Dodaj do ulubionych

Religa dba o moje zdrowie i chce bym w nocy

04.10.06, 15:09
nie mogl kupic alkoholu! Jaki on dobry, ale ja nie wiem gdzie w mojej okolicy
jest meta! Ktos wie gdzie w okolicach Bocianow jest meta?
Obserwuj wątek
    • cassani Religa alkoholizm ma już za sobą 04.10.06, 15:22
      pies ogrodnika - sam się nażarł - innym żałuje.
      • dziad_borowy Taaa 04.10.06, 15:27
        taka prohibicje wrzucic by mu kilka lat temu to kanistrami szpitalny spiryt by
        wynosil.
        Pomysl beznadziejny. Patrzac pod katem ilosci spozycia to ludzie beda robili
        zapasy, a wiadomo, ze na imprezie kazdy zapas bardzo ciezko sie zostawia. I w
        sumie wypije sie wiecej niz wtedy, gdyby trzeba bylo isc do sklepu.
        Dzierżżż!!!
        • cassani ech IV RP.... 04.10.06, 15:32
          niedługo dopiero po 13 zaczną sprzedawać. Prace będe musiał rzucić jak bez
          klina śniadanie zjem.
    • diogenespies Plan z metami GW doda do lodzkiego wydania? 04.10.06, 15:32
      • cassani O! 04.10.06, 15:33
        świetny pomysł. Albo nawigacja satelitarna dla alkonów.
        • diogenespies Plan wystarczy! 04.10.06, 15:34
          • cassani plan, plan 04.10.06, 15:35
            a dla alkoholików gadżeciarzy? sprzeda się - zobaczysz!
            • diogenespies pierw papierowe wydanie planu, potem nawigacja! 04.10.06, 15:37
              • cassani ok :) 04.10.06, 15:38
                tylko plan musi byc z wersją dla "niedowidzących" po piciu - może Brailem?
                • diogenespies brajtem:-) 04.10.06, 15:40
                  • gikona Re: brajtem:-) 04.10.06, 15:44
                    tylko zróbcie półtajny model planu dla tych, co ich baby pilnują, coby trafić
                    na te meliny nie mogły
                    • cassani dobra myśl 04.10.06, 15:49
                      jesteś czujna!
                      i doświadczona w pilnowaniu!
                      :)
                      • gikona Re: dobra myśl 04.10.06, 15:52
                        raczej niedoświadczona;) ale za to praktyczna:DDD
                        • cassani bardzo praktyczna! 04.10.06, 15:53
                          ale juz się martwie o tego na którym zaczniesz nabierać doświadczenia :)
                          • gikona Re: bardzo praktyczna! 04.10.06, 15:54
                            a co ja cerber? niech bierze mapę i sam się pilnuje...
    • markus.kembi Re: Religa dba o moje zdrowie i chce bym w nocy 04.10.06, 15:39
      To znaczy, że pan Religa chce żeby alkohol był dalelej dostępny w dzień? No jak
      to, powinno się zupełnie zabronić, jak w 1919 roku w USA i Norwegii - bardzo
      dobry to był pomysł, same dobre skutki miał - skończyli z pijaństwem, naród był
      zdrowszy i w ogóle.
    • miejskie_narty Re: Religa dba o moje zdrowie i chce bym w nocy 04.10.06, 15:41
      podobno najlepsze mety były zawsze w okolicy Włókienniczej i Wschodniej, ale czy są nadal to nie wiem. NIe wiem też jak to ma się do bocianów
      • cassani ach! 04.10.06, 15:46
        przypomniały mi sie stare czasy, dylówka, meta w XI ds-e dla wtajemniczonych,
        jak z Panem C i J (Dziadzie - baczność :) kiedyś jedną metę wypiliśmy. całą
        metę, wszystko co mieli... Potem zamknęli:)
        • dziad_borowy Pijało się dylówkę, pijało:-) / chlup! 04.10.06, 15:52
          • cassani sam widzisz! 04.10.06, 15:59
            trykaliśmy się! może nie w BULe, bo tam pierwszy raz byłem z obiegówką, ale w
            innych miejscach i owszem :)
            • dziad_borowy Re: sam widzisz! 04.10.06, 16:02
              Moze nawet pijalismy z jednej butelki po oleju, biorac pod uwage, ze zwroty
              byly mile widziane:-)
              Dzierżżż!!!
              • cassani Re: sam widzisz! 04.10.06, 16:03
                za zwroty były zniżki!
                :)
                • diogenespies gdzie taka kultura byla? 04.10.06, 16:04
                  • dziad_borowy Na Lumumbach, panie dzieju / ech... 04.10.06, 16:07
                    • cassani tam była wielka kultura 04.10.06, 16:21
                      nikt sie darł pod metą jak pod nocnymi!
                      • dziad_borowy Tak jest 04.10.06, 16:23
                        bo pic to trzeba umić:-)
                        Dzierżżż!!!
                        • cassani Re: Tak jest 04.10.06, 16:47
                          tam ludzie nabierali ogłady i kultury bo pili regularnie - a nie z doskoku i
                          byle jak!
                    • diogenespies a to juz wiem w takim malym domku kolo sklepu... 04.10.06, 20:32
                      • cassani Re: a to juz wiem w takim malym domku kolo sklepu 05.10.06, 08:53
                        tam też. ale sylówka była w dziewiątce na pierwszym piętrze. to mój kolega z
                        roku i wspierałem go jak mogłem :)
                        • diogenespies a to nie znam:-( 05.10.06, 09:15
    • agtsmith Re: Religa dba o moje zdrowie i chce bym w nocy 04.10.06, 15:53
      I bardzo dobrze - kto mieszka w poblizu "calodobowego", ten wie w czym rzecz.
      • cassani to może powinien to ogłosić nie minister zdrowia 04.10.06, 15:54
        ale infrastruktury!
        • agtsmith Re: to może powinien to ogłosić nie minister zdro 04.10.06, 16:13
          A niech oglasza kto chce - ja akurat, mieszkajac w sasiedztwie takiego sklepu,
          uwazam, ze to calkiem rozsadne rozwiazanie. O ktorej godzinie w nocy bym tam
          nie przechodzil zawsze siedzi żulernia i drze mordy.
          • dziad_borowy A od tego jest policja / bzzzbzzz 04.10.06, 16:14
            • agtsmith Re: A od tego jest policja / bzzzbzzz 04.10.06, 16:55
              To ustaw patrol pod kazdym takim sklepem.
              • diogenespies Napisz do Ludwika to ustawi 04.10.06, 20:31
    • maxlodz Re: Religa dba o moje zdrowie i chce bym w nocy 04.10.06, 19:46
      W Polsce jest więcej osób otyłych niź pijaków, tak więc doktorze Religa może
      pozamykać sklepy mięsne?
      • diogenespies i cukiernie pozamykac! 05.10.06, 08:42
    • mamadoo Re: Religa dba o moje zdrowie i chce bym w nocy 05.10.06, 12:14
      To jak już minister Religa wprowadzi nocną prohibicję i uratuje nasze zdrowie
      przez wprowadzenie zakazu palenia w miejscach publicznych, to jakby miał jakąś
      wolną chwilkę to może by pomyślał co zrobić, żeby do lekarza specjalisty nie
      czekać pół roku...Ale to w wolnej chwili po tym jak się już tymi
      najpotrzebniejszymi sprawami się zajmie...
      • diogenespies w nocy za to bedzie mozna sie dostac do 05.10.06, 12:19
        specjalisty:-)
        • gikona Re: w nocy za to bedzie mozna sie dostac do 05.10.06, 12:22
          -stki może lepiej...
          • diogenespies podeslesz adres wpadniemy z Cassianim 05.10.06, 12:24
            • gikona Re: podeslesz adres wpadniemy z Cassianim 05.10.06, 13:13
              zadaleko od twojej mety
            • cassani jaki film przyniesiemy... 05.10.06, 13:36
              miło będzie!
              • diogenespies Cassani z Holmesem a ja jeszcze nie wiem jaki 05.10.06, 13:37
              • gikona Re: jaki film przyniesiemy... 05.10.06, 13:50
                acha i pooglądacie je sobie na powiększalniku chyba...
    • diogenespies Film z sasiadka przyniose 05.10.06, 13:59
      • gikona Re: Film z sasiadka przyniose 05.10.06, 14:06
        a ona do kogo podobna?
        • diogenespies do sasiadki obok z bloku 05.10.06, 14:07
          • gikona Re: do sasiadki obok z bloku 05.10.06, 14:08
            szczęściara, sama do siebie podobna
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka