Gość: M.E.
IP: *.piotrkow.cvx.ppp.tpnet.pl
11.10.03, 11:44
Co są dzicie o naprawdę wysokich peronach?
www.bahnbielefeld.de/aktuell/fotos/index.html
Bardzo ciekawie jest rozwiązana komunikacja tramwajowa w Bielefeld. Tramwaje
wysokopodłogowe - nie trzeba się gimnastykować z rozmieszczeniem siedzeń,
dwukierunkowe - brak pętli, zjazdy międzytorowe i baaardzo dłuuugie składy.