Gość: łodzianin IP: *.lodz.mm.pl 17.06.07, 20:51 WIDZEW DUMĄ LODZI! Lodzianie pamietaja do tej pory ten mecz! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: reno sezon ogórkowy w pełni IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.06.07, 21:16 Sezon ogórkowy, nie ma o czym pisać więc pseudo-redaktorzyna pisze o d..ie Maryny. Hehe...a tytuł typowy dla klubu megalomanów.;-) CAŁA POLSKA DZISIAJ ŚPIEWA-TINKY WINKY JEST Z WIDZDEWA! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kibice Łodzi zawsze bedziemy pamiętać ten mecz !! IP: *.toya.net.pl 17.06.07, 21:21 Widzew to wielka duma naszego miasta, może znowu nadejdą lepsze czasy.Nikt inny nie może pochwalić się takim meczem !! Pozdro dla wszystkich Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aqq Re: zawsze bedziemy pamiętać ten mecz !! IP: *.toya.net.pl 17.06.07, 22:06 Ale LOL, mitomani i bajarze... Szkoda że już nie ma tej drużyny (SPN Widzew), tego klubu (RTS) i tej tradycji... Ciekawe ile ten mecz (taki wynik) kosztował Andrzejków... i tak pewnie było warto... w tamtych czasach ustawianie meczy to żadne ryzyko było. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stary kibic Re: zawsze bedziemy pamiętać ten mecz !! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.06.07, 22:12 Gość portalu: Aqq napisał(a): > Ale LOL, mitomani i bajarze... > Szkoda że już nie ma tej drużyny (SPN Widzew), tego klubu (RTS) i tej tradycji. > .. > Ciekawe ile ten mecz (taki wynik) kosztował Andrzejków... i tak pewnie było > warto... w tamtych czasach ustawianie meczy to żadne ryzyko było. Ciekawe czy pamiętasz jak Łks handlował punktami?...... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomek w. Re: zawsze bedziemy pamiętać ten mecz !! IP: *.chello.pl 17.06.07, 22:21 pamietam tamten mecz i nieopisana radosc ze zwyciestwa. legia po tej porazce juz nigdy sie nie podniesie. Widzew na zawsze pozostanie wielki... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aqq Re: zawsze bedziemy pamiętać ten mecz !! IP: *.toya.net.pl 17.06.07, 23:00 Pamiętam no i co z tego... mnóstwo się mówiło ale nic nie działo... Ciekawe jakby tak się teraz wszyscy przyznali to kto kupił w latach 90 więcej meczy ?? Widzew czy ŁKS ?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: s Re: zawsze bedziemy pamiętać ten mecz !! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.06.07, 23:07 ość portalu: Aqq napisał(a): > Pamiętam no i co z tego... mnóstwo się mówiło ale nic nie działo... Ciekawe > jakby tak się teraz wszyscy przyznali to kto kupił w latach 90 więcej meczy ?? > Widzew czy ŁKS ?? Tego nie wiem , ale wydaje mi sie że Łks więcej sprzedał niż Widzew kupił Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rwt do Aqq IP: *.astral.lodz.pl 18.06.07, 12:03 Każdy tłumaczy rzeczywistość, jak umie. Widzi rzeczy, tak jakby sam robił. To co napisałeś świadczy tylko o tobie i twoim wychowaniu. I nie chcę powiedzieć, że o klubie, któremu kibicujesz, a którego czołowi piłkarze przyznali, że mistrzami w 1998 roku zostali dzięki kasie. P.S. Zastanów się poważnie: Widzew - Legia. Kupiony mecz. Twierdzenie wewnętrznie sprzeczne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aqq Re: zawsze bedziemy pamiętać ten mecz !! IP: *.adsl.inetia.pl 18.06.07, 14:22 yuit - wypad Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: R To Widzew jest wizytówką tego miasta! IP: *.tkdami.net 17.06.07, 22:15 To był piękny dzień! Najpiękniejszy w mym życiu. Jeszcze będziemy świętować tytuł mistrza w mieście Łodzi! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: art Kibice z unii znowu ujadają IP: 89.100.42.* 17.06.07, 22:40 znowu ujadaja,ale nie dziwie im sie,w koncu jakie oni maja wspomnienia??Widzew to wspaniala historai,sukcesy i wielkie mecze,takie jak chocby ten...a co moga wspominac zakompleksieni kibice łksu??pewnie bramke danielewicza swprzed dziesieciu lat hehehehe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kodzianin Re: Kibice z unii znowu ujadają IP: *.lodz.dialog.net.pl 17.06.07, 22:50 Po co pisac o jakims czyms spod dworca KALISKIEGO i kompleksach tych glabów. Tamten dzien pamietam jak dzis, emocje byly ogromne a potem radosc tysiecy łodzian i widzewiakow w calej Polsce.Takiego meczu juz chyba nie bedzie...i to powitanie w Łodzi...cos niesamowitego i cudownego.Oby sie juz niedlugo powtorzylo. Klub prowadzony rozsadnie,profesjonalnie to i wyniki wczesniej czy pozniej przyjda. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ŁODZIANIN Re: Kibice z unii znowu ujadają IP: *.lodz.dialog.net.pl 17.06.07, 22:57 Oczywiscie Łodzianin a nie Kodzianin(literowka) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aqq Re: Kibice z unii znowu ujadają IP: *.toya.net.pl 17.06.07, 22:56 A wy co wspominacie ?? Osiągnięcia innego klubu piłkarskiego który kiedyś występował przypadkiem w tym samym miejscu ?? Dziwne tamta spółka SPN Widzew jeszcze działa więc ten artykuł jest jak najbardziej chwalebny dla panów Andrzejów i SPN Widzew. A z obecnym tworem o podobnie brzmiącej nazwie łączy go jedynie miejsce rozgrywania spotkań. Nie wiem czy zatem się podniecacie... Derdzika też nie rozumiem... po raz pierwszy chyba chełpi się drużynie innej niż Stowarzyszenie Widzew Łódź, dziwne... Dziwne czasy nastały. Kibice widzewa podniecają się osiągnięciami innej drużyny... i roku 2004 w staraniach o występowanie w lidze to był lokalny rywal. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ŁODZIANIN Re: Kibice z unii znowu ujadają IP: *.lodz.dialog.net.pl 17.06.07, 23:01 Twoje wypociny Agg czy jak ci tam mozna skwitowac jednym buhahahahahaha Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alf Re: Kibice z unii znowu ujadają IP: 89.100.42.* 17.06.07, 23:28 daj juz sobie spokoj,bo nudny jestes :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Widzew Re: Kibice z unii znowu ujadają IP: *.p.lodz.pl 17.06.07, 23:46 A mowi to kibic ŁKS PTAK Łódź bo taki klub za pieniadze kupil mistrzostwo Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yoda Re: Kibice z unii znowu ujadają IP: *.toya.net.pl 18.06.07, 07:47 do Aqq - ale skoncz juz ok,bo pierdzisz i pierdzisz az sie niedobrze robi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: andrzej Re: Dziesięć lat od meczu stulecia IP: *.ssp.dialog.net.pl 17.06.07, 22:51 Oby te piękne czasy wróciły! Aleksandrów Łódzki tylko Widzew! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cucs Re: Dziesięć lat od meczu stulecia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.06.07, 22:57 zobaczyć łzy rozpaczy u wroga i poczuć łzy radości u siebie ... bezcenne Legia nigdy nie zapomni tego upokorzenia , My zawsze będziemy dumni z tego zwycięstwa ... Hough Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: FanFan A potem mistrzem został Łódzki Klub Sportowy IP: *.toya.net.pl 17.06.07, 23:22 I po nim nikt z Łodzi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Greg Re: A potem mistrzem został Łódzki Klub Sportowy IP: *.toya.net.pl 18.06.07, 00:14 drugi i ostatni raz kolego...mu przynajmniej nadal mamy ten sam stadion, a wy tułacze? buhahahahaha... Widzew na Widzewie łks w bełchatowie!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Greg [...] IP: *.toya.net.pl 18.06.07, 00:26 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 1910* Re: Widzew rządzi w mieście Łodzi! IP: *.toya.net.pl 18.06.07, 07:53 raczej kupił sobie mistrzostwo Polski aby Ptak sprzedał zawodników za większe pieniądze Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yoda Re: A potem mistrzem został Łódzki Klub Sportowy IP: *.toya.net.pl 18.06.07, 07:56 kibicow bezdonego klubu boli to ze my kibice WIDZEWA mamy co wspominac,a wy (wspominacie tylko tabele wszechczasow) tyle lat w lidze i TYLKO dwa mistrzostwa....WSTYD!!!! no ale teraz bedziecie mieli co wspominacmbedzieci emieli nowy stadion...... w belchatowie:):):) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rwt Re: A potem mistrzem został Łódzki Klub Sportowy IP: *.astral.lodz.pl 18.06.07, 12:43 A potem ŁKS dostawał regularnie w tyłek od innej łódzkiej drużyny. I tak bez zmian do dzisiaj. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hop Śmiechu Warte IP: *.dolsat.pl 17.06.07, 23:27 Kolejne sztuczne podnoszenie upiora na glinianych nogach. Żyjecie wspomnieniami bo tylko to wam pozostało Jesteście słabi i bez charakteru. Na dodatek bedziecie w tym sezonie drugą Pogonią. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alf Re: Śmiechu Warte IP: 89.100.42.* 17.06.07, 23:29 MY PRZYNAJMNIEJ MAMY CO WSPOMINAC.WY NIE.A POGONIA TO CHYBA RACZEJ BEDZIECIE WY Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MMMM Re: Śmiechu Warte IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.06.07, 00:13 Tu mozna na to zerknac: youtube.com/watch?v=OEHpEZfeFm8&mode=related&search= a tu cos dla kibicow LKS (jeszcze Lodz) www.youtube.com/watch?v=s--ohdP_HqU&mode=related&search= PS Jak macie jakas wygrana Waszej druzyny na Widzewem to wrzucie tu prosze,) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KKKK Re: Śmiechu Warte IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.06.07, 00:15 Pogonia nie, LKS-em Belchatow Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aqq Re: Śmiechu Warte IP: *.retsat1.com.pl 18.06.07, 09:31 Wy macie co wspominać ?? Lepiej zapoznaj się z tym: widzewlodz.pl/komentarze.php?idn=1637 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Młody B. Re: Śmiechu Warte IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.06.07, 09:44 A u was co było...czyli tez nie macie czego wspominac. Przeciez tego ŁKS-u(m.In Ptaka) co zdobywal mistrzostwa w 58 i 98 tez juz nie ma. Aqq wez sie juz chlopie nie osmieszaj. Jesli nie rozumiesz podstawowych spraw zwiazanych z przeksztalceniami to nie mamy o czym dyskutowac...A inne ktuby? Lech, Legia...tez zmienialy sie spolki, stowarzyszenia, fuzje...i co? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aqq Re: Śmiechu Warte IP: *.retsat1.com.pl 18.06.07, 13:21 Nie wiesz o czym piszesz... przekształcenia były zupełnie różne. Zresztą: 06.09.2004 RTS Widzew Łódź kończy działalność! O godzinie 19.50 członkowie Stowarzyszenia RTS Widzew zdecydowali w jawnym głosowaniu o likwidacji mającego blisko 94 - letnią tradycję klubu. Gdzie tu mowa o przekształceniach spółka -> stowarzyszenie, gdzie tu mowa o jakichkolwiek przekształceniach, w urzędach ten widzew funkcjonuje jako zupełnie inny podmiot jedynie o podobnej nazwie i tym samym adresie co poprzedni widzew... poza tym nic więcej was nie łączy z tamtym klubem ?? To jest likwidacja i powołanie nowego. Wiem że wam ta prawda jest niewygodna ale taka jest prawda ?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 1910* Re: Widzew rządzi w mieście Łodzi! IP: *.biol.uni.lodz.pl 18.06.07, 14:02 te dwa Ciała łączy... drużyna piłkarska która została przekazana. Zupełnie jak drużyna piłkarska ŁKSu została przekazana ŁKS SSA. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aqq Re: Widzew rządzi w mieście Łodzi! IP: *.retsat1.com.pl 18.06.07, 14:26 Tak to wam ktoś wmówił... owszem nowy podmiot może zatrudnić tych samych ludzi... ale to jest zupełnie nowy podmiot (nie wykształcił się z niczego), który powstał w 2004 roku. W ŁKSie ze stowarzyszenia sekcja piłkarska zaczęła funkcjonować jako spółka sportowa ale cały czas pod skrzydłami, nadzorem i współpracą z istniejącym stowarzyszeniem ŁKS (tak robi większość klubów) lub podmiot zmienia zakres i sposób funckjonowania (stowarzyszenie -> spółka. W Widzewie najpierw Stowarzyszenie RTS wywaliło SPN, a potem RTS samo się rozwiązało, w ten sposób SPN istnieje a RTS już nie i wtedy Nowy Widzew (Bońka) zaczął działać pod podobna nazwą i na tym samym miejscu zatrudniając tych samych ludzi i zabierając kibiców RTSowi i SPNowi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 1910* Re: Widzew rządzi w mieście Łodzi! IP: *.toya.net.pl 18.06.07, 19:55 co pijesz lub palisz że masz takie fajne stany umysłowe???? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aqq Re: Widzew rządzi w mieście Łodzi! IP: *.toya.net.pl 18.06.07, 23:11 Nie palę w ogóle, aż tak głupi nie jestem, a piję owszem... Pysia bardzo lubię... A Ciebie widocznie te fakty bardzo bolą... bo gdzie kończą się argumenty zaczynają sie inwektywy... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Młody B. Re: Widzew rządzi w mieście Łodzi! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.06.07, 14:13 Aqq wszystko wiedzacy specjalisto od spraw Widzewa, napoisz mi prosze pod jakim szyldem graj koszykarki, dziala sekcja gimnastyczna, skoro wg ciebie RTS-u juz nie ma...hmm? moj ty omnibusie? A wracajac do Lecha np...mial fuzje z Amica i co? uwazasz ze to ten sam klub?Ale do nas musisz sie czepiac...bo to kwintesencja twojeg zycia... P.S. BTW co ty sie tak Widzewem przejmujesz. Napisz nam moze jak w Łks...jaki sklad bedzie, gdzie grac bedziecie...to wielce ciekawym sie wydaje... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yoda Re: Śmiechu Warte IP: *.toya.net.pl 18.06.07, 10:23 Aqq ty masz jakies kompleksy?boli cie ze WIDZEW jest lepszy?ze my mamy co wspominac ze wy jestescie szazyzna?do kogo masz pretensje ze wam sie nic nie udalo Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aqq Re: Śmiechu Warte IP: *.retsat1.com.pl 18.06.07, 14:27 Wy lepsi ?? Ale LOL... W czym jesteście lepsi ?? Bo na pewno nie w piłkę nożną... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Re: Śmiechu Warte IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.06.07, 20:17 buehehe...taak? to podaj proszę podstawy tego twojego karkołomnego twierdzenia...wiem wiem, zaraz powiesz, że w TYM sezonie byliście parę miejsc nad nami...no i? w nadchodzącym normalny stan rzeczy powróci, czyli będziecie niżej od nas... i kto tu jest LOL? P.S. W czym jesteśmy lepsi? Banalne pytanie...we wszystkim. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ZZZZZ Re: Śmiechu Warte IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.06.07, 11:02 a Ty z tym: media.wp.pl/kat,38148,wid,8587533,wiadomosc.html lodz.naszemiasto.wp.pl/sport/630821.html PS tylko nie wiem czyja to historia czy LKS-u czy SSA. Tak na marginesie to teraz to czym jestescie? Juz Orlem Belchatow? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yoda Re: Śmiechu Warte IP: *.toya.net.pl 18.06.07, 07:51 ny mamy co wspominac a wy w tym roku jestescie bezdomni :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Młody B. Re: Śmiechu Warte IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.06.07, 08:11 Chlopcy z bełchaesu caly czas probuja umniejszac nasze sukcesy. A to mecz kupiony, a to sedzia ustawiony... Przypomina to tylko ujadanie malutkich burkow...bo co im pozostalo. Jakimi meczami mozecie sie pochwalic? A rzeczywistosc jest jeszcze gorsza...Stadionu nie macie, druzyna w rozsypce, dlugi...to cos takiego jak orkiestra na Tytanicu... Bedziemy druga Pogonia...no coz zobaczymy. W ubieglym sezonie wielu z was bylo w 100% pewnych ze polecimy...i co? Jedank to nasza polityka sie sprawdza...A Łks? Jakie widzicie perspektywy przed soba?:-))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cube11 Dziesięć lat od meczu stulecia IP: *.eranet.pl 18.06.07, 09:27 Gdzie ten WIDZEW ??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Młody B. Re: Dziesięć lat od meczu stulecia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.06.07, 09:46 Oto prawdziwy glos wnoszacy wiele do tematu... P.S. Co lekcja inforamtyki sie zaczela i mozna bylo chwile poczytac necik? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aqq Re: Dziesięć lat od meczu stulecia IP: *.retsat1.com.pl 18.06.07, 14:28 Odpowiedź: 06.09.2004 RTS Widzew Łódź kończy działalność! O godzinie 19.50 członkowie Stowarzyszenia RTS Widzew zdecydowali w jawnym głosowaniu o likwidacji mającego blisko 94 - letnią tradycję klubu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Greg Re: Dziesięć lat od meczu stulecia IP: *.toya.net.pl 18.06.07, 14:56 Odpowiedz sobie na ponizsze pytania: - Kiedy ostatni raz wygraliscie derby? - Ktory polski klub gral jako ostatni w Lidze Mistrzow? - Tak sie cieszyliscie, ze bedziecie miec swoj 60-cio tysiecznik, a teraz co..nagle popieracie modernizacje dwoch stadionow w Łodzi...Dlaczego? - Kogo w ch..a zrobil Kropek? Gdzie jest wasze miasto? Gdzie jest wasz klub? Kazdy wam to powie - w Belchatowie!! Z widzewskim pozdrowieniem... buuuhahahahahahaa... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aqq Re: Dziesięć lat od meczu stulecia IP: *.retsat1.com.pl 18.06.07, 15:08 1. Stowarzyszenie Widzew Łódź rozegrało dopiero 6 derbów Łodzi. 2. Legia Warszawa... LOL co roku gra mistrz Polski. 3. Kto popiera, co popiera ?? Jak nie wiesz to nie pisz... co do stadionu... dzięki radnym PO i LiD prawdopodobnie nic w gestii obu stadionów się nie ruszy nic do wrzesnia. 4. No właśnie kogo ?? Bo nie wiem o co Ci chodzi. 5. Miasto ŁKSu to Łódź jak sama nazwa wskazuje. (W przeciwieństwie do Widzewa gdzie przyjął nazwę dzielnicy (ewentualnie nie wsi). 6. Klub jeszcze jest na al. Unii Lubelskiej 2. Co nam w Bełchatowie każdy powie ?? Ale LOLek ciężki jesteś... :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Greg Re: Dziesięć lat od meczu stulecia IP: *.toya.net.pl 19.06.07, 01:28 1.Nie pytam sie o stowarzyszenia, tylko kiedy ostatni raz łks wygral derby z Widzewem? 2.Legła grala w eliminacjach do LM, nie w Lidze Mistrzow. 3.Tak, tak. Pier..l, pier..l ja sie zdrzemne...mieliscie nizla beke na forum, ze bedziecie miec stadion pelen wypas a my nic. Ateraz co? Belchatow city...hahahaha 4.Was kolego, was. Po co sie podniecac jak i tak wiadomo bylo, ze kasy na miejski nie bedzie. 5,6,7. To przerobka waszej zenujacej piesni-ze kazdy wam to powie, ze wasz klub jest w Belchatowie...jak pewnie zauwazyles ale chciales sie popisac riposta...zle trafiles kolego buuuhahahahaha Odpowiedz Link Zgłoś
hubar Nagranie meczu TVP2 19.06.07, 00:27 Gdyby ktoś chciał sobie przypomnieć youtube.com/watch?v=OEHpEZfeFm8 Odpowiedz Link Zgłoś