Gość: Michał IP: *.retsat1.com.pl 18.04.03, 21:50 Kopiwnickim. Przecież to co się dzieje za jego przyczyną to już się robi niebezpieczne! Ten idiota nie ma żadnych pomysłów na to jak rządzić miastem. Sprawa chyba go przerosła delikatnie mówiąc. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
teufel Re: Zróbmy coś z tym kretynem 20.04.03, 07:42 Kupić okulary i dać wydruki z forum . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ja Re: Zróbmy coś z tym kretynem IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 20.04.03, 21:17 Tylko jak go zmusić do czytania??? Odpowiedz Link Zgłoś
yarro Świąteczny Sezon Ogórkowy... 20.04.03, 21:18 ... Jak nudno, to hop na władzę :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ja Re: Świąteczny Sezon Ogórkowy... IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 20.04.03, 21:24 Jak na razie, to władza zrobiła hop na aktorów, a wcześniej hop na prezesów wszystkich spółek jej podlegających... Odpowiedz Link Zgłoś
piotr_mrowczynski Re: Zróbmy coś z tym kretynem 21.04.03, 06:27 Poszukaj kretynow u siebie w rodzinie najpierw. To zapewne jest dziedziczne. A od Kropiwnickiego odczep sie. Odpowiedz Link Zgłoś
teufel Re: Zróbmy coś z tym kretynem 21.04.03, 07:38 Albo czyta wydruki albo do gardła mu. Odpowiedz Link Zgłoś
ryhooo Re: Zróbmy coś z tym kretynem 21.04.03, 11:43 Na poczatku patrzylem na niego z duzym poblazaniem. Pomyslalem - dajmy mu chwilke, niech sie przyzwyczai. Ale to juz rzeczywiscie trwa troche za dlugo, a Lodz juz dosc czasu zmarnowala na ludzi, ktorzy nie maja zadnych pomyslow. Kropiwnicki angazuje sie w smieszne pomysly, ktore szansy na realizacje nie maja (i dzieki Bogu), a zupelnie nie radzi sobie z najwazniejszymi problemami. Czlowiek mial (chyba) ambicje, zeby cos dobrego zrobic, ale wyraznie mu nie idzie. Ale nie skreslajmy go jeszcze, bo sie zalamie i przez reszte kadencji bedzie tylko administrowal miastem. Ale co my forumowicze mozemy zrobic. Moze jedynie apel do Pana Prezydenta - NIECH PAN ZNAJDZIE WOKOL SIEBIE LUDZI Z POMYSLAMI, KTORZY PANU TROSZKE POMOGA. Bo najwyrazniej Pan sobie nie radzi. I powodzenia... Odpowiedz Link Zgłoś
piotr_mrowczynski Re: Zróbmy coś z tym kretynem 21.04.03, 13:13 Szkoda, ze poza ublizaniem nie umiesz nic napisac konkretnego. Widac Twoja wiedza na temat funkcjonowania Miasta jest bardzo ograniczona. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sagi Re: Zróbmy coś z tym kretynem IP: *.mm.pl 21.04.03, 15:20 piotr_mrowczynski napisał: > Szkoda, ze poza ublizaniem nie umiesz nic napisac konkretnego. Widac Twoja > wiedza na temat funkcjonowania Miasta jest bardzo ograniczona. ZA TO TY JESTES IDEALEM I WIESZ NAPEWNO CO TO ZNACZY RZADZIC MIASTEM:-)DAJ NA WSTRZYMANIE BO NASZ PREZYDECIOR SERIO NIE MA PLANU I JAK NARAZIE NIE ROZBI NIC BY ZMIENIC O SOBIE ZDANIE.NO POZA OGLADANIEM ŁWD Z DNIA POPRZEDNIEGO W SWOIM GABINBECIE Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Feliks Re: Zróbmy coś z tym kretynem IP: *.toya.net.pl 21.04.03, 13:09 Internauci !!Nie obrażajcie KRETYNÓW poprzez przypisywanie tych Kropiwnickiemu (cztli kretynizmu)Ten PAN K.tak się przejął rolą, bowiem wladz pochodzi do BOGA! I wszystko już jasne. Odpowiedz Link Zgłoś
piotr_mrowczynski Re: Zróbmy coś z tym kretynem 21.04.03, 13:15 Panie Feliksie(Dzierzynski?) moze jakies konkrety? A moze tak by najpierw skonczyc jakas szkole(podstawowa na poczatek) i dopiero zabierac glos na forum publicznym... Odpowiedz Link Zgłoś
kropka Re: Zróbmy coś z tym kretynem 21.04.03, 13:40 Mrówczyński, daj jakieś konkretne przykłady pozytywnych poczynań pana prezydenta, bo jak narazie samymi wyzwiskami lecisz. Na publicznym forum. Odpowiedz Link Zgłoś
zamek Mrówczyński, zrób coś pożytecznego. 21.04.03, 14:15 Mrówczyński, posprzątać u mnie, ale to już! Cały pokój zaświniłeś mi tą wazeliną! A miałem świeżo pięknie wszystko wyczyszczone... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Feliks Re: Zróbmy coś z tym kretynem IP: *.toya.net.pl 21.04.03, 13:54 Oj, Mrówczyński!!!Żebym to Ja był Dzierżyński to porządek też bylby.Ale to raczej Kropa zachowuje się wobec spoleczenstawa jak krwawy Feliks.pozdrowy !!!! Odpowiedz Link Zgłoś
ryhooo Re: Zróbmy coś z tym kretynem 21.04.03, 14:00 Czekam niecierpliwie... Moze jakis maly peanik na czesc Pana Prezydenta? Brzmi Pan jakby mial Pan duza wprawe w lizaniu #### zalosnym politykom roznego szczebla. Odpowiedz Link Zgłoś
hubar Re: Zróbmy coś z tym kretynem 21.04.03, 14:20 Chwila chwila! Bez obelg! Dajmy szansę Mrowczyńskiemy powiedzieć o co mu chodzi, niech poda jakieś argumenty. Odpowiedz Link Zgłoś
piotr_mrowczynski Re: Zróbmy coś z tym kretynem 21.04.03, 14:37 Najpierw wypadaloby podac argumenty przeciwko komus, zanim nazwie sie go kretynem. Ja nie widze nic co upowaznialoby kogokolwiek do szermowania tego typu obelgami. Zreszta ktos kto uzywa takich wyzwisk sam wystawia sobie swiadectwo. Odpowiedz Link Zgłoś
ryhooo Re: Zróbmy coś z tym kretynem 21.04.03, 14:49 OK Stary. Moze i macie racje, ze mnie troche ponioslo, ale nie ja zaczalem watek i ja goscia kretynem nie nazwalem. Wrecz przeciwnie szanuje czlowieka, a moje zdanie uwazam za dosc wywazone. Uwazam jednak, ze od najwyzszych przedstawicieli wladzy mozemy wymagac czegos wiecej. Zarzuty - wszystko czym Pan Prezydent na razie sie wyroznil. Smieszna walka z Manufaktura, zamieszanie na Piotrkowskiej, o Teatrze nie wspominajac... Malo? Czekam na pochlebne recenzje jego dzialalnosci. Wyrazy Szacunku. Odpowiedz Link Zgłoś
piotr_mrowczynski Szansa dla Lodzi 21.04.03, 15:03 > Pan Prezydent na razie sie wyroznil. Smieszna walka z Manufaktura Kropiwnicki od samego poczatku w kampanii wyborczej mowil, ze nie chce supermarketow w centrum miasta. Jego zdanie na temat Manufaktury nie jest niczym zaskakujacym. Z takimi pogladami wygral wybory. Mysle, ze nikt przy zdrowych zmyslach nie mialby nic przeciwko powstaniu duzego kompleksu kulturalno-rozrywkowego w centrum miasta. Niestety. Manufaktura to kolejny supermarket a Absys nie zamierza nic poza marketem tam budowac (na razie zreszta mimo wydania decyzji, nic nie buduje). Oby sie to zmienilo. > zamieszanie > na Piotrkowskiej Sprawa z Piotrkowska jest ewidentnym sukcesem wladz Lodzi. Jednym z punktow programu Kropiwnickiego byl rozwoj Piotrkowskiej. Jak zapewne wiesz handel na Piotrkowskiej zamiera od jakiegos czas(czego symbolem moze byc opustoszaly Saspol). Jedna z przyczyn bylo to, ze kupcy z Piotrkowskiej mieli ograniczone mozliwosci aprowizacyjne. Przeciwko temu protestowali. Kropiwnicki postanowil sie tym zajac. W efekcie doprowadzil do tego, ze kupcy zostali usatysfakcjonowani a Piotrkowska pozostala deptakiem. Ewidentny sukces mediacyjny Prezydenta. > o Teatrze nie wspominajac... Skandaliczne zachowanie "aktorow". Z tym sie zgodze. Ale w czym zawinil Prezydent? > Czekam na pochlebne > recenzje jego dzialalnosci. A ja czekam na niepochlebne. >Wyrazy Szacunku. Moje rowniez. Piotr Odpowiedz Link Zgłoś
hubar Re: Szansa dla Łodzi 21.04.03, 15:27 piotr_mrowczynski napisał: > > zamieszanie > > na Piotrkowskiej > > Sprawa z Piotrkowska jest ewidentnym sukcesem wladz Lodzi. Jednym z punktow > programu Kropiwnickiego byl rozwoj Piotrkowskiej. Jak zapewne wiesz handel na > Piotrkowskiej zamiera od jakiegos czas(czego symbolem moze byc opustoszaly > Saspol). Jedna z przyczyn bylo to, ze kupcy z Piotrkowskiej mieli ograniczone > mozliwosci aprowizacyjne. Przeciwko temu protestowali. Kropiwnicki postanowil > sie tym zajac. W efekcie doprowadzil do tego, ze kupcy zostali > usatysfakcjonowani a Piotrkowska pozostala deptakiem. Ewidentny sukces > mediacyjny Prezydenta. -- Nie no, co Ty wygadujesz? Albo żyjemy w innych miastach, albo ktoś tu jest niedoinformowany. Jak śmiesz mowić, że to Kropiwnicki chciał deptaka itp? Kupcy dali szereg propozycji, na końcu tej listy znajdował się jeden z najmniej waznych postulatów (że jeśli nie da się nic zrobić z parkingami to może w ostateczności wpuścić auta na Pietrynę) no i co na to pan prezydent? A wybrał ten najprostrzy do realizacji wariant!!! Dopiero gdy z całej Polski posypały sie gromy za taki pomysł, po protestach (w którym także my Forumowicze mieliśmy znaczący wkład), po spotkaniach Tomaszewskiego z kupcami, z Fundacją Ulicy Piotrkowskiej i z forumowiczami, podjęto decyzję o nie wprowadzaniu aut!!! Błagam nie bredź mi tu, że Kropa od początku chciał dla Pietryny dobrze, takie kity mozesz wciskać znajomym, ale nie na tym Forum! Odpowiedz Link Zgłoś
piotr_mrowczynski Re: Szansa dla Łodzi 21.04.03, 15:52 > Nie no, co Ty wygadujesz? Albo żyjemy w innych miastach, albo ktoś tu jest > niedoinformowany. Mozliwe, ze jestes niedoinformowany. Kropiwnicki od samego poczatku przeciez mowil, ze jako mieszkaniec Lodzi jest zwolennikiem utrzymania na Piotrkowskiej deptaka. Jednoczesnie jako prezydent Lodzi musial szybko podjac jakas decyzje w sprawie zamierajacego handlu na Piotrkowskiej. Myslisz, ze budowa parkingow trwa dwa miesiace? A skad wziac na to pieniadze? Z tej dziurawej kasy, ktora zostawili po sobie towarzysze z LSD? Dlatego trzeba bylo podjac szybko jakies dzialanie. I takie zostalo podjete. W jego efekcie Piotrkowska pozostala deptakiem a kupcy sa zadowoleni. Genialne. Prawda? Piotr Odpowiedz Link Zgłoś
zamek Re: Szansa dla Łodzi 21.04.03, 15:57 Piotruś, życiowy Twój pech polega na tym, że akurat podjąłeś rozmowę z facetem, który był DOKŁADNIE W ŚRODKU negocjacji z władzami miasta odnośnie zachowania Piotrkowskiej w obecnym kształcie. Masz prawo tego nie wiedzieć i masz prawo także nie mieć pojęcia o tym, co się dzieje w mieście - demokracja na to zezwala - ale lepiej idź Ty już jutro grzecznie do sklepiku posprzedawać tę armaturę. Cześć. Odpowiedz Link Zgłoś
piotr_mrowczynski Re: Szansa dla Łodzi 21.04.03, 16:02 Nie nazywaj tego negocjacjami. Bez przesady ;). Rozumiem, ze to taka lekka megalomania ale mierzmy zamiary na sily:) Odpowiedz Link Zgłoś
zamek Re: Szansa dla Łodzi 21.04.03, 16:03 Słuchaj, kochany, czy Ty byłeś przy tym, że wiesz, o czym mówisz? Bo forumowicze akurat byli. Odpowiedz Link Zgłoś
hubar Re: Szansa dla Łodzi 21.04.03, 16:42 piotr_mrowczynski napisał: > Nie nazywaj tego negocjacjami. Bez przesady ;). -- Czy Ty wiesz wogóle co Ty wygadujesz? Jakie masz prawo tak mówić!!?? > Rozumiem, ze to taka lekka megalomania ale mierzmy zamiary na sily:) -- Mierz oceny do poziomu swojej wiedzy, więc mil! Odpowiedz Link Zgłoś
hubar Re: Szansa dla Łodzi 21.04.03, 16:38 piotr_mrowczynski napisał: > Mozliwe, ze jestes niedoinformowany. -- buaahahahhahahahahahahah wybacz, ale nic innego nie mogę na to powiedzieć. Zobacz sobie lepiej na stronę www.pietryna.prv.pl i zobacz jak to wyglądało. Albo może wejdź tu www.piotrkowska-deptakiem.prv.pl (strona ta sama, ale może adres coś Ci przypomni!? > Kropiwnicki od samego poczatku przeciez mowil, ze jako mieszkaniec Lodzi jest > zwolennikiem utrzymania na Piotrkowskiej deptaka. Jednoczesnie jako prezydent > Lodzi musial szybko podjac jakas decyzje w sprawie zamierajacego handlu na > Piotrkowskiej. -- Tak mówił, rózne rzeczy już mówił. Wiesz ile według pana Prezydenta trwają dwa tygodnie w przeciągu których obiecał dać swoją decyzję? Zdecydowanie dłużej! Zapewniam Cię! Poza tym na wszystkich spotkaniach Tomaszewski mówił, że powinno się wprowadzić auta na Pietrynę, dopiero po jakimś czasie zeszli nieco z tonu, gdy zobaczyli jak wielką birzę rozpętali. > Myslisz, ze budowa parkingow trwa dwa miesiace? A skad wziac na to pieniadze? -- Proszę Cię!! Nie rozmawiaj ze mną jak z przygupem. Ja doskonale wiem ile kosztuje wybudowanie parkingów, co wiecej wiem gdzie wed ług planów one powstaną! > Z tej dziurawej kasy, ktora zostawili po sobie towarzysze z LSD? -- "A Wy kradliście przez 13 lat!" Znasz takie hasełka? No! To się uspokoj. > Dlatego trzeba bylo podjac szybko jakies dzialanie. I takie zostalo podjete. -- Szybkie? Już Ci napisałem w jaki szybki-prosty sposob pan Prezyden chciał rozwiązać problem i co go skłoniło do działania. > W jego efekcie Piotrkowska pozostala deptakiem a kupcy sa zadowoleni. > Genialne. Prawda? -- Genialne? Nie wiem jak to nazwać, że są ludzie tacy jak Ty, którzy tak postrzegaja świat! Kropa chciał podjąć idiotyczną decyzję, wycofał się z niej i to ma byś JEGO sukces? To ja już wolę aby nic nie robił, niż jeśli ma podejmować jakieś plany, na które zwali się burza krytyki (także na Łódź) a potem się będzie z tego wycofywał. Odpowiedz Link Zgłoś
piotr_mrowczynski Re: Szansa dla Łodzi 21.04.03, 16:50 > > Kropiwnicki od samego poczatku przeciez mowil, ze jako mieszkaniec Lodzi j > est > > zwolennikiem utrzymania na Piotrkowskiej deptaka. Jednoczesnie jako prezyd > ent > > Lodzi musial szybko podjac jakas decyzje w sprawie zamierajacego handlu na > > > Piotrkowskiej. > -- > Tak mówił, rózne rzeczy już mówił. Mowil to co napisalem. Poczytaj sobie wywiady z tego okresu. Bycie prezydentem to odpowiedzialna rola i trzeba kierowac sie dobrem calego miasta a nie wlasnymi upodobaniami. Kazdy mieszkaniec Lodzi wolalby, zeby Piotrkowska byla deptakiem. Kropiwnicki tez chcial. Ale chcial tez zadowolic kupcow, co mu sie w koncu udalo. Dziwi mnie, ze nie potrafisz tego docenic. Odnosze wrazenie, ze niezaleznie od tego co zrobi Kropiwnicki to bedzie zle. Wysluchal kupcow? Zle. Wysluchal internautow i łodzian, ktorzy chcieli zeby Piotrkowska zostala deptakiem? Tez zle. Wprowadzil porzadek w Teatrze Nowym. Zle. Najlepiej, zeby nic nie robil, prawda? A moze masz jakies pomysly na to co Kropiwnicki powinien zrobic? Krytykowac jest latwo. Ale postaraj sie postawic w jego roli i powiedz co Ty bys zrobil jako Prezydent Łodzi. > > Z tej dziurawej kasy, ktora zostawili po sobie towarzysze z LSD? > -- > "A Wy kradliście przez 13 lat!" Znasz takie hasełka? No! To się uspokoj. Nic nie pisalem o "okradaniu". Napisalem, ze w 1994 roku kiedy ekipa Palki oddawala miasto w budzecie byla nadwyzka(mimo tego, ze w 1990 roku kiedy ŁPO przejmowalo miasto po PZPR bylo zadluzenie) a w listopadzie 2002, kiedy Kropiwnicki( przewodniczacy ŁPO) przejmowal miasto dostal je w stanie zapasci finansowej i olbrzymiego deficytu oraz zadluzenia > To ja już wolę aby nic nie robił No tak wlasnie przypuszczalem... Piotr Odpowiedz Link Zgłoś
zamek Re: Szansa dla Łodzi 21.04.03, 17:43 Tak, szpecu od sprzedaży rur. Ty mówisz o tym, co znasz z gazet - my, niestety, rozmawialiśmy z tymi panami bezpośrednio. Wiemy, co to znaczy łgać do gazety. Kropiwnicki i jego przy**pasy umieją to znakomicie. O kant d**y potłuc Twoją wiedzę. Spadaj liżyd***u. Odpowiedz Link Zgłoś
piotr_mrowczynski Re: Szansa dla Łodzi 21.04.03, 18:04 > bezpośrednio. Wiemy, co to znaczy łgać do gazety. > Kropiwnicki i jego przy**pasy umieją to znakomicie. O > kant d**y potłuc Twoją wiedzę. Spadaj liżyd***u. Brawo. Jakiz zatrwazajaco wysoki poziom soba reprezentujecie(rozumiem, ze wypowiadasz sie w imieniu calego Klubu Forumowicza?). Mam nadzieje, ze ktos z UML czyta Twoje wypociny i wiecej nie bedziecie mieli mozliwosci spotkania sie z Prezydentem Lodzi. Potraktowano was powaznie ale widac, ze to byl blad. Piotr Odpowiedz Link Zgłoś
zamek Re: Szansa dla Łodzi 21.04.03, 19:01 Piszę to, co sam myślę, moje poglądy są subiektywne i nie reprezentują stanowiska żadnego gremium. O Tobie myślę to, co dotąd. Odpowiedz Link Zgłoś
hubar Re: Szansa dla Łodzi 21.04.03, 22:20 piotr_mrowczynski napisał: > Brawo. Jakiz zatrwazajaco wysoki poziom soba reprezentujecie -- Zgadzam sie, że Zamek zaczyna nieco przesadzać, ale w sumie mu się nie dziwię jęli na argumenty i fakty napotyka tylko przeinaczanie tego wszystkiego. To co jest ewidentnymi porazkami Prezydenta Ty z uporem maniaka uznajesz za sukcesy. >(rozumiem, ze wypowiadasz sie w imieniu calego Klubu Forumowicza?). -- Ej ej ej !!! Kolego!! Po raz kolejny przeinaczasz fakty i nadinterpretujesz! KFŁ to nie partia! Tu nie mamy takich samych poglądów na wszystkie rzeczy. Jeśli jednen z nas mówi coś, to wypowiada się jedynie w swoim imieniu! Tak jak Twoje wypowiedzi nie można uznawać za stanowisko całej branży wyposażenia łazienek. > Mam nadzieje, ze ktos z UML czyta Twoje wypociny i wiecej nie bedziecie mieli mozliwosci spotkania sie z Prezydentem Lodzi. Potraktowano was powaznie ale widac, ze to byl blad. -- Ech szkoda gadać, wiesz... Czy nie przeceniasz roli jaką ma Forum? Czy może dostałeś cynk, że nowa ekipa ma zamiar przeprowadzać jakieś remonty i chcesz się załapać? Swoją drogą, to osoby z UMŁ czytają to Forum, ale one wiedzą, że tu każdy ma prawo sie wypowiedzieć i mówi we własnym imieniu. Na spotkania był zapraszany każdorazowo przedstawiciel KFŁ, który w tym danym przypadku przedstawiał pewne stanowisko co do którego wszyscy się zgadzaliśmy. To, że portaktowano nas poważnie wcale nie jest błędem. Umiemy zachowac sie poważnie, potrafimy argumentować. Ale gdy napotyka się na przekłamania, gdy ktoś wmawia że porażki są sukcesami, to po jakimś czasie trudno się opanować. Odpowiedz Link Zgłoś
zamek czerwona płachta na wschodniej blance 21.04.03, 22:26 hubar napisał: > Ale gdy napotyka się na przekłamania, gdy > ktoś wmawia że porażki są sukcesami, to po jakimś czasie trudno się opanować. Rzetelna prawda, Hubar. Właśnie tak było. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
kfl Re: Szansa dla Łodzi 22.04.03, 13:03 piotr_mrowczynski napisał: > rozumiem, ze wypowiadasz sie w imieniu calego Klubu Forumowicza? Każdy człownek Klubu Forumowicza Łódzkiego pisze w swoim imieniu; a przynależność do KFŁ nie ma z tym nic spólnego. Jedyny temat na jaki KaFeLki mają podobny pogląd to pisanie na Forum GW, które ma im sprawiać przyjemność. Odpowiedz Link Zgłoś
dziad_borowy Re: Szansa dla Łodzi 22.04.03, 13:11 piotr_mrowczynski napisał: > rozumiem, ze wypowiadasz sie w imieniu calego Klubu Forumowicza hłe hłe rozumiem, ze wypowiadasz sie w imieniu dilerow umywalek calego swiata? albo kranow? aha, ja do KFŁ nie naleze, wypowiadam sie w imieniu Dziadow Borowych Calego Kosmosu Frakcja Polska (DBCKFP) :-) dzierżbór dżdżownice i natki rzeżuchy!!! Odpowiedz Link Zgłoś
ryhooo Re: Szansa dla Lodzi 21.04.03, 15:36 Wszystkie punkty, ktore wymieniles sa wlasnie jego ewidentna porazka. Boj z Manufaktura byl nieskuteczny. Co wiecej porazke mozna bylo przewidziec z gory i nie tworzyc tak paskudnej atmosfery... Piotrkowska - jaki sukces??? Kropiwnicki jak choragiewka na wietrze... Tutaj go kupcy nakrecili - to bedzie ruch. Potem moze ograniczony. A jak sie Lodzianie odezwali to moze jednak zostawimy jak jest... Jesli chodzi o teatr to na razie nie bede komentowac, bo sprawa sie jeszcze toczy, ale styl paskudny (fakt - wina aktorow niezaprzeczalna). No i prosze jeszcze raz - gdzie te sukcesy??? Odpowiedz Link Zgłoś
piotr_mrowczynski Re: Szansa dla Lodzi 21.04.03, 15:59 ryhooo napisał: > Wszystkie punkty, ktore wymieniles sa wlasnie jego ewidentna porazka. Boj z > Manufaktura byl nieskuteczny. Skad wiesz, ze nieskuteczny? Ja to widze inaczej. Dzieki zamieszaniu, ktore zrobil Kropiwnicki bedziemy teraz wszyscy (łodzianie) patrzyli na rece Absysowi i pilnowali, zeby oprocz marketu zostalo tam zbudowane cos wiecej, prawda? Zalezy nam przeciez na dobru Lodzi. A decyzja w sprawie budowy Manufaktury zostala podjeta przez poprzednie władze i niestety niewiele dalo sie juz zrobic. Z cala pewnoscia umowa zostala zle wyngegocjowana przez SLD i za to ponosza odpowiedzialnosc. Wierze jednak, ze dzieki zwroceniu uwagi przez Kropiwnickiego na ten problem Absysowi nie uda sie tak latwo "zrobic nas w konia". > jeszcze toczy, ale styl paskudny (fakt - wina aktorow niezaprzeczalna). No i > prosze jeszcze raz - gdzie te sukcesy??? A czego oczekujesz??? Jakich sukcecow. Miasta po 6 latach rzadow SLD w katastrofalnej kondycji finansowej. W Radzie Miasta wiekszosc ma SLD. Prasa caly czas ujada przeciwko Prezydentowi i wykorzystuje kazde jego potkniecie, by mu dokopac. Jakich sukcesow oczekujesz? Na razie Kropiwnicki stara sie uratowac finanse Lodzi. A to juz duzo. Piotr Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ja Re: Szansa dla Lodzi IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 21.04.03, 20:41 piotr_mrowczynski napisał: > ryhooo napisał: > > > Wszystkie punkty, ktore wymieniles sa wlasnie jego ewidentna porazka. Boj > z > > Manufaktura byl nieskuteczny. > > Skad wiesz, ze nieskuteczny? Ja to widze inaczej. Dzieki zamieszaniu, ktore > zrobil Kropiwnicki bedziemy teraz wszyscy (łodzianie) patrzyli na rece > Absysowi i pilnowali, zeby oprocz marketu zostalo tam zbudowane cos wiecej, > prawda? Zalezy nam przeciez na dobru Lodzi. A decyzja w sprawie budowy > Manufaktury zostala podjeta przez poprzednie władze i niestety niewiele dalo > sie juz zrobic. Z cala pewnoscia umowa zostala zle wyngegocjowana przez SLD i > za to ponosza odpowiedzialnosc. Wierze jednak, ze dzieki zwroceniu uwagi przez > Kropiwnickiego na ten problem Absysowi nie uda sie tak latwo "zrobic nas w > konia". > No cóż. To może przypomnę, że Twój idol podpisał jedynie zgodę na ów hipermarket i w dodatku w takim stylu, żeby zdobyć sobie publiczkę w postaci lokalnych kupców a nie inwestora, który mógłby sporo dla Łodzi zrobić. Odpowiedz Link Zgłoś
frank4 Re: Szansa dla Lodzi 23.04.03, 10:32 ryhooo napisał: > Jesli chodzi o teatr to na razie nie bede komentowac, bo sprawa sie > jeszcze toczy, ale styl paskudny (fakt - wina aktorow niezaprzeczalna). No i > prosze jeszcze raz - gdzie te sukcesy??? Generalnie zgadzam się, ale jedno ale - pytanko (z ciekawości, bo czegoś widocznie nie wiem): Jakaż to niezaprzeczalna wina aktorów? Odpowiedz Link Zgłoś
ryhooo Re: Szansa dla Lodzi 21.04.03, 16:12 No i wychodzi na to, ze tytulowa postacia forum stal sie Pan... Mrowczynski, a nie Kropiwnicki. Mysle,ze dyskusje mozemy juz zamknac, bo argumenty sie jednej stronie wyczerpaly. I zycze powodzenia... Odpowiedz Link Zgłoś
piotr_mrowczynski Re: Szansa dla Lodzi 21.04.03, 16:33 > nie Kropiwnicki. Mysle,ze dyskusje mozemy juz zamknac, bo argumenty sie jednej > stronie wyczerpaly. Jak na razie moje argumenty nie zostaly podwazone. Nie zostaly przedstawione tez zadne konkrargumenty(poza obelgami, atakami ad personam i informacjami wynikajacymi z niedoinformowania). Piotr Odpowiedz Link Zgłoś
vladip Re: Szansa dla Lodzi 21.04.03, 19:11 hmm oto kilka sprraw które ty zapewne postrzegasz jako sukces.. a ja cóż zupełnie inaczej Sprawa Manufaktury i Piotrkowskiej są dla mnie przykładem na to że nie ma jednolitego planu co należy zrobić w naszym mieście.. już kilka osób pisało o tym wielokrotnie, ale w skrócie to wyglada tak że reaguje się na problemy bieżące w ogóle nie zastaawiając się nie tylko nad wpływem jakie te decyzje mogą wywołać w przyszłości ale nawet nie analizując czy da radę podjąć jakieś decyzje (vide manufaktura) Sprawa licytacji samochodu – pomysł hmm może i nie taki zły ale też wykonanie niezbyt szczęśliwe.. przede wszystkim wylicytowana cena była równa mniej więcej cenie rynkowej sprzedanego pojazdu, więc ciężko tu mówić o jakiejś wyjątkowej akcji dobroczynnej.. do tego dochodzą znaczne koszty samej organizacji całej tej szopki pod publikę.. moim zdaniem równie dobry efekt finansowy ( a może nawet lepszy) przyniosła by zwykła sprzedaż bez specjalnych fajerwerków Sprawa reorganizacji w urzędzie – idea również dobra ale.. samo wywalenie iluś urzędników nie daje nic.. szczególnie jeżeli powodem wywalenia jest klucz partyjny a nie rzetelna analiza zatrudnienia, a tak naprawdę nie słychać było aby ktoś robił coś takiego. Do tego dochodzi sprawa zatrudnienia za bardzo wysokie stawki iluś doradców których dobór również wygląda na prywatne sympatie Pana K Już te 3 sprawy pokazują moim zdaniem wyraźnie, że miłościwie nam panując prezydent a: działa bez planu b: ma blade pojęcie o zarządzaniu miastem c: przekłada doraźne inicjatywy polityczne nad szarą codzienną pracę do tego dochodzi sprawa która pojawiła się jakiś czas temu w prasie, a konkretnie prowadzenie wykładów przez Pana K na uczelniach prywatnych w czasie godzin urzędowania (nie wiem czy jest to jeszcze aktualne.. ostatnio cos cicho o tym) sprawa teatru pokazuje że Pan K nie jest zręcznym negocjatorem.. rozumiem że chce zaprowadzić swoje porządki ale przeprowadzenie negocjacji przez przynoszenie kandydatury w teczce a potem wysyłanie do akcji sił policyjno ochroniarskich nie mieści się IMHO w pojęciu „przeprowadzenie negocjacji z aktorami” to tyle jeżeli chodzi o moje zarzuty Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lennon Re: Szansa dla Lodzi IP: *.toya.net.pl / 10.0.215.* 21.04.03, 19:30 Przywracasz mi wiarę w ludzi. Niestety walka na tym forum na argumenty jest rzadkością. Lepiej puszczać bluzgi, wyzywać od kretynów. Pewnej grupie bardzo Pan Prezydent nie pasuje. Wspomaga ich mocno prasa nie wyłączając GW. Nie bez powodu Łódź przez wiele lat była ostoją dla czerwonych. Była nawet trampoliną obecnego premiera. Dla niektórych forumowiczów demokracja kończy się w momencie kiedy ktoś ma inne zdanie albo przegrywają wybory. Pan Kropiwnicki był zawsze postacią kontrowersyjną, ale może tylko taki człowiek jest w stanie rządzić w Łodzi. Jedno jest pewne – nie ma brudnych rąk. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Feliks Re: Szansa dla Lodzi IP: *.toya.net.pl 21.04.03, 20:22 Zapewne, mówie Wam niedowiarki, decyzje p.Kropiwnickiego okażą się zbawienne dla Łodzi!!!!Szczególnie ta d.stawiająca na młodzież.W jakim innym mieście młoda dziewczyna bez praktyki zostaje z-cą dyrektora wydzialu w urzędzie miejskim ?W ŁODZI !! (fakt, że w kierowanym przez Tę panienkę nie ma np.herbow n.miasta o niczym nie swiadczy)Albo inna sprawa:dostarczania POLAKOM za pośrednictwem mediów"rozrywki"- a to 1 dniowy prezydent, a to draka w Wielki Piątek w TN, a wcześniej sprawa parkowania na Piotrkowskiej itd......Obraz Łodzi kierowanej przez oszołoma może podobać się p.Mrówczyńskiemu.Jego sprawa, ale niech nie próbuje narzucać innym jedynego "jedynie slusznego" stanowiska ZChN-u.Panowie szlachta, a może GW pomyśli o jakimś plebiscycie na forum np. na temat związany z oceną pracy preydenta Łodzi ??????????? Odpowiedz Link Zgłoś
ryhooo Re: Szansa dla Lodzi 21.04.03, 20:41 Kolego Mrowczynski staram sie nie posadzac Cie o kompletna glupote, co w obliczu Twojej bezkrytycznej, upartej i kompletnie bezwartosciowej argumentacji jest trudne. Zadam wiec inne pytanie: Czy jestes moze na liscie plac Urzedu Miasta? I sprobuj zrozumiec choc jedno - wladza niezaleznie od opcji jest z natury w tym ustroju przedmiotem krytyki wynikajacej z wysokich wymagan. Jesli ktos z jakichkolwiek powodow nie jest w stanie jej sprostac nie powinien startowac w wyborach. I blagam nie bredz to o LPO, ani LSD, bo rozliczamy Pana Prezydenta za to co teraz robi... A moze w ogole nie zabieraj juz glosu... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ja Re: Szansa dla Lodzi IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 21.04.03, 21:01 Gość portalu: Lennon napisał(a): > Pan Kropiwnicki był zawsze postacią kontrowersyjną, ale może tylko taki > człowiek jest w stanie rządzić w Łodzi. Jak na razie pokazał jasno, iż nie jest w stanie. > Jedno jest pewne – nie ma brudnyc > h rąk. A co? Osobiście je mu umyłeś? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Trawa Re: Szansa dla Lodzi IP: 212.125.152.* 21.04.03, 22:00 piotr_mrowczynski napisał: > Jak na razie moje argumenty nie zostaly podwazone. Nie zostaly przedstawione > tez zadne konkrargumenty(poza obelgami, atakami ad personam i informacjami > wynikajacymi z niedoinformowania). Bo ich nie bylo wiec co tu podwazac. Nie jestem wrogiem prezydenta ale obserwujac Wasza dyskusje z za granicy wrecz sie dobrze bawie. Nienawidze (aktywnie) komuchow ale powiem Ci Piotrze ze walczysz i sadzisz sie w stylu zacietrzewionego komsomolca z mlodego SLD: brak argumentow,a postawa bardziej skrajna od "idola". Prezydent sie stara ale mu troszke nie wychodzi (poza tym ze jest o nim glosno). A moze Ty liczysz ze On to czyta i dlatego sie tak dzielnie podpisujesz iminiem i nazwiskiem? A tak juz poza konkursem to o co zamkowi chodzi z ta armatura? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ja Re: Zróbmy coś z tym kretynem IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 21.04.03, 20:58 Jako, że ktoś prosił o argumenty przeciw Kropiwnickiemu to służe: Na początek jeden jedyny za: obniżka stawek czynszów. A przeciw: 1. Nieumiejętność negocjowania i na skutek tego: Skandaliczna, godna władzy z poprzedniego systemu awantura i interwencja w Teatrze Nowym Podpisanie zgody jedynie na hipermarket na terenie dawnego Poltexu, a w dodatku nawrzucanie inwestorowi, który mógłby byc ambasadorem Łodzi poza jej granicami. 2. Powyrzucanie szefów spółek miejskich i zatrudnienie na ich miejscach ludzi niekompetentnych (w ZWiK - kwiaciarki, w MPK specjalisty od silników spalinowych), co więcej w taki sposób, że miasto musiało zapłacić spore odszkodowanie za zerwanie umowy (przynajmniej w przypadku prezesa Rydeckiego) 3. Działania pod publiczkę, które dokumentnie go ośmieszyły tzn: licytacja samochodu po śmiesznie niskiej cenie, a następnie kupno nowego, a także licytacja fotela prezydenta. 4. Brednie n.t. Cityrunnerów (w stylu: wyślijmy je na linie podmiejskie) 5. Propozycja budowy lotniska dla Łodzi poza Łodzią. 6. Przypisanie sobie planów budowy Łódzkiego Tramwaju Regionalnego. 7. Idiotyczna propozycja traktoru dla dzieci na Pietrynie. 8. Wspomniana awantura o deptak na Piotrkowskiej Na razie tyle. Z pewnością jeszcze coś sobie przypomnę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: były Re: Zróbmy coś z tym kretynem IP: 217.153.35.* 22.04.03, 18:39 Powtórzę, co kiedys już na forum pisałem. Kropa i jego gropa dostali nieoczekiwanie prezent od losu, gdyż Polacy jako jeden z nielicznych narodów potrafi zagłosować "na złość". Sami (Kropa i jego g.) byli tym faktem (wygrania wyborów) szczerze pewno zaskoczeni. Maja 100% pewności, że to ich ostatnie w Łodzi rozdanie, po kadencji nie wróżę tu jakichś oszałamiających politycznych karier. stąd sie bierze styl i determinacja. Nie chcę chwalic poprzedników, ale byli przynajmniej przewidywalni. Ale jeśli Kropa cos naprawdę pozytecznego dokaona, to pierwszy umyję mu nogi. Odpowiedz Link Zgłoś
duo1 Szczecin - Łódź 23.04.03, 12:10 Gość portalu: były napisał(a): > Powtórzę, co kiedys już na forum pisałem. Kropa i jego gropa dostali > nieoczekiwanie prezent od losu, gdyż Polacy jako jeden z nielicznych narodów > potrafi zagłosować "na złość". Sami (Kropa i jego g.) byli tym faktem (wygrania > > wyborów) szczerze pewno zaskoczeni. Maja 100% pewności, że to ich ostatnie w > Łodzi rozdanie, po kadencji nie wróżę tu jakichś oszałamiających politycznych > karier. stąd sie bierze styl i determinacja. Nie chcę chwalic poprzedników, ale > > byli przynajmniej przewidywalni. Ale jeśli Kropa cos naprawdę pozytecznego > dokaona, to pierwszy umyję mu nogi. Pozdrowienia ze Szczecina!!! Wy macie problem z kropiwnickim, my mamy calkiem podobny z jurczykiem. Calkowity brak checi podjecia jakichkolwiek sensownych decyzji, brak pomyslow na dzialania prorozwojowe, otaczanie sie swoimi "fahofcami" no i srednio raz w tygodniu jakis idiotyczny pomysl - najnowszy w Szczecinie to rozstawianie w miescie namiotow wojskowych, gdzie bylyby organizowane stolowki a zupkami dla emerytow. Niesety nie uczestniczac w wyborach, ewentualnie glosujac "na zlosc" sami sobie zgotowalimy taki los. w koncu ktos tych ...... wybral, ktos na nich glosowal. Czlowiek uczy sie na bledach, niestety wiekszosci polakow nie dotyczy ta zasada. ludzie typu kropiwnicki - jurczyk byli od dawna obecni na scenie politycznej, generalnie na podstawie ich poprzednich "dokonan" i stylu dzialania latwo bylo przewidziec co sie bedzie dzialo jak tylko ponownie uda im sie dorwac do wladzy. dziwie sie wyborcom, ze jeszcz potrafia zaufac takim ludziom. No coz, w demokracji kazdy glos sie liczy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: były Re: Szczecin - Łódź IP: 217.153.35.* 23.04.03, 17:00 duo1 napisał: w koncu ktos tych ...... wybral, ktos na nich glosowal. > Czlowiek uczy sie na bledach, niestety wiekszosci polakow nie dotyczy ta > zasada. ludzie typu kropiwnicki - jurczyk byli od dawna obecni na scenie > politycznej, generalnie na podstawie ich poprzednich "dokonan" i stylu > dzialania latwo bylo przewidziec co sie bedzie dzialo jak tylko ponownie uda im > > sie dorwac do wladzy. dziwie sie wyborcom, ze jeszcz potrafia zaufac takim > ludziom. No coz, w demokracji kazdy glos sie liczy. Iść do wyborów i nic więcej. W moim otoczeniu głosowało około 5%. A są to ludzie wykształceni, którzy wiedzą jak chcieliby życ i w jakim kraju, ale... nie głosują. A dyskusję najchętniej zamykają stwierdzeniem, że nie będą przykładać do "tego" ręki. Powinny być w Polsce srogie mandaty za niechodzenie. Włodzi frekwencja była poniżej 20%. I proszę. Odpowiedz Link Zgłoś