grupa.pewnych.osob.lodz 27.07.08, 21:29 Bo to miasto jest nasze! Zapraszamy do oglądania efektów naszej najnowszej akcji. W tym miejscu pozdrawiamy rowerzystów dla których ją zrobiliśmy. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
avatary te działania demoralizują ! 27.07.08, 21:37 te działania demoralizują i tak już zdemoralizowanych urzędników miejskich. po co pracować, skoro i tak ktoś to, co do nich należy, zrobi społecznie...a zaoszczędzony czas można wzorem Urzędnika Kropiwnickiego spędzać "w delegacji". zaprawdę powiadam wam :godne to i sprawiedliwie. a do tego prawie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ktosik Co wybierasz: IP: *.4web.pl 27.07.08, 22:13 zdemoralizowanych urzędników i porządnie wyglądajace miasto czy niezdemoralizowanych urzędników i miasto jak z najgorszych koszmarów? GPO życzę powodzenia i dalszych sukcesów (a urzędnikom chęci do pracy- to w końcu też ich miasto, nie?) Odpowiedz Link Zgłoś
gray Nie martw się 28.07.08, 11:23 Żadna kadencja nie trwa wiecznie i nikt nie jest na stałe przylutowany do stołka. Kandydaci w następnych wyborach będą postrzegani przez zupełnie inną optykę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: herdf To m.in. dzięki Wyborczej! IP: *.os1.kappa.pl 27.07.08, 22:16 Która z takim zaangażowaniem o nich pisała :) Dzięki GW :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: x GPO dostaje kopa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.07.08, 22:35 Zbudowano nowe torowiska dla tramwaju regionalnego. Torowiska wysypano kruszywem. Drodzy łodzianie rzucają do tego kruszywa pety, opakowania od fajek, bilety, śmiecie wszelkiego rodzaju. GPO może sprzątać, można narzekać na urzędnikow i nic z tego nie wyjdzie jeśli chamy nie nauczą się, że pety rzuca się do kosza na przystanku. Odpowiedz Link Zgłoś
brite Re: GPO dostaje kopa 28.07.08, 00:40 > Drodzy łodzianie rzucają do tego kruszywa pety, > opakowania od fajek, bilety, śmiecie wszelkiego rodzaju. Niestety, to chamstwo ciężko wyplenić. Polecam nieustępliwe besztanie i publiczne robienie chamom wstydu - oczywiście pod warunkiem, że ten wstyd jeszcze mają. miastozinnejbeczki.blox.pl/2006/12/Miasto-to-nie-popielniczka.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: z poczuciem bezsil GPO dostaje kopa - pomóżcie w walce z budami IP: *.toya.net.pl 27.07.08, 23:20 Błagam, pomóżcie i powiedzcie co zrobić, aby ohydnych budek nie stawiano, tj. kolejne na rogu Pomorskiej i Kilińskiego - po przeciwnej stronie Targowiska Miejskiego a na pasie Zarządu Dróg Miejskich i Transportu - obsianego trawą po zeszłorocznym remoncie skrzyżowania?????Przecież Pan Tomaszewski ob iecał, że na nowe budy zezwoleń nie będzie i jest to miejsce zaznaczone czarną kropą...błagam pomóżcie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ćwok Tomaszewski Re: GPO dostaje kopa - pomóżcie w walce z budami IP: *.128.rev.vline.pl 28.07.08, 00:32 Tomaszewski obieca wszystko, ma tak w scenariuszu pisanym przez asystentkę. Łodzianie, najlepsze przed nami, za dwa lata tych ćwoków już nie będzie. PS. Zastanawiam się jak wice-pierwszy-prezydent Tomaszewski w Awinion zaprezentował program Łodzi jako Stolicy Kultury, nie wie nawet, że człowiek kulturalny musi mówić choć w jednym języku obcym ???? Odpowiedz Link Zgłoś
gray Re: GPO dostaje kopa - pomóżcie w walce z budami 28.07.08, 11:28 Gość portalu: Ćwok Tomaszewski napisał(a): > PS. Zastanawiam się jak wice-pierwszy-prezydent Tomaszewski w Awinion > zaprezentował program Łodzi jako Stolicy Kultury, nie wie nawet, że człowiek > kulturalny musi mówić choć w jednym języku obcym ???? Ależ mówi! Ja na przykład w ogóle go nie rozumiem... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kk Re: GPO dostaje kopa - pomóżcie w walce z budami IP: *.toya.net.pl 28.07.08, 12:22 Usmialam sie setnie. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: byk Re: GPO dostaje kopa - pomóżcie w walce z budami IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.07.08, 13:36 > Łodzianie, najlepsze przed nami, za dwa lata tych ćwoków już nie będzie. A których ćwoków proponujesz na ich miejsce? Bo geniuszy nie widać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja lekcja postawy obywatelskiej IP: *.gprs.plus.pl 28.07.08, 08:59 i bardzo dobrze!! choć nie wiem czy urzędnicy wezmą sobie do serca te działania. mam wrażenie, że naprawdę bardzo trudno zmienić urzędnicze podejście "siedzę za biurkiem i nie widzę krawężników, więc problemu nie ma." prezydenta prosze, żeby wyprowadził urzędników do miasta! niech mają obowiązkowe spacery! a pan konserwator zabytków niech ma zakaz siedzenia w biurze. niech patrzy co sie dzieje wokół jego siedziby i dalej, bo to woła o pomstę do nieba! pozdrawiam! anonimowa członkini GPO.. ;) Odpowiedz Link Zgłoś
minigry.amor.pl Uwaga!! 28.07.08, 18:27 GPO ma czasami bardzo terrorystyczne pomysły. Kiedyś chcieli wstrzymac inwestora na zabytkowym Księżym Młynie i przypiąć się łąńcuchami do zabytków. Jesli kiedyś to zrobią(przykują się), to niech się już nie odkuwają. Odpowiedz Link Zgłoś
hubar Re: Uwaga!! 28.07.08, 23:09 Jak Ty zawsze na temat gadasz, jak zawsze miło i z sympatią. A co sam robisz, jakoś chwalić się nie masz odwagi. Bo nie wierzę, że nie umiesz nic poza pisaniem dyrdymałów na forum. Odpowiedz Link Zgłoś