Dodaj do ulubionych

jeszcze raz o play

04.09.08, 10:14
nie wiem co robic, neostrady juz nie chce , a nie wiem czy play jest
wart uwagi, slyszlam ze 5M pobierania to malo i moze mi niestarczac w
ciagu m-ca. Poradzcie,czy ktos z was ma internet w play i jest
zadowolony?
Obserwuj wątek
    • dziuniax Re: jeszcze raz o play 04.09.08, 10:20
      dodam ze chcialabym aby bylo tanio i najlepiej bez telefonu
      stacjonarnego. Mieszkam na Widzewie
      • s.y.n.e.k Re: jeszcze raz o play 04.09.08, 10:28
        na widzewie "bez telefonu stacjonarnego":
        4web, toya, tvsat364 i chyba multimedia.
        • barracuda7110 Re: jeszcze raz o play 05.09.08, 07:53
          4web odradzam. Kiepscy są.
        • Gość: taka jedna Re: jeszcze raz o play IP: *.filharmonia.lodz.pl 08.09.08, 13:26
          W zależności od tego, gdzie mieszkasz, może byc jeszcze Lnet.
    • gray Re: jeszcze raz o play 04.09.08, 20:31

      Co to jest "5M"?
      • yavorius Re: jeszcze raz o play 05.09.08, 08:08
        5 mega:)
        • Gość: szprota_z_wanny Re: jeszcze raz o play IP: *.zdnet.com.pl 08.09.08, 13:30
          to faktycznie może być mało ;)
          Ale 5GB, jeśli się nie będzie siedziało na torrentach i moorhuntach powinno
          wystarczyć.
        • szprota PS: Yavo, zepsułeś się 08.09.08, 13:32
          Nie pirzgnąłeś linkiem do poprzedniego wątku:
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=63&w=83986722&a=83986722

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka