Gość: hehehe IP: 78.155.123.* 08.01.09, 18:04 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Orzeł 19 Re: Czarne chmury nad ŁKS IP: *.toya.net.pl 08.01.09, 18:11 www.lodz.ap.gov.pl/xPL_39_166_1623_I.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Orzeł 19 Re: Czarne chmury nad ŁKS IP: *.toya.net.pl 08.01.09, 18:13 www.lodz.ap.gov.pl/xPL_39_166_1623_II.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aqq Czarne chmury nad ŁKS IP: *.adsl.inetia.pl 08.01.09, 18:15 Najlepszy teks to "...mocno zdziwiony sytuacją jest trener...". To chyba jakiś przymuł, skoro nie wiedział wcześniej gdzie pracuje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kola Re: Czarne chmury nad £KS IP: 67.159.45.* 08.01.09, 19:11 W Łodzi jest tylko jedna drużyna Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kedzierski Czarne chmury nad ŁKS IP: 82.139.27.* 08.01.09, 19:22 dobic ten knający twór, po co ma się meczyć i wstyd całej łodzi przynosić! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ZAPAL ŚWIECZKE! :( Re: Czarne chmury nad ŁKS IP: *.toya.net.pl 08.01.09, 19:25 [^] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kali Czarne chmury nad ŁKS IP: *.lodz.mm.pl 08.01.09, 19:32 wpuśćcie buldożery zrównajcie teren podzielcie na działki i sprzedajcie działkowcom z Kozin jako działki rekreacyjno-budowlane. Apel do wszystkich zawodników (tych którzy się zastanawiają) - Nie podpisujcie zadnych umów bo to fikcja Żadnych pieniędzy nie zarobicie za swoją pracę (uczciwa)To już jest koniec istnienia (a szkoda). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: $EK1908 Tylko ŁKS Łódź! IP: *.toya.net.pl 08.01.09, 19:42 KLUBEM ŁODZI JEST ŁKS! JEST CIĘŻKO ALE BĘDZIE LEPIEJ!a gw to śmieć nie gazeta! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: RTSW a mnie jest IP: 193.238.92.* 08.01.09, 19:44 szkoda ŁKS. Zawsze jest lepiej mieć przeciwnika na poziomie. Choć patrząc na obopólnie wyrządzane zło na pewno ta wiadomość ucieszy wielu. Warto przypomnieć jak to my nie tak dawno byliśmy(jesteśmy nadal?) w podobnej sytuacji. pozdro dla normalnych kumatych Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: białoczerwonobiały Re: a mnie jest IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.01.09, 21:07 Takie wpisy cieszą. Jak widać, nie wszyscy cieszą się z cudzego... Tak, Łódź powinna mieć 2 kluby w ekstralidze i własne derby. Każdy kibic po jednej i drugiej stronie o tym wie. Też pozdrowienia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic Czarne chmury nad ŁKS IP: *.ssp.dialog.net.pl 08.01.09, 19:56 J.Walczyk jak zawsze najnowsze newsy ma wyssane z rękawa albo od informatora Derdzika.Czyli stara nagonka na ŁKS trwa.Wpisy jakichś łachów kibicujacych spółce "mecze kupno-sprzedam bez konsekwencji" to tez żadna nowość.O tej porze roku i przy tych temperaturach remizy w których jest internet są otwarte znacznie dłużej i stad słomiarze moga zaistnieć.Tez zadna nowość.Nie pozdrawiam GW natomiast pozdrawiam piłkarzy i kibiców ŁKS-u ŁÓDŹ. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: co za leszcz! Re: Czarne chmury nad ŁKS IP: *.toya.net.pl 08.01.09, 19:58 dobrze ze chociarz jeden naiwny i przede wszystkim do reszty ślepy sie odezwał, no no a już myslalem ze zapadli się pod ziemie. WIELKIE łks kasy ma w brud, zawodnikow kupuje z gornej półki a każdy ze sponsorów i cała rada miasta pcha się do tego mega poukladanego klubu żeby posponsorować! tak jest ślepcze! kazdy kłamie tylko TY masz racje. ROTFL! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AntyGrzybiarz Wreszcie KONIEC :) IP: 91.193.160.* 08.01.09, 21:34 Zamykamy teatrzyk, a lalki do roboty :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kibic To wszystko jest ukartowane IP: *.toya.net.pl 08.01.09, 22:07 Jak dla mnie to wszystko jest ukartowane. ŁKS padnie tak nisko że poda się do upadłości. Miasto w ostatniej chwili się obudzi i da jakiś obiekt na przetrwanie (bez boiska - dostanie jakiś START albo Energetyk do trenowania) a tereny przy al. Unii będzie miało miasto ze swoim kompleksem... Niestety, trzeba było się nie godzić na nową Halę Byłyby boiska boczne i jakiś stadion główny. Panie Stępień i Wróblewski - DZIĘKUJEMY Odpowiedz Link Zgłoś
irysza koniec LKS.. 08.01.09, 22:28 klubu to mi szkoda,chocby dla derbow,ale za chamstwo kiboli to mi tego LKS-u nie zal..niech jezdza do Belchatowa ..rodowici... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: poziom Re: koniec LKS.. IP: *.toya.net.pl 08.01.09, 22:44 irysza-z całym szacunkiem, ale chamstwo jest, niestety, wśród 'kibiców' obu druzyn..pozdro Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: poziom jak zwykle w takich wypadkach.. IP: *.toya.net.pl 08.01.09, 22:42 ..śmieszy mnie tylko jedno; większośc wypowiedzi pod artykułem jest 'widzewskich' :). Panowie z Widzewa-to naprawdę żenujące i nie za dobrze o Was świadczy (w większości, bo czasem ktoś wypowie się merytorycznie) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kefir czarne chmury IP: *.centertel.pl 08.01.09, 23:00 Koszykarze i piłkarze na skraju bankructwa, dumnie wiszący banner Mosiru na trybunie i tak wygląda największy łódzki klub. To przykre co się tam dzieje ale sam klub doprowadził do tego stanu. Wieczna prowizorka i usta pełne haseł o jedyności, wyjątkowości czy wręcz szlachectwie klubu. Epoki się zmieniły a mentalność włodarzy klubu i części kibiców już nie. Wyciąganie ręki do wszystkich i po wszystko tak się kończy. Brak ludzi rozsądnych oraz byłych wybitnych wychowanków w klubie to też znak czasu. Bardzo przypomina to sytuacje Widzewa sprzed paru lat lecz sytuacja ŁKSu jest teraz chyba gorsza. Warto tu przypomnieć słowa Bońka sprzed kilku lat o tym że Łódź stać jest tylko na jeden klub piłkarski i trudno się z tym nie zgodzić. Jest prawdopodobne że ten klub przy pomocy swoich pseudodziałaczy upadnie bo nie ma już nic oprócz kibiców. I to tylko tych wiernych i rozsądnych kibiców ŁKSu żal... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: TOTAL RTS Czarne chmury nad ŁKS IP: *.adsl.inetia.pl 08.01.09, 23:18 Nareszcie koniec tego karłowatego klubu.Zawsze w cueniu zawsze w nędzy MOSiR Łódź Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: łodziak Goszczu Wynocha !!!! IP: *.toya.net.pl 08.01.09, 23:31 przez jednego palanta pana ptaka była podobna historia teraz jest drugi pan tanie winko i znów tragedia w Naszym ŁKS-ie!!! mam nadzieje że dożyje momentu normalnej sytuacji w ŁKS-ie i to we wszystkich sekcjach !!!!! jak Goszczu odejdzie z tym Litwinem to sytuacja powinna się poprawić !!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Fulko de Lorsz Re: Goszczu Wynocha !!!! IP: *.41.50.3.sub.mbb.three.co.uk 09.01.09, 00:41 tak głosowaliście by daniel szedł a przyszedł sfinks cudotwórca - i wam się fuksło, bo gdyby sfinks przejął wasz cyrk to właśnie by rozwiązał drużynę po audycie w firmie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: luksz Re: Goszczu Wynocha !!!! IP: *.vs.shawcable.net 09.01.09, 02:01 sfinks nie przyjdzie - ma swoje wlasne dosc powazne problemy finansowe. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zadowolony Zapalmy świeczkę:) PaPa grzybiarze!!! IP: 194.42.116.* 09.01.09, 10:55 :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: widzew rzęzi... Re: Zapalmy świeczkę:) PaPa grzybiarze!!! IP: *.adsl.inetia.pl 09.01.09, 14:19 widzew-wiocha wynocha na swoje pole! Odpowiedz Link Zgłoś