Dodaj do ulubionych

Jak w końcu z S8?

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.03.07, 18:39
Kopi miało zdecydować w październiku, potem w grudniu, potem na początku
lutego. Kiedy w końcu zostanie wybrany wariant do realizacji? Kto wstrzymuje
podjęcie jedynie słusznej decyzji? Czy osoby z Wrocławia jadące do naszego
Hiltona będą musiały zahaczyć o hotel "Sport" w Bełchatowie?
Ktoś jest biegły w tym temacie?
Obserwuj wątek
    • Gość: barnaba Re: Jak w końcu z S8? IP: *.lodz.msk.pl 10.03.07, 12:50
      > Kopi miało zdecydować w październiku, potem w grudniu, potem na początku
      > lutego. Kiedy w końcu zostanie wybrany wariant do realizacji?

      Jak najpóźniej.
      Pewne osoby nie straciły nadziei na przebieg trasy przez Bełchatów. Inni chcą,
      żeby, podobnie jak rok temu, pieniądze przyznane na S8 zostały przeznaczone na
      remont 'gierkówki" Piotrków- Warszawa.

      > Kto wstrzymuje podjęcie jedynie słusznej decyzji?

      Tej osoby trzeba szukać wysoko, a jej ręce są długie.
      • Gość: adam Re: Jak w końcu z S8? IP: 82.139.37.* 10.03.07, 17:50
        Oczywiście ze przez Piotrków .S8 musi sie łączyc z S12 i będzie jak już dawno
        pisałem Wrocław-Piotrków-Radom-Puławy Lublin.Dobrze ze w Warszawie też tak chca.
        • Gość: barnaba Re: Jak w końcu z S8? IP: *.lodz.msk.pl 10.03.07, 18:23
          Najpierw powstanie autostrada Komańcza-Ustrzyki Górne, co wywoła hossę na rynku
          owczych ferm i tartaków w Bieszczadach. Nie wiem czy wiesz, ale projekt ten
          został zgłoszony do UE, gdyż taka trasa ma przejąć tranzyt między Tarnowem a
          Stryjem, a to tysiące TIRów dziennie.
        • Gość: ktoś Re: Jak w końcu z S8? IP: *.toya.net.pl 10.03.07, 20:45
          Wstydu sobie oszczędź.
        • Gość: J.S. Zapomniales podpisac sie "Łodzianin" IP: 195.69.82.* 10.03.07, 23:02
          • Gość: adam Re: Zapomniales podpisac sie "Łodzianin" IP: 82.139.37.* 11.03.07, 14:50
            Barnaba-zapraszam do Komanczy na grzyby a jak przywieziesz jakiś kij to i na
            ryby.Odpoczniesz i inni od Ciebie odpoczną.Co Cię obchodzi jakaś Uć.Oczekuje
            propozycji co do terminu.Weż mapy to pogadamy o autostradzie.
            • Gość: barnaba Re: Zapomniales podpisac sie "Łodzianin" IP: *.lodz.msk.pl 11.03.07, 15:54
              Jesteś z Komańczy?
              • Gość: Adam S8 i S12 IP: 82.139.37.* 11.03.07, 17:06
                Nie-w Komanczy nie mieszkam.Ale jako bogaty emeryt jade sobie to tu to
                tam.Potrzebna mi do tego trasa na Wrocław i dalej,oraz na Lublin i dalej.
                Dlatego popieram trase Wrocław Piotrków Radom Puławy Lublin.
                I tyle na dziś.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka