ixtlilto
25.05.03, 19:10
Nie wiem czym jest to spowodowane, ale zauważyłam wysyp tematów związanych z
seksem. "Wszystko o seksie" w Focusie; "Sexpaszport" we Wprost, jakaś ankieta
w "Wysokich Obcasach", "Wszystko co robisz w łózku jest dobre"- widziane na
przystanku na okładce jakiegoś pisma dla kobiet, plus kilka jeszcze tekstów
widzianych na reklamach...
Albo jest teraz moda na pisanie o seksie (zbliżają się wakacje, jakieś
przelotne przygdy itp), albo przestaje "TO" być tematem tabu.