Dodaj do ulubionych

GPO dostaje kopa

27.07.08, 21:29
Bo to miasto jest nasze!
Zapraszamy do oglądania efektów naszej najnowszej akcji. W tym miejscu
pozdrawiamy rowerzystów dla których ją zrobiliśmy.
Obserwuj wątek
    • avatary te działania demoralizują ! 27.07.08, 21:37
      te działania demoralizują i tak już zdemoralizowanych urzędników miejskich.
      po co pracować, skoro i tak ktoś to, co do nich należy, zrobi społecznie...a
      zaoszczędzony czas można wzorem Urzędnika Kropiwnickiego spędzać "w delegacji".
      zaprawdę powiadam wam :godne to i sprawiedliwie. a do tego prawie...
      • Gość: Ktosik Co wybierasz: IP: *.4web.pl 27.07.08, 22:13
        zdemoralizowanych urzędników i porządnie wyglądajace miasto czy
        niezdemoralizowanych urzędników i miasto jak z najgorszych koszmarów?
        GPO życzę powodzenia i dalszych sukcesów (a urzędnikom chęci do pracy- to w
        końcu też ich miasto, nie?)
      • gray Nie martw się 28.07.08, 11:23

        Żadna kadencja nie trwa wiecznie i nikt nie jest na stałe przylutowany do
        stołka. Kandydaci w następnych wyborach będą postrzegani przez zupełnie inną optykę.
    • Gość: herdf To m.in. dzięki Wyborczej! IP: *.os1.kappa.pl 27.07.08, 22:16
      Która z takim zaangażowaniem o nich pisała :) Dzięki GW :D
    • Gość: x GPO dostaje kopa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.07.08, 22:35
      Zbudowano nowe torowiska dla tramwaju regionalnego. Torowiska
      wysypano kruszywem. Drodzy łodzianie rzucają do tego kruszywa pety,
      opakowania od fajek, bilety, śmiecie wszelkiego rodzaju.
      GPO może sprzątać, można narzekać na urzędnikow i nic z tego nie
      wyjdzie jeśli chamy nie nauczą się, że pety rzuca się do kosza na
      przystanku.
      • brite Re: GPO dostaje kopa 28.07.08, 00:40
        > Drodzy łodzianie rzucają do tego kruszywa pety,
        > opakowania od fajek, bilety, śmiecie wszelkiego rodzaju.

        Niestety, to chamstwo ciężko wyplenić. Polecam nieustępliwe besztanie i
        publiczne robienie chamom wstydu - oczywiście pod warunkiem, że ten wstyd
        jeszcze mają.
        miastozinnejbeczki.blox.pl/2006/12/Miasto-to-nie-popielniczka.html
    • Gość: z poczuciem bezsil GPO dostaje kopa - pomóżcie w walce z budami IP: *.toya.net.pl 27.07.08, 23:20
      Błagam, pomóżcie i powiedzcie co zrobić, aby ohydnych budek nie
      stawiano, tj. kolejne na rogu Pomorskiej i Kilińskiego - po
      przeciwnej stronie Targowiska Miejskiego a na pasie Zarządu Dróg
      Miejskich i Transportu - obsianego trawą po zeszłorocznym remoncie
      skrzyżowania?????Przecież Pan Tomaszewski ob iecał, że na nowe budy
      zezwoleń nie będzie i jest to miejsce zaznaczone czarną
      kropą...błagam pomóżcie!
      • Gość: Ćwok Tomaszewski Re: GPO dostaje kopa - pomóżcie w walce z budami IP: *.128.rev.vline.pl 28.07.08, 00:32
        Tomaszewski obieca wszystko, ma tak w scenariuszu pisanym przez asystentkę.
        Łodzianie, najlepsze przed nami, za dwa lata tych ćwoków już nie będzie.

        PS. Zastanawiam się jak wice-pierwszy-prezydent Tomaszewski w Awinion
        zaprezentował program Łodzi jako Stolicy Kultury, nie wie nawet, że człowiek
        kulturalny musi mówić choć w jednym języku obcym ????
        • gray Re: GPO dostaje kopa - pomóżcie w walce z budami 28.07.08, 11:28
          Gość portalu: Ćwok Tomaszewski napisał(a):


          > PS. Zastanawiam się jak wice-pierwszy-prezydent Tomaszewski w Awinion
          > zaprezentował program Łodzi jako Stolicy Kultury, nie wie nawet, że człowiek
          > kulturalny musi mówić choć w jednym języku obcym ????

          Ależ mówi! Ja na przykład w ogóle go nie rozumiem...
          • Gość: kk Re: GPO dostaje kopa - pomóżcie w walce z budami IP: *.toya.net.pl 28.07.08, 12:22
            Usmialam sie setnie. Pozdrawiam.
        • Gość: byk Re: GPO dostaje kopa - pomóżcie w walce z budami IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.07.08, 13:36
          > Łodzianie, najlepsze przed nami, za dwa lata tych ćwoków już nie
          będzie.

          A których ćwoków proponujesz na ich miejsce?
          Bo geniuszy nie widać.
    • Gość: ja lekcja postawy obywatelskiej IP: *.gprs.plus.pl 28.07.08, 08:59
      i bardzo dobrze!!
      choć nie wiem czy urzędnicy wezmą sobie do serca te działania. mam
      wrażenie, że naprawdę bardzo trudno zmienić urzędnicze
      podejście "siedzę za biurkiem i nie widzę krawężników, więc problemu
      nie ma."
      prezydenta prosze, żeby wyprowadził urzędników do miasta! niech mają
      obowiązkowe spacery! a pan konserwator zabytków niech ma zakaz
      siedzenia w biurze. niech patrzy co sie dzieje wokół jego siedziby i
      dalej, bo to woła o pomstę do nieba!
      pozdrawiam!
      anonimowa członkini GPO.. ;)
    • minigry.amor.pl Uwaga!! 28.07.08, 18:27
      GPO ma czasami bardzo terrorystyczne pomysły. Kiedyś chcieli
      wstrzymac inwestora na zabytkowym Księżym Młynie i przypiąć się
      łąńcuchami do zabytków. Jesli kiedyś to zrobią(przykują się), to
      niech się już nie odkuwają.
      • hubar Re: Uwaga!! 28.07.08, 23:09
        Jak Ty zawsze na temat gadasz, jak zawsze miło i z sympatią.
        A co sam robisz, jakoś chwalić się nie masz odwagi. Bo nie wierzę, że nie umiesz
        nic poza pisaniem dyrdymałów na forum.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka