diogenespies 04.10.06, 15:09 nie mogl kupic alkoholu! Jaki on dobry, ale ja nie wiem gdzie w mojej okolicy jest meta! Ktos wie gdzie w okolicach Bocianow jest meta? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
cassani Religa alkoholizm ma już za sobą 04.10.06, 15:22 pies ogrodnika - sam się nażarł - innym żałuje. Odpowiedz Link Zgłoś
dziad_borowy Taaa 04.10.06, 15:27 taka prohibicje wrzucic by mu kilka lat temu to kanistrami szpitalny spiryt by wynosil. Pomysl beznadziejny. Patrzac pod katem ilosci spozycia to ludzie beda robili zapasy, a wiadomo, ze na imprezie kazdy zapas bardzo ciezko sie zostawia. I w sumie wypije sie wiecej niz wtedy, gdyby trzeba bylo isc do sklepu. Dzierżżż!!! Odpowiedz Link Zgłoś
cassani ech IV RP.... 04.10.06, 15:32 niedługo dopiero po 13 zaczną sprzedawać. Prace będe musiał rzucić jak bez klina śniadanie zjem. Odpowiedz Link Zgłoś
cassani O! 04.10.06, 15:33 świetny pomysł. Albo nawigacja satelitarna dla alkonów. Odpowiedz Link Zgłoś
cassani plan, plan 04.10.06, 15:35 a dla alkoholików gadżeciarzy? sprzeda się - zobaczysz! Odpowiedz Link Zgłoś
cassani ok :) 04.10.06, 15:38 tylko plan musi byc z wersją dla "niedowidzących" po piciu - może Brailem? Odpowiedz Link Zgłoś
gikona Re: brajtem:-) 04.10.06, 15:44 tylko zróbcie półtajny model planu dla tych, co ich baby pilnują, coby trafić na te meliny nie mogły Odpowiedz Link Zgłoś
cassani dobra myśl 04.10.06, 15:49 jesteś czujna! i doświadczona w pilnowaniu! :) Odpowiedz Link Zgłoś
gikona Re: dobra myśl 04.10.06, 15:52 raczej niedoświadczona;) ale za to praktyczna:DDD Odpowiedz Link Zgłoś
cassani bardzo praktyczna! 04.10.06, 15:53 ale juz się martwie o tego na którym zaczniesz nabierać doświadczenia :) Odpowiedz Link Zgłoś
gikona Re: bardzo praktyczna! 04.10.06, 15:54 a co ja cerber? niech bierze mapę i sam się pilnuje... Odpowiedz Link Zgłoś
markus.kembi Re: Religa dba o moje zdrowie i chce bym w nocy 04.10.06, 15:39 To znaczy, że pan Religa chce żeby alkohol był dalelej dostępny w dzień? No jak to, powinno się zupełnie zabronić, jak w 1919 roku w USA i Norwegii - bardzo dobry to był pomysł, same dobre skutki miał - skończyli z pijaństwem, naród był zdrowszy i w ogóle. Odpowiedz Link Zgłoś
miejskie_narty Re: Religa dba o moje zdrowie i chce bym w nocy 04.10.06, 15:41 podobno najlepsze mety były zawsze w okolicy Włókienniczej i Wschodniej, ale czy są nadal to nie wiem. NIe wiem też jak to ma się do bocianów Odpowiedz Link Zgłoś
cassani ach! 04.10.06, 15:46 przypomniały mi sie stare czasy, dylówka, meta w XI ds-e dla wtajemniczonych, jak z Panem C i J (Dziadzie - baczność :) kiedyś jedną metę wypiliśmy. całą metę, wszystko co mieli... Potem zamknęli:) Odpowiedz Link Zgłoś
cassani sam widzisz! 04.10.06, 15:59 trykaliśmy się! może nie w BULe, bo tam pierwszy raz byłem z obiegówką, ale w innych miejscach i owszem :) Odpowiedz Link Zgłoś
dziad_borowy Re: sam widzisz! 04.10.06, 16:02 Moze nawet pijalismy z jednej butelki po oleju, biorac pod uwage, ze zwroty byly mile widziane:-) Dzierżżż!!! Odpowiedz Link Zgłoś
cassani tam była wielka kultura 04.10.06, 16:21 nikt sie darł pod metą jak pod nocnymi! Odpowiedz Link Zgłoś
cassani Re: Tak jest 04.10.06, 16:47 tam ludzie nabierali ogłady i kultury bo pili regularnie - a nie z doskoku i byle jak! Odpowiedz Link Zgłoś
cassani Re: a to juz wiem w takim malym domku kolo sklepu 05.10.06, 08:53 tam też. ale sylówka była w dziewiątce na pierwszym piętrze. to mój kolega z roku i wspierałem go jak mogłem :) Odpowiedz Link Zgłoś
agtsmith Re: Religa dba o moje zdrowie i chce bym w nocy 04.10.06, 15:53 I bardzo dobrze - kto mieszka w poblizu "calodobowego", ten wie w czym rzecz. Odpowiedz Link Zgłoś
cassani to może powinien to ogłosić nie minister zdrowia 04.10.06, 15:54 ale infrastruktury! Odpowiedz Link Zgłoś
agtsmith Re: to może powinien to ogłosić nie minister zdro 04.10.06, 16:13 A niech oglasza kto chce - ja akurat, mieszkajac w sasiedztwie takiego sklepu, uwazam, ze to calkiem rozsadne rozwiazanie. O ktorej godzinie w nocy bym tam nie przechodzil zawsze siedzi żulernia i drze mordy. Odpowiedz Link Zgłoś
agtsmith Re: A od tego jest policja / bzzzbzzz 04.10.06, 16:55 To ustaw patrol pod kazdym takim sklepem. Odpowiedz Link Zgłoś
maxlodz Re: Religa dba o moje zdrowie i chce bym w nocy 04.10.06, 19:46 W Polsce jest więcej osób otyłych niź pijaków, tak więc doktorze Religa może pozamykać sklepy mięsne? Odpowiedz Link Zgłoś
mamadoo Re: Religa dba o moje zdrowie i chce bym w nocy 05.10.06, 12:14 To jak już minister Religa wprowadzi nocną prohibicję i uratuje nasze zdrowie przez wprowadzenie zakazu palenia w miejscach publicznych, to jakby miał jakąś wolną chwilkę to może by pomyślał co zrobić, żeby do lekarza specjalisty nie czekać pół roku...Ale to w wolnej chwili po tym jak się już tymi najpotrzebniejszymi sprawami się zajmie... Odpowiedz Link Zgłoś
diogenespies w nocy za to bedzie mozna sie dostac do 05.10.06, 12:19 specjalisty:-) Odpowiedz Link Zgłoś
gikona Re: w nocy za to bedzie mozna sie dostac do 05.10.06, 12:22 -stki może lepiej... Odpowiedz Link Zgłoś
gikona Re: podeslesz adres wpadniemy z Cassianim 05.10.06, 13:13 zadaleko od twojej mety Odpowiedz Link Zgłoś
gikona Re: jaki film przyniesiemy... 05.10.06, 13:50 acha i pooglądacie je sobie na powiększalniku chyba... Odpowiedz Link Zgłoś
gikona Re: do sasiadki obok z bloku 05.10.06, 14:08 szczęściara, sama do siebie podobna Odpowiedz Link Zgłoś