Dodaj do ulubionych

bilety semestralne mpk

IP: 81.219.160.* 28.09.03, 10:14
mam pytanie, czy jak miałam migawkę na miesiąc, to czy do biletu
semestralnego muszę wyrabiac nową legitymację czy wystarczy tamta? wie ktos
moze?
Obserwuj wątek
    • michal.ch Re: bilety semestralne mpk 28.09.03, 10:28
      Legitymacja jest ważna. Dokupujesz tylko wkładkę. Aha, musi to być legitymacja
      ulgowa + legitymacja ze szkoły/uczelni, bo inaczej nic z tego.
      • Gość: fleurette Re: bilety semestralne mpk IP: 81.219.160.* 28.09.03, 10:52
        dzieki.:)
      • Gość: J.S. [OT] IP: *.pai.net.pl 30.09.03, 02:17
        Twoja sygnaturka jest juz niestety niewazna...
        • michal.ch Re: [OT] 30.09.03, 08:23
          Wiem. Zaraz ją zmienię.
          • michal.ch [OT] Teraz lepiej? ;-) 30.09.03, 08:25

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka