Gość: (_*_) IP: *.toya.net.pl 12.12.06, 23:54 to rasizm!zdegradowac ich za dyskyminowanie biednego czarnuszka ;-) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: asdF Re: Widzew rezygnuje z Iheanacho IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.12.06, 00:59 Uwazam, ze troche to nie w porzadku wywalac kontuzjowanego zawodnika Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Peacock Re: widzew rezygnuje z Iheanacho IP: *.toya.net.pl 13.12.06, 02:19 Tak, ale fakt powstania widzewa już jest nie wporządku, więc czego się tu spodziewać? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: talk talk Re: widzew rezygnuje z Iheanacho IP: *.toya.net.pl 13.12.06, 04:15 Nie szczekaj, nie szczekaj - nie obejrzysz się a na bazarze zawita duet Pawelec&Grajewski, do tego dołączy orędownik wszelkich krucjat przeciwko Widzewowi spocony Janek i tercet gotowy. I LM jest wasza!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: S.N.W. Nareszcie..!!!! IP: *.toya.net.pl 13.12.06, 07:16 Dobra mi kontuzja=D 1,5 roku uchylania się od gry w piłke sam powiedział ze nie moze zacząć grać bo kibice będą się z niego śmiać.. w wywiadzie!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: widzewfan "Ewentualnie Aleksander dołączy w czerwcu". Ciekaw IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.12.06, 08:56 e czy będzie chciał grać w II lidze:) OK, marny żart. A tak poważnie to póki nie ma oficjalnej informacji, że Aleksander jest już nasz, nie ma co się podniecać. Jeśli jednak to się potwierdzi, to bez jaj - wolę Aleksandra niż Iheanacho. Probierz idzie w zaparte, pozbywa się piłkarzy, którzy teoretycznie mogliby zostać. Jednak tylko teoretycznie. Iheanacho, Zecevic, Białek, Holewiński + cała "utalentowana" armia zaciężna gdzieś z III czy IV ligi nas nie zbawią. Trener ma jakąś tam swoją wizję i koncepcję. Ciekawe tylko czy to jest wizja Jego czy działaczy? A że wielu kibicom Widzewa to się nie podoba - cóż, zobaczymy w maju. Juszkiewicz, teraz ewentualnie Aleksander - osłabiamy rywala do spadku:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: almed Probierz anty trener !!! IP: 80.50.10.* 13.12.06, 15:39 Probierz nie zna się na trenerce. Pozbył się najlepszego obrońcy Widzewa - Koniecznego i bardzo dobrych pomocników - Zecevic, Białek (tego ostatniego najpiew wykończył psychicznie). Testuje i zatrudnia w ich miejsce zawodników znacznie gorszych. Zobaczycie przez niego za pół roku 2 liga nasza. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Michal Ta Widzew rezygnuje z Iheanacho IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.12.06, 11:38 Wy lepiej zajmijcie sie szukaniem skarbonki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rududu Re: Widzew rezygnuje z Iheanacho IP: *.toya.net.pl 13.12.06, 12:06 a ktos ci skarbonke ukradl i nie mozesz sobie lizaczka kupic?biedna dzidzia...idz do mamusi albo do pani w zlobku to moze ci kupi! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kib Re: Widzew rezygnuje z Iheanacho IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.12.06, 14:26 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kib Re: Widzew rezygnuje z Iheanacho IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.12.06, 14:27 Co z tymi podgrzewanymi boiskami..? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sobol Iheanacho na zdjeciu wyglada prawie jak... IP: *.toya.net.pl 13.12.06, 17:16 Samuel Eto'o ;P Szkoda tylko ze nie potrafi tak grac. A swoja droga to nie wiem co bedzie z Widzewem na wiosne. Trener marny, pilkarze slabi, jak na razie wzmocnien zadnych. Sponsorow z prawdziwego zdarzenia nie ma. Oby sie w I lidze utrzymali ale chyba ni o to nam chodzi? Widzew powinien wlaczyc o najwyzsze cele a nie kolatac sie w ogonie tabeli i przegrywac co drugi mecz :/ Tylko W=I=D=Z=E=W!!!!!!!! R-T-S!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
markus.kembi Re: Iheanacho na zdjeciu wyglada prawie jak... 14.12.06, 10:18 Może nie potrafi grać jak Eto'o, ale miał jeden mecz, w którym strzelił 3 bramki Realowi Zaragoza - zdobywcy pucharu Hiszpanii, a czwartoligowe piłkarzyki Probierza strzelały bramki Skalnikowi Gracze, Torowi Dobrzeń Wielki i co najwyżej Warmii Grajewo. Odpowiedz Link Zgłoś