Gość: J.S. IP: 212.191.37.* 08.03.03, 12:57 Wczoraj po raz pierwszy na miasto wyjechalo 13 Cityrunnerow. Okolo godz. 15 linie 12 zasilil 1215. pzdr, Jan Szulew, KMST "cityrunner.lodz" - cityrunner.cjb.net Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: bombarder ngt 6 Re: 13 * CR IP: *.toya.net.pl 08.03.03, 19:06 a to ciekawe bo wczoraj widzialem cityrunnera 1206 na trasie lini 12 (okolo 20) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ja Re: 13 * CR IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 08.03.03, 19:09 Może jakaś jazda próbna. Mam na myśli taką prawdziwą... Bo sam się kiedyś zdziwiłem jak po 19 zobaczyłem "Jazdę próbną" to pomyślałem, że znów się coś popsuło a tu się okazało, że to rzeczywiście szkolenie czy też cosik takiego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bombarder ngt 6 Re: 13 * CR IP: *.toya.net.pl 08.03.03, 19:19 zle mnie zrozumiales na przednim wyswiwetlaczu byl napis 12>stoki a z tego co pisze JS oznacza ze byly 2 cityrunnery na tej lini A TERAZ PEWNA CIEKAWOSTKA: dzisiaj na lini 12 byl komplet cityrunnerow ( nie bylo skladu 805+805) czyli w sumie bylo 7 cityrunnerow a na lini 10 brakowalo 1 cityrunnera (bylo ich w sumiena tej lini 5 +sklad 805+805) Odpowiedz Link Zgłoś