Gość: Greg IP: *.toya.net.pl 29.10.06, 23:17 A nasze XII LO zasyfiałe jak zawsze... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: psyk Walka o ucznia w murach szkoły IP: *.lodz.msk.pl 30.10.06, 20:33 Co z tego z w XXI LO pracownie tematyczne? I tak nauczyciele denni, a wszyscy uczniowie ciągną na korkach. W III tak samo. :-P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: undefined user Walka o ucznia w murach szkoły IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.10.06, 20:54 Reczywiście teraz w Koprze jest ślicznie. Wśrodku zupełnie nie przypomina szkoły tylko wyższą uczelnię, jak nie lepiej :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: absolwentka 8 LO a VIII LO?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.11.06, 09:46 kurcze...jak to się dzieje,że jedne szkoły mają tyyyyle kasy na remonty a inne, tak jak VIII LO straszą drewnianymi oknami z czasów moich rodziców, okropna podstawowkową wykladziną, odpadającymi tynkami i sufitami, ktore walą się na głowę? (powaznie,3 lata temu pracownia biologiczna byla nieczynna kilka miesiecy bo sufit sie zawalil:P) eh, cale szczescie,ze juz skonczylam LO... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alekul Re: a VIII LO?? IP: *.164.rev.vline.pl 01.11.06, 12:28 Ale najgorsze w VIII są schody... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: absolwent XII Re: Walka o ucznia w murach szkoły IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.11.06, 20:40 Chodziłem do XII w starej siedzibie, a i obecną znam, bo chodziłem tam do podstawówki. Nie był to wcale taki zły budynek. Inna sprawa, że miasto nie przeznacza wystarczających pieniędzy na remonty budynków szkolnych. Obleśne i odrapane mury tyko straszą swoją brzydotą, ale wypadające okna są po prosu niebezpieczne. Jak dojdzie to wypadku to sprawa powinna być jasna, odpowiedzialny jest Wydział Oświaty, bo to on przyznaje pieniądze. Szkoła nie ma środków własnych praktycznie na nic. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja VIII i schody IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.11.06, 22:21 schody w osemce sa tragiczne ;-/ zdarzylo sie mi pare razy na nich poslizgnac :( a Odpowiedz Link Zgłoś