IP: 212.191.37.* 08.03.03, 12:57
Wczoraj po raz pierwszy na miasto wyjechalo 13 Cityrunnerow. Okolo godz. 15
linie 12 zasilil 1215.

pzdr,
Jan Szulew, KMST
"cityrunner.lodz" - cityrunner.cjb.net
Obserwuj wątek
    • Gość: bombarder ngt 6 Re: 13 * CR IP: *.toya.net.pl 08.03.03, 19:06
      a to ciekawe bo wczoraj widzialem cityrunnera 1206 na trasie lini 12 (okolo 20)
      • Gość: Ja Re: 13 * CR IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 08.03.03, 19:09
        Może jakaś jazda próbna. Mam na myśli taką prawdziwą... Bo sam się kiedyś
        zdziwiłem jak po 19 zobaczyłem "Jazdę próbną" to pomyślałem, że znów się coś
        popsuło a tu się okazało, że to rzeczywiście szkolenie czy też cosik takiego.
        • Gość: bombarder ngt 6 Re: 13 * CR IP: *.toya.net.pl 08.03.03, 19:19
          zle mnie zrozumiales na przednim wyswiwetlaczu byl napis 12>stoki a z tego co
          pisze JS oznacza ze byly 2 cityrunnery na tej lini
          A TERAZ PEWNA CIEKAWOSTKA:
          dzisiaj na lini 12 byl komplet cityrunnerow ( nie bylo skladu 805+805)
          czyli w sumie bylo 7 cityrunnerow
          a na lini 10 brakowalo 1 cityrunnera (bylo ich w sumiena tej lini 5 +sklad
          805+805)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka