Dodaj do ulubionych

Dziesięć lat od meczu stulecia

IP: *.lodz.mm.pl 17.06.07, 20:51
WIDZEW DUMĄ LODZI!
Lodzianie pamietaja do tej pory ten mecz!
Obserwuj wątek
    • Gość: reno sezon ogórkowy w pełni IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.06.07, 21:16
      Sezon ogórkowy, nie ma o czym pisać więc pseudo-redaktorzyna pisze o d..ie Maryny.
      Hehe...a tytuł typowy dla klubu megalomanów.;-)
      CAŁA POLSKA DZISIAJ ŚPIEWA-TINKY WINKY JEST Z WIDZDEWA!
    • Gość: Kibice Łodzi zawsze bedziemy pamiętać ten mecz !! IP: *.toya.net.pl 17.06.07, 21:21
      Widzew to wielka duma naszego miasta, może znowu nadejdą lepsze czasy.Nikt inny
      nie może pochwalić się takim meczem !!
      Pozdro dla wszystkich
      • Gość: Aqq Re: zawsze bedziemy pamiętać ten mecz !! IP: *.toya.net.pl 17.06.07, 22:06
        Ale LOL, mitomani i bajarze...
        Szkoda że już nie ma tej drużyny (SPN Widzew), tego klubu (RTS) i tej tradycji...
        Ciekawe ile ten mecz (taki wynik) kosztował Andrzejków... i tak pewnie było
        warto... w tamtych czasach ustawianie meczy to żadne ryzyko było.
        • Gość: stary kibic Re: zawsze bedziemy pamiętać ten mecz !! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.06.07, 22:12
          Gość portalu: Aqq napisał(a):

          > Ale LOL, mitomani i bajarze...
          > Szkoda że już nie ma tej drużyny (SPN Widzew), tego klubu (RTS) i tej tradycji.
          > ..
          > Ciekawe ile ten mecz (taki wynik) kosztował Andrzejków... i tak pewnie było
          > warto... w tamtych czasach ustawianie meczy to żadne ryzyko było.
          Ciekawe czy pamiętasz jak Łks handlował punktami?......
          • Gość: tomek w. Re: zawsze bedziemy pamiętać ten mecz !! IP: *.chello.pl 17.06.07, 22:21
            pamietam tamten mecz i nieopisana radosc ze zwyciestwa. legia po tej porazce
            juz nigdy sie nie podniesie. Widzew na zawsze pozostanie wielki...
          • Gość: Aqq Re: zawsze bedziemy pamiętać ten mecz !! IP: *.toya.net.pl 17.06.07, 23:00
            Pamiętam no i co z tego... mnóstwo się mówiło ale nic nie działo... Ciekawe
            jakby tak się teraz wszyscy przyznali to kto kupił w latach 90 więcej meczy ??
            Widzew czy ŁKS ??
            • Gość: s Re: zawsze bedziemy pamiętać ten mecz !! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.06.07, 23:07
              ość portalu: Aqq napisał(a):

              > Pamiętam no i co z tego... mnóstwo się mówiło ale nic nie działo... Ciekawe
              > jakby tak się teraz wszyscy przyznali to kto kupił w latach 90 więcej meczy ??
              > Widzew czy ŁKS ??
              Tego nie wiem , ale wydaje mi sie że Łks więcej sprzedał niż Widzew kupił
        • Gość: rwt do Aqq IP: *.astral.lodz.pl 18.06.07, 12:03
          Każdy tłumaczy rzeczywistość, jak umie. Widzi rzeczy, tak jakby sam robił. To co
          napisałeś świadczy tylko o tobie i twoim wychowaniu. I nie chcę powiedzieć, że o
          klubie, któremu kibicujesz, a którego czołowi piłkarze przyznali, że mistrzami w
          1998 roku zostali dzięki kasie.
          P.S. Zastanów się poważnie: Widzew - Legia. Kupiony mecz. Twierdzenie
          wewnętrznie sprzeczne.
        • Gość: aqq Re: zawsze bedziemy pamiętać ten mecz !! IP: *.adsl.inetia.pl 18.06.07, 14:22
          yuit - wypad
    • Gość: R To Widzew jest wizytówką tego miasta! IP: *.tkdami.net 17.06.07, 22:15
      To był piękny dzień! Najpiękniejszy w mym życiu. Jeszcze będziemy świętować
      tytuł mistrza w mieście Łodzi!
      • Gość: art Kibice z unii znowu ujadają IP: 89.100.42.* 17.06.07, 22:40
        znowu ujadaja,ale nie dziwie im sie,w koncu jakie oni maja wspomnienia??Widzew
        to wspaniala historai,sukcesy i wielkie mecze,takie jak chocby ten...a co moga
        wspominac zakompleksieni kibice łksu??pewnie bramke danielewicza swprzed
        dziesieciu lat hehehehe
        • Gość: Kodzianin Re: Kibice z unii znowu ujadają IP: *.lodz.dialog.net.pl 17.06.07, 22:50
          Po co pisac o jakims czyms spod dworca KALISKIEGO i kompleksach tych glabów.
          Tamten dzien pamietam jak dzis, emocje byly ogromne a potem radosc tysiecy
          łodzian i widzewiakow w calej Polsce.Takiego meczu juz chyba nie bedzie...i to
          powitanie w Łodzi...cos niesamowitego i cudownego.Oby sie juz niedlugo
          powtorzylo. Klub prowadzony rozsadnie,profesjonalnie to i wyniki wczesniej czy
          pozniej przyjda.
          • Gość: ŁODZIANIN Re: Kibice z unii znowu ujadają IP: *.lodz.dialog.net.pl 17.06.07, 22:57
            Oczywiscie Łodzianin a nie Kodzianin(literowka)
        • Gość: Aqq Re: Kibice z unii znowu ujadają IP: *.toya.net.pl 17.06.07, 22:56
          A wy co wspominacie ?? Osiągnięcia innego klubu piłkarskiego który kiedyś
          występował przypadkiem w tym samym miejscu ?? Dziwne tamta spółka SPN Widzew
          jeszcze działa więc ten artykuł jest jak najbardziej chwalebny dla panów
          Andrzejów i SPN Widzew. A z obecnym tworem o podobnie brzmiącej nazwie łączy go
          jedynie miejsce rozgrywania spotkań.

          Nie wiem czy zatem się podniecacie... Derdzika też nie rozumiem... po raz
          pierwszy chyba chełpi się drużynie innej niż Stowarzyszenie Widzew Łódź, dziwne...

          Dziwne czasy nastały.
          Kibice widzewa podniecają się osiągnięciami innej drużyny... i roku 2004 w
          staraniach o występowanie w lidze to był lokalny rywal.
          • Gość: ŁODZIANIN Re: Kibice z unii znowu ujadają IP: *.lodz.dialog.net.pl 17.06.07, 23:01
            Twoje wypociny Agg czy jak ci tam mozna skwitowac jednym buhahahahahaha
          • Gość: alf Re: Kibice z unii znowu ujadają IP: 89.100.42.* 17.06.07, 23:28
            daj juz sobie spokoj,bo nudny jestes :)
          • Gość: Widzew Re: Kibice z unii znowu ujadają IP: *.p.lodz.pl 17.06.07, 23:46
            A mowi to kibic ŁKS PTAK Łódź bo taki klub za pieniadze kupil mistrzostwo
          • Gość: yoda Re: Kibice z unii znowu ujadają IP: *.toya.net.pl 18.06.07, 07:47
            do Aqq - ale skoncz juz ok,bo pierdzisz i pierdzisz az sie niedobrze robi
    • Gość: andrzej Re: Dziesięć lat od meczu stulecia IP: *.ssp.dialog.net.pl 17.06.07, 22:51
      Oby te piękne czasy wróciły!

      Aleksandrów Łódzki tylko Widzew!
    • Gość: cucs Re: Dziesięć lat od meczu stulecia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.06.07, 22:57
      zobaczyć łzy rozpaczy u wroga i poczuć łzy radości u siebie ... bezcenne

      Legia nigdy nie zapomni tego upokorzenia , My zawsze będziemy dumni z tego zwycięstwa ...

      Hough
    • Gość: FanFan A potem mistrzem został Łódzki Klub Sportowy IP: *.toya.net.pl 17.06.07, 23:22
      I po nim nikt z Łodzi
      • Gość: Greg Re: A potem mistrzem został Łódzki Klub Sportowy IP: *.toya.net.pl 18.06.07, 00:14
        drugi i ostatni raz kolego...mu przynajmniej nadal mamy ten sam stadion, a wy
        tułacze? buhahahahaha... Widzew na Widzewie łks w bełchatowie!!!
      • Gość: Greg [...] IP: *.toya.net.pl 18.06.07, 00:26
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: 1910* Re: Widzew rządzi w mieście Łodzi! IP: *.toya.net.pl 18.06.07, 07:53
        raczej kupił sobie mistrzostwo Polski aby Ptak sprzedał zawodników za większe
        pieniądze
      • Gość: yoda Re: A potem mistrzem został Łódzki Klub Sportowy IP: *.toya.net.pl 18.06.07, 07:56
        kibicow bezdonego klubu boli to ze my kibice WIDZEWA mamy co wspominac,a wy
        (wspominacie tylko tabele wszechczasow) tyle lat w lidze i TYLKO dwa
        mistrzostwa....WSTYD!!!! no ale teraz bedziecie mieli co wspominacmbedzieci
        emieli nowy stadion...... w belchatowie:):):)
      • Gość: rwt Re: A potem mistrzem został Łódzki Klub Sportowy IP: *.astral.lodz.pl 18.06.07, 12:43
        A potem ŁKS dostawał regularnie w tyłek od innej łódzkiej drużyny. I tak bez
        zmian do dzisiaj.
    • Gość: hop Śmiechu Warte IP: *.dolsat.pl 17.06.07, 23:27
      Kolejne sztuczne podnoszenie upiora na glinianych nogach.
      Żyjecie wspomnieniami bo tylko to wam pozostało Jesteście słabi i bez charakteru.
      Na dodatek bedziecie w tym sezonie drugą Pogonią.
      • Gość: alf Re: Śmiechu Warte IP: 89.100.42.* 17.06.07, 23:29
        MY PRZYNAJMNIEJ MAMY CO WSPOMINAC.WY NIE.A POGONIA TO CHYBA RACZEJ BEDZIECIE WY
        • Gość: MMMM Re: Śmiechu Warte IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.06.07, 00:13
          Tu mozna na to zerknac:
          youtube.com/watch?v=OEHpEZfeFm8&mode=related&search=
          a tu cos dla kibicow LKS (jeszcze Lodz)

          www.youtube.com/watch?v=s--ohdP_HqU&mode=related&search=
          PS Jak macie jakas wygrana Waszej druzyny na Widzewem to wrzucie tu prosze,)
        • Gość: KKKK Re: Śmiechu Warte IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.06.07, 00:15
          Pogonia nie, LKS-em Belchatow
        • Gość: Aqq Re: Śmiechu Warte IP: *.retsat1.com.pl 18.06.07, 09:31
          Wy macie co wspominać ??
          Lepiej zapoznaj się z tym:
          widzewlodz.pl/komentarze.php?idn=1637
          • Gość: Młody B. Re: Śmiechu Warte IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.06.07, 09:44
            A u was co było...czyli tez nie macie czego wspominac. Przeciez tego ŁKS-u(m.In
            Ptaka) co zdobywal mistrzostwa w 58 i 98 tez juz nie ma. Aqq wez sie juz
            chlopie nie osmieszaj. Jesli nie rozumiesz podstawowych spraw zwiazanych z
            przeksztalceniami to nie mamy o czym dyskutowac...A inne ktuby? Lech,
            Legia...tez zmienialy sie spolki, stowarzyszenia, fuzje...i co?
            • Gość: Aqq Re: Śmiechu Warte IP: *.retsat1.com.pl 18.06.07, 13:21
              Nie wiesz o czym piszesz... przekształcenia były zupełnie różne.
              Zresztą:

              06.09.2004
              RTS Widzew Łódź kończy działalność!

              O godzinie 19.50 członkowie Stowarzyszenia RTS Widzew zdecydowali w jawnym
              głosowaniu o likwidacji mającego blisko 94 - letnią tradycję klubu.

              Gdzie tu mowa o przekształceniach spółka -> stowarzyszenie, gdzie tu mowa o
              jakichkolwiek przekształceniach, w urzędach ten widzew funkcjonuje jako zupełnie
              inny podmiot jedynie o podobnej nazwie i tym samym adresie co poprzedni
              widzew... poza tym nic więcej was nie łączy z tamtym klubem ?? To jest
              likwidacja i powołanie nowego. Wiem że wam ta prawda jest niewygodna ale taka
              jest prawda ??
              • Gość: 1910* Re: Widzew rządzi w mieście Łodzi! IP: *.biol.uni.lodz.pl 18.06.07, 14:02
                te dwa Ciała łączy... drużyna piłkarska która została przekazana. Zupełnie jak
                drużyna piłkarska ŁKSu została przekazana ŁKS SSA.
                • Gość: Aqq Re: Widzew rządzi w mieście Łodzi! IP: *.retsat1.com.pl 18.06.07, 14:26
                  Tak to wam ktoś wmówił... owszem nowy podmiot może zatrudnić tych samych
                  ludzi... ale to jest zupełnie nowy podmiot (nie wykształcił się z niczego),
                  który powstał w 2004 roku.
                  W ŁKSie ze stowarzyszenia sekcja piłkarska zaczęła funkcjonować jako spółka
                  sportowa ale cały czas pod skrzydłami, nadzorem i współpracą z istniejącym
                  stowarzyszeniem ŁKS (tak robi większość klubów) lub podmiot zmienia zakres i
                  sposób funckjonowania (stowarzyszenie -> spółka. W Widzewie najpierw
                  Stowarzyszenie RTS wywaliło SPN, a potem RTS samo się rozwiązało, w ten sposób
                  SPN istnieje a RTS już nie i wtedy Nowy Widzew (Bońka) zaczął działać pod
                  podobna nazwą i na tym samym miejscu zatrudniając tych samych ludzi i zabierając
                  kibiców RTSowi i SPNowi.
                  • Gość: 1910* Re: Widzew rządzi w mieście Łodzi! IP: *.toya.net.pl 18.06.07, 19:55
                    co pijesz lub palisz że masz takie fajne stany umysłowe????
                    • Gość: Aqq Re: Widzew rządzi w mieście Łodzi! IP: *.toya.net.pl 18.06.07, 23:11
                      Nie palę w ogóle, aż tak głupi nie jestem, a piję owszem... Pysia bardzo lubię...
                      A Ciebie widocznie te fakty bardzo bolą... bo gdzie kończą się argumenty
                      zaczynają sie inwektywy...
                      • Gość: Młody B. Re: Widzew rządzi w mieście Łodzi! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.06.07, 14:13
                        Aqq wszystko wiedzacy specjalisto od spraw Widzewa, napoisz mi prosze pod jakim
                        szyldem graj koszykarki, dziala sekcja gimnastyczna, skoro wg ciebie RTS-u juz
                        nie ma...hmm? moj ty omnibusie? A wracajac do Lecha np...mial fuzje z Amica i
                        co? uwazasz ze to ten sam klub?Ale do nas musisz sie czepiac...bo to
                        kwintesencja twojeg zycia...

                        P.S. BTW co ty sie tak Widzewem przejmujesz. Napisz nam moze jak w Łks...jaki
                        sklad bedzie, gdzie grac bedziecie...to wielce ciekawym sie wydaje...
          • Gość: yoda Re: Śmiechu Warte IP: *.toya.net.pl 18.06.07, 10:23
            Aqq ty masz jakies kompleksy?boli cie ze WIDZEW jest lepszy?ze my mamy co
            wspominac ze wy jestescie szazyzna?do kogo masz pretensje ze wam sie nic nie udalo
            • Gość: Aqq Re: Śmiechu Warte IP: *.retsat1.com.pl 18.06.07, 14:27
              Wy lepsi ??
              Ale LOL...
              W czym jesteście lepsi ?? Bo na pewno nie w piłkę nożną...
              • Gość: . Re: Śmiechu Warte IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.06.07, 20:17
                buehehe...taak? to podaj proszę podstawy tego twojego karkołomnego twierdzenia...wiem wiem, zaraz powiesz, że w TYM sezonie byliście parę miejsc nad nami...no i? w nadchodzącym normalny stan rzeczy powróci, czyli będziecie niżej od nas...
                i kto tu jest LOL?
                P.S. W czym jesteśmy lepsi? Banalne pytanie...we wszystkim.
          • Gość: ZZZZZ Re: Śmiechu Warte IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.06.07, 11:02
            a Ty z tym:
            media.wp.pl/kat,38148,wid,8587533,wiadomosc.html
            lodz.naszemiasto.wp.pl/sport/630821.html
            PS tylko nie wiem czyja to historia czy LKS-u czy SSA. Tak na marginesie to teraz to czym jestescie? Juz
            Orlem Belchatow?
      • Gość: yoda Re: Śmiechu Warte IP: *.toya.net.pl 18.06.07, 07:51
        ny mamy co wspominac a wy w tym roku jestescie bezdomni :)
        • Gość: Młody B. Re: Śmiechu Warte IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.06.07, 08:11
          Chlopcy z bełchaesu caly czas probuja umniejszac nasze sukcesy. A to mecz
          kupiony, a to sedzia ustawiony... Przypomina to tylko ujadanie malutkich
          burkow...bo co im pozostalo. Jakimi meczami mozecie sie pochwalic? A
          rzeczywistosc jest jeszcze gorsza...Stadionu nie macie, druzyna w rozsypce,
          dlugi...to cos takiego jak orkiestra na Tytanicu...
          Bedziemy druga Pogonia...no coz zobaczymy. W ubieglym sezonie wielu z was bylo
          w 100% pewnych ze polecimy...i co? Jedank to nasza polityka sie sprawdza...A
          Łks? Jakie widzicie perspektywy przed soba?:-)))
    • Gość: cube11 Dziesięć lat od meczu stulecia IP: *.eranet.pl 18.06.07, 09:27
      Gdzie ten WIDZEW ???
      • Gość: Młody B. Re: Dziesięć lat od meczu stulecia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.06.07, 09:46
        Oto prawdziwy glos wnoszacy wiele do tematu...

        P.S. Co lekcja inforamtyki sie zaczela i mozna bylo chwile poczytac necik?
      • Gość: Aqq Re: Dziesięć lat od meczu stulecia IP: *.retsat1.com.pl 18.06.07, 14:28
        Odpowiedź:

        06.09.2004
        RTS Widzew Łódź kończy działalność!

        O godzinie 19.50 członkowie Stowarzyszenia RTS Widzew zdecydowali w jawnym
        głosowaniu o likwidacji mającego blisko 94 - letnią tradycję klubu.
        • Gość: Greg Re: Dziesięć lat od meczu stulecia IP: *.toya.net.pl 18.06.07, 14:56
          Odpowiedz sobie na ponizsze pytania:
          - Kiedy ostatni raz wygraliscie derby?
          - Ktory polski klub gral jako ostatni w Lidze Mistrzow?
          - Tak sie cieszyliscie, ze bedziecie miec swoj 60-cio tysiecznik, a teraz
          co..nagle popieracie modernizacje dwoch stadionow w Łodzi...Dlaczego?
          - Kogo w ch..a zrobil Kropek?

          Gdzie jest wasze miasto?
          Gdzie jest wasz klub?
          Kazdy wam to powie - w Belchatowie!!

          Z widzewskim pozdrowieniem... buuuhahahahahahaa...
          • Gość: Aqq Re: Dziesięć lat od meczu stulecia IP: *.retsat1.com.pl 18.06.07, 15:08
            1. Stowarzyszenie Widzew Łódź rozegrało dopiero 6 derbów Łodzi.
            2. Legia Warszawa... LOL co roku gra mistrz Polski.
            3. Kto popiera, co popiera ?? Jak nie wiesz to nie pisz... co do stadionu...
            dzięki radnym PO i LiD prawdopodobnie nic w gestii obu stadionów się nie ruszy
            nic do wrzesnia.
            4. No właśnie kogo ?? Bo nie wiem o co Ci chodzi.

            5. Miasto ŁKSu to Łódź jak sama nazwa wskazuje. (W przeciwieństwie do Widzewa
            gdzie przyjął nazwę dzielnicy (ewentualnie nie wsi).
            6. Klub jeszcze jest na al. Unii Lubelskiej 2.

            Co nam w Bełchatowie każdy powie ??

            Ale LOLek ciężki jesteś... :)
            • Gość: Greg Re: Dziesięć lat od meczu stulecia IP: *.toya.net.pl 19.06.07, 01:28
              1.Nie pytam sie o stowarzyszenia, tylko kiedy ostatni raz łks wygral derby z
              Widzewem?
              2.Legła grala w eliminacjach do LM, nie w Lidze Mistrzow.
              3.Tak, tak. Pier..l, pier..l ja sie zdrzemne...mieliscie nizla beke na forum, ze
              bedziecie miec stadion pelen wypas a my nic. Ateraz co? Belchatow city...hahahaha
              4.Was kolego, was. Po co sie podniecac jak i tak wiadomo bylo, ze kasy na
              miejski nie bedzie.
              5,6,7. To przerobka waszej zenujacej piesni-ze kazdy wam to powie, ze wasz klub
              jest w Belchatowie...jak pewnie zauwazyles ale chciales sie popisac
              riposta...zle trafiles kolego buuuhahahahaha
    • hubar Nagranie meczu TVP2 19.06.07, 00:27
      Gdyby ktoś chciał sobie przypomnieć youtube.com/watch?v=OEHpEZfeFm8

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka