ninna
29.11.03, 03:16
Ostatnio jestem baaardzo zajeta. Z glownego skriptera stalan sie
nagle "dyrektorem budowy", jestem rowniez moderatorem forum (wlasciwie dwoch)
co zajmuje mi duzo czasu.
Jesli checie zobaczyc czym ja sie zajmuje, wejdzie na:
thesilvermarches.duxo.net
Znana tam jestem jako Memengwa
A jesli naprawde checie zobaczyc o co chodzi potrzebujecie gre Neverwinter
Nights oraz "expansion" Shadows of Undrentide. Potem tylko potrzebujecie
zalogowac z gra na servera "Tales of the Silver Marches" na
odziale "Roleplay". Nasz mod jest zbudowany na podstawie Dungeons & Dragons
kampanji Forgotten Realms, a w szczegolnosci kraju zwanego Silver Marches.