Dodaj do ulubionych

Anioły śmierci a Papież

30.01.02, 11:33
Jeśli coś powiedział to przepraszam, nie zanotowałem.
Ciekawy jestem czemu teraz Kościół jakoś nie spieszy się z oceną tej sytuacji.
Na pewno wiedzą, bo całybświat już wie! Dla nich ważniejszą sprawą są rozwody!
Może wynika to z tego, że sami "współuczestniczą" w zarabianiu na zmarłych?Bo
ile bierze kler za pogrzeb? Poza tym gdyby nie układy z nimi Skrzydlewska nigdy
by się tak nie dorobiła!
Obserwuj wątek
    • fufek Re: Anioły śmierci a Papież 30.01.02, 12:43
      Wyluzuj Hubar. Władze kościelne niejednokrotnie zabrały głos w sprawie "łowców
      skór". Oświadczenie wydał Episkopat Polski a także - niezależnie od niego -
      kilku innych biskupów, wśród nich Abp Życiński. Ich opinie były prezentowane
      m.in. w Gazecie już następnego dnia po rozdmuchaniu sprawy.
      • p8 Re: Anioły śmierci a Papież 30.01.02, 13:08
        fufek napisał(a):

        > Wyluzuj Hubar. Władze kościelne niejednokrotnie zabrały głos w sprawie "łowców
        > skór". Oświadczenie wydał Episkopat Polski a także - niezależnie od niego -
        > kilku innych biskupów, wśród nich Abp Życiński. Ich opinie były prezentowane
        > m.in. w Gazecie już następnego dnia po rozdmuchaniu sprawy.

        Stary, ty też wyluzuj, akurat układy naszych "kościółkowych" ze "skrzydlakami",
        to prawda. A co do szczerości wypowiedzi hierarchów kk, to wybacz -> ale
        bardziej mnie to bawi niż najlepszy komik.

        panBozia
      • hubar Re: Anioły śmierci a Papież 30.01.02, 15:44
        Dobra,dobra! Wiem że parę polskich kapłonów się wypowiedziało, ale jaki jest
        tytuł postu?
    • hubar Re: Anioły śmierci a Papież 17.02.02, 20:26
      Z tego co widzę to Papa nadal milczy w tej sprawie! Oj nie ładnie Dżej Pi Tu

      pozdrowy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka