Dodaj do ulubionych

trochę lepiej

16.11.03, 22:59
Poza nielicznymi przypadkami robi się coraz lepiej pod względem chamstwa na
forum. Może to efekt odejścia pewnych osób.
Obserwuj wątek
    • janior Re: trochę lepiej 17.11.03, 00:31
      albo przyjścia pywnych innych? Nie wiem. Ja choć nigdy z powodów choćby
      technicznych nie byłem tak mocno zaangażowany w życie forum, ale wałęsam się
      tu od jakiegoś czasu i niestety mówiąc lekko lepiej nie jest.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka