Gość: NoBody IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.07, 20:05 Widzew my wierzymy !!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: LODZIANIN Widzew duma Prawdziwych łodzian! IP: *.lodz.mm.pl 24.05.07, 21:49 łodzianie wierza w Widzew bo to ich nadzieja. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LODZIANIN NIE Wbiegamy na boisko!!!!!!!!!!! IP: *.lodz.mm.pl 24.05.07, 21:54 Pilnowac jeden drugiego!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ŁKS RTK Re: NIE Wbiegamy na boisko!!!!!!!!!!! IP: *.retsat1.com.pl 24.05.07, 22:26 hehehe śmieszni jesteście :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rwt Re: NIE Wbiegamy na boisko!!!!!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.07, 22:41 Jesteśmy bardzo śmieszni. I nawet podmiejscy. Bo: 1.kupujemy za własne pieniądze bilety na mecze, 2.nie demolujemy własnego stadionu, 3.bo pilnujemy, żeby małoletnie gnojki nie psuły renomy Widzewskich Kibiców, 4.nasze oprawy to zawsze podium kolejki. Wymieniać dalej, o Rodowity?! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ŁKS RTK Re: NIE Wbiegamy na boisko!!!!!!!!!!! IP: *.retsat1.com.pl 25.05.07, 06:52 Poznałem ostatnio kolesia z Widzewa no i przechwalał się młotek jak to podrabia bilety na mecze i rozprowadza wśród swoich koleżków po szalu, rzeczywiście udanych macie kibiców. Mam prośbę-przestańcie pier.. o biletach na ŁKS bo na swoim podwórku macie niezły burdel. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rwt Re: NIE Wbiegamy na boisko!!!!!!!!!!! IP: *.centertel.pl 25.05.07, 23:51 Ty masz kolegów? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rwt Re: Zbigniew Boniek: - Nie wszyscy zasługują na g IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.07, 22:37 Szacunek dla Pana Bońka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Radwan TYLKO WIDZEW IP: *.dynamic.dsl.as9105.com 24.05.07, 22:46 Wszedl fan Orla Belchatow!Bez stadionu niedlugo ,bez siedziby!!!Projekt przebudowanego stadionu Widzewa! stadiony.net/projects/stadion_eden/stadion_eden01.jpg.RED ARMY PARK! Pozdro Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Radwan Re: TYLKO WIDZEW IP: *.dynamic.dsl.as9105.com 24.05.07, 22:49 stadiony.net/projects/stadion_eden/stadion_eden01.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rwt Re: TYLKO WIDZEW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.07, 23:03 Już OK. Ładne cacko. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rwt Re: TYLKO WIDZEW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.07, 22:49 Chyba coś nie tak z tym linkiem. Odpowiedz Link Zgłoś
desmo71 Re: jaki autor- taki link 25.05.07, 01:08 bez, bez, bez...rozumiem że tak się mobilizujecie przed kolejnym upokorzeniem... a może tak czarną oprawę sobie zróbcie - wtedy przekaz może dotrze do wawrzyniaka i spółki... ps z jakiego języka ta składnia wersalikami- bo słowa dziwnie znajome ale sensu nie widać Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Picek Re: TYLKO WIDZEW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.07, 16:28 I gdzie miałby niby ten stadion stanąć ?NA miejscu tego który tam teraz jest ? Najwyżej jego makieta .To po 1 A po 2. To kto miałby go niby wybudować.No chyba że Widzew wybuduje go ze składek kibiców :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Radwan Re: Zbigniew Boniek: - Nie wszyscy zasługują na g IP: *.dynamic.dsl.as9105.com 24.05.07, 23:05 Link jest dobry.Ogladalem ten projekt niedawno.Link byl na www.widzewlodz.pl.Jeden z kibicow podal link w komentarzach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Re: Zbigniew Boniek: - Nie wszyscy zasługują na g IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.07, 12:24 No to skłamał, bo to projekt stadiony Slavii Praga. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: al-bert Jeżeli niejaki Jakub Wawrzyniak uważa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.07, 23:12 że truchtając permanentnie przez całą rundę pokazuje swoją ambicję to radzę przerzucić się na szachy. Dodatkowe skoro tak dobrze się chłopak rozwija to czemu zdecydowana większość jego dośrodkowań jest jeszcze gorsza niż cienkiego w tym względzie Laty Jarosława??No cóż panie JW może nieco więcej pokory ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: BEDEK Zbigniew Boniek: - Nie wszyscy zasługują na grę.. IP: 212.2.101.* 25.05.07, 06:59 niech sobie gadają... w 89 minucie wszyscy wbiegają na boisko! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: o prowokacja.... Re: Zbigniew Boniek: - Nie wszyscy zasługują na g IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.07, 10:24 rodowitych!! sami sobie wbiegnijecie....bo niedługo nie bedziecie mieli gdzie. co do pilkarzy to boniek ma racje ze kilku jest do wywalenia ALE PRZEDE WSZYSTKIM DO ODJAZDU JEST TRENER!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: o prowokacja.... Re: Zbigniew Boniek: - Nie wszyscy zasługują na g IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.07, 10:25 rodowitych!! sami sobie wbiegnijecie....bo niedługo nie bedziecie mieli gdzie. co do pilkarzy to boniek ma racje ze kilku jest do wywalenia ALE PRZEDE WSZYSTKIM DO ODJAZDU JEST TRENER!!!RAZ OBRONA SLABA RAZ ATAK. PROWADZIMY ALE I TAK NAS LEJA!!! Z M I A N A T R E N E R A!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: raq Bartek Fabiniak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.07, 12:02 Szkoda, że nie zostanie w Widzewie, bo to jeden z lepszych bramkarzy grających w Orange Ekstraklasie. Ale Boniek za niego miliona nie da. Fabiniak grac w II lidze pewnie nie będzie chciał, to trafi do jakiegoś innego polskiego klubu np: Lecha. Trzeba zacząc szukac nowego bramkarza, bo Hładowczak do roli pierwszego jeszcze nie dorósł... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: darek Boniek jesteś wielki ! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.05.07, 12:36 liczymy na więcej ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mat Re: Boniek jesteś mały ! !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.07, 13:01 Wracaj do Włoch... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ZZZZ Re: Boniek jesteś mały ! !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.07, 13:32 najwiekszy jest Wasz wlasciciel - producent tanich jaboli, oraz nowy sponsor producent kleju i kondomow co wlasnie wyszedl z paki:) Zibi do jest najlepszy Polski pilkarz, a pieski z Orla Belchatow moga mu buty czyscic Odpowiedz Link Zgłoś