senegal_rulez 17.12.06, 21:15 Witam, poszukuje piosenki studenckiej której fragment wyglada " student biedny ale pan jest to taki dziwny stan " może zna ktoś tytuł wykonawcę bądź posiada tą piosenke z góry dzieki Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: gonzales Re: Student biedny ale pan..... IP: *.lodz.dialog.net.pl 19.12.06, 22:42 Andrzej Rosiewicz : ) "Student żebrak, ale pan - bo to taki dziwny stan. Student dobrze sobie żyje, co zarobi to... wpłaci na książeczkę PKO" Odpowiedz Link Zgłoś