diogenespies 06.05.08, 08:44 wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,5182041.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
big_news Re: Ciekawe czy płacił abonament czyli duch ORMO 06.05.08, 09:05 Duch ORMO? A nie zdrowy rozsądek tych ludzi? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nett1980 Re: Ciekawe czy płacił abonament czyli duch ORMO IP: *.toya.net.pl 06.05.08, 09:39 No jak to Bigu, przeciez doniesli na obywatela, ktory cieszyl sie zyciem, predkoscia i swoim wlasnym autkiem? A teraz policja go skoszuje ;> Odpowiedz Link Zgłoś
big_news Re: Ciekawe czy płacił abonament czyli duch ORMO 06.05.08, 09:46 Nie donieśli, a zawiadomili kogo trzeba. Na dodatek był to obywatel-debil, a takich trzeba w porę przywoływać do porządku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: diogenespies Re: Ciekawe czy płacił abonament czyli duch ORMO IP: *.toya.net.pl 06.05.08, 09:50 TVP w ramach misyjności "zawiadamia" i od razu nagrywa a taśmę przekazuje tam gdzie trzeba a reszta "donosi" Odpowiedz Link Zgłoś
big_news Re: Ciekawe czy płacił abonament czyli duch ORMO 06.05.08, 09:55 Czy gdyby ci ludzie jechali prywatnym samochodem i postąpili podobnie, miałbyś jakiś problem? O co Ci właściwie chodzi? O to, że jechali wozem służbowym, o to, że są pracownikami TVP czy o to, że w ogóle nie pozostali obojętni na drogowego pirata, a może o wszystko razem? Mógłbyś wyjaśnić w czym rzecz, co jest takiego bulwersującego w całej tej sprawie? Pomijając ewidentnego debila za kółkiem, oczywiście. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: diogenespies Re: Ciekawe czy płacił abonament czyli duch ORMO IP: *.toya.net.pl 06.05.08, 10:06 W tym, ze niedługo ktoś nagra mnie jak palę na przystanku MPK, pija piwo przy swoim dziecku bawiącym się w piaskownicy - „zawiadomi” odpowiednie służby, przekaże im nagranie mojego haniebnego postępku a na podstawie tego nagrania zostanę ukarany odebraniem prawa do chodzenia z dzieckiem do piaskownicy lub korzystania z MPK ?co akurat byłoby małą startą/ „na okres od 6 miesięcy do 3 lat” Odpowiedz Link Zgłoś
big_news Re: Ciekawe czy płacił abonament czyli duch ORMO 06.05.08, 10:11 Aha. I dlatego wybiłeś w tytule wątku (obraźliwe de facto) przypisanie trzeźwych ludzi do pewnej organizacji? Sorry, Winnetou, ale Twoja bojaźń (choćby i uzasadniona)w żaden sposób nie usprawiedliwia tak mało eleganckiego posunięcia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: diogenespies Re: Ciekawe czy płacił abonament czyli duch ORMO IP: *.toya.net.pl 06.05.08, 10:15 w każdym w jakimś mniejszym lub wiekszym stopniu drzemie mały wredny, gnidowaty ormowiec - sztuką jest posmarowac go w odpowiednim momencie szara maścią.. Odpowiedz Link Zgłoś
big_news Re: Ciekawe czy płacił abonament czyli duch ORMO 06.05.08, 10:18 Mów za siebie. Ja nie mam w sobie ani krzty ormowca. W związku z tym nie oczekuję też absolutnie żadnego smarowania. Z niczyjej strony. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: diogenespies Re: Ciekawe czy płacił abonament czyli duch ORMO IP: *.toya.net.pl 06.05.08, 10:20 W takim razie w ramach misyjnosci TVP nie zrobi o Tobie programu:-) Odpowiedz Link Zgłoś
big_news Re: Ciekawe czy płacił abonament czyli duch ORMO 06.05.08, 10:25 No. To straszne. Chyba się nie pozbieram. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: diogenespies Re: Ciekawe czy płacił abonament czyli duch ORMO IP: *.toya.net.pl 06.05.08, 10:26 Przestań płacić abonament! Ja przykładowo nie płacę od czasu gdy kilkoro znajomych poszło pracować do publicznych mediów... Odpowiedz Link Zgłoś
big_news Re: Ciekawe czy płacił abonament czyli duch ORMO 06.05.08, 10:31 Czyli łamiesz prawo. Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że jesteś podobny do... owego pirata drogowego? Może taka paralela to lekkie przegięcie, ale wykroczenie jest ewidentne. Zaczynam chyba rozumieć, skąd ta niechęć do pracowników TVP. Jest takie powiedzenie o gościu, co na nim coś gore... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: diogenespies Re: Ciekawe czy płacił abonament czyli duch ORMO IP: *.toya.net.pl 06.05.08, 10:32 Powieszą mnie za to w ramach misji i jeszcze nagrają! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nett1980 Re: Ciekawe czy płacił abonament czyli duch ORMO IP: *.toya.net.pl 06.05.08, 10:12 Toooo ty masz dziecko i przy nim palisz? Juz zawiadamiam kogo trzeba. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: diogenespies Re: Ciekawe czy płacił abonament czyli duch ORMO IP: *.toya.net.pl 06.05.08, 10:16 nie pale a pije... Odpowiedz Link Zgłoś
nett1980 Re: Ciekawe czy płacił abonament czyli duch ORMO 06.05.08, 10:18 Pijesz przy dziecku? No a kazdy pijak, to zlodziej jak wiadomo. No jaki byl ten nr i gdzie dzwonic, pomoc spoleczna, policja czy straz miejska. Tyle mozliwosci... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: diogenespies Re: Ciekawe czy płacił abonament czyli duch ORMO IP: *.toya.net.pl 06.05.08, 10:22 do wszystkich na raz trzeba zadzwonic, kazda organizacja ukara oddzielnie... Odpowiedz Link Zgłoś
nett1980 Re: Ciekawe czy płacił abonament czyli duch ORMO 06.05.08, 10:23 A urzad celny daloby sie jakos wtrynic w twoje sprawy? NIK, US, sanepid? No i co z tym dzieckiem? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: diogenespies Re: Ciekawe czy płacił abonament czyli duch ORMO IP: *.toya.net.pl 06.05.08, 10:29 Wino małdawskie bez akcyzy-z przemytu, kupione za niopodatkowana darowizne ale NIK chyba jako jedyny mi nie zagraza. Odpowiedz Link Zgłoś
nett1980 Re: Ciekawe czy płacił abonament czyli duch ORMO 06.05.08, 10:33 Grunt, ze sanepid nie ma czego u ciebie szukac, co tam taki NIK. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: diogenespies Re: Ciekawe czy płacił abonament czyli duch ORMO IP: *.toya.net.pl 06.05.08, 10:35 Wszystko alkoholem zdezynfekowane... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: diogenespies Re: Ciekawe czy płacił abonament czyli duch ORMO IP: *.toya.net.pl 06.05.08, 09:41 Raczej misja publiczna.. podobno w ciągu tygodnia wszystkie wozy reporterskie TVP mają zostać wyposażone w wideo-radary. Odpowiedz Link Zgłoś
big_news Re: Ciekawe czy płacił abonament czyli duch ORMO 06.05.08, 09:48 Ja z kolei słyszałem, że podobno wszyscy rowerzyści w ciągu tygodnia zostaną zobowiązani do zamontowania na swoich welocypedach yakuzi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: diogenespies Re: Ciekawe czy płacił abonament czyli duch ORMO IP: *.toya.net.pl 06.05.08, 09:52 to dopiero za rok zgodnie z dyrektywami.. Za miesiac wchodzi obowiazek by przed pedałujacym biegł "umyślny" z latarnia i dzwonkiem. Odpowiedz Link Zgłoś
big_news Re: Ciekawe czy płacił abonament czyli duch ORMO 06.05.08, 09:59 Czyli cofamy się o ładnych parę lat. Ponad sto, w każdym razie. A poważnie mówiąc, to żadne "dyrektywy unijne" nie są w stanie mnie zdziwić. TAKA armia urzędasów brukselskich gotowa jest stworzyć największą nawet bzdurę, na co dowodów mieliśmy, mamy i mieć będziemy od groma i ciut ciut. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: diogenespies Re: Ciekawe czy płacił abonament czyli duch ORMO IP: *.toya.net.pl 06.05.08, 10:11 za coć biorą w koncu pieniądze to wymyślają... U nas tez jest ciekawie, każdemu biednemu Tusk da komputer i podłączenie do internetu ale na razie jeszcze nie wiadomo kto da w łapę za zakup u niego tych komputerow... Odpowiedz Link Zgłoś
lech.niedzielski Re: Ciekawe czy płacił abonament czyli duch ORMO 06.05.08, 10:14 Apetyt kleru, zaostrzony konkordatem, nie słabnie, a jego egoistyczna inwencja w dojeniu kasy państwowej nie więdnie. Mimo upływu lat co rusz znajduje on kolejne żerowiska. W ubiegłym roku Sejm postanowił wspomóc 40 mln zł budowę ,,katolickiej piramidy'' na warszawskim Wilanowie. W ten sposób pojawiła się szansa na to, by Świątynia Opatrzności Bożej, umiłowana idea budowlano-religijna prymasa Józefa Glempa, wyszła z impasu ponad dziurę w ziemi i piwnice. W 2006 r. Sejm wziął na utrzymanie za kilkanaście milionów zł Papieski Wydział Teologiczny we Wrocławiu, Wyższą Szkołę Filozoficzno-Pedagogiczną Ignatianum w Krakowie i Papieski Wydział Teologiczny w Warszawie. W 2007 r. Komisja Majątkowa przekazała Kościołowi, a konkretnie klasztorowi cystersów – bez pytania o zdanie władz Krakowa – działki znajdujące się w atrakcyjnych punktach miasta warte ok. 24 mln zł. Odpowiedz Link Zgłoś
big_news Re: Ciekawe czy płacił abonament czyli duch ORMO 06.05.08, 10:19 No to masz problem. Bo akurat w tym wątku mowa jest o zupełnie czym i kim innym. Odpowiedz Link Zgłoś
big_news Re: Ciekawe czy płacił abonament czyli duch ORMO 06.05.08, 10:24 Mnie bardziej od wiekopomnych Obiecanek o kompach i łączach do nich, bardziej zafrapowało info o prysznicach dla każdego. Oraz 50+, która to informacja faktycznie oznacza, że ci, którzy jak na razie żyją z różnych rent czy zasiłków, zostaną nagle pozbawieni jakichkolwiek środków na utrzymanie, bo przecież nikt rozsądny nagle nie uwierzy, że ludzie przed sześćdziesiątką zostaną z otwartymi rękoma przyjęci do roboty. Ciekawe kiedy ludzie się ockną i pognają tego Cudotwórcę gdzie pieprz rośnie. Odpowiedz Link Zgłoś
nett1980 Re: Ciekawe czy płacił abonament czyli duch ORMO 06.05.08, 10:26 Hmm mm -prysznic dla kazdego. No to cham lodzki przestalaby podsmiardywac w srodkach komunikacji. Tyz piknie. Odpowiedz Link Zgłoś
big_news Re: Ciekawe czy płacił abonament czyli duch ORMO 06.05.08, 10:33 No nie wiem. O prysznicu gadał, ale już o... wodzie - nie, chociaż leje ją bezustannie. Więc... Odpowiedz Link Zgłoś
nett1980 Re: Ciekawe czy płacił abonament czyli duch ORMO 06.05.08, 10:35 A ty juz na polityke...Ja ci sie sygnaturka podoba? Oj dlugo ja bede miala i imie twoje po Gazecie.pl rozslawiala. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: diogenespies Re: Ciekawe czy płacił abonament czyli duch ORMO IP: *.toya.net.pl 06.05.08, 10:36 Napisz w sygnaturce jeszcze coś o włoskach! Odpowiedz Link Zgłoś
nett1980 Re: Ciekawe czy płacił abonament czyli duch ORMO 06.05.08, 10:41 Jak to ja? To ty musisz takiego krwistego i wlochatego posta popelnic. Na razie Biga bede ciagac po WO, DF i innych Wiadomosciach. Odpowiedz Link Zgłoś
big_news Re: Ciekawe czy płacił abonament czyli duch ORMO 06.05.08, 10:41 Wszystko jest... polityczne. Sygnaturka jak sygnaturka. Nie mnie ją oceniać;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: diogenespies Re: Ciekawe czy płacił abonament czyli duch ORMO IP: *.toya.net.pl 06.05.08, 10:35 a o mydle wspomniał? Odpowiedz Link Zgłoś
big_news Re: Ciekawe czy płacił abonament czyli duch ORMO 06.05.08, 10:43 A musiał? Przecież dyma niektórych bez mydła. Po co więc? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: diogenespies Re: Ciekawe czy płacił abonament czyli duch ORMO IP: *.toya.net.pl 06.05.08, 10:31 Za komuny to sie nazywało "zielone światło dla rzemiosła" i wiadomo było, że rzemiśnik bedzie miał przechlapane... Odpowiedz Link Zgłoś
big_news Re: Ciekawe czy płacił abonament czyli duch ORMO 06.05.08, 10:39 Jak słucham Cudotwórcy, jak widzę kim się otacza, kiedy konstatuję, że we wiodących mediach siedzą tacy, a nie inni ich pracownicy, gdy widzę w okienkach tv te same mordy te moje od dwudziestu z grą lat, to mam dziwne wrażenie, że komuna wcale nie zdechła, a ma się całkiem dobrze. Jak do tego dołożę fakt, że żadnemu z czerwonych nie spadł włos z głowy, to mam całkowitą pewność, iż tak właśnie jest. Trzeba też widzieć, że np. faszyzm się w Polsce goni (i dobrze), a już komunizm niemal się hołubi. Ale, jak się wie, kto ma jakie konotacje, to i zdziwienia brak. Odpowiedz Link Zgłoś
nett1980 a tymczasem.... 06.05.08, 10:42 wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat=9911&wid=9922820&ticaid=15d6a Odpowiedz Link Zgłoś
nett1980 Re: a tymczasem.... 06.05.08, 10:53 Partia(twoja)tez wyjezdza z miloscia do ludzi, to i na forum tak jakos bedzie jeszcze sympatyczniej? Brudzinski, Gosiewski z sercem na dloni i roza w ustach, ech to beda czasy! Odpowiedz Link Zgłoś
big_news Re: a tymczasem.... 06.05.08, 10:59 Moja? To za wiele powiedziane. Partia, na którą oddaję głos i tego nie kryję, natomiast moja, to zbyt wiele. Nie należałem, nie należę i nie będę do żadnej partii należał. Natomiast gdy idzie o wychodzenie do ludzi z miłością, to... nie ma złudzeń. Żeby nie wiem co PiS-owcy zrobili, to i tak "nasze" media zrobią z tego cyrk. Nie PO to pompowali jedno ugrupowanie, żeby teraz nagle stać się obiektywnymi. Spoko, ludziom nic nie grozi. W dalszym ciągu dowiadywać się będą, że mordercy laptopów to nikczemnicy i takie tam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: diogenespies Re: a tymczasem.... IP: *.toya.net.pl 06.05.08, 10:46 ciekawe czy dostane zaproszenie na bankiet Odpowiedz Link Zgłoś
nett1980 Re: a tymczasem.... 06.05.08, 10:50 Prezydent lubi wina i to pewnie nie moldawskie...Ja tez bym chciala na jego bankiet. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: diogenespies Re: a tymczasem.... IP: *.toya.net.pl 06.05.08, 10:56 Trzeba wysłać list, ze łaskawie damy sie zaprosic... Odpowiedz Link Zgłoś
longeta Re: a tymczasem.... 06.05.08, 10:59 Gość portalu: diogenespies napisał(a): > Trzeba wysłać list, ze łaskawie damy sie zaprosic... Diago... takie czasy kiedyś podpie..nie obywateli było piętnowane w kabaretach,teraz żyjemy w państwie her Donka i jest na miejscu. Ooo,zaraz "koleżanka" nett też POdp............:-)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: diogenespies Re: a tymczasem.... IP: *.toya.net.pl 06.05.08, 11:03 za PISu tez donoszono, tak samo jak za poprzedników, łapanie rodzicow pod gazem z dziecmi rozpoczelo sie za Ziobry i bylo przedstawiane w TV jako przyklad wspolpracy obywateli z policja... Odpowiedz Link Zgłoś
big_news Re: a tymczasem.... 06.05.08, 11:06 Życzę, byś nie znalazł się nieopatrznie w takiej, dajmy na to, Szwecji. Tam co dorosły to ORMO-wiec. A nawet gorzej: tam co dzieciak, to ORMO-wiątko. A zaraz cała Łunia taka będzie. Bój się. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: diogenespies Boje się tego IP: *.toya.net.pl 06.05.08, 11:12 boje się właśnie tego co napisałeś, że tak bedzie... wszystko zmierza w tym kierunku, gdyby nie ormowcy to policja miałaby o polowe gorsze statystyki i wykrywałaby tylko czynna napaść na funkcjonariusza lub jego obrazę.. Odpowiedz Link Zgłoś
big_news Re: Boje się tego 06.05.08, 11:14 Zacząłeś się bać teraz, czy zdawałeś sobie sprawę z tego, powiedzmy, już 4 lata temu? Bo jeżeli dopiero dzisiaj do Ciebie to dotarło, to chyba byłeś w malignie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: diogenespies Re: Boje się tego IP: *.toya.net.pl 06.05.08, 11:24 Bardzo dawno temu zdalem sobie z tego sprawe. Pierwszy raz zostałem podkablowany przez spoleczność obywatelską akademika, w którym mieszkałem za to, że popijamy w moim pokoju. Podkablowały mnie osoby, które nie zostały wpuszczone na popijawę i które były w Komitecie Akademika, czy jakoś tak to się nazywało. Zostałem wezwany na jakiś "sąd" zorganizowany przez ten komitet, na który nie poszsedłem. Po trzech dniach dostałem kopertę a w środku "Naganę Pisemną", owa nagana została też przyczepiona do tablicy ogłoszeń:-) Odpowiedz Link Zgłoś
nett1980 Re: Boje się tego 06.05.08, 11:17 Czujny i ormowski sasiad z Polski dawno by wytropil, ze cos w pewnym austriackim domu jest niehalo. Powiedz powaznie, co bys napisal, gdyby ten debil bawiacy sie w pirata na polskich, slabych drogach wjechal w ciebie na przejsciu i uczynil kaleka od pasa w dol? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: diogenespies Re: Boje się tego IP: *.toya.net.pl 06.05.08, 11:29 skoro bylbym bez czucia to nic bym nie napisał. Wiesz, nie chodzi o to, że podkablowali faceta, chodzi o to, że zrobiono z nich bohaterow, bo nagrali, powiadomili i jeszcze przekazali nagranie.. St6arystyka wykrywalności wykroczen drogowych sie poprawila.. w Austrii sąsiad podkablowałby ową "gwiazdę mediów" gdyby nie podzielił sie z nim córka, przynajmniej raz w tygodniu... Odpowiedz Link Zgłoś
nett1980 Re: a tymczasem.... 06.05.08, 11:05 Ty jak ty, ale mi z PiSem jednak nie po drodze, mimo tego ze prezdent jest wszystkich Polakow, to jakos tak za wino dac sie przekupic - plama. Hmm mm, noo zawsze mnie jeszcze stac na wlasne. Bedzie pare okazji w najbliszym czasie. Podzielisz sie co najwyzej informacja na forum czy odzew byl na list. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: diogenespies Re: a tymczasem.... IP: *.toya.net.pl 06.05.08, 11:08 Mi ze wszystkimi nie jest po drodze, ktorzy mówią, że chcą mojego dobra. Do ZOO gdy chce popobić zdjecia moge kupic bilet, do ogrodów prezydenckich inaczej niz na zaproszenie nie wejdę .. Odpowiedz Link Zgłoś
nett1980 Re: a tymczasem.... 06.05.08, 11:11 Od takiego Dyzmy sprytniejszy jestes chyba, on dal rade sie wkrecic na rzadowa bibe? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: diogenespies Re: a tymczasem.... IP: *.toya.net.pl 06.05.08, 11:13 zaraz napisze do kancelarii o takie zaproszenie! Odpowiedz Link Zgłoś
nett1980 Re: a tymczasem.... 06.05.08, 11:19 Sesja prezio z wnusiami, tak dla ocieplenia wizerunku? Tylko, ze gdyby twoje portofolio zobaczyli...To co najwyzej noc poslubna 30 lat pozniej wchodzilaby w rachube. Moze ONA ma wloski? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: diogenespies Re: a tymczasem.... IP: *.toya.net.pl 06.05.08, 11:30 Noc poślubna z preziem??? Odpowiedz Link Zgłoś
longeta Re: a tymczasem.... 06.05.08, 11:33 Diago ustrzeliłeś 69 wpis..........moje gratulacje,mimo tragedii na Birmie;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: diogenespies 69 przy nocy poślubnej z preziem:-) IP: *.toya.net.pl 06.05.08, 11:36 Odpowiedz Link Zgłoś
nett1980 Re: a tymczasem.... 06.05.08, 11:35 > Noc poślubna z preziem??? Jak lubisz, coz, o gustach sie nie dyskutuje. W zeszlym tygodniu bylo fotostory o randce pary prezydenckiej w 30 rocznice slubu. Poszlam troche dalej w ocieplanie wizerunku, dalej jak dalej, moze raczej odwazniej:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: diogenespies Re: a tymczasem.... IP: *.toya.net.pl 06.05.08, 11:37 Uwielbiam turpizm! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nett1980 Re: a tymczasem.... IP: *.toya.net.pl 06.05.08, 11:39 A myslisz czemu poruszylam watek nocy poslubnej...30 lat pozniej? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: diogenespies Re: a tymczasem.... IP: *.toya.net.pl 06.05.08, 11:41 bo jestes zboczona! :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nett1980 Re: a tymczasem.... IP: *.toya.net.pl 06.05.08, 11:48 Oczywiscie nie mialam na mysli jakiejs pornosesji! Wysmakowanych, estetycznych nie moglbys zrobic fotek? No nie mow, ze po 50 zawiesisz osobista dzialnosc na tym polu! To dopiero byloby zboczenie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: diogenespies SEX +50 IP: *.toya.net.pl 06.05.08, 11:51 Nie wiem co bedę robił w wieku 50 lat, mysle ze Społeczeństwo Obywatelskie powiesi mnie do tego czasu... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nett1980 Re: SEX +50 IP: *.toya.net.pl 06.05.08, 12:07 Za picie w akademiku?!? Jesli wlosow nie stracisz i zdrowa procentami nie zniszczysz, to po 50 hoho cos sie bedzie dzialo. Czerwona fura, mloda modelka i Barbados. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: diogenespies Re: SEX +50 IP: *.toya.net.pl 06.05.08, 12:08 chyba berbelucha w kieszeni.... Odpowiedz Link Zgłoś
longeta Re: a tymczasem.... 06.05.08, 10:57 No i komu tu ufać Najlepiej sondażom. Czytanie wyników badań opinii społecznej wciąga jak kryminał. W poniedziałkowym programie Lisa Niesiołowski ogrooomnym poparciem społecznym dla rządu (w sondażach) cieszył się jak dziecko. No bo jak tu rządzić bez tych słupków, słupki to właściwie podstawa do podjęcia najtrudniejszych reform, bez nich ani rusz... Widział ktoś te reformy? No nie, na razie nie, ale może właśnie dlatego ludziom się rząd podoba. Jak to nic nie robi? - rządzi i tyle! W jakimś tam sondażu premier Tusk zdobył ostatnio aż 66 procent poparcia społecznego. Na kolejnych pozycjach uplasowali się (gdyby Państwo się nie domyślili) Lech Wałęsa, Radosław Sikorski i Bronisław Komorowski. Wałęsa mówi, że rządowi należy dać czas - konkretnie cztery miesiące. Dlaczego właśnie cztery - nie wiadomo, tak mu jakoś wyszło z obliczeń: dwa a dwa to cztery, sześć i sześć to dwanaście. Nie! Sześćdziesiąt sześć, przepraszam najmocniej. No to teraz przejdźmy do tych, co mają zaufanie najmniejsze. A są tacy, oj są. Liczymy, liczymy... o, i słupek się skończył. Liczby ujemne chyba teraz nastąpią, tylko że ja już tego ze szkoły nie pamiętam. Fatalna sprawa. No, a Państwo się sami nie domyślają, kogo najbardziej nie lubimy? Jest tylko jedna taka możliwość przecież... AMG(.cyt) qu..! to niemożliwe że ma tylko 66%........już dawno powinien mieć 200%.....zwłaszcza po cudownym orędziu i scenariuszu prywatnej firmy......za którą i tak wszyscy płacimy z haraczu podatkowego. Odpowiedz Link Zgłoś
big_news Re: a tymczasem.... 06.05.08, 11:04 Najlepsze jest właśnie to, że wykształciuchy gładko łykają gadkę o tanim państwie nawet wtedy, kiedy im Phremiehr funduje wiadomość o tym, że zaoszczędził kasę, bo wydał na prywatną firmę 12 patoli w sytuacji, kiedy mógł mieć czas na tę samą bajeczkę w tym samym okienku za friko! No i jak tu nie kochać tych naszych zakochanych w Dowaldzie dzieciaków?:D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: diogenespies Re: a tymczasem.... IP: *.toya.net.pl 06.05.08, 11:05 Ostatnio Donkowi spadl slupek na 168% poparcia ale juz za tydzień kto wie do ilu podskoczy... Odpowiedz Link Zgłoś
big_news Re: a tymczasem.... 06.05.08, 11:07 Rzeczywiście dołuje. Hm. Biedny Miś. Odpowiedz Link Zgłoś
longeta Re: a tymczasem.... 06.05.08, 11:08 Gość portalu: diogenespies napisał(a): > Ostatnio Donkowi spadl slupek na 168% poparcia ale juz za tydzień > kto wie do ilu podskoczy... To niemożliwe.chyba że Ojciec Dyrektor tak powiedział.......przecież jest tak cudownie(rotfl) Odpowiedz Link Zgłoś
longeta Re: a tymczasem.... 06.05.08, 11:06 big_news napisał: > państwie nawet wtedy, kiedy im Phremiehr funduje wiadomość o tym, że > zaoszczędził kasę, bo wydał na prywatną firmę 12 patoli w sytuacji, Znając życie,wspomógł jakiegoś swojego kolesia,czy to nie cudowne;-) On się troszczy:-))) Odpowiedz Link Zgłoś
big_news Re: a tymczasem.... 06.05.08, 11:08 Nooo, ba! By żyło się lepiej, przecież;) Odpowiedz Link Zgłoś