IP: 62.233.180.* 16.06.03, 15:27
Po komuni męczy mnie straszny kac.
Umieram!
Zmartwychwstanę dopiero około środy.
Znacie jakieś lekarstwo, bo kefir i rosołek nic nie dają-nie sztuka zjeść!
sztuka utrzymać!
qwer
Obserwuj wątek
    • aric Re: Kac 16.06.03, 15:30
      Czym się strułeś tym się lecz. Walnij sete albo dwa bardzo zimne piwa i połuż
      się spac na dwie godziny. Obudzisz się nowonarodzony.:)))))))
      Kurcze, mój pierszy wpis na tym forum był bardzo podobny. Watek Młodego "Wiecej
      nie piję" niespełna rok temu.:))))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka