IP: *.toya.net.pl / 10.0.233.* 04.04.03, 20:12
chcialam zapytac, gdzie w Łodzi mozna w miare tanio, ale skutecznie usunac
laserowo zbedne owlosienie?
Obserwuj wątek
    • Gość: me Re: laser IP: *.visp.energis.pl 05.04.03, 01:22
      Przykro mi, nie wiem.
      • teufel Re: laser 06.04.03, 07:24
        Nie wiem.
        • Gość: mala Re: laser IP: *.toya.net.pl / 10.0.233.* 06.04.03, 17:58
          dzieki za zainteresowanie, ale moze jednak jest ktos, kto cos wie na ten temat.
          Panie, pomocy!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka