Gość: mala IP: *.toya.net.pl / 10.0.233.* 04.04.03, 20:12 chcialam zapytac, gdzie w Łodzi mozna w miare tanio, ale skutecznie usunac laserowo zbedne owlosienie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: mala Re: laser IP: *.toya.net.pl / 10.0.233.* 06.04.03, 17:58 dzieki za zainteresowanie, ale moze jednak jest ktos, kto cos wie na ten temat. Panie, pomocy!! Odpowiedz Link Zgłoś