Gość: anthlrz
IP: *.ssp.dialog.net.pl
15.06.09, 14:03
Jaki bałagan dotyczący widzewa? widzew dostał zarzuty korupcyjne,powinien zlecieć o jedną klasę rozgrywkowa niżej.WSZYSTKO W TEMACIE.S.N. potwierdził stanowisko PZPN-u,którego,żeby było smieszniej widzew chciał skorumpować !Klub bez honoru ,charakteru i ambicji.