18.06.09, 19:24
jak się w nich czujecie, jak sobie radzicie z nimi?

Mnie nie wkurzają, bo są i będą. Denerwują mnie skręcający w lewo.
Tylko kilka sekund na światłach, a taki jeden zapatrzy się, zagada i ...dwa
auta zdążyły. Mam kierowcę, który reaguje z opóźnieniem. A niech mu ktoś
zatrąbi z tyłu, to tym bardziej ruszy z opóźnieniem.
masakra:D
Obserwuj wątek
    • Gość: tetetka5 Re: korki IP: *.ssp.dialog.net.pl 18.06.09, 21:39
      ja ich nie zauważam, bo jeżdzę rowerem:)
      • Gość: sztamka Re: korki IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 18.06.09, 22:30
        ścieżki rowerowe nie są tak obciążone jak jezdnie:D
        ale uważaj na auta...kierowcy widzą pieszych na przejściach
        rowerzyści pojawiają się na nich bezprawnie
        • Gość: cykloza Re: korki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.06.09, 07:38
          Zgodnie z ratyfikowaną przez Polską Rzeczpospolitą Ludową konwencją
          Wiedeńską , rowerzysta może poruszać się po pasach. Spójrz w konstytucję RP
          ona jasno mówi że dobrowolnie podpisane umowy stanowiące prawo
          międzynarodowe mają pierwszeństwo przed przepisami krajowymi.
    • kotbert Jeździmy tramwajem :] / nt 19.06.09, 11:08

    • Gość: maurycy Re: korki IP: 91.193.160.* 19.06.09, 15:43
      Sztamko, jeśli potrzebujesz kierowcy z większym refleksem - polecam
      się :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka