Gość: fleurette IP: 81.219.160.* 28.09.03, 10:14 mam pytanie, czy jak miałam migawkę na miesiąc, to czy do biletu semestralnego muszę wyrabiac nową legitymację czy wystarczy tamta? wie ktos moze? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
michal.ch Re: bilety semestralne mpk 28.09.03, 10:28 Legitymacja jest ważna. Dokupujesz tylko wkładkę. Aha, musi to być legitymacja ulgowa + legitymacja ze szkoły/uczelni, bo inaczej nic z tego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fleurette Re: bilety semestralne mpk IP: 81.219.160.* 28.09.03, 10:52 dzieki.:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: J.S. [OT] IP: *.pai.net.pl 30.09.03, 02:17 Twoja sygnaturka jest juz niestety niewazna... Odpowiedz Link Zgłoś