jak działa wyszukiwarka..
                      ale można wyszukiwanie sprecyzować, albo szukać 'po tematach' poszczególnych
                      postów..

pamietaj, ze wyszukiwarka nie zrobi wszystkiego za Ciebie, ona ma ulatwic. wiec
                      zamiast czytac niemal 24 tysiące postów zostanie Ci tylko np 200 zawierajacych
                      daną informację, z których "ręcznie" mozesz znalexc ten, ktory Ci odpowiada..
                      a tworząc w takim temacie jak 'śmierć p. Lubczyńskiego' czy 'fotoradar na
                      Grunwaldzkiej' kilka wątków (dodam ze nie znajdziesz ich raczej w 15 wątkach,
                      tylko - dzięki(przez?) forumowiczom w dwoch, trzech, a możnaby w jednym - jakby
                      nie dublowali) robimy bałagan sami sobie...

ktoś wymyślił netykietę nie po to by nam utrudniać życie, tylko by je ułatwić,
                      usystematyzować...
                • zodiak72 Re: do ebusia 12.09.06, 13:53
                  ebusia_fam_fatal napisała:

> przeciez od tego, by offtopicow nie bylo jestesmy przede wszystkim my.
                  -----------
                  Offtopiki to masz na forach z jasno sprecyzowaną tematyką, z podzialem na kategorie tematyczne. Tutaj nie ma takiego podzialu, więc nie ma też offtopikow. Są po prostu posty;-)

> użytkownicy, ktorzy sami sobie robia balagan nie powinni sie dziwic, ze w danym temacie nie ma odpowiednich informacji..
                  -------------
                  Mam nadzieję, że pod slowem 'użytkownicy' rozumiesz rownież SIEBIE?

> jest jeszcze opiekun forum i wlasciwie powinien usuwac takie posty, ale z
                  > drugiej strony - jak tutaj prawie nikt nie przestrzega regulaminu, netykiety i
                  > innych grzecznosciowych chocby zasad to ja sie sbi nie dziwie, ze mu sie nie
                  > chce kasowac naszych byzydur...
                  --------------
                  Też mu się nie dziwię;-) A sposob wypowiedzi świadczy o każdym z osobna.
                  • ebusia_fam_fatal Re: do ebusia 12.09.06, 14:11
                    > Offtopiki to masz na forach z jasno sprecyzowaną tematyką, z podzialem na kateg
                    > orie tematyczne. Tutaj nie ma takiego podzialu, więc nie ma też offtopikow. Są
                    > po prostu posty;-)

posty - ale każdy wątek ma temat, więc uzytkownicy mogliby pisać na temat :)

> Mam nadzieję, że pod slowem 'użytkownicy' rozumiesz rownież SIEBIE?

oczywiście że tak, z pełną świadomością używam form "my", "użytkownicy" bo wiem,
                    że też popełniam takie błędy, nawet takie za które ganię ;)

> Też mu się nie dziwię;-) A sposob wypowiedzi świadczy o każdym z osobna.

świadczy, ale czyż nie od pilnowania ładu i porządku są opiekunowie na forum?
                    • sbi Re: do ebusia 12.09.06, 14:49

> ... ale czyż nie od pilnowania ładu i porządku są opiekunowie na forum?

Pewnie że tak, tyle że ostatnio nie za bardzo mam czas (i niekiedy mozliwości bo roaming jest drogi) aby tu zaglądać. Ale będę się starał w miarę mozliwości :D
              • gosiaczek_sdz1 Re: do ebusia 13.09.06, 20:08
                Jeny jak ja się ciesze, że zapominam o zaglądaniu tutaj, bo jak zwykle o
                pierdołach jest pisanie. Ile jeszcze razy bedzie temat 'powtarzanie tematów'??
                i jak zwykle tylko elcia ma z tym problem. Sama sie sobie dziwie, ale chyba po
                raz pierwszy zagadzam się z zodiakiem, lol :D
          • ebusia_fam_fatal Re: do ebusia 12.09.06, 18:57
            zodiak72 napisał:

> Chcialabyś, zeby tak bylo;-) Ale tak nie jest: i tak nikt zaglądający na to for
            > um nie przeszukuje wpierw archiwum w poszukiwaniu podobnych tematycznie wątków
            > - zanim coś napisze;-) Ja też bym tak nie robil...

czy wątek mychy nie jest przypadkiem zobrazowaniem tego co napisales?
            chciales mi tym cos udowodnic czy co?
      • jasiek53 Re: Do ebusia. 10.10.06, 10:43
        fajna dyskusja hehehheheheheh
        zodiak nie daj sie!
        juz jesteś jaśkiem ajkatą a teraz michasiołkiem !
        mówiłem że chlopa jej trzeba częściej! :-)))))))))))))))))))))))))))))))))

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka