Dodaj do ulubionych

Walka o ucznia w murach szkoły

IP: *.toya.net.pl 29.10.06, 23:17
A nasze XII LO zasyfiałe jak zawsze...
Obserwuj wątek
    • Gość: psyk Walka o ucznia w murach szkoły IP: *.lodz.msk.pl 30.10.06, 20:33
      Co z tego z w XXI LO pracownie tematyczne? I tak nauczyciele denni, a wszyscy
      uczniowie ciągną na korkach. W III tak samo. :-P
    • Gość: undefined user Walka o ucznia w murach szkoły IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.10.06, 20:54
      Reczywiście teraz w Koprze jest ślicznie. Wśrodku zupełnie nie przypomina
      szkoły tylko wyższą uczelnię, jak nie lepiej :)
      • Gość: absolwentka 8 LO a VIII LO?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.11.06, 09:46
        kurcze...jak to się dzieje,że jedne szkoły mają tyyyyle kasy na remonty a inne,
        tak jak VIII LO straszą drewnianymi oknami z czasów moich rodziców, okropna
        podstawowkową wykladziną, odpadającymi tynkami i sufitami, ktore walą się na
        głowę? (powaznie,3 lata temu pracownia biologiczna byla nieczynna kilka miesiecy
        bo sufit sie zawalil:P)

        eh, cale szczescie,ze juz skonczylam LO...
        • Gość: alekul Re: a VIII LO?? IP: *.164.rev.vline.pl 01.11.06, 12:28
          Ale najgorsze w VIII są schody...
    • Gość: absolwent XII Re: Walka o ucznia w murach szkoły IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.11.06, 20:40
      Chodziłem do XII w starej siedzibie, a i obecną znam, bo chodziłem tam do
      podstawówki. Nie był to wcale taki zły budynek.
      Inna sprawa, że miasto nie przeznacza wystarczających pieniędzy na remonty
      budynków szkolnych. Obleśne i odrapane mury tyko straszą swoją brzydotą, ale
      wypadające okna są po prosu niebezpieczne.
      Jak dojdzie to wypadku to sprawa powinna być jasna, odpowiedzialny jest Wydział
      Oświaty, bo to on przyznaje pieniądze. Szkoła nie ma środków własnych
      praktycznie na nic.
      • Gość: ja VIII i schody IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.11.06, 22:21
        schody w osemce sa tragiczne ;-/ zdarzylo sie mi pare razy na nich poslizgnac :( a

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka