Gość: pepe
IP: 10.0.207.*
15.12.01, 19:49
Chodze do VIII lo i uwazam ze pomysl połaczenia tych dwoch szkol jest
absurdalny. ELEMENT tej szkoly juz sie szykuje na uczniow liceum. W ZSB nr 2 na
porzadku dziennym sa wymuszenia, haracze i pobicia( nawet okradanie
nauczycieli). Tymczasem VIII LO jest porzadną renomowaną szkołą z tradycjami.
Połączenie tych szkółbyłoby równoważne z drastycznym obnizeniem poziomu VIII lo.
Piotrek VIII lo