lykaena 20.02.08, 12:51 nic się nie dzieje...nuda na forum...nuda Zyczę miłego popołudnia i smacznego wszystkim. Mam dziś dobry humor i nawet kocham dzis Łódź, tylko co na forum tak ciiiicho Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: SJ Re: brak akcji jest IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.02.08, 13:03 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=63&w=75857161 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: do stróża SJ współczuje bo wiem, że cierpisz:( IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.02.08, 13:17 nie ma Biga więc pozostało ci tylko stróżowanie Longecie - jakby nie patrzeć, to tylko 50%:( Odpowiedz Link Zgłoś
brite Re: brak akcji jest 20.02.08, 14:19 Dziś - owszem, za to już jutro: gpo.blox.pl/2008/02/Czarne-Kropy-final-akcji.html Odpowiedz Link Zgłoś
longeta Brawo Brite:-))) 20.02.08, 15:27 Co niektórzy zapewne dostaną orgazmu idąc do ratusza,a kamienice i wszystkie czarne kropy zapłoną ze wstydu.......a płomień będzie rozświetlał prawdziwą Łódź;-) Taki Wrocław idzie inną drogą,teraz będą zmieniać nazwę na Rocklove lub na inną bardziej swojską dla dziadka Donka:-))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wUj dobra rada Re: Brawo Brite:-))) IP: *.toya.net.pl 20.02.08, 15:50 Weź się czyms pożytecznym zajmij, zaopatrz się w chusteczki i pooglądaj sobie: www.widelec.pl/widelec/1,82861,4942324.html Odpowiedz Link Zgłoś
longeta Re: Brawo Brite:-))) 20.02.08, 16:15 POrażające jak gra Donka w piłkę nożną:-))) Odpowiedz Link Zgłoś
longeta Brawo Cenzor:-))) 20.02.08, 17:56 To niesPOtykana aktywność,hymm może to okres? Także nie ma co narzekać,jest akcja;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bosh. Re: Brawo Brite:-))) IP: *.anonymouse.org 20.02.08, 20:06 Cóż za brzeziński Neron. Odpowiedz Link Zgłoś