longeta 17.03.08, 15:38 Poproszę o reakcję,bo nie życzę sobie by takie pozytywne cechy Premiera RP,jak: Patriotyzm,oraz natchnienie dla artystów były wrzucane na ośla ławkę. Macie w swoich szeregach pluskwę Polską,a może i kościelną Życzliwy;-) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
big_news Re: List Otwarty do Redakcji GW 17.03.08, 16:03 Nam nie jest wszystko jedno, Życzliwy, więc bierzemy sobie wasz głos do serca. Redakcja. ;) Odpowiedz Link Zgłoś
pinot_noir Powiem Wam, 17.03.08, 16:24 że pora na egzekwie;to fajne forum zdycha na wzór krakowskiego;-) Piszcie o ptaszkach i księżycu wtedy Ixy i inne Szproty(jak można mieć taki nick)dadzą Wam spokój;-) big_news napisał: Odpowiedz Link Zgłoś
big_news Re: Powiem Wam, 17.03.08, 16:27 Toż my o tym wszystkim doskonale wiemy! To ma być forum przyjazne, miłe i przystępne. Tzn. ma być nudno, nijako i o duperelach. My się tylko chcemy upewnić, czy tak ma być;) Odpowiedz Link Zgłoś
pinot_noir Inteligentni jesteście, 17.03.08, 16:43 piszcie więc o nadredaktorze pozytywnie między wierszami,wtedy pomiot moderatorski z jego zasiewu będzie kontent;-) big_news napisał: Odpowiedz Link Zgłoś
big_news Re: Inteligentni jesteście, 17.03.08, 16:50 To jest jakieś wyjście. Tyle, że żeby się takiego procederu dopuścić, musiałbym mieć charakter podobny owemu. A więc być fałszywym, załganym, nie respektującym żadnych wartości typem. Inaczej mówiąc: gościem typowym dla tejże społeczności. A ja, jak na złość(?) jestem krańcowo odmienny. No i jak tu pogodzić te odmienne żywioły?;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: man trafił swój na swego IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.03.08, 16:58 Dwie ostoje kultury: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=654&w=75904991&a=75939829 Odpowiedz Link Zgłoś
big_news Re: trafił swój na swego 17.03.08, 17:06 No i co, w związku z tym? Będziesz teraz, manie, wyciągał z zakamarków przykłady niepoprawnego zachowania? Jeżeli tak, to przyłóż się do tej żmudnej roboty solidnie. I NIEWYBIÓRCZO! Żebyś nie wyszedł na manipulatora, żeby ci nikt nie wyciągnął jakiś kwiatków. No. Odpowiedz Link Zgłoś
pinot_noir To nie ta płeć, 17.03.08, 17:14 man w istocie jest woman;-) big_news napisał: Odpowiedz Link Zgłoś
big_news Re: To nie ta płeć, 17.03.08, 17:19 Gburowi wyrwałoby się w takim razie, że to niedorobiona woman, ale ja, będąc dżentelmenem, napiszę tylko, iż to w istocie nieskończona, a właściwie to wręcz nienapoczęta woman;) Odpowiedz Link Zgłoś
longeta Re: To nie ta płeć, 17.03.08, 17:22 pinot_noir napisała:> man w istocie jest woman;-) Miło mi;-),Longeta ..........man Odpowiedz Link Zgłoś
pinot_noir Bluźnierco wszeteczny, 17.03.08, 17:04 ośla na ten wątek czeka;-) I pomyśleć,że tak ładnie pisała gw o Wierzyńskim w 2003. A ów Wierzyński popełnił oto coś takiego: "Oskarżcie także wolność, nieznane wam słowo, Ten odwieczny zabobon, co zawsze nas dzieli, Cały kraj polski weźcie, zamknijcie go w celi I wprowadźcie pod sztykiem na salę sądową." big_news napisał: Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bozia444 Re: Powiem Wam, IP: *.185.rev.vline.pl 18.03.08, 00:47 co jak co ale spacerownik sobie kupil am i mam samopoczucie o kej na swięta.Marze o tym by Pan ii Podolska i Pan Bonisławski pojez\dzili z nami po ziemi łodzkiej a potem wydali spacerownik po ziemi łodzkiej .Mialam przyjemnośc bywac z Panem Ryszardem z wycieczkami organizowanymi przez Poleski Ośrodek Kultury.Ryszard Bonislawski jest w3spanialym interesujacm mezczyzna. a opowiadac umie wspaniale .Mam nadzieje że bedziemy jako czytelnicy i nie tylko przezywali caly sezon z Panstwem. Wesolych Swiąt zycze Panstwu i klaniam sie nisko. Odpowiedz Link Zgłoś
trooly Re: Powiem Wam, 18.03.08, 08:05 O Bratoszewicach nie można pisać, chyba to zauważyłeś. Przetrwa wątek, myślisz. POzostają nam Brzezimy. Temat zastępczy zawsze modny. Odpowiedz Link Zgłoś
longbzdeta Re: List Otwarty do Redakcji GW 17.03.08, 19:00 Co za bzdety od longety Odpowiedz Link Zgłoś
longeta Re: List Otwarty do Redakcji GW 17.03.08, 22:02 i.wp.pl/a/f/jpeg/19478/wizyta_usa_tusk_polonia_450.jpeg Wszyscy go lubią;-) Odpowiedz Link Zgłoś