lennon1 16.11.03, 22:59 Poza nielicznymi przypadkami robi się coraz lepiej pod względem chamstwa na forum. Może to efekt odejścia pewnych osób. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
janior Re: trochę lepiej 17.11.03, 00:31 albo przyjścia pywnych innych? Nie wiem. Ja choć nigdy z powodów choćby technicznych nie byłem tak mocno zaangażowany w życie forum, ale wałęsam się tu od jakiegoś czasu i niestety mówiąc lekko lepiej nie jest. Odpowiedz Link Zgłoś