Gość: renja IP: *.tele2.pl 25.10.03, 19:43 szukam chetnych do udzialu w badaniach do pracy mgr z psychologii nt. internetu adrenia@go2.pl Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ixtlilto Re: to! 25.10.03, 21:45 Forumowicze! jesteśmy grupą raczej repezentatywną, nikt nie pomoże w badaniach? Kto chętny? Odpowiedz Link Zgłoś
pawel-strzalka Re: to! 25.10.03, 21:53 ja bardzo chętnie pomogę!!! jestem tu nowy i musze się jakoś wkupić w łaski szanownych forumowiczów... Odpowiedz Link Zgłoś
ixtlilto Re: to! 25.10.03, 22:05 pawel-strzalka napisał: > [...] jestem tu nowy [...] Witam zatem serdecznie na forum Łódź :) Odpowiedz Link Zgłoś
pawel-strzalka Re: to! 26.10.03, 08:07 ixtlilto napisała: > pawel-strzalka napisał: > > > [...] jestem tu nowy [...] > Witam zatem serdecznie na forum Łódź :) > dzięki Odpowiedz Link Zgłoś