Dodaj do ulubionych

Ciekawe czy płacił abonament czyli duch ORMO w TVP

06.05.08, 08:44
wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,5182041.html
Obserwuj wątek
    • big_news Re: Ciekawe czy płacił abonament czyli duch ORMO 06.05.08, 09:05
      Duch ORMO?
      A nie zdrowy rozsądek tych ludzi?
      • Gość: nett1980 Re: Ciekawe czy płacił abonament czyli duch ORMO IP: *.toya.net.pl 06.05.08, 09:39
        No jak to Bigu, przeciez doniesli na obywatela, ktory cieszyl sie
        zyciem, predkoscia i swoim wlasnym autkiem? A teraz policja go
        skoszuje ;>
        • big_news Re: Ciekawe czy płacił abonament czyli duch ORMO 06.05.08, 09:46
          Nie donieśli, a zawiadomili kogo trzeba.
          Na dodatek był to obywatel-debil, a takich trzeba w porę przywoływać do porządku.
          • Gość: diogenespies Re: Ciekawe czy płacił abonament czyli duch ORMO IP: *.toya.net.pl 06.05.08, 09:50
            TVP w ramach misyjności "zawiadamia" i od razu nagrywa a taśmę
            przekazuje tam gdzie trzeba a reszta "donosi"
            • big_news Re: Ciekawe czy płacił abonament czyli duch ORMO 06.05.08, 09:55
              Czy gdyby ci ludzie jechali prywatnym samochodem i postąpili podobnie, miałbyś
              jakiś problem?
              O co Ci właściwie chodzi?
              O to, że jechali wozem służbowym, o to, że są pracownikami TVP czy o to, że w
              ogóle nie pozostali obojętni na drogowego pirata, a może o wszystko razem?
              Mógłbyś wyjaśnić w czym rzecz, co jest takiego bulwersującego w całej tej
              sprawie? Pomijając ewidentnego debila za kółkiem, oczywiście.
              • Gość: diogenespies Re: Ciekawe czy płacił abonament czyli duch ORMO IP: *.toya.net.pl 06.05.08, 10:06
                W tym, ze niedługo ktoś nagra mnie jak palę na przystanku MPK, pija
                piwo przy swoim dziecku bawiącym się w piaskownicy - „zawiadomi”
                odpowiednie służby, przekaże im nagranie mojego haniebnego postępku
                a na podstawie tego nagrania zostanę ukarany odebraniem prawa do
                chodzenia z dzieckiem do piaskownicy lub korzystania z MPK ?co
                akurat byłoby małą startą/ „na okres od 6 miesięcy do 3 lat”
                • big_news Re: Ciekawe czy płacił abonament czyli duch ORMO 06.05.08, 10:11
                  Aha.
                  I dlatego wybiłeś w tytule wątku (obraźliwe de facto) przypisanie trzeźwych
                  ludzi do pewnej organizacji?
                  Sorry, Winnetou, ale Twoja bojaźń (choćby i uzasadniona)w żaden sposób nie
                  usprawiedliwia tak mało eleganckiego posunięcia.
                  • Gość: diogenespies Re: Ciekawe czy płacił abonament czyli duch ORMO IP: *.toya.net.pl 06.05.08, 10:15
                    w każdym w jakimś mniejszym lub wiekszym stopniu drzemie mały
                    wredny, gnidowaty ormowiec - sztuką jest posmarowac go w odpowiednim
                    momencie szara maścią..
                    • big_news Re: Ciekawe czy płacił abonament czyli duch ORMO 06.05.08, 10:18
                      Mów za siebie.
                      Ja nie mam w sobie ani krzty ormowca.
                      W związku z tym nie oczekuję też absolutnie żadnego smarowania.
                      Z niczyjej strony.
                      • Gość: diogenespies Re: Ciekawe czy płacił abonament czyli duch ORMO IP: *.toya.net.pl 06.05.08, 10:20
                        W takim razie w ramach misyjnosci TVP nie zrobi o Tobie programu:-)
                        • big_news Re: Ciekawe czy płacił abonament czyli duch ORMO 06.05.08, 10:25
                          No.
                          To straszne.
                          Chyba się nie pozbieram.
                          • Gość: diogenespies Re: Ciekawe czy płacił abonament czyli duch ORMO IP: *.toya.net.pl 06.05.08, 10:26
                            Przestań płacić abonament!
                            Ja przykładowo nie płacę od czasu gdy kilkoro znajomych poszło
                            pracować do publicznych mediów...
                            • big_news Re: Ciekawe czy płacił abonament czyli duch ORMO 06.05.08, 10:31
                              Czyli łamiesz prawo.
                              Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że jesteś podobny do... owego pirata drogowego?
                              Może taka paralela to lekkie przegięcie, ale wykroczenie jest ewidentne.
                              Zaczynam chyba rozumieć, skąd ta niechęć do pracowników TVP.
                              Jest takie powiedzenie o gościu, co na nim coś gore...
                              • Gość: diogenespies Re: Ciekawe czy płacił abonament czyli duch ORMO IP: *.toya.net.pl 06.05.08, 10:32
                                Powieszą mnie za to w ramach misji i jeszcze nagrają!
                • Gość: nett1980 Re: Ciekawe czy płacił abonament czyli duch ORMO IP: *.toya.net.pl 06.05.08, 10:12
                  Toooo ty masz dziecko i przy nim palisz? Juz zawiadamiam kogo
                  trzeba.
                  • Gość: diogenespies Re: Ciekawe czy płacił abonament czyli duch ORMO IP: *.toya.net.pl 06.05.08, 10:16
                    nie pale a pije...
                    • nett1980 Re: Ciekawe czy płacił abonament czyli duch ORMO 06.05.08, 10:18
                      Pijesz przy dziecku? No a kazdy pijak, to zlodziej jak wiadomo. No
                      jaki byl ten nr i gdzie dzwonic, pomoc spoleczna, policja czy straz
                      miejska. Tyle mozliwosci...
                      • Gość: diogenespies Re: Ciekawe czy płacił abonament czyli duch ORMO IP: *.toya.net.pl 06.05.08, 10:22
                        do wszystkich na raz trzeba zadzwonic, kazda organizacja ukara
                        oddzielnie...
                        • nett1980 Re: Ciekawe czy płacił abonament czyli duch ORMO 06.05.08, 10:23
                          A urzad celny daloby sie jakos wtrynic w twoje sprawy? NIK, US,
                          sanepid? No i co z tym dzieckiem?
                          • Gość: diogenespies Re: Ciekawe czy płacił abonament czyli duch ORMO IP: *.toya.net.pl 06.05.08, 10:29
                            Wino małdawskie bez akcyzy-z przemytu, kupione za niopodatkowana
                            darowizne ale NIK chyba jako jedyny mi nie zagraza.
                            • nett1980 Re: Ciekawe czy płacił abonament czyli duch ORMO 06.05.08, 10:33
                              Grunt, ze sanepid nie ma czego u ciebie szukac, co tam taki NIK.
                              • Gość: diogenespies Re: Ciekawe czy płacił abonament czyli duch ORMO IP: *.toya.net.pl 06.05.08, 10:35
                                Wszystko alkoholem zdezynfekowane...
      • Gość: diogenespies Re: Ciekawe czy płacił abonament czyli duch ORMO IP: *.toya.net.pl 06.05.08, 09:41
        Raczej misja publiczna.. podobno w ciągu tygodnia wszystkie wozy
        reporterskie TVP mają zostać wyposażone w wideo-radary.
        • big_news Re: Ciekawe czy płacił abonament czyli duch ORMO 06.05.08, 09:48
          Ja z kolei słyszałem, że podobno wszyscy rowerzyści w ciągu tygodnia zostaną
          zobowiązani do zamontowania na swoich welocypedach yakuzi.
          • Gość: diogenespies Re: Ciekawe czy płacił abonament czyli duch ORMO IP: *.toya.net.pl 06.05.08, 09:52
            to dopiero za rok zgodnie z dyrektywami..
            Za miesiac wchodzi obowiazek by przed pedałujacym biegł "umyślny" z
            latarnia i dzwonkiem.
            • big_news Re: Ciekawe czy płacił abonament czyli duch ORMO 06.05.08, 09:59
              Czyli cofamy się o ładnych parę lat. Ponad sto, w każdym razie.
              A poważnie mówiąc, to żadne "dyrektywy unijne" nie są w stanie mnie zdziwić.
              TAKA armia urzędasów brukselskich gotowa jest stworzyć największą nawet bzdurę,
              na co dowodów mieliśmy, mamy i mieć będziemy od groma i ciut ciut.
              • Gość: diogenespies Re: Ciekawe czy płacił abonament czyli duch ORMO IP: *.toya.net.pl 06.05.08, 10:11
                za coć biorą w koncu pieniądze to wymyślają...
                U nas tez jest ciekawie, każdemu biednemu Tusk da komputer i
                podłączenie do internetu ale na razie jeszcze nie wiadomo kto da w
                łapę za zakup u niego tych komputerow...
                • lech.niedzielski Re: Ciekawe czy płacił abonament czyli duch ORMO 06.05.08, 10:14
                  Apetyt kleru, zaostrzony konkordatem, nie słabnie, a jego
                  egoistyczna inwencja w dojeniu kasy państwowej nie więdnie. Mimo
                  upływu lat co rusz znajduje on kolejne żerowiska.

                  W ubiegłym roku Sejm postanowił wspomóc 40 mln zł
                  budowę ,,katolickiej piramidy'' na warszawskim Wilanowie. W ten
                  sposób pojawiła się szansa na to, by Świątynia Opatrzności Bożej,
                  umiłowana idea budowlano-religijna prymasa Józefa Glempa, wyszła z
                  impasu ponad dziurę w ziemi i piwnice.

                  W 2006 r. Sejm wziął na utrzymanie za kilkanaście milionów zł
                  Papieski Wydział Teologiczny we Wrocławiu, Wyższą Szkołę
                  Filozoficzno-Pedagogiczną Ignatianum w Krakowie i Papieski Wydział
                  Teologiczny w Warszawie.

                  W 2007 r. Komisja Majątkowa przekazała Kościołowi, a konkretnie
                  klasztorowi cystersów – bez pytania o zdanie władz Krakowa – działki
                  znajdujące się w atrakcyjnych punktach miasta warte ok. 24 mln zł.
                  • big_news Re: Ciekawe czy płacił abonament czyli duch ORMO 06.05.08, 10:19
                    No to masz problem.
                    Bo akurat w tym wątku mowa jest o zupełnie czym i kim innym.
                • big_news Re: Ciekawe czy płacił abonament czyli duch ORMO 06.05.08, 10:24
                  Mnie bardziej od wiekopomnych Obiecanek o kompach i łączach do nich, bardziej
                  zafrapowało info o prysznicach dla każdego.
                  Oraz 50+, która to informacja faktycznie oznacza, że ci, którzy jak na razie
                  żyją z różnych rent czy zasiłków, zostaną nagle pozbawieni jakichkolwiek środków
                  na utrzymanie, bo przecież nikt rozsądny nagle nie uwierzy, że ludzie przed
                  sześćdziesiątką zostaną z otwartymi rękoma przyjęci do roboty. Ciekawe kiedy
                  ludzie się ockną i pognają tego Cudotwórcę gdzie pieprz rośnie.
                  • nett1980 Re: Ciekawe czy płacił abonament czyli duch ORMO 06.05.08, 10:26
                    Hmm mm -prysznic dla kazdego. No to cham lodzki przestalaby
                    podsmiardywac w srodkach komunikacji. Tyz piknie.
                    • big_news Re: Ciekawe czy płacił abonament czyli duch ORMO 06.05.08, 10:33
                      No nie wiem.
                      O prysznicu gadał, ale już o... wodzie - nie, chociaż leje ją bezustannie.
                      Więc...
                      • nett1980 Re: Ciekawe czy płacił abonament czyli duch ORMO 06.05.08, 10:35
                        A ty juz na polityke...Ja ci sie sygnaturka podoba? Oj dlugo ja bede
                        miala i imie twoje po Gazecie.pl rozslawiala.
                        • Gość: diogenespies Re: Ciekawe czy płacił abonament czyli duch ORMO IP: *.toya.net.pl 06.05.08, 10:36
                          Napisz w sygnaturce jeszcze coś o włoskach!
                          • nett1980 Re: Ciekawe czy płacił abonament czyli duch ORMO 06.05.08, 10:41
                            Jak to ja? To ty musisz takiego krwistego i wlochatego posta
                            popelnic. Na razie Biga bede ciagac po WO, DF i innych Wiadomosciach.
                        • big_news Re: Ciekawe czy płacił abonament czyli duch ORMO 06.05.08, 10:41
                          Wszystko jest... polityczne.
                          Sygnaturka jak sygnaturka.
                          Nie mnie ją oceniać;)
                      • Gość: diogenespies Re: Ciekawe czy płacił abonament czyli duch ORMO IP: *.toya.net.pl 06.05.08, 10:35
                        a o mydle wspomniał?
                        • big_news Re: Ciekawe czy płacił abonament czyli duch ORMO 06.05.08, 10:43
                          A musiał?
                          Przecież dyma niektórych bez mydła.
                          Po co więc?
                  • Gość: diogenespies Re: Ciekawe czy płacił abonament czyli duch ORMO IP: *.toya.net.pl 06.05.08, 10:31
                    Za komuny to sie nazywało "zielone światło dla rzemiosła" i wiadomo
                    było, że rzemiśnik bedzie miał przechlapane...
                    • big_news Re: Ciekawe czy płacił abonament czyli duch ORMO 06.05.08, 10:39
                      Jak słucham Cudotwórcy, jak widzę kim się otacza, kiedy konstatuję, że we
                      wiodących mediach siedzą tacy, a nie inni ich pracownicy, gdy widzę w okienkach
                      tv te same mordy te moje od dwudziestu z grą lat, to mam dziwne wrażenie, że
                      komuna wcale nie zdechła, a ma się całkiem dobrze. Jak do tego dołożę fakt, że
                      żadnemu z czerwonych nie spadł włos z głowy, to mam całkowitą pewność, iż tak
                      właśnie jest. Trzeba też widzieć, że np. faszyzm się w Polsce goni (i dobrze), a
                      już komunizm niemal się hołubi. Ale, jak się wie, kto ma jakie konotacje, to i
                      zdziwienia brak.
                      • nett1980 a tymczasem.... 06.05.08, 10:42
                        wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat=9911&wid=9922820&ticaid=15d6a
                        • big_news Re: a tymczasem.... 06.05.08, 10:45
                          A ty już na politykę...
                          • nett1980 Re: a tymczasem.... 06.05.08, 10:53
                            Partia(twoja)tez wyjezdza z miloscia do ludzi, to i na forum tak
                            jakos bedzie jeszcze sympatyczniej?
                            Brudzinski, Gosiewski z sercem na dloni i roza w ustach, ech to beda
                            czasy!
                            • big_news Re: a tymczasem.... 06.05.08, 10:59
                              Moja?
                              To za wiele powiedziane.
                              Partia, na którą oddaję głos i tego nie kryję, natomiast moja, to zbyt wiele.
                              Nie należałem, nie należę i nie będę do żadnej partii należał.
                              Natomiast gdy idzie o wychodzenie do ludzi z miłością, to... nie ma złudzeń.
                              Żeby nie wiem co PiS-owcy zrobili, to i tak "nasze" media zrobią z tego cyrk.
                              Nie PO to pompowali jedno ugrupowanie, żeby teraz nagle stać się obiektywnymi.
                              Spoko, ludziom nic nie grozi. W dalszym ciągu dowiadywać się będą, że mordercy
                              laptopów to nikczemnicy i takie tam.
                        • Gość: diogenespies Re: a tymczasem.... IP: *.toya.net.pl 06.05.08, 10:46
                          ciekawe czy dostane zaproszenie na bankiet
                          • nett1980 Re: a tymczasem.... 06.05.08, 10:50
                            Prezydent lubi wina i to pewnie nie moldawskie...Ja tez bym chciala
                            na jego bankiet.
                            • Gość: diogenespies Re: a tymczasem.... IP: *.toya.net.pl 06.05.08, 10:56
                              Trzeba wysłać list, ze łaskawie damy sie zaprosic...
                              • longeta Re: a tymczasem.... 06.05.08, 10:59
                                Gość portalu: diogenespies napisał(a):

                                > Trzeba wysłać list, ze łaskawie damy sie zaprosic...

                                Diago... takie czasy kiedyś podpie..nie obywateli było piętnowane w
                                kabaretach,teraz żyjemy w państwie her Donka i jest na miejscu.

                                Ooo,zaraz "koleżanka" nett też POdp............:-))))
                                • Gość: diogenespies Re: a tymczasem.... IP: *.toya.net.pl 06.05.08, 11:03
                                  za PISu tez donoszono, tak samo jak za poprzedników, łapanie
                                  rodzicow pod gazem z dziecmi rozpoczelo sie za Ziobry i bylo
                                  przedstawiane w TV jako przyklad wspolpracy obywateli z policja...
                                  • big_news Re: a tymczasem.... 06.05.08, 11:06
                                    Życzę, byś nie znalazł się nieopatrznie w takiej, dajmy na to, Szwecji.
                                    Tam co dorosły to ORMO-wiec.
                                    A nawet gorzej: tam co dzieciak, to ORMO-wiątko.
                                    A zaraz cała Łunia taka będzie.
                                    Bój się.
                                    • Gość: diogenespies Boje się tego IP: *.toya.net.pl 06.05.08, 11:12
                                      boje się właśnie tego co napisałeś, że tak bedzie... wszystko
                                      zmierza w tym kierunku, gdyby nie ormowcy to policja miałaby o
                                      polowe gorsze statystyki i wykrywałaby tylko czynna napaść na
                                      funkcjonariusza lub jego obrazę..
                                      • big_news Re: Boje się tego 06.05.08, 11:14
                                        Zacząłeś się bać teraz, czy zdawałeś sobie sprawę z tego, powiedzmy, już 4 lata
                                        temu?
                                        Bo jeżeli dopiero dzisiaj do Ciebie to dotarło, to chyba byłeś w malignie...
                                        • Gość: diogenespies Re: Boje się tego IP: *.toya.net.pl 06.05.08, 11:24
                                          Bardzo dawno temu zdalem sobie z tego sprawe.
                                          Pierwszy raz zostałem podkablowany przez spoleczność obywatelską
                                          akademika, w którym mieszkałem za to, że popijamy w moim pokoju.
                                          Podkablowały mnie osoby, które nie zostały wpuszczone na popijawę i
                                          które były w Komitecie Akademika, czy jakoś tak to się nazywało.
                                          Zostałem wezwany na jakiś "sąd" zorganizowany przez ten komitet, na
                                          który nie poszsedłem. Po trzech dniach dostałem kopertę a w
                                          środku "Naganę Pisemną", owa nagana została też przyczepiona do
                                          tablicy ogłoszeń:-)
                                      • nett1980 Re: Boje się tego 06.05.08, 11:17
                                        Czujny i ormowski sasiad z Polski dawno by wytropil, ze cos w pewnym
                                        austriackim domu jest niehalo.
                                        Powiedz powaznie, co bys napisal, gdyby ten debil bawiacy sie w
                                        pirata na polskich, slabych drogach wjechal w ciebie na przejsciu i
                                        uczynil kaleka od pasa w dol?
                                        • Gość: diogenespies Re: Boje się tego IP: *.toya.net.pl 06.05.08, 11:29
                                          skoro bylbym bez czucia to nic bym nie napisał.
                                          Wiesz, nie chodzi o to, że podkablowali faceta, chodzi o to, że
                                          zrobiono z nich bohaterow, bo nagrali, powiadomili i jeszcze
                                          przekazali nagranie.. St6arystyka wykrywalności wykroczen drogowych
                                          sie poprawila..
                                          w Austrii sąsiad podkablowałby ową "gwiazdę mediów" gdyby nie
                                          podzielił sie z nim córka, przynajmniej raz w tygodniu...
                              • nett1980 Re: a tymczasem.... 06.05.08, 11:05
                                Ty jak ty, ale mi z PiSem jednak nie po drodze, mimo tego ze
                                prezdent jest wszystkich Polakow, to jakos tak za wino dac sie
                                przekupic - plama. Hmm mm, noo zawsze mnie jeszcze stac na wlasne.
                                Bedzie pare okazji w najbliszym czasie.
                                Podzielisz sie co najwyzej informacja na forum czy odzew byl na
                                list.
                                • Gość: diogenespies Re: a tymczasem.... IP: *.toya.net.pl 06.05.08, 11:08
                                  Mi ze wszystkimi nie jest po drodze, ktorzy mówią, że chcą mojego
                                  dobra. Do ZOO gdy chce popobić zdjecia moge kupic bilet, do ogrodów
                                  prezydenckich inaczej niz na zaproszenie nie wejdę ..
                                  • nett1980 Re: a tymczasem.... 06.05.08, 11:11
                                    Od takiego Dyzmy sprytniejszy jestes chyba, on dal rade sie wkrecic
                                    na rzadowa bibe?
                                    • Gość: diogenespies Re: a tymczasem.... IP: *.toya.net.pl 06.05.08, 11:13
                                      zaraz napisze do kancelarii o takie zaproszenie!
                                      • nett1980 Re: a tymczasem.... 06.05.08, 11:19
                                        Sesja prezio z wnusiami, tak dla ocieplenia wizerunku? Tylko, ze
                                        gdyby twoje portofolio zobaczyli...To co najwyzej noc poslubna 30
                                        lat pozniej wchodzilaby w rachube. Moze ONA ma wloski?
                                        • Gość: diogenespies Re: a tymczasem.... IP: *.toya.net.pl 06.05.08, 11:30
                                          Noc poślubna z preziem???
                                          • longeta Re: a tymczasem.... 06.05.08, 11:33
                                            Diago ustrzeliłeś 69 wpis..........moje gratulacje,mimo tragedii na Birmie;-)
                                            • Gość: diogenespies 69 przy nocy poślubnej z preziem:-) IP: *.toya.net.pl 06.05.08, 11:36
                                          • nett1980 Re: a tymczasem.... 06.05.08, 11:35
                                            > Noc poślubna z preziem???
                                            Jak lubisz, coz, o gustach sie nie dyskutuje.
                                            W zeszlym tygodniu bylo fotostory o randce pary prezydenckiej w 30
                                            rocznice slubu. Poszlam troche dalej w ocieplanie wizerunku, dalej
                                            jak dalej, moze raczej odwazniej:)
                                            • Gość: diogenespies Re: a tymczasem.... IP: *.toya.net.pl 06.05.08, 11:37
                                              Uwielbiam turpizm!
                                              • Gość: nett1980 Re: a tymczasem.... IP: *.toya.net.pl 06.05.08, 11:39
                                                A myslisz czemu poruszylam watek nocy poslubnej...30 lat pozniej?
                                                • Gość: diogenespies Re: a tymczasem.... IP: *.toya.net.pl 06.05.08, 11:41
                                                  bo jestes zboczona! :-)
                                                  • Gość: nett1980 Re: a tymczasem.... IP: *.toya.net.pl 06.05.08, 11:48
                                                    Oczywiscie nie mialam na mysli jakiejs pornosesji! Wysmakowanych,
                                                    estetycznych nie moglbys zrobic fotek?
                                                    No nie mow, ze po 50 zawiesisz osobista dzialnosc na tym polu! To
                                                    dopiero byloby zboczenie.
                                                  • Gość: diogenespies SEX +50 IP: *.toya.net.pl 06.05.08, 11:51
                                                    Nie wiem co bedę robił w wieku 50 lat, mysle ze Społeczeństwo
                                                    Obywatelskie powiesi mnie do tego czasu...
                                                  • Gość: nett1980 Re: SEX +50 IP: *.toya.net.pl 06.05.08, 12:07
                                                    Za picie w akademiku?!?

                                                    Jesli wlosow nie stracisz i zdrowa procentami nie zniszczysz, to po
                                                    50 hoho cos sie bedzie dzialo. Czerwona fura, mloda modelka i
                                                    Barbados.
                                                  • Gość: diogenespies Re: SEX +50 IP: *.toya.net.pl 06.05.08, 12:08
                                                    chyba berbelucha w kieszeni....
                          • longeta Re: a tymczasem.... 06.05.08, 10:57
                            No i komu tu ufać
                            Najlepiej sondażom. Czytanie wyników badań opinii społecznej wciąga jak
                            kryminał. W poniedziałkowym programie Lisa Niesiołowski ogrooomnym poparciem
                            społecznym dla rządu (w sondażach) cieszył się jak dziecko. No bo jak tu rządzić
                            bez tych słupków, słupki to właściwie podstawa do podjęcia najtrudniejszych
                            reform, bez nich ani rusz... Widział ktoś te reformy? No nie, na razie nie, ale
                            może właśnie dlatego ludziom się rząd podoba. Jak to nic nie robi? - rządzi i
                            tyle! W jakimś tam sondażu premier Tusk zdobył ostatnio aż 66 procent poparcia
                            społecznego. Na kolejnych pozycjach uplasowali się (gdyby Państwo się nie
                            domyślili) Lech Wałęsa, Radosław Sikorski i Bronisław Komorowski. Wałęsa mówi,
                            że rządowi należy dać czas - konkretnie cztery miesiące. Dlaczego właśnie cztery
                            - nie wiadomo, tak mu jakoś wyszło z obliczeń: dwa a dwa to cztery, sześć i
                            sześć to dwanaście. Nie! Sześćdziesiąt sześć, przepraszam najmocniej. No to
                            teraz przejdźmy do tych, co mają zaufanie najmniejsze. A są tacy, oj są.
                            Liczymy, liczymy... o, i słupek się skończył. Liczby ujemne chyba teraz
                            nastąpią, tylko że ja już tego ze szkoły nie pamiętam. Fatalna sprawa. No, a
                            Państwo się sami nie domyślają, kogo najbardziej nie lubimy? Jest tylko jedna
                            taka możliwość przecież...
                            AMG(.cyt)

                            qu..! to niemożliwe że ma tylko 66%........już dawno powinien mieć
                            200%.....zwłaszcza po cudownym orędziu i scenariuszu prywatnej firmy......za
                            którą i tak wszyscy płacimy z haraczu podatkowego.
                            • big_news Re: a tymczasem.... 06.05.08, 11:04
                              Najlepsze jest właśnie to, że wykształciuchy gładko łykają gadkę o tanim
                              państwie nawet wtedy, kiedy im Phremiehr funduje wiadomość o tym, że
                              zaoszczędził kasę, bo wydał na prywatną firmę 12 patoli w sytuacji, kiedy mógł
                              mieć czas na tę samą bajeczkę w tym samym okienku za friko!
                              No i jak tu nie kochać tych naszych zakochanych w Dowaldzie dzieciaków?:D
                              • Gość: diogenespies Re: a tymczasem.... IP: *.toya.net.pl 06.05.08, 11:05
                                Ostatnio Donkowi spadl slupek na 168% poparcia ale juz za tydzień
                                kto wie do ilu podskoczy...
                                • big_news Re: a tymczasem.... 06.05.08, 11:07
                                  Rzeczywiście dołuje. Hm.
                                  Biedny Miś.
                                • longeta Re: a tymczasem.... 06.05.08, 11:08
                                  Gość portalu: diogenespies napisał(a):

                                  > Ostatnio Donkowi spadl slupek na 168% poparcia ale juz za tydzień
                                  > kto wie do ilu podskoczy...

                                  To niemożliwe.chyba że Ojciec Dyrektor tak powiedział.......przecież jest tak
                                  cudownie(rotfl)
                              • longeta Re: a tymczasem.... 06.05.08, 11:06
                                big_news napisał: > państwie nawet wtedy, kiedy im Phremiehr funduje wiadomość o
                                tym, że
                                > zaoszczędził kasę, bo wydał na prywatną firmę 12 patoli w sytuacji,

                                Znając życie,wspomógł jakiegoś swojego kolesia,czy to nie cudowne;-)
                                On się troszczy:-)))
                                • big_news Re: a tymczasem.... 06.05.08, 11:08
                                  Nooo, ba!
                                  By żyło się lepiej, przecież;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka