Gość: off IP: *.lipowa.sdi.tpnet.pl 08.07.03, 15:50 grał i śpiewał kiedyś w Łodzi taki zespół... czy wiecie może, co się dzieje z ludźmi, którzy w nim byli? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aric666 Re: BROOKLYN 08.07.03, 15:55 Oj, nawet znałem kogos z Brooklinu, ale to były czasy bardzo dawne. Ze 12 lat temu jakoś, czasy gdy w Łodzi grał jeszcze Sherwood(a cos mi sie obiło o uszy, że znów graja, ale już chyba nie w tym samym składzie). A poszukaj w przeglądarce. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: off Re: BROOKLYN IP: *.lipowa.sdi.tpnet.pl 09.07.03, 08:48 no tak... 12 lat temu, a tu same leszcze na forum, pewnie nikt nie będzie pamiętał szkoda, bo szukam jednego człowieka od nich Odpowiedz Link Zgłoś
aric666 Re: BROOKLYN 09.07.03, 08:52 Hmm, jak się nazywał?? Napisz mi na priva gazetowego. Może się go odnajdzie. Odpowiedz Link Zgłoś