Dodaj do ulubionych

Czarne chmury nad ŁKS

IP: 78.155.123.* 08.01.09, 18:04
Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
Obserwuj wątek
    • Gość: Orzeł 19 Re: Czarne chmury nad ŁKS IP: *.toya.net.pl 08.01.09, 18:11
      www.lodz.ap.gov.pl/xPL_39_166_1623_I.html
    • Gość: Orzeł 19 Re: Czarne chmury nad ŁKS IP: *.toya.net.pl 08.01.09, 18:13
      www.lodz.ap.gov.pl/xPL_39_166_1623_II.html
    • Gość: aqq Czarne chmury nad ŁKS IP: *.adsl.inetia.pl 08.01.09, 18:15
      Najlepszy teks to "...mocno zdziwiony sytuacją jest trener...". To chyba jakiś
      przymuł, skoro nie wiedział wcześniej gdzie pracuje.
    • Gość: fff ['] IP: *.toya.net.pl 08.01.09, 18:19
      ;)
    • Gość: Kola Re: Czarne chmury nad £KS IP: 67.159.45.* 08.01.09, 19:11
      W Łodzi jest tylko jedna drużyna
    • Gość: kedzierski Czarne chmury nad ŁKS IP: 82.139.27.* 08.01.09, 19:22
      dobic ten knający twór, po co ma się meczyć i wstyd całej łodzi
      przynosić!
      • Gość: ZAPAL ŚWIECZKE! :( Re: Czarne chmury nad ŁKS IP: *.toya.net.pl 08.01.09, 19:25
        [^]
        • Gość: qaz Re: Czarne chmury nad ŁKS IP: *.toya.net.pl 08.01.09, 20:03
          [*]
          • Gość: huan [*] IP: *.toya.net.pl 08.01.09, 20:12
            [*]
    • Gość: kali Czarne chmury nad ŁKS IP: *.lodz.mm.pl 08.01.09, 19:32
      wpuśćcie buldożery zrównajcie teren podzielcie na działki i sprzedajcie
      działkowcom z Kozin jako działki rekreacyjno-budowlane. Apel do wszystkich
      zawodników (tych którzy się zastanawiają) - Nie podpisujcie zadnych umów bo to
      fikcja Żadnych pieniędzy nie zarobicie za swoją pracę (uczciwa)To już jest
      koniec istnienia (a szkoda).
    • Gość: $EK1908 Tylko ŁKS Łódź! IP: *.toya.net.pl 08.01.09, 19:42
      KLUBEM ŁODZI JEST ŁKS! JEST CIĘŻKO ALE BĘDZIE LEPIEJ!a gw to śmieć
      nie gazeta!
    • Gość: RTSW a mnie jest IP: 193.238.92.* 08.01.09, 19:44
      szkoda ŁKS. Zawsze jest lepiej mieć przeciwnika na poziomie. Choć patrząc na
      obopólnie wyrządzane zło na pewno ta wiadomość ucieszy wielu.
      Warto przypomnieć jak to my nie tak dawno byliśmy(jesteśmy nadal?) w podobnej
      sytuacji.
      pozdro dla normalnych kumatych
      • Gość: białoczerwonobiały Re: a mnie jest IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.01.09, 21:07
        Takie wpisy cieszą. Jak widać, nie wszyscy cieszą się z cudzego... Tak, Łódź
        powinna mieć 2 kluby w ekstralidze i własne derby. Każdy kibic po jednej i
        drugiej stronie o tym wie.
        Też pozdrowienia
    • Gość: kibic Czarne chmury nad ŁKS IP: *.ssp.dialog.net.pl 08.01.09, 19:56
      J.Walczyk jak zawsze najnowsze newsy ma wyssane z rękawa albo od informatora Derdzika.Czyli stara nagonka na ŁKS trwa.Wpisy jakichś łachów kibicujacych spółce "mecze kupno-sprzedam bez konsekwencji" to tez żadna nowość.O tej porze roku i przy tych temperaturach remizy w których jest internet są otwarte znacznie dłużej i stad słomiarze moga zaistnieć.Tez zadna nowość.Nie pozdrawiam GW natomiast pozdrawiam piłkarzy i kibiców ŁKS-u ŁÓDŹ.
      • Gość: co za leszcz! Re: Czarne chmury nad ŁKS IP: *.toya.net.pl 08.01.09, 19:58
        dobrze ze chociarz jeden naiwny i przede wszystkim do reszty ślepy sie odezwał,
        no no a już myslalem ze zapadli się pod ziemie. WIELKIE łks kasy ma w brud,
        zawodnikow kupuje z gornej półki a każdy ze sponsorów i cała rada miasta pcha
        się do tego mega poukladanego klubu żeby posponsorować! tak jest ślepcze! kazdy
        kłamie tylko TY masz racje. ROTFL!
    • Gość: AntyGrzybiarz Wreszcie KONIEC :) IP: 91.193.160.* 08.01.09, 21:34
      Zamykamy teatrzyk, a lalki do roboty :)
    • Gość: Kibic To wszystko jest ukartowane IP: *.toya.net.pl 08.01.09, 22:07
      Jak dla mnie to wszystko jest ukartowane.
      ŁKS padnie tak nisko że poda się do upadłości. Miasto w ostatniej chwili się
      obudzi i da jakiś obiekt na przetrwanie (bez boiska - dostanie jakiś START albo
      Energetyk do trenowania) a tereny przy al. Unii będzie miało miasto ze swoim
      kompleksem...

      Niestety, trzeba było się nie godzić na nową Halę Byłyby boiska boczne i jakiś
      stadion główny. Panie Stępień i Wróblewski - DZIĘKUJEMY
    • irysza koniec LKS.. 08.01.09, 22:28
      klubu to mi szkoda,chocby dla derbow,ale za chamstwo kiboli to mi
      tego LKS-u nie zal..niech jezdza do Belchatowa ..rodowici...
      • Gość: poziom Re: koniec LKS.. IP: *.toya.net.pl 08.01.09, 22:44
        irysza-z całym szacunkiem, ale chamstwo jest, niestety, wśród 'kibiców' obu druzyn..pozdro
    • Gość: poziom jak zwykle w takich wypadkach.. IP: *.toya.net.pl 08.01.09, 22:42
      ..śmieszy mnie tylko jedno; większośc wypowiedzi pod artykułem jest 'widzewskich' :). Panowie z Widzewa-to naprawdę żenujące i nie za dobrze o Was świadczy (w większości, bo czasem ktoś wypowie się merytorycznie)
    • Gość: kefir czarne chmury IP: *.centertel.pl 08.01.09, 23:00
      Koszykarze i piłkarze na skraju bankructwa, dumnie wiszący banner
      Mosiru na trybunie i tak wygląda największy łódzki klub. To przykre
      co się tam dzieje ale sam klub doprowadził do tego stanu. Wieczna
      prowizorka i usta pełne haseł o jedyności, wyjątkowości czy wręcz
      szlachectwie klubu. Epoki się zmieniły a mentalność włodarzy klubu i
      części kibiców już nie. Wyciąganie ręki do wszystkich i po wszystko
      tak się kończy. Brak ludzi rozsądnych oraz byłych wybitnych
      wychowanków w klubie to też znak czasu.
      Bardzo przypomina to sytuacje Widzewa sprzed paru lat lecz sytuacja
      ŁKSu jest teraz chyba gorsza. Warto tu przypomnieć słowa Bońka
      sprzed kilku lat o tym że Łódź stać jest tylko na jeden klub
      piłkarski i trudno się z tym nie zgodzić. Jest prawdopodobne że ten
      klub przy pomocy swoich pseudodziałaczy upadnie bo nie ma już nic
      oprócz kibiców. I to tylko tych wiernych i rozsądnych kibiców ŁKSu
      żal...
    • Gość: TOTAL RTS Czarne chmury nad ŁKS IP: *.adsl.inetia.pl 08.01.09, 23:18
      Nareszcie koniec tego karłowatego klubu.Zawsze w cueniu zawsze w
      nędzy MOSiR Łódź
    • Gość: łodziak Goszczu Wynocha !!!! IP: *.toya.net.pl 08.01.09, 23:31
      przez jednego palanta pana ptaka była podobna historia teraz jest drugi pan
      tanie winko i znów tragedia w Naszym ŁKS-ie!!! mam nadzieje że dożyje momentu
      normalnej sytuacji w ŁKS-ie i to we wszystkich sekcjach !!!!! jak Goszczu
      odejdzie z tym Litwinem to sytuacja powinna się poprawić !!!!!!!!
      • Gość: Fulko de Lorsz Re: Goszczu Wynocha !!!! IP: *.41.50.3.sub.mbb.three.co.uk 09.01.09, 00:41
        tak głosowaliście by daniel szedł a przyszedł sfinks cudotwórca - i wam się
        fuksło, bo gdyby sfinks przejął wasz cyrk to właśnie by rozwiązał drużynę po
        audycie w firmie!
        • Gość: luksz Re: Goszczu Wynocha !!!! IP: *.vs.shawcable.net 09.01.09, 02:01
          sfinks nie przyjdzie - ma swoje wlasne dosc powazne problemy finansowe.
          • Gość: zadowolony Zapalmy świeczkę:) PaPa grzybiarze!!! IP: 194.42.116.* 09.01.09, 10:55
            :)
            • Gość: widzew rzęzi... Re: Zapalmy świeczkę:) PaPa grzybiarze!!! IP: *.adsl.inetia.pl 09.01.09, 14:19
              widzew-wiocha wynocha na swoje pole!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka