krzysiek2111
07.08.07, 12:13
Witam,
Za kilkanaście dni w Warszawie odbędzie się atrakcja dla fanów Formuły 1 i
Roberta Kubicy, a mianowicie miasteczko PitLane Park teamu BMW Sauber.
Wybieracie się na to wydarzenie?
Sam chętnie wybrałbym się, ale żem niepełnoletni jeszcze i nie mam samochodu
więc będzie ciężko :).