Gość: SS20
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
09.03.07, 18:39
Kopi miało zdecydować w październiku, potem w grudniu, potem na początku
lutego. Kiedy w końcu zostanie wybrany wariant do realizacji? Kto wstrzymuje
podjęcie jedynie słusznej decyzji? Czy osoby z Wrocławia jadące do naszego
Hiltona będą musiały zahaczyć o hotel "Sport" w Bełchatowie?
Ktoś jest biegły w tym temacie?