Dodaj do ulubionych

Atrakcyjne,Zadbane i Kochane mamusie

31.05.09, 23:36

Obserwuj wątek
    • nett1980 Re: Atrakcyjne,Zadbane i Kochane mamusie 31.05.09, 23:48
      Moj syn w tym wieku to juz chodzil do przedszkola, a po ciazy zaraz
      wrocilam do mego rozmiaru 36, wiec to chyba nie do mnie?
      A jeszcze jedno- to forum nie znosi zdrobnien, infantylnosci itp.
      HEHE zaraz sie zacznie!
      • fabianekk Re: Atrakcyjne,Zadbane i Kochane mamusie 01.06.09, 00:02
        Chm: jeśli nie do Ciebie to nie odpisuj, nie rozmiar kobiety
        śiwadczy o jej atrakcyjnosci, ja zapraszam do rozmowy dziewczyny
        również atrakcyjne duchowo, a taka Ty niestety nie jesteś- sadząc o
        Twojej zgryźliwości, czasem kobieta może mieć rozmiar 36 a wcale nie
        być zadbana a może mieć 42 lub więcej i być bardzo atrakcyja, ale
        fajnie że napisałaś, chciałabym wiele pogladów, jesteś szczęściarą
        że Twoje dziecko może chodzić do przedszkola ale są mamy które z
        różnych przyczyn nie mogą oddać swoich maluszków jeszcze do
        przedszkola, a pozatym teraz sa wakacje , wiele mam ma mezów za
        granica i chetnie poznaja inne mamy w celu wspólnych chociazby
        spacerów lub wypadów na miasto, pozdrawiam
        • nett1980 Re: Atrakcyjne,Zadbane i Kochane mamusie 01.06.09, 00:16
          Moze okresl jak powinna wygladac zadbana wg ciebie kobieta? Jak dla
          mnie ma miec czyste, naturalne wlosy(dobrze obciete), brak tipsow,
          brak obwislego brzucha, dobra cera, nie powinna oczywiscie palic,
          makijaz jesli lubi, no i za zadbane nie uwazam spalonych na
          solarium... Do parku moze zabierac dziecko za calym ekwipunkiem, ale
          dobrze jesli zawsze jakas ksiazke tez ma przy sobie.
          Co do zgryzliwosci, a moze i jestem;> Ciesz sie, ze tylko na mnie
          tutaj trafilas. Jesli tak szukasz, to na samym dole forow jest takie
          jedno :Dla rodziców. Moze tam zaloz watek?
          • nett1980 Re: Atrakcyjne,Zadbane i Kochane mamusie 01.06.09, 00:22
            A moglam sprawdzic...
        • Gość: lavinka z nielogu Hehe,strzał w dziesiatkę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.06.09, 17:57
          z tą zgryźliwością ;))))
          • nett1980 Re: Hehe,strzał w dziesiatkę 01.06.09, 18:12
            Zgryzliwie, ale przynajmniej bez inwektyw! Niech sie cieszy,
            ze nie trafila na ciebie tych pare lat temu.
            • Gość: lavinka z nielogu Ależ ja kocham dzieci IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.06.09, 22:26
              i ich mamusie też. Nie pamiętasz jak tłukłam po pysku wszystkie
              feminisie co na widok małych dzieci dostawały wysypki? ;)

              Swoją drogą dawno na Łodzi nie było tak sympatycznego wątku, który
              nie narzeka, nie bruździ, nie wytyka. Miły optymistyczny akcent w
              łyżce dziegciu. Miło również słyszeć,że w Łodzi są też szczęśliwi
              ludzie, nie tylko frustraci zazdroszczący stolycy wszystkiego ;)

              Poza tym to moją macicę obrzucano inwektywami, nie Twoją. Pomyliło Ci
              się Zdzisiu ;)
              • przyslowie Re: Ależ ja kocham dzieci 01.06.09, 22:33
                Stolycy nie ma czego zazdrościć.

                Lavinka tłukła po pysku pysie=feminisie? Dobre.
    • przyslowie To nie jest "Dla rodziców"? 31.05.09, 23:58
      Brak mi słów.
      • fabianekk Re: To nie jest "Dla rodziców"? 01.06.09, 00:04
        a na forum dla rodziców niekoniecznie sa mamusie z Łodzi, więc każde
        forum jest dobre aby nawiazać kontakt z kimś miłym, proszę o kontakt
        tylko zainteresowanych, pozdrawiam i miłej nocy zyczę
    • big_news Re: Atrakcyjne,Zadbane i Kochane mamusie 01.06.09, 00:05
      Wreszcie jakiś normalny temat.
      Bez polityki, Kropy, Tomaszewskiego, plakatów wyborczych, ale także bez smrodu w
      tramwajach, psich odchodów*, zaszczanych bram, nędzy naszych ulic, powszechnego
      schamienia, namiarów na specjalistów, kablowych nadawców, codziennych problemów
      cyklistów, złorzeczeń na zamknięte w święta sklepy, beznadziejnej krajowej
      kinematografii, jesiennej pogody, skomplikowanych rachunków za energię
      elektryczną, czy w końcu marszów na rzecz. Taką lub owaką.
      Już za samo to:
      chwała Ci za to!.
      No.


      *Jak już się na tym trawniku rozlokujecie, to go wpierw dokładnie obejrzyjcie.
      Żebyście nie wdepnęły, albo co gorsza nie legły. Wiadomo na czym.
      • fabianekk Re: Atrakcyjne,Zadbane i Kochane mamusie 01.06.09, 00:10
        Do big-news
        • big_news Re: Atrakcyjne,Zadbane i Kochane mamusie 01.06.09, 00:34
          Co prawda nie bardzo rozumiem to dictum, no, ale ja na trawniku aerobicu i tak
          uprawiał nie będę, więc co mi tam...
      • nett1980 Re: Atrakcyjne,Zadbane i Kochane mamusie 01.06.09, 00:18
        A pewnie, ze fajny watek :)
        Ech zal ze Szprota, Breblebrox czy Aaa202 juz spia.
        • fabianekk Re: Atrakcyjne,Zadbane i Kochane mamusie 01.06.09, 00:22
          do nett1980
          Ja tez zawsze o tej godzinie śpię a dziś energia mnie rozpiera
          ponieważ mój synek jest zdrowy, i chcę się dzielić swoją radością,
          one dziś śpią a jutro się obudzą, :-) już nie długo wróci słońce i
          będzie można umówić się w kilka i nawet kilkanaście mam z dzięcmi,
          ale będzie imprezka:-) Przed chwilką czytałam wątek joga na trawie
          niestety nie dla mam z dziećmi:-(
        • big_news Re: Atrakcyjne,Zadbane i Kochane mamusie 01.06.09, 00:36
          O ile się orientuje, to akurat nie do tych sympatycznych pań wątek jest kierowany?
          No, ale ja się nie znam.
          Nie mówiąc już o tym, że i mnie tu być raczej nie powinno...
          • nett1980 Re: Atrakcyjne,Zadbane i Kochane mamusie 01.06.09, 00:44
            No dobra, ale znasz specyfike forum i chyba chwytasz kontekst?

            A wodki na kukulkach raczej nie pilam(jak jem te cukierki to mam
            wrazenie, ze sa na jakims alkoholu?), w sumie to mam energie
            bardziej winno-wytrawno-czerwona, wiec tamtego watku tobie nie
            podbije.
            • big_news Re: Atrakcyjne,Zadbane i Kochane mamusie 01.06.09, 00:54
              W tamtym wątku oczekuję, że ktoś zacny, a zorientowany, odpowie na moje pytanie.
              Nie spodziewam się, że będzie on (tamten wątek) miał charakter rozwijający,
              zatem podbijanie go jeno dla samego podbijania raczej nie jest przeze mnie
              oczekiwane.
              A specyfikę forum oraz możliwości jego uczestników znam. Oczywiście. I raczej
              mało mnie może tu jeszcze zaskoczyć.
              • nett1980 Re: Atrakcyjne,Zadbane i Kochane mamusie 01.06.09, 00:57
                A nie pograza ci paluszkiem, ze:
                *propagujesz alkoholizowanie sie,
                *porzadny alkohol beltasz i na "marnacje" wystawiasz,
                *jestes lasuch i slodyczolub?

                Jestem pewna cos z tego jutro bedzie sie ciagnelo i ciagnelo...
                • big_news Re: Atrakcyjne,Zadbane i Kochane mamusie 01.06.09, 01:00
                  Może i pogrożą...
                  Może i zbesztają...
                  Może i wytkną...
                  Może i wydrwią...
                  Bogać tam!
                  Byleby ktoś usłużny wrzucił skład delikatesu;)
        • fabianekk Re: Atrakcyjne,Zadbane i Kochane mamusie 01.06.09, 00:43
          Wg mnie zadbana kobieta to taka która dobrze się czuje ze swoim
          wyglądem, emanuje ciepłem i otacza swoje dziecko miłością, jest
          pogodna, czysta, elegancka,i ona sama o tym wie że jest piękna bez
          wzgledu na dodatkowe kilogramy czy niedowagę :-)ja nikogo nie
          krytykuję
          rozmiar nie ma znaczenia, bo to nie wybory miss, czy ktos chodzi do
          solraium to jego sprawa i jego skóra, jeśli ktos nosi przy dziecku
          tipsy i mu wygodnie to też jego sprawa,dziewczyny które nie sa
          zainteresowane wątkiem niech nie piszą i proste,
          Chciałabym aby tutaj pisały dziewczyny które sa np 24 godziny na
          dobę ze swoim dzieckiem, jeśli np ich dzieci nie maja kontaktów z
          rówiesnikami wtedy zawsze miło się spotkać, nie koniecznie ze mna i
          moim synkiem ale z innymi mamami które będa tu pisać, miało być miło
          i przyjemnie, a co miałam lepiej załozyć watek nagrobki?
          chm...wszystkie watki sa mile widziane, ja poprostu nie wchodzę na
          temat który mnie nie interesuje lub jeśłi nie potrafię pomóc,
          Marlena mama Fabianka
          • nett1980 Re: Atrakcyjne,Zadbane i Kochane mamusie 01.06.09, 00:52
            > Chciałabym aby tutaj pisały dziewczyny które sa np 24 godziny na
            > dobę ze swoim dzieckiem, jeśli np ich dzieci nie maja kontaktów z
            > rówiesnikami wtedy zawsze miło się spotkać,

            "No i to to ja rozumiem", czujesz sie troche samotna, chcesz sie
            spotkac z dziewczynami na poziomie. Niestety, ale to nasze forum
            jest specyficzne...Moze jutro jakies sie zglosza, jak sie obudza, bo
            pora faktycznie dzika.
            • fabianekk Re: Atrakcyjne,Zadbane i Kochane mamusie 01.06.09, 01:01
              Dziękuję, Postaram się poszukac na innych forum, masz rację czasem
              się czuję samotna aczkolwiek czasu też nie mam wiele, chodzę z małym
              codziennie na rehabilitację ale sa postępy ogromne, często spotykam
              dużó mam na poziomie w róznych osrodkach medycznych ale jak wiadomo
              tam są inne tematy, choroby itp, a kobiet jak kobiet musza miec
              rózne tematy i z Tobą tez było się fajnie posprzerzać, jako iż
              jestem osobą dość oczytaną będę odwiedzać rózne tematy i byc może
              komuś też postaram się w jakiś sposób pomóc, a na dziś to może już
              dobranoc
              • zamek Re: Atrakcyjne,Zadbane i Kochane mamusie 01.06.09, 23:56
                Gdzie Ty byłaś, kiedy na polaku były zajęcia o kropce?
                • fabianekk Re: Atrakcyjne,Zadbane i Kochane mamusie 02.06.09, 11:09
                  nad i
                  • zamek Re: Atrakcyjne,Zadbane i Kochane mamusie 02.06.09, 11:17
                    I, jak widzę, tam zostałaś.
          • iluminacja256 Re: Atrakcyjne,Zadbane i Kochane mamusie 01.06.09, 14:37
            >Wg mnie zadbana kobieta to taka która emanuje ciepłem

            A wg mnie jest teraz za gorąco, zeby jeszcze dodatkowo emanowac
            ciepłem.

            Chciałabym aby tutaj pisały dziewczyny które sa np 24 godziny na
            > dobę ze swoim dzieckiem, jeśli np ich dzieci nie maja kontaktów z
            > rówiesnikami wtedy zawsze miło się spotkać, nie koniecznie ze mna
            i
            > moim synkiem ale z innymi mamami które będa tu pisać,

            Szczerze ci radze - załoz sobie na jakimś forum e-dziecko
            watek "matki z Łodzi" i tam usiłuj kogos znalezc, bo tu nie
            znajdziesz - to naprawde rada szczera.
            • dziad_borowy Re: Atrakcyjne,Zadbane i Kochane mamusie 01.06.09, 18:29
              Tak jest, tu jest zbyt wielu chamcow, ktorzy wzdrygaja sie na sama
              mysl o pieluszeczkach na kocyczku i cieplusiej atmosferze.
              Dzierżż!!!
          • szprota Re: Atrakcyjne,Zadbane i Kochane mamusie 01.06.09, 20:31
            Yyy... A nie można by tak bez dziecka?
    • fabianekk Re: Atrakcyjne,Zadbane i Kochane mamusie 01.06.09, 09:43
      Dzieńdobry wszystkim mamom! Dziś jest słoneczna pogoda i zaraz
      wyruszam z Fabiankiem na spacerek, a wszystkim pozostałym dzieciom,
      życzę spełnienia marzeń z okazji DNIA DZIECKA i miłej dziś iwesołej
      zabawy
      • ojca Re: Atrakcyjne,Zadbane i Kochane mamusie 01.06.09, 10:58
        Z niecierpliwością czekam, aż powiadomisz nas o obiadku swojego bobaska.
        • uerbe Re: Atrakcyjne,Zadbane i Kochane mamusie 04.06.09, 00:53
          ojca napisał:

          > Z niecierpliwością czekam, aż powiadomisz nas o obiadku swojego bobaska.

          Oby tylko nie o konsystencji stolca po tymże obiadku.
          Polecam fora tematyczne.
          • Gość: b Re: Atrakcyjne,Zadbane i Kochane mamusie IP: *.toya.net.pl 04.06.09, 11:15
            To już było, ale zostało wycięte. Bredziła coś o kolorze
            musztarodowym.
    • Gość: Breblebrox Ja może nie wpiszę idealnie w temat... IP: *.opera-mini.net 01.06.09, 09:50
      ... ale polecam artykuł z Wysokich Obcasów:
      kobieta.gazeta.pl/wysokie-obcasy/1,53581,6657777,Stolica_niemieckiej_rozrodczosci.html
      Mnie zainteresował ze względu na opisany rozwój miasta, a dokładnie dzielnicy.
      Ale może być też dobrym przyczułkiem do dyskusji na temat tego, jak można ciekawie zorganizować (podporządkować) sobie przestrzeń w mieście, bo w końcu nam ma ona służyć.
      • przyslowie Re: Ja może nie wpiszę idealnie w temat... 01.06.09, 09:58
        Gość portalu: Breblebrox napisał(a):

        > Ale może być też dobrym przyczułkiem

        Zastanawiam się, czy może być dobrym przyczułkiem? Jak myślicie?

        W ogóle to wiąże się z tematem.
        • Gość: Breblebrox Re: Ja może nie wpiszę idealnie w temat... IP: *.opera-mini.net 01.06.09, 10:45
          Czyżby 'przyczółek'?
          To mnie teraz zaintrygowała geneza tego słowa.
          • Gość: Breblebrox Re: Ja może nie wpiszę idealnie w temat... IP: *.opera-mini.net 01.06.09, 10:50
            Ach, od czoła!?
            Przyczółek, naczółek, itd.?
          • przyslowie Re: Ja może nie wpiszę idealnie w temat... 01.06.09, 10:51
            Mnie teź.
            Chyba nie pochodzi od owadzich czułków.
            • Gość: Breblebrox Re: Ja może nie wpiszę idealnie w temat... IP: *.opera-mini.net 01.06.09, 10:54
              No, ale od uczuć już by mogło pochodzić.
              • przyslowie Re: Ja może nie wpiszę idealnie w temat... 01.06.09, 10:56
                A może od czułości?
                • ojca Re: Ja może nie wpiszę idealnie w temat... 01.06.09, 10:58
                  Stawiam na "czułno" ;)
                • Gość: Breblebrox Re: Ja może nie wpiszę idealnie w temat... IP: *.opera-mini.net 01.06.09, 11:06
                  Skoro przez ó, to jedynie od 'miłości'. Matczynej, żebyśmy nie odbiegły od tematu.
                  • przyslowie Re: Ja może nie wpiszę idealnie w temat... 01.06.09, 11:21
                    Nie może być inaczej.
    • aaa202 Uuuu, wysoko poprzeczka! 01.06.09, 20:20
      Słusznie, słusznie. Ani się człowiek obejrzy, a już ląduje na kocyku
      z jakimś rozmamałanym garnkotłukiem.
    • szprota Re: Atrakcyjne,Zadbane i Kochane mamusie 01.06.09, 20:35
      Zapraszam tutaj:
      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=600
      Tu naprawdę są same zaniedbane, palące harpie w rozmiarze 36 ;p
      • fabianekk Re: Atrakcyjne,Zadbane i Kochane mamusie 01.06.09, 22:19
        Wiecie co Ludziska, spodobało mi się tu, i nie skasuję tego watka, w
        sumie to tytuł pasowało by zmienić np na nie masz co robić zajrzyj,
        albo jakos tak a kiedyś może i tak jakaś fajna mamuska tu
        zajrzy...dzis i tak spotkało mnie wielkie szczęście że właśnie
        dzięki temu forum zadzwoniła do mnie kobieta zainteresowana zdrowiem
        mojego dziecka i chce nam pomóc w specjalizacji okulistycznej, a
        więc nie takie złe to forum i w sumie każdy watek jest dobry
        gdziekolwiek jest, pozdrawiam
        • miejskie_narty Re: Atrakcyjne,Zadbane i Kochane mamusie 01.06.09, 22:40
          > Wiecie co Ludziska, spodobało mi się tu, i nie skasuję tego watka,

          Że nie skasujesz, to wiemy.

          a kiedyś może i tak jakaś fajna mamuska tu
          > zajrzy...

          A może być fajny (atrakcyjny, zadbany i kochany także) tatusiek?

          > dzięki temu forum zadzwoniła do mnie kobieta zainteresowana zdrowiem
          > mojego dziecka i chce nam pomóc w specjalizacji okulistycznej

          Tu już niestety nie rozumiem.
          • fabianekk Re: Atrakcyjne,Zadbane i Kochane mamusie 01.06.09, 22:44

            Tatusiek niekoniecznie no chyba że wdowiec :-)
            • miejskie_narty Re: Atrakcyjne,Zadbane i Kochane mamusie 01.06.09, 22:49
              > Tatusiek niekoniecznie no chyba że wdowiec :-)--

              Ale w czym niewdowiec gorszy od wdowca?
          • nett1980 Re: Atrakcyjne,Zadbane i Kochane mamusie 01.06.09, 23:18
            > > dzięki temu forum zadzwoniła do mnie kobieta zainteresowana
            zdrowiem
            > > mojego dziecka i chce nam pomóc w specjalizacji okulistycznej

            Big news sie wystraszy, znow ktos dzwonil do forowicza! Koniec
            swiata i III RPy!
            • fabianekk do miejskich nart 01.06.09, 23:42

              • miejskie_narty Re: do miejskich nart 02.06.09, 00:02
                Tatusiowie też jak wychodzą na spacer z dziećmi, to raczej je biorą ze sobą. Chyba że akurat idą do Anny - co im się nieczęsto zdarza - to dzieci zostawiają z mamusiami.
                • fabianekk Re: do miejskich nart 02.06.09, 00:06
                  mam nadzieję że wogóle się to im nie zdarza, tatusiowie co chodza do
                  Anny to powinni z dziećmi siedzieć jak mamusie chodza do Krzysia
        • yavorius Re: Atrakcyjne,Zadbane i Kochane mamusie 02.06.09, 08:14
          > i nie skasuję tego watka

          Oooo, ufff. Jak dobrze zacząć dzień taką optymistyczną informacją.
        • Gość: depresja_wąpierza Re: Atrakcyjne,Zadbane i Kochane mamusie IP: *.zdnet.com.pl 03.06.09, 20:41
          fabianekk napisała: spodobało mi się tu, i nie skasuję tego watka
          ====
          Na szczęście nie ty decydujesz o tym, które wątki są kasowane.
          • fabianekk Re: Atrakcyjne,Zadbane i Kochane mamusie 08.06.09, 22:50
            oj czasem i ja
    • fabianekk Re: do przysłowie 02.06.09, 00:04

      się dzieje nic, wszystcy śpią i nuda
    • Gość: agusiolek Re: Atrakcyjne,Zadbane i Kochane mamusie IP: *.toya.net.pl 02.06.09, 00:27
      Mamo Fabianka, napiszę do Ciebie na gazetowego bo tu jest naprawdę
      nie miło i zatrąca sianem
      • breblebrox Re: Atrakcyjne,Zadbane i Kochane mamusie 02.06.09, 09:22
        Bo to czas koszenia traw.
      • fabianekk Re: Atrakcyjne,Zadbane i Kochane mamusie 02.06.09, 11:07
        Dzięku aguś, czekam...
    • fabianekk [...] 02.06.09, 16:51
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • miejskie_narty No jakższesz tak możesz? 02.06.09, 17:17
        Ty, atrakcyjna, zadbana, kochająca maumuśka Fabianka takim językiem się posługiwać? Co sobie pomyślą inne zadbane, atrakcyjne i kochające mamusie? Czy zechcą ryzykować spotaknie ich kochanieńkich dzieciątek z paszczą pełną tacos?
        • nika1310 Re: No jakższesz tak możesz? 02.06.09, 21:25
          koncząc idiotyczna wymianę zdań - chętnie sie spotkam jeśli mieszkasz na
          Widzewie. Mam 2 dzieci i cieżko mi z nimi gdzies dojezdzac. Jesli tak, pisz na
          priva. pozdrawiam
          • fabianekk do Nika1310 02.06.09, 21:34

            Przykro mi że ten watek zamienił się wwysypisko smieci, a miało być
            tak pięknie, napiszę do Ciebie na priva
    • Gość: lavinka z nielogu Widzę że Fabbianekk zalazł za skórę co? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.06.09, 14:56
      Hi hi, chyba sobie założę bloga o fikcyjnym dziecku i będę wrzucać tu
      zwiastuny prosto_z_piaskownicy, co by podrażnić forum ;)
      • przyslowie Re: Widzę że Fabbianekk zalazł za skórę co? 03.06.09, 15:30
        Lavinko, to nawet jest niezły pomyśł, byle wiadomo było, że to o
        Ciebie chodzi.Zamierzasz być taką infantylną mamusią?
        A poza tym można dziecko adoptować (nawet z Afryki), przysposobić.
        Będę Cię namawiać, żebyś je od maleńkiego zabierało do muzeów i
        galerii oraz filharmonii.

        Ja podejrzewam, że najprędzej to Big podrzuci mi jakieś dziecko, bo
        ma ostatnio takie kukułkowe ciągutki. Nie bez powodu pewnie.
        • Gość: lavinka z nielogu Re: Widzę że Fabbianekk zalazł za skórę co? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.06.09, 20:05
          Dziecko tak, niemowlę nie. O tym była dyskusja. Dziecko w głębokim
          wózku nie odróżni sztuki od nie-sztuki bo nawet słów nie odróżnia i
          to miałam na myśli. A za chwilę forum próbowało mi wmówić że jestem
          przeciwniczką publicznego karmienia piersią,jakby to miało cokolwiek
          wspólnego. ;)

          A z adoptowanymi dziećmi z Afryki... ech... niejedna smutna
          historia... kiedyś był nawet bardzo smutny reportaż na gazecie.
          Dzieci wyrwane ze swojej kultury tu w Europie sobie nie radziły.
          Lepsze są adopcje na odległość, łożenie na naukę dziecka które
          mieszka TAM.

          Kukułki to ja mam w domu zwykłe. Ze sklepu. Ale chyba nie o takie
          Bigowi chodziło.
          • przyslowie Re: Widzę że Fabbianekk zalazł za skórę co? 03.06.09, 20:59
            Będę upierać się przy swoim.
            Od dziecka nie mogę wymagać, by potrafiło odróżniać sztukę od nie-
            sztuki.
            Ale uważam, że powinno od małego obcować ze sztuką (nie musi jej
            wcale rozumieć), bo czym za młodu skorupka nasiąknie....

            Forum nie próbowało Ci wmówić, że jesteś przeciwniczką publicznego
            karmienia piersią. Takiego przypuszczenia użyło jedynie jako
            argumentu. Ale było to tylko przypuszczenie, bo nikt jeszcze nie
            znał Twego zdania na ten temat.
            • przyslowie O, Boże. A co tu się zadziało? bt 03.06.09, 21:04

              • nett1980 Re: O, Boże. A co tu się zadziało? bt 03.06.09, 21:17
                Ktos udowodnil autorce, ze ilosc nie przechodzi w jakosc,
                przysluzyly sie tez zmartwychwstale resentymenty. Przyrzekam, ze to
                moj ostatni wpis w tym watku. Wole ten o lodzkich zdrobnieniach.
                • przyslowie Przykro 03.06.09, 21:26
                  Trzeba będzie znowu:

                  Wpłynąć na suchego przestwór oceanu

                  I osiąść na mieliżnie-maliżnie.
                  • Gość: lavinka z nielogu Człowiek na parę dni wyjeżdża IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.06.09, 18:42
                    a tu taki piękny flejmik się zapowiadał i wykasowali, no ;)

                    Wracając do mego mało ekscytującego życia podsyłam samoblip z
                    kopalni. Tamże chwilowo pracuję ;)

                    blip.pl/s/10729327
                    • przyslowie Re: Człowiek na parę dni wyjeżdża 07.06.09, 20:33
                      Pozdrawiam Cię, Lavinko, aż do chwili kolejnego wykastrowania wątku.
                      Całkiem fajnie wygląda to Twoje nieatrakcyjne życie.
                      • Gość: lavinka z nielogu Re: Człowiek na parę dni wyjeżdża IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.06.09, 23:13
                        Drugą "Manufakturę" tam mają robić. Znaczy mniej więcej to samo, na
                        sąsiedniej działce centrum handlowe a tutaj centrum kulturalne,
                        muzeum,kino, była nawet w planach filharmonia w drugim etapie ale
                        raczej nie starczy na nią z Unii. Niestety zostaną tylko mury, teraz
                        kopalnia ma niesamowity klimat. Polecam ją obejrzeć póki wygląda tak
                        jak teraz. Wałbrzych, kopalnia Julia (dawna Thorez).
                        Tutaj więcej
                        lavinka.bloog.pl/id,4606332,title,-Kopalnia-Julia-w-Walbrzychu-,index.html
                    • Gość: czytelnik Spam. IP: *.toya.net.pl 08.06.09, 00:25
                      Mało odwiedzin na blogu, hę?
                      • Gość: lavinka z nielogu Ależ. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.06.09, 13:50
                        Wprost przeciwnie, zazwyczaj koło stu odsłon dziennie. Nieźle jak na
                        blog podróżniczy aktualizowany raz na kilka tygodni. Na Page rank też
                        nie narzekam. Taka Warszavka od niedawna ma 6. Bloga podróżniczego z
                        opisem kopalni dawno nie sprawdzałam, pewnie koło 5. Najczęściej
                        ludzie szukają okolic warmińskich i bunkrów na Mazowszu. Zresztą na
                        blogu nie ma reklam, więc nie wiem w jaki sposób miałabym na tym
                        skorzystać ;)
                        Poza tym za pierwszym razem podlinkowałam do zdjęcia na blipie, tam
                        nawet nie ma statystyk klikalności. Zdjęcie szybko się pojawiło, bo
                        na blip wysyła się mmsem z komórki. Jeszcze trochę zdjęć z kopalni mi
                        zostało w aparacie +Szczawno Zdrój na oddzielny album oraz Wałbrzych
                        docelowo do obfocenia, mam nadzieję pod koniec tygodnia ;)

                        Inna sprawa,że niektóre samorządy powinny mi płacić, taką im reklamę
                        robię (w tym samorząd Łodzi także) ;)))
                        • Gość: b Re: Ależ. IP: *.toya.net.pl 08.06.09, 13:54
                          > Zresztą na
                          > blogu nie ma reklam, więc nie wiem w jaki sposób miałabym na tym
                          > skorzystać ;)

                          Zawsze można zrobić jeszcze wiekszy wypas dla swego i tak
                          wybujałego EGO.
                          • Gość: lavinka z nielogu Re: Ależ. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.06.09, 16:19
                            Ale czym ja mam robić ten "wypas" dla tego ego skoro z tego forum
                            miałam wczoraj słownie: "jedno" wejście? ;) Podlinkowałam Przysłowiu,
                            co by wiedziała o czym mówię i przy okazji Neciorkowi, bo się tak
                            troszczyła o moje nudne i pozbawione emocji życie. ;)

                            No i zdecydujcie się, mam kompleksy Warszavki czy wybujałe ego, bo
                            się trochę pogubiłam ;)
                            • przyslowie Re: Ależ. 08.06.09, 19:13
                              Mnie na razie nie interesuje, jakie masz ego.
                              • Gość: lavinka z nielogu Re: Ależ. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.09, 18:00
                                A ja powiem Ci, właśnie zaczęłam się zastanawiać. To może być bardzo
                                ciekawy wątek okołołódzki, wszak z jakiegoś powodu podświadomie mnie
                                tu ciągnie. Ciekawe co na to Id. ;)
                                • fabianekk Re: Ależ. 09.06.09, 18:29
                                  a ja się cieszę
                                • przyslowie Re: Ależ. 09.06.09, 18:36
                                  Lavinko, nie dawaj się nabierać na zaczepki.
                        • przyslowie Re: Ależ. 08.06.09, 19:09
                          Lavinko, nie masz czym się przejmować.
                          Nie tylko ja lubię zdjęcia oglądać.
                • przyslowie Re: O, Boże. A co tu się zadziało? bt 03.06.09, 21:31
                  Zmartwychwstawanie resentymentów nie musi oznaczać palenia mostów.

                  Czasem wolę powylewać jakieś żale do niektórych, by nie zalegały.
    • Gość: mamuśka Re: Atrakcyjne,Zadbane i Kochane mamusie IP: 87.205.146.* 03.06.09, 21:55
      Może pomysł jest niezły, ale ... warto z kimś się skonsultować. Może
      tutaj pomogą www.problem.org.pl ?
      • fabianekk Re: Atrakcyjne,Zadbane i Kochane mamusie 04.06.09, 00:08
        a wy jeszcze tu, no nie, co za marudy
        • fabianekk Re: Atrakcyjne,Zadbane i Kochane mamusie 04.06.09, 00:08
          proszę o zmianę tytuły tego wątku
      • fabianekk Re: Atrakcyjne,Zadbane i Kochane mamusie 08.06.09, 22:46

        Proponuję Tobie inną stronę akurat tam się odnajdziesz www.gejowo.pl-
        -
        Marlena mama Fabianka
    • Gość: szczawik Gdyby matka dała mi na imię Fabian IP: *.rev.netart.pl 04.06.09, 02:07
      nie odezwałbym się do niej, do końca życia.
      • fabianekk Re: Gdyby matka dała mi na imię Fabian 08.06.09, 22:45

        Fabian to piękne staropolskie imię, a Ty jak masz na imię
        Dobrosława?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka