Dodaj do ulubionych

Student biedny ale pan.....

17.12.06, 21:15
Witam, poszukuje piosenki studenckiej której fragment wyglada " student biedny ale pan jest to taki dziwny stan " może zna ktoś tytuł wykonawcę bądź posiada tą piosenke z góry dzieki
Obserwuj wątek
    • Gość: gonzales Re: Student biedny ale pan..... IP: *.lodz.dialog.net.pl 19.12.06, 22:42
      Andrzej Rosiewicz : )
      "Student żebrak, ale pan - bo to taki dziwny stan.
      Student dobrze sobie żyje, co zarobi to... wpłaci na książeczkę PKO"

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka