Dodaj do ulubionych

Widzew rezygnuje z Iheanacho

IP: *.toya.net.pl 12.12.06, 23:54
to rasizm!zdegradowac ich za dyskyminowanie biednego czarnuszka ;-)
Obserwuj wątek
    • Gość: asdF Re: Widzew rezygnuje z Iheanacho IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.12.06, 00:59
      Uwazam, ze troche to nie w porzadku wywalac kontuzjowanego zawodnika
      • Gość: Peacock Re: widzew rezygnuje z Iheanacho IP: *.toya.net.pl 13.12.06, 02:19
        Tak, ale fakt powstania widzewa już jest nie wporządku, więc czego się tu
        spodziewać?
        • Gość: talk talk Re: widzew rezygnuje z Iheanacho IP: *.toya.net.pl 13.12.06, 04:15
          Nie szczekaj, nie szczekaj - nie obejrzysz się a na bazarze zawita duet
          Pawelec&Grajewski, do tego dołączy orędownik wszelkich krucjat przeciwko
          Widzewowi spocony Janek i tercet gotowy. I LM jest wasza!!!
        • Gość: S.N.W. Nareszcie..!!!! IP: *.toya.net.pl 13.12.06, 07:16
          Dobra mi kontuzja=D 1,5 roku uchylania się od gry w piłke sam powiedział ze nie
          moze zacząć grać bo kibice będą się z niego śmiać.. w wywiadzie!!!
    • Gość: widzewfan "Ewentualnie Aleksander dołączy w czerwcu". Ciekaw IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.12.06, 08:56
      e czy będzie chciał grać w II lidze:) OK, marny żart. A tak poważnie to póki nie
      ma oficjalnej informacji, że Aleksander jest już nasz, nie ma co się podniecać.
      Jeśli jednak to się potwierdzi, to bez jaj - wolę Aleksandra niż Iheanacho.
      Probierz idzie w zaparte, pozbywa się piłkarzy, którzy teoretycznie mogliby
      zostać. Jednak tylko teoretycznie. Iheanacho, Zecevic, Białek, Holewiński + cała
      "utalentowana" armia zaciężna gdzieś z III czy IV ligi nas nie zbawią. Trener ma
      jakąś tam swoją wizję i koncepcję. Ciekawe tylko czy to jest wizja Jego czy
      działaczy? A że wielu kibicom Widzewa to się nie podoba - cóż, zobaczymy w maju.
      Juszkiewicz, teraz ewentualnie Aleksander - osłabiamy rywala do spadku:)
      • Gość: almed Probierz anty trener !!! IP: 80.50.10.* 13.12.06, 15:39
        Probierz nie zna się na trenerce. Pozbył się najlepszego obrońcy Widzewa -
        Koniecznego i bardzo dobrych pomocników - Zecevic, Białek (tego ostatniego
        najpiew wykończył psychicznie). Testuje i zatrudnia w ich miejsce zawodników
        znacznie gorszych. Zobaczycie przez niego za pół roku 2 liga nasza.
    • Gość: Michal Ta Widzew rezygnuje z Iheanacho IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.12.06, 11:38
      Wy lepiej zajmijcie sie szukaniem skarbonki
      • Gość: rududu Re: Widzew rezygnuje z Iheanacho IP: *.toya.net.pl 13.12.06, 12:06
        a ktos ci skarbonke ukradl i nie mozesz sobie lizaczka kupic?biedna dzidzia...idz do mamusi albo do pani w zlobku to moze ci kupi!
        • Gość: kib Re: Widzew rezygnuje z Iheanacho IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.12.06, 14:26
          • Gość: kib Re: Widzew rezygnuje z Iheanacho IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.12.06, 14:27
            Co z tymi podgrzewanymi boiskami..?
    • Gość: Sobol Iheanacho na zdjeciu wyglada prawie jak... IP: *.toya.net.pl 13.12.06, 17:16
      Samuel Eto'o ;P Szkoda tylko ze nie potrafi tak grac. A swoja droga to nie wiem
      co bedzie z Widzewem na wiosne. Trener marny, pilkarze slabi, jak na razie
      wzmocnien zadnych. Sponsorow z prawdziwego zdarzenia nie ma. Oby sie w I lidze
      utrzymali ale chyba ni o to nam chodzi? Widzew powinien wlaczyc o najwyzsze cele
      a nie kolatac sie w ogonie tabeli i przegrywac co drugi mecz :/
      Tylko W=I=D=Z=E=W!!!!!!!! R-T-S!!!!!!
      • markus.kembi Re: Iheanacho na zdjeciu wyglada prawie jak... 14.12.06, 10:18
        Może nie potrafi grać jak Eto'o, ale miał jeden mecz, w którym strzelił 3 bramki
        Realowi Zaragoza - zdobywcy pucharu Hiszpanii, a czwartoligowe piłkarzyki
        Probierza strzelały bramki Skalnikowi Gracze, Torowi Dobrzeń Wielki i co
        najwyżej Warmii Grajewo.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka