sztamka
18.06.09, 19:24
jak się w nich czujecie, jak sobie radzicie z nimi?
Mnie nie wkurzają, bo są i będą. Denerwują mnie skręcający w lewo.
Tylko kilka sekund na światłach, a taki jeden zapatrzy się, zagada i ...dwa
auta zdążyły. Mam kierowcę, który reaguje z opóźnieniem. A niech mu ktoś
zatrąbi z tyłu, to tym bardziej ruszy z opóźnieniem.
masakra:D