Dodaj do ulubionych

brak akcji jest

20.02.08, 12:51
nic się nie dzieje...nuda na forum...nuda
Zyczę miłego popołudnia i smacznego wszystkim.
Mam dziś dobry humor i nawet kocham dzis Łódź, tylko co na forum tak
ciiiicho
Obserwuj wątek
    • Gość: SJ Re: brak akcji jest IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.02.08, 13:03
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=63&w=75857161
      • Gość: do stróża SJ współczuje bo wiem, że cierpisz:( IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.02.08, 13:17
        nie ma Biga więc pozostało ci tylko stróżowanie Longecie - jakby nie patrzeć, to
        tylko 50%:(
    • brite Re: brak akcji jest 20.02.08, 14:19
      Dziś - owszem, za to już jutro:
      gpo.blox.pl/2008/02/Czarne-Kropy-final-akcji.html
      • longeta Brawo Brite:-))) 20.02.08, 15:27
        Co niektórzy zapewne dostaną orgazmu idąc do ratusza,a kamienice i wszystkie
        czarne kropy zapłoną ze wstydu.......a płomień będzie rozświetlał prawdziwą Łódź;-)

        Taki Wrocław idzie inną drogą,teraz będą zmieniać nazwę na Rocklove lub na inną
        bardziej swojską dla dziadka Donka:-)))
        • Gość: wUj dobra rada Re: Brawo Brite:-))) IP: *.toya.net.pl 20.02.08, 15:50
          Weź się czyms pożytecznym zajmij, zaopatrz się w chusteczki i
          pooglądaj sobie:
          www.widelec.pl/widelec/1,82861,4942324.html
          • longeta Re: Brawo Brite:-))) 20.02.08, 16:15
            POrażające jak gra Donka w piłkę nożną:-)))
            • longeta Brawo Cenzor:-))) 20.02.08, 17:56
              To niesPOtykana aktywność,hymm może to okres?

              Także nie ma co narzekać,jest akcja;-)
        • Gość: Bosh. Re: Brawo Brite:-))) IP: *.anonymouse.org 20.02.08, 20:06
          Cóż za brzeziński Neron.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka