jacek.killman 26.06.09, 21:11 Ciekawe czy znajdą pracowników. Od pewnego czasu znalezienie pracowników do PRACY graniczy z cudem... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: zgierzanin Inwestycje w ŁSSE IP: *.skomur.pl 27.06.09, 05:46 Gratuluję Tomaszowowi - ale PYTAM DLACZEGO NIC W ZGIERZU. W ZGIERZU OD 3 lat NIC SIĘ NIE DZIEJE - żaden inwestor nie przychodzi - TOTALNA PORAŻKA władz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jan Re: Inwestycje w ŁSSE IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.09, 19:45 ŁSSE ma 1162 hektary położone w trzech województwach: łódzkim, wielkopolskim i mazowieckim. a jakie korzyści łsse ma z terenów w innych województwach? ulga jest a zyski wpadają do kasy miasta czy województwa i co ma z tego łódzkie...? Odpowiedz Link Zgłoś