dziuniax 04.09.08, 10:14 nie wiem co robic, neostrady juz nie chce , a nie wiem czy play jest wart uwagi, slyszlam ze 5M pobierania to malo i moze mi niestarczac w ciagu m-ca. Poradzcie,czy ktos z was ma internet w play i jest zadowolony? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dziuniax Re: jeszcze raz o play 04.09.08, 10:20 dodam ze chcialabym aby bylo tanio i najlepiej bez telefonu stacjonarnego. Mieszkam na Widzewie Odpowiedz Link Zgłoś
s.y.n.e.k Re: jeszcze raz o play 04.09.08, 10:28 na widzewie "bez telefonu stacjonarnego": 4web, toya, tvsat364 i chyba multimedia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: taka jedna Re: jeszcze raz o play IP: *.filharmonia.lodz.pl 08.09.08, 13:26 W zależności od tego, gdzie mieszkasz, może byc jeszcze Lnet. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szprota_z_wanny Re: jeszcze raz o play IP: *.zdnet.com.pl 08.09.08, 13:30 to faktycznie może być mało ;) Ale 5GB, jeśli się nie będzie siedziało na torrentach i moorhuntach powinno wystarczyć. Odpowiedz Link Zgłoś
szprota PS: Yavo, zepsułeś się 08.09.08, 13:32 Nie pirzgnąłeś linkiem do poprzedniego wątku: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=63&w=83986722&a=83986722 Odpowiedz Link Zgłoś