IP: *.tele2.pl 25.10.03, 19:43
szukam chetnych do udzialu w badaniach do pracy mgr z psychologii nt.
internetu adrenia@go2.pl
Obserwuj wątek
    • ixtlilto Re: to! 25.10.03, 21:45
      Forumowicze!
      jesteśmy grupą raczej repezentatywną, nikt nie pomoże w badaniach?
      Kto chętny?
    • barracuda7110 badania.. 25.10.03, 21:53
      tylko na czym miałyby one polegać?
    • pawel-strzalka Re: to! 25.10.03, 21:53
      ja bardzo chętnie pomogę!!! jestem tu nowy i musze się jakoś wkupić w łaski
      szanownych forumowiczów...
      • ixtlilto Re: to! 25.10.03, 22:05
        pawel-strzalka napisał:

        > [...] jestem tu nowy [...]
        Witam zatem serdecznie na forum Łódź :)
        • pawel-strzalka Re: to! 26.10.03, 08:07
          ixtlilto napisała:

          > pawel-strzalka napisał:
          >
          > > [...] jestem tu nowy [...]
          > Witam zatem serdecznie na forum Łódź :)
          >
          dzięki

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka