Gość: Makos IP: *.pienista.net 14.01.07, 13:15 Na Lotnisku w Łodzi są skandaliczne zarobki,2 € na godzine.Jak się z tego utrzymać. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: adam Re: Zarobki IP: *.toya.net.pl 14.01.07, 14:43 To sie zwolnij i znajdz lepsza robote. I nie zawracaj nam glowy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Adrian Re: Zarobki IP: *.toya.net.pl 14.01.07, 14:56 Czasem nie mam 2 i nie truję Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wiktor Re: do Adama IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.02.07, 10:19 Ale Ci dołożył.A tak wogóle to imię pisze się z dużej litery. Cud że Cię jeszcze nie zwolnili z portu za Twoje ciągłe szykany Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: doktorek Re: Zarobki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.01.07, 11:35 Zapraszam do mnie do szpitala - po 6 latach ciężkich studiów, po 13-miesięcznym stażu, obecnie na specjalizacji (która potrwa następne 6 lat) za godzinę netto wychodzi mniej niż 2 € :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Czarek Re: Zarobki IP: *.devs.futuro.pl 21.01.07, 22:47 Tylko że Ty Doktorku zarabiasz jeszcze w inny sposób.Jeszcze niewidziałem lekarza co by klepał bide,widać to na parkingu szpitala np.Kopernik. Odpowiedz Link Zgłoś
ewamalgorzata Re: Zarobki 21.01.07, 23:01 Trochę IMHO nie na temat ta dyskusja schodzi. Zaraz włączą się nauczyciele a potem przedstawiciele "pokolenia 1200"... Odpowiedz Link Zgłoś
default_user Re: Zarobki 22.01.07, 08:50 ewamalgorzata napisała: > (..)Zaraz włączą się nauczyciele a > potem przedstawiciele "pokolenia 1200"... A mogłem, zamiast iść na studia, zaczepić się na termin do spawacza. Dostawałbym teraz od 8 do 11 kawałków. Albo na dźwigowego się zgodzić... Licytujemy się dalej? M..M Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kolin_lodz do doktorka IP: *.toya.net.pl 21.01.07, 23:35 Uważam, iż powinieneś wystąpić o ustalenie adresu z którego wysłał post niejaki Czarek - to co ten pajac pisze myslę, że upowaznia Cie do złożenia zawiadomienia o przestępstwie pomówienia. Do furii doprowadzają mnie tacy ludzie, osobiście mam w rodzinie lekarzy- specjalistów, którzy przez 30 lat pracy nie dorobili się właściwie niczego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: doktorek Re: do doktorka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.01.07, 17:52 Rzeczywiście robi się mały "off-topic", ja chciałem tylko zwrócić uwagę, iż nie tylko "lotniskowi" mają niskie stawki godzinowe :) A co do frazesów typu "nie widziałem biednego lekarza" albo "lekarzu pokaż co masz w garażu" na różnorakich forach - to zdążyłem się do nich przyzwyczaić; piszą je zazwyczaj zawistni ludzie, postrzegający zawód lekarza przez pryzmat 20% przedstawicieli tego środowiska z tzw. "lobby ordynatorsko-profesorskiego". Ta postawa zmienia się jednak diametralnie, gdy taki 'sfrustrowany' pacjent trafia do gabinetu - wtedy jest pokorny i uprzejmy jak baranek :D Ordynatorzy lub/i profesorowie rzeczywiście w obecnym systemie "darmowej służby zdrowia" całkiem nieźle się ustawili, znaczna część "braci lekarskiej" to jednak przysłowiowi 'wyrobnicy'. Nie wspominam tu nawet o takich 'szaraczkach' jak moja skromna osoba; młodzi lekarze na specjalizacjach mają ciągle 'pod górkę' - nie dość, że na samą specjalizację coraz trudniej się dostać (liczba miejsc jest co roku ograniczana!), to jeszcze sam etap 'kształcenia' (trwający do 6 lat po ukończeniu samych studiów) obwarowany jest licznymi ograniczeniami, m. in. zakazem wykonywania samodzielnego zabiegów, czy też zakazem otwarcia prywatnej praktyki. Znacznie lepiej jest po ukończeniu i zdaniu specjalizacji, ale to już zupełnie inny temat :) Przepraszam - tak jak na wstępie - za mały off-topic, nie moją intencją jest zaśmiecanie forum. Zwyczajnie w cywilizowanym świecie lekarze - nawet ci szeregowi - zarabiają kilka razy więcej niż obsługa lotniska, i tyle! Pozdrawiam, "Doktorek" Odpowiedz Link Zgłoś
skoonx Re: do doktorka 23.01.07, 17:59 No cóż, Doktorku, co taki sfrustrowany człowiek jeszcze tutaj robi ? Lotnisko jest wyjściem na świat ( np. Anglia, Irlandia...). Nie wierzę, że chcesz naprawić służbę zdrowia w kraju. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: doktorek Re: do doktorka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.01.07, 19:22 Myślę o tym, a jakże :D Planuję jednak poczekać jeszcze trochę - przynajmniej do czasu, gdy zrobię specjalizację. Specjalista to już "gość" poszukiwany na rynku pracy, w przeciwieństwie do lekarza z "gołym dyplomem", który na Zachodzie tak na prawdę może wykonywać tylko takie czynności/zabiegi, którymi u nas zajmują się wykwalifikowane pielęgniarki... W każdym razie -jeśli nic się w naszej publicznej "służbie" zdrowia przez najbliższe lata nie zmieni, zwiewam albo "w działalność prywatną" albo za granicę. Do "czarka": - nie gniewam się, zwróciłem Ci tylko uwagę, że wiele osób posługuje się półprawdami, źle osądzając całe środowisko zawodowe. Jak mawiał profesor Greger na biochemii z AM w Łodzi w czasach gdy studiowałem, "pół prawdy to jest całe kłamstwo"... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Czarek Re: do doktorka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.01.07, 20:42 Teraz to wszystko wyjasniłeś.Przepraszam że wszystkich lek.potraktowałem tak samo.Jeszcze raz przepraszam.Pozdrawiam Czarek. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Albert Re: do doktorka IP: 213.52.175.* 27.01.07, 23:36 Proporcje zarobkow w UK: w pelni wykwalifikowany specjalista: - lekarz - 70 - 99 tys funtow rocznie - pracownik handlingu - 15 - 18 tys funtow rocznie. Pozdrawiam, Albert Odpowiedz Link Zgłoś
kwiatek2000 Re: zarobki 06.02.07, 17:45 Dla tych co mają pracę, są w miarę młodzi i pomagają im rodzice to 2 euro na godzinę to mało, ale dla innych to spełnienie mażeń. moze ktoś mi załatwi taką pracę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adam Re: zarobki IP: *.toya.net.pl 06.02.07, 18:19 Jak widac po ortografii nie przykladales sie w szkole do nauki. A teraz widzisz - jednak bylo warto... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jaś Re: do Adama IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.02.07, 10:14 Ty to chyba lubisz ludzi poniżać. A może facet już tak uwierzył w możliwości kompa że go poprawi jak się pomyli, że nie zwrócił uwagi na swój błąd. A Ty mu kopa - ale jesteś fi**!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
maxxman Re: do Adama 07.02.07, 12:26 Przepraszam, czy Ty jesteś 'Jasiem z Retkini'? Jeśli tak, to miło jest mi ciebie przeczytać bo dawno się nie odzywałeś :) Wpadaj częściej! Pozdrowy, maxxman Odpowiedz Link Zgłoś
zorro67 Re: do Adama 07.02.07, 10:32 Za jeden błąd potrafisz się naśmiewać? A wiesz że imię pisze się z dużej litery. Za Twoje kpiny i poniżanie ludzi już czas żeby Cię wywalili z portu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Re: do Adama Re: do Adama IP: *.toya.net.pl 07.02.07, 11:15 > Za jeden błąd potrafisz się naśmiewać? A wiesz że imię pisze się z dużej > litery. Za Twoje kpiny i poniżanie ludzi już czas żeby Cię wywalili z portu. Ale ja nie pracuję w porcie Odpowiedz Link Zgłoś