Dodaj do ulubionych

Zbigniew Boniek: - Nie wszyscy zasługują na grę...

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.07, 20:05
Widzew my wierzymy !!!
Obserwuj wątek
    • Gość: LODZIANIN Widzew duma Prawdziwych łodzian! IP: *.lodz.mm.pl 24.05.07, 21:49
      łodzianie wierza w Widzew bo to ich nadzieja.
    • Gość: LODZIANIN NIE Wbiegamy na boisko!!!!!!!!!!! IP: *.lodz.mm.pl 24.05.07, 21:54
      Pilnowac jeden drugiego!!!!!!!
      • Gość: ŁKS RTK Re: NIE Wbiegamy na boisko!!!!!!!!!!! IP: *.retsat1.com.pl 24.05.07, 22:26
        hehehe śmieszni jesteście :-)
        • Gość: rwt Re: NIE Wbiegamy na boisko!!!!!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.07, 22:41
          Jesteśmy bardzo śmieszni. I nawet podmiejscy.
          Bo:
          1.kupujemy za własne pieniądze bilety na mecze,
          2.nie demolujemy własnego stadionu,
          3.bo pilnujemy, żeby małoletnie gnojki nie psuły renomy Widzewskich Kibiców,
          4.nasze oprawy to zawsze podium kolejki.
          Wymieniać dalej, o Rodowity?!
          • Gość: ŁKS RTK Re: NIE Wbiegamy na boisko!!!!!!!!!!! IP: *.retsat1.com.pl 25.05.07, 06:52
            Poznałem ostatnio kolesia z Widzewa no i przechwalał się młotek jak to podrabia
            bilety na mecze i rozprowadza wśród swoich koleżków po szalu, rzeczywiście
            udanych macie kibiców. Mam prośbę-przestańcie pier.. o biletach na ŁKS bo na
            swoim podwórku macie niezły burdel.
            • Gość: rwt Re: NIE Wbiegamy na boisko!!!!!!!!!!! IP: *.centertel.pl 25.05.07, 23:51
              Ty masz kolegów?
    • Gość: rwt Re: Zbigniew Boniek: - Nie wszyscy zasługują na g IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.07, 22:37
      Szacunek dla Pana Bońka.
      • Gość: Radwan TYLKO WIDZEW IP: *.dynamic.dsl.as9105.com 24.05.07, 22:46
        Wszedl fan Orla Belchatow!Bez stadionu niedlugo ,bez siedziby!!!Projekt
        przebudowanego stadionu Widzewa!
        stadiony.net/projects/stadion_eden/stadion_eden01.jpg.RED ARMY PARK!
        Pozdro
        • Gość: Radwan Re: TYLKO WIDZEW IP: *.dynamic.dsl.as9105.com 24.05.07, 22:49
          stadiony.net/projects/stadion_eden/stadion_eden01.jpg
          • Gość: rwt Re: TYLKO WIDZEW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.07, 23:03
            Już OK.
            Ładne cacko.
        • Gość: rwt Re: TYLKO WIDZEW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.07, 22:49
          Chyba coś nie tak z tym linkiem.
        • desmo71 Re: jaki autor- taki link 25.05.07, 01:08
          bez, bez, bez...rozumiem że tak się mobilizujecie przed kolejnym upokorzeniem...
          a może tak czarną oprawę sobie zróbcie - wtedy przekaz może dotrze do
          wawrzyniaka i spółki...
          ps z jakiego języka ta składnia wersalikami- bo słowa dziwnie znajome ale sensu
          nie widać
        • Gość: Picek Re: TYLKO WIDZEW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.07, 16:28
          I gdzie miałby niby ten stadion stanąć ?NA miejscu tego który tam teraz jest ?
          Najwyżej jego makieta .To po 1
          A po 2.
          To kto miałby go niby wybudować.No chyba że Widzew wybuduje go ze składek kibiców :)
    • Gość: Radwan Re: Zbigniew Boniek: - Nie wszyscy zasługują na g IP: *.dynamic.dsl.as9105.com 24.05.07, 23:05
      Link jest dobry.Ogladalem ten projekt niedawno.Link byl na
      www.widzewlodz.pl.Jeden z kibicow podal link w komentarzach.
      • Gość: . Re: Zbigniew Boniek: - Nie wszyscy zasługują na g IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.07, 12:24
        No to skłamał, bo to projekt stadiony Slavii Praga.
    • Gość: al-bert Jeżeli niejaki Jakub Wawrzyniak uważa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.07, 23:12
      że truchtając permanentnie przez całą rundę pokazuje swoją ambicję to radzę
      przerzucić się na szachy. Dodatkowe skoro tak dobrze się chłopak rozwija to
      czemu zdecydowana większość jego dośrodkowań jest jeszcze gorsza niż cienkiego
      w tym względzie Laty Jarosława??No cóż panie JW może nieco więcej pokory ...
    • Gość: BEDEK Zbigniew Boniek: - Nie wszyscy zasługują na grę.. IP: 212.2.101.* 25.05.07, 06:59
      niech sobie gadają... w 89 minucie wszyscy wbiegają na boisko!
      • Gość: o prowokacja.... Re: Zbigniew Boniek: - Nie wszyscy zasługują na g IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.07, 10:24
        rodowitych!! sami sobie wbiegnijecie....bo niedługo nie bedziecie mieli gdzie.
        co do pilkarzy to boniek ma racje ze kilku jest do wywalenia ALE PRZEDE
        WSZYSTKIM DO ODJAZDU JEST TRENER!!!
      • Gość: o prowokacja.... Re: Zbigniew Boniek: - Nie wszyscy zasługują na g IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.07, 10:25
        rodowitych!! sami sobie wbiegnijecie....bo niedługo nie bedziecie mieli gdzie.
        co do pilkarzy to boniek ma racje ze kilku jest do wywalenia ALE PRZEDE
        WSZYSTKIM DO ODJAZDU JEST TRENER!!!RAZ OBRONA SLABA RAZ ATAK. PROWADZIMY ALE I
        TAK NAS LEJA!!! Z M I A N A T R E N E R A!!!
    • Gość: raq Bartek Fabiniak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.07, 12:02
      Szkoda, że nie zostanie w Widzewie, bo to jeden z lepszych bramkarzy grających
      w Orange Ekstraklasie. Ale Boniek za niego miliona nie da. Fabiniak grac w II
      lidze pewnie nie będzie chciał, to trafi do jakiegoś innego polskiego klubu np:
      Lecha. Trzeba zacząc szukac nowego bramkarza, bo Hładowczak do roli pierwszego
      jeszcze nie dorósł...
    • Gość: darek Boniek jesteś wielki ! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.05.07, 12:36
      liczymy na więcej !
      • Gość: mat Re: Boniek jesteś mały ! !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.07, 13:01
        Wracaj do Włoch...
        • Gość: ZZZZ Re: Boniek jesteś mały ! !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.07, 13:32
          najwiekszy jest Wasz wlasciciel - producent tanich jaboli, oraz nowy sponsor producent kleju i
          kondomow co wlasnie wyszedl z paki:)
          Zibi do jest najlepszy Polski pilkarz, a pieski z Orla Belchatow moga mu buty czyscic

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka