Dodaj do ulubionych

Widzew nie sprzedaje karnetów

IP: *.ssp.dialog.net.pl 15.06.09, 14:03
Jaki bałagan dotyczący widzewa? widzew dostał zarzuty korupcyjne,powinien zlecieć o jedną klasę rozgrywkowa niżej.WSZYSTKO W TEMACIE.S.N. potwierdził stanowisko PZPN-u,którego,żeby było smieszniej widzew chciał skorumpować !Klub bez honoru ,charakteru i ambicji.
Obserwuj wątek
    • Gość: Al Re: Widzew nie sprzedaje karnetów IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.06.09, 14:10
      spadaj na swoje bazarowe forum, jeśli Widzew się znajdzie w I lidze to razem z
      twoim śmiesznym klubikiem, który ma prawomocnie odebraną licencję na grę
      w ekstraklasie.
      • Gość: solo po co drzesz ryja nt. bazaru IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.06.09, 14:20
        przy okazji budowy stadionu, u nas też będą jakiś dom handlowy stawić, który ma
        zarabiać na utrzymanie klubu.
        • Gość: ŁDZ Re: po co drzesz ryja nt. bazaru IP: *.toya.net.pl 15.06.09, 14:40
          > przy okazji budowy stadionu, u nas też będą jakiś dom handlowy stawić, który ma
          > zarabiać na utrzymanie klubu.

          galeria handlowa a bazar to róznica skali, taka jaka dzieli Widzew i łks.
          • Gość: Przygoda po co ten halas, widzew nic nie zbuduje IP: *.lodz.mm.pl 16.06.09, 11:34
            Masz racje, roznica jest wielka

            LKS jest uczciwym klubem a widzew skorumpowanym,
            LKS czysta historie, widzew same klamstwa i propaganda
            LKS gra z najlepszymi, widzew z dolcanem zabki itp wygrywa 1:0
            LKS prawdziwych kibicow, widzew zbieranine spod lodzkich wsi
            i dlugo by wymieniac!

            i wiadomo ze stadion i sklepiki nie powstana, widzew nie pierwszy raz wyludzil
            cos od miasta, tym razem zwolnienie z podatku na wiele lat tylko ze rada miejska
            w Lodzi to idioci i nie zabezpieczyli sie żadnymi zapisami w umowie!
            • Gość: ja Re: po co ten halas, widzew nic nie zbuduje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.09, 12:54
              no stary ale z tą ucciwością łks-u to pojechałes po całości aż się
              posmarkałem ze śmiechu , ile masz lat 10-11? to wtedy cie tłumaczy
            • Gość: Marchel Re: po co ten halas, widzew nic nie zbuduje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.09, 21:55
              Przygoda, stul ryj, bo robisz nam przypał w sieci. chodzisz w ogole na mecze?
    • Gość: pompa koluszki IP: *.adsl.inetia.pl 15.06.09, 14:29



      KOLUSZKI SOM CAŁE CZERWONE!!!


      WYCHOWANI NA BŁENDACH RTS WIDZEW!!!



    • Gość: bolesław [...] IP: *.chello.pl 15.06.09, 15:29
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: pkol Re: Widzew nie sprzedaje karnetów IP: *.retsat1.com.pl 15.06.09, 21:37
      tak ze smialo spszedawajcie karnety wiadomo rze w extraklasie grac
      niebedziecie bo jestescie zdegradowani wasze miejsce w pierwszej
      lidze
    • Gość: yoda Re: Widzew nie sprzedaje karnetów IP: *.toya.net.pl 16.06.09, 11:38
      a no balagan taki ze kales nie dostal licencji tyle w temacie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka