Gość: oliwka IP: *.siedlce.sdi.tpnet.pl 03.05.03, 12:15 Pozdrawia Łódź siedlczanka/oliwka Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: luki Re: ŁÓDŹ TO ŚWIETNE MIASTO !!!!!!!!!!!! IP: *.toya.net.pl / 10.0.210.* 03.05.03, 13:04 Gość portalu: oliwka napisał(a): > Pozdrawia Łódź siedlczanka/oliwka Bardzo miło, że tak uważasz, ale napisz jeszcze dlaczego. :) pozdrawiam, luki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oliwka Re: ŁÓDŹ TO ŚWIETNE MIASTO !!!!!!!!!!!! IP: *.siedlce.sdi.tpnet.pl 04.05.03, 11:42 Pytasz dlaczego lubie Łódź? Byłam tam kilka razy, niestety tylko przejazdem. Musze powiedzieć, że zakochałam sie w tym mieście "od pierwszego wejrzenia". Ludzie mówie, że to brudne, zaniedbane miasto. Ja uważam, że oni widza tylko złe strony Łodzi, ja zaś bardzo ja lubie. Nie mam tam rodziny, mam za to pod Łodzią. To miasto ma cos w sobie, co przyciaga turyste. Pozdrawiam/oliwka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krnabrny Re: ŁÓDŹ TO ŚWIETNE MIASTO !!!!!!!!!!!! IP: *.lodz-teofilow.sdi.tpnet.pl 04.05.03, 13:42 sprawa warta przemyslenia :-) Odpowiedz Link Zgłoś
hubar Re: ŁÓDŹ TO ŚWIETNE MIASTO !!!!!!!!!!!! 04.05.03, 13:56 Masz u mnie piwo :D w wybranym przez Ciebie pubie (oczywiście łódzkim). Pouśmiechaj się jeszcze to zdobędziesz plan co najlepiej zobaczyć w Łodzi, a jak jeszcze troszkę poopwiadasz miłych słów, to może znajdzie się nawet przewodnik, który Cie po tych miejscach oprowadzi :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oliwka Re: ŁÓDŹ TO ŚWIETNE MIASTO !!!!!!!!!!!! IP: *.siedlce.sdi.tpnet.pl 04.05.03, 17:46 HuBar - jeżeli Ty miałbys byc moim przewodnikiem, to przyjade do Łodzi jak najszybciej - heh. Na prawde spoko miasto, jak słysze jakąs świetna, znana piosenke, to od razu kojarzy mi sie z Łodzią, z jakąś chwila, chociaż ja tam nie przeżylam "jeszcze" żadnej szczególnej chwili... a może przeżyłam, ale nic o tym nie wiem? Pozdrawiam Cie i Was/oliwka Odpowiedz Link Zgłoś
hubar Re: ŁÓDŹ TO ŚWIETNE MIASTO !!!!!!!!!!!! 04.05.03, 17:51 Gość portalu: oliwka napisał(a): > HuBar - jeżeli Ty miałbys byc moim przewodnikiem, to przyjade do Łodzi jak > najszybciej - heh. -- Hmmmm co za komplemant ;-) <zawstydzony> Ale na tym Forum są zdecydowanie lepsi i łasi na miłe towarzystwo przewodnicy. > Na prawde spoko miasto, jak słysze jakąs świetna, znana > piosenke, to od razu kojarzy mi sie z Łodzią, z jakąś chwila, chociaż ja tam > nie przeżylam "jeszcze" żadnej szczególnej chwili... a może przeżyłam, ale nic o tym nie wiem? -- Z czego to wynika? Z pochodzenia zespołu który tą piosenkę śpiewa? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oliwka Re: ŁÓDŹ TO ŚWIETNE MIASTO !!!!!!!!!!!! IP: *.siedlce.sdi.tpnet.pl 04.05.03, 19:24 Myslałam i myslałam o jaki zespół Ci chodzi HuBar, i doszłam do wniosku, że chyba o -ich troje-, ale nie, nie o ich piosenki mi chodziło... A co do lepszego przewodnika, to polec mi jakiegos, bo na prawde wybieram sie do Łodzi w najblizszym czasie. Pozd/oliwka Odpowiedz Link Zgłoś
ixtlilto Re: ŁÓDŹ TO ŚWIETNE MIASTO !!!!!!!!!!!! 04.05.03, 20:20 Gość portalu: oliwka napisał(a): > A co do lepszego przewodnika, to polec mi jakiegos, bo na prawde wybieram sie > do Łodzi w najblizszym czasie. Jeśli chodzi o przewodników to zaraz się pokażą :) Kiedy będziesz w Łodzi? W najbliższym czasie są Juwenalia x2 i Święto Łodzi :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oliwka Re: ŁÓDŹ TO ŚWIETNE MIASTO !!!!!!!!!!!! IP: *.siedlce.sdi.tpnet.pl 04.05.03, 20:21 Jak będe znała konkretny termin to dam znac Odpowiedz Link Zgłoś
geograf Re: ŁÓDŹ TO ŚWIETNE MIASTO !!!!!!!!!!!! 04.05.03, 20:35 Heh:-) Napisz w jakim terminie a pomyślimy, czy uda się coś zrobić:-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oliwka Re: ŁÓDŹ TO ŚWIETNE MIASTO !!!!!!!!!!!! IP: *.siedlce.sdi.tpnet.pl 05.05.03, 16:05 Wybieram sie do Łodzi w połowie czerwca, jest jeszcze troche czasu. Musze zebrać kilka osób i strzałaka do miasta. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
yarro Re: ŁÓDŹ TO ŚWIETNE MIASTO !!!!!!!!!!!! 04.05.03, 20:38 No bez przesady, z Łodzi mamy też Blue Cafe, Varius Manx, a z także Sonic Trip (grupa DJ'ów) Pozdrówki! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: łażej Re: ŁÓDŹ TO ŚWIETNE MIASTO !!!!!!!!!!!! IP: *.retsat1.com.pl / 172.16.29.* 04.05.03, 20:47 yarro napisał: > No bez przesady, z Łodzi mamy też Blue Cafe, Varius Manx, a z także Sonic Trip > (grupa DJ'ów) No i.. "Chłopcy są nieznośni, chłopcy są uroczy, chłopcy mają pistolety, każdą przepaść chcą przeskoczyć...(..).. cool kids of death" :) Jak dla mnie obecnie najciekawsza kapela z Łodzi. Odpowiedz Link Zgłoś
aard Przewodnik czy izolator? 05.05.03, 09:57 Gość portalu: oliwka napisał(a): > A co do > lepszego przewodnika, to polec mi jakiegos, bo na prawde wybieram sie do Łodzi > w najblizszym czasie. Pozd/oliwka No to może ja? ;-) Na izolatora się nie nadaję... Odpowiedz Link Zgłoś