IP: *.lipowa.sdi.tpnet.pl 08.07.03, 15:50
grał i śpiewał kiedyś w Łodzi taki zespół...
czy wiecie może, co się dzieje z ludźmi, którzy w nim byli?
Obserwuj wątek
    • aric666 Re: BROOKLYN 08.07.03, 15:55
      Oj, nawet znałem kogos z Brooklinu, ale to były czasy bardzo dawne. Ze 12 lat
      temu jakoś, czasy gdy w Łodzi grał jeszcze Sherwood(a cos mi sie obiło o uszy,
      że znów graja, ale już chyba nie w tym samym składzie).
      A poszukaj w przeglądarce.
      • Gość: off Re: BROOKLYN IP: *.lipowa.sdi.tpnet.pl 09.07.03, 08:48
        no tak... 12 lat temu, a tu same leszcze na forum, pewnie nikt nie będzie
        pamiętał
        szkoda, bo szukam jednego człowieka od nich
        • aric666 Re: BROOKLYN 09.07.03, 08:52
          Hmm, jak się nazywał?? Napisz mi na priva gazetowego. Może się go odnajdzie.
          • aric666 pod aric@gazeta.pl (nt) 09.07.03, 08:53

Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka