Dodaj do ulubionych

Na huśtawce

18.10.07, 15:28
Właśnie w TOK FM-ie podali informację, że w IX LO w Łodzi uczniowie do
odpowiedzi na polskim nie idą do tablicy, tylko siadają na huśtawce.
Argumentacja - ruch kołyszący uspokaja i nie ma się jak na huśtawce usztywnić,
zaplatać rąk, nóg etc. Jakkolwiek bądź, mnie się ten pomysł podoba, choć na
moich zajęciach nie byłby łatwy do wprowadzenia :)
Co sądzicie?
Pozdrawiam :)
Obserwuj wątek
    • evonka ale z technicznego punktu 18.10.07, 16:02
      widzenia chciałabym zapytać.. gdzie ta huśtawka jest zainstalowana??
      wisi z sufitu w klasie? czy to taka "bujawka" ogrodowa???
      pomysł bardzo mi sie wydaje sympatyczny.. fatalnie wspominam stanie
      na srodku klasy, nicnieumienie i trwanie tak długie minuty i
      wpatrywanie się to w sufit, to w dal, to w preparaty w formalinie..
      a nieugieta pani prof. siedząca i stukajaca długopisem tylko
      pogłębiała moją traumę niewiedzy.. huśtawka by to złagodziła..
    • szprota Re: Na huśtawce 18.10.07, 16:54
      Ja w imieniu tych, co mają chorobę lokomocyjną. Co jeśli się, hm, objawi na tej
      huśtawce? Miast wiedzą czym innym przyjdzie miotać....
    • brite Artykuł: 18.10.07, 17:03
      Pomysł świetny:
      lodz.naszemiasto.pl/wydarzenia/780835.html
    • markus.kembi Re: Na huśtawce 18.10.07, 17:08
      Pomysł sam w sobie nie jest zły, ale trudno chyba cokolwiek napisać na tablicy
      huśtając się.
    • sztamka Re: Na huśtawce 18.10.07, 18:24
      zamek napisał:

      > Argumentacja - ruch kołyszący uspokaja i nie ma się jak na huśtawce usztywnić,
      > zaplatać rąk, nóg etc.
      łatwo jest zaplatać nogi i ręce na huśtawce, nie bujałeś sie nigdy?
      jednego nie wiem;) czy uczennice mogą chodzić w mini? ;D
      • Gość: lavinka z nielogu Huśtawki zamiast ławek to jest to... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.10.07, 19:47
        leń na tapczanie zyskał by nowy wymiar :)
    • Gość: aaa202 Mam naturalną potrzebę huśtania. Jestem za. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.10.07, 21:01
      Pod warunkiem, że jest to opcja, a nie jedyna forma:)

      Ze wszystkich egzaminów, sesji, czekania na egzaminy, najgorsze dla
      mnie zawsze było unieruchomienie. Albo stanie, albo siedzenie.
      Koszmar.
    • tome.k Re: Na huśtawce 18.10.07, 23:11
      Niedługo masaż może w szkole będą robić nieukom...
      Nie rozumiem co wam się w tym podoba.
      • zamek Re: Na huśtawce 18.10.07, 23:40
        Masaż jak masaż, ale ćwiczenia relaksacyjne z moimi uczniami, i owszem, robię.
        Skutkują.
        Podoba mi się uprzyjemnienie czynności z gruntu nieprzyjemnej, czyli publicznej
        wypowiedzi.

        @Sztamka: Co innego zaplatanie sobie kończyn dla przyjemności przy bujaniu, a co
        innego z nerw podczas bycia odpytywanym ;)

        @Szprotka: Wszakże nikt nie każe urządzać z huśtawki centryfugę. Można się ot,
        tak troszeczkę, delikatnie pobujać :)
        • szprota Re: Na huśtawce 19.10.07, 17:50
          Na TV Toya nawet pokazano materiał z tą huśtawką. Mnie się pomysł podoba. Jest
          po prostu sympatyczny.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka