Dodaj do ulubionych

Pit Lane Park w Warszawie, 17-19 sierpnia 07

07.08.07, 12:13
Witam,
Za kilkanaście dni w Warszawie odbędzie się atrakcja dla fanów Formuły 1 i
Roberta Kubicy, a mianowicie miasteczko PitLane Park teamu BMW Sauber.
Wybieracie się na to wydarzenie?
Sam chętnie wybrałbym się, ale żem niepełnoletni jeszcze i nie mam samochodu
więc będzie ciężko :).
Obserwuj wątek
    • aaa202 I co? Chcesz, żeby Cię zawieźć? 07.08.07, 12:23
      • krzysiek2111 Re: I co? Chcesz, żeby Cię zawieźć? 07.08.07, 18:47
        Nie, tylko się pytam czy ktoś z łodzian jedzie.
    • mgr.inz.akrobata dżentelmeni 08.08.07, 08:31
      sport.onet.pl/0,1248769,1584643,wiadomosc.html

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka