zamek
18.10.07, 15:28
Właśnie w TOK FM-ie podali informację, że w IX LO w Łodzi uczniowie do
odpowiedzi na polskim nie idą do tablicy, tylko siadają na huśtawce.
Argumentacja - ruch kołyszący uspokaja i nie ma się jak na huśtawce usztywnić,
zaplatać rąk, nóg etc. Jakkolwiek bądź, mnie się ten pomysł podoba, choć na
moich zajęciach nie byłby łatwy do wprowadzenia :)
Co sądzicie?
Pozdrawiam :)