Dodaj do ulubionych

List Otwarty do Redakcji GW

17.03.08, 15:38
Poproszę o reakcję,bo nie życzę sobie by takie pozytywne cechy Premiera RP,jak:
Patriotyzm,oraz natchnienie dla artystów były wrzucane na ośla ławkę.

Macie w swoich szeregach pluskwę Polską,a może i kościelną

Życzliwy;-)
Obserwuj wątek
    • big_news Re: List Otwarty do Redakcji GW 17.03.08, 16:03
      Nam nie jest wszystko jedno, Życzliwy, więc bierzemy sobie wasz głos do serca.
      Redakcja.
      ;)
      • pinot_noir Powiem Wam, 17.03.08, 16:24
        że pora na egzekwie;to fajne forum zdycha na wzór krakowskiego;-)
        Piszcie o ptaszkach i księżycu wtedy Ixy i inne Szproty(jak można
        mieć taki nick)dadzą Wam spokój;-)


        big_news napisał:
        • big_news Re: Powiem Wam, 17.03.08, 16:27
          Toż my o tym wszystkim doskonale wiemy!
          To ma być forum przyjazne, miłe i przystępne.
          Tzn. ma być nudno, nijako i o duperelach.
          My się tylko chcemy upewnić, czy tak ma być;)
          • pinot_noir Inteligentni jesteście, 17.03.08, 16:43
            piszcie więc o nadredaktorze pozytywnie między wierszami,wtedy
            pomiot moderatorski z jego zasiewu będzie kontent;-)


            big_news napisał:
            • big_news Re: Inteligentni jesteście, 17.03.08, 16:50
              To jest jakieś wyjście.
              Tyle, że żeby się takiego procederu dopuścić, musiałbym mieć charakter podobny
              owemu.
              A więc być fałszywym, załganym, nie respektującym żadnych wartości typem.
              Inaczej mówiąc: gościem typowym dla tejże społeczności.
              A ja, jak na złość(?) jestem krańcowo odmienny. No i jak tu pogodzić te odmienne
              żywioły?;)
              • Gość: man trafił swój na swego IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.03.08, 16:58
                Dwie ostoje kultury:
                forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=654&w=75904991&a=75939829
                • big_news Re: trafił swój na swego 17.03.08, 17:06
                  No i co, w związku z tym?
                  Będziesz teraz, manie, wyciągał z zakamarków przykłady niepoprawnego zachowania?
                  Jeżeli tak, to przyłóż się do tej żmudnej roboty solidnie. I NIEWYBIÓRCZO! Żebyś
                  nie wyszedł na manipulatora, żeby ci nikt nie wyciągnął jakiś kwiatków.
                  No.
                  • pinot_noir To nie ta płeć, 17.03.08, 17:14
                    man w istocie jest woman;-)


                    big_news napisał:
                    • big_news Re: To nie ta płeć, 17.03.08, 17:19
                      Gburowi wyrwałoby się w takim razie, że to niedorobiona woman, ale ja, będąc
                      dżentelmenem, napiszę tylko, iż to w istocie nieskończona, a właściwie to wręcz
                      nienapoczęta woman;)
                    • longeta Re: To nie ta płeć, 17.03.08, 17:22
                      pinot_noir napisała:> man w istocie jest woman;-)

                      Miło mi;-),Longeta ..........man
              • pinot_noir Bluźnierco wszeteczny, 17.03.08, 17:04
                ośla na ten wątek czeka;-)

                I pomyśleć,że tak ładnie pisała gw o Wierzyńskim w 2003.
                A ów Wierzyński popełnił oto coś takiego:

                "Oskarżcie także wolność, nieznane wam słowo,
                Ten odwieczny zabobon, co zawsze nas dzieli,
                Cały kraj polski weźcie, zamknijcie go w celi
                I wprowadźcie pod sztykiem na salę sądową."







                big_news napisał:
          • Gość: bozia444 Re: Powiem Wam, IP: *.185.rev.vline.pl 18.03.08, 00:47
            co jak co ale spacerownik sobie kupil am i mam samopoczucie o kej na
            swięta.Marze o tym by Pan ii Podolska i Pan Bonisławski pojez\dzili z nami po
            ziemi łodzkiej a potem wydali spacerownik po ziemi łodzkiej .Mialam przyjemnośc
            bywac z Panem Ryszardem z wycieczkami organizowanymi przez Poleski Ośrodek
            Kultury.Ryszard Bonislawski jest w3spanialym interesujacm mezczyzna. a opowiadac
            umie wspaniale .Mam nadzieje że bedziemy jako czytelnicy i nie tylko przezywali
            caly sezon z Panstwem. Wesolych Swiąt zycze Panstwu i klaniam sie nisko.
        • trooly Re: Powiem Wam, 18.03.08, 08:05
          O Bratoszewicach nie można pisać, chyba to zauważyłeś. Przetrwa
          wątek, myślisz. POzostają nam Brzezimy. Temat zastępczy zawsze modny.
    • longbzdeta Re: List Otwarty do Redakcji GW 17.03.08, 19:00
      Co za bzdety od longety
      • longeta Re: List Otwarty do Redakcji GW 17.03.08, 22:02
        i.wp.pl/a/f/jpeg/19478/wizyta_usa_tusk_polonia_450.jpeg
        Wszyscy go lubią;-)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka