Gość: qwer IP: 62.233.180.* 16.06.03, 15:27 Po komuni męczy mnie straszny kac. Umieram! Zmartwychwstanę dopiero około środy. Znacie jakieś lekarstwo, bo kefir i rosołek nic nie dają-nie sztuka zjeść! sztuka utrzymać! qwer Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aric Re: Kac 16.06.03, 15:30 Czym się strułeś tym się lecz. Walnij sete albo dwa bardzo zimne piwa i połuż się spac na dwie godziny. Obudzisz się nowonarodzony.:))))))) Kurcze, mój pierszy wpis na tym forum był bardzo podobny. Watek Młodego "Wiecej nie piję" niespełna rok temu.:)))) Odpowiedz Link Zgłoś