przyslowie 30.06.09, 14:21 jednak im. Krzysztofa Piątkowskiego w parku H.Sienkiewicza. W radiu słyszałam. Wolna trybuna na wolnym powietrzu ma być na kamiennym podwyższeniu-wyniesieniu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: dp Foliowy kondom im. Piątkowskiego a nie Hyde Park! IP: *.toya.net.pl 30.06.09, 14:40 Odpowiedz Link Zgłoś
przyslowie Re: A w jakim radiu słyszałaś? 30.06.09, 19:04 No dobrze, w Radiu Łódź. I co z tego? Odpowiedz Link Zgłoś
przyslowie Re: A w jakim radiu słyszałaś? 01.07.09, 00:00 No, koteczki, nadal nie wierzycie? www.uml.lodz.pl/?str=1200&id=16620 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: do Re: W Łodzi ma postać Hyde Park IP: *.toya.net.pl 30.06.09, 17:54 Co stoi to i opada ;-> Odpowiedz Link Zgłoś
sztamka Re: W Łodzi ma postać Hyde Park 01.07.09, 00:16 przyslowie napisała: > jednak im. Krzysztofa Piątkowskiego w parku H.Sienkiewicza. > W radiu słyszałam. Wolna trybuna na wolnym powietrzu ma być na > kamiennym podwyższeniu-wyniesieniu. Ale nie wiem, czy ma mieć postać K. Piątkowskiego czy ma powstać ??? jak to czytać? Odpowiedz Link Zgłoś
przyslowie Re: W Łodzi ma postać Hyde Park 01.07.09, 10:11 Ma powstać. Z takim zamiarem pisałam, ale to tak wychodzi, gdy pisze się w pracy. Być może przybierze też jakąś i postać. Odpowiedz Link Zgłoś
trooly Re: a czyją ma on postać???? 01.07.09, 10:52 Ma powstać postać, wolna trybuna na wolnym powietrzu. Ma być na kamiennym podwyższeniu-wyniesieniu? Wielce jestem ciekaw, co to za zjawiskowe cudo będzie. Już w piątek? Odpowiedz Link Zgłoś
miejskie_narty Bzdura 01.07.09, 11:05 Czy w ogóle można potraktować poważnie kogoś, kto z podestu obwieszcza światu swe wizje? Dziś, w dobie tak dużej specalizacji, że nawet zdrapki, w których można wygrać czajnik mają swoje rozbudowane regulaminy w internecie, bo inaczej byłby po prostu ściemą, jest ktoś, kto będzie słuchał wszelkiej maści preacherów gardłujących z mówinicy? Internet jest tak tani i na tyle prosty, że dosłownie każdy może założyć sobie bloga, by bez cenzry nadawać co tylko chce (licząć się oczywiście z konsekwencjami nadużycia wolności słowa). W sumie i papier jest na tyle tani, że nie ma większych przeszkód, by rozdawać raz w tygodniu kilkaset egzemplarzy własnej twórczości wszystkim, którzy zechcą je wziąć. Po co mównica? Odpowiedz Link Zgłoś
brite Re: Bzdura 01.07.09, 11:49 Dobrą rzeczą jest to, że można się zebrać w więcej niż 15 osób bez konieczności zgłaszenia, tylko że wybrane miejsce jest dość odległe od traktów uczęszczanych przez masy i gardłować będzie można ino do bywalców parku, głównie mam z dziećmi i staruszków. > Internet jest tak tani i na tyle prosty, że dosłownie każdy może założyć sobie bloga Internet wciąż nie dociera do wszystkich. Odpowiedz Link Zgłoś
miejskie_narty Re: Bzdura 01.07.09, 12:04 > Dobrą rzeczą jest to, że można się zebrać w więcej niż 15 osób bez konieczności > zgłaszenia A, chyba że tak:-) Internet oczywiście nie dociera do wszystkich, jasne. Idea miejsca, w którym można nieskrępowanie( co to w ogóle znaczy?) wyrażać swoje poglądy jest słuszna, tylko nie do końca rozumiem, czym takie miejsce miałoby się różnić np. od wynajętej sali wykładowej? Odpowiedz Link Zgłoś
dziad_borowy Re: Bzdura 01.07.09, 12:09 Kosztami np. Polska pratyka (Wawa) pokazala, ze taki Hyde Park jest na nic, wiec mysle, ze to po prostu gest, moze i ladny ale tylko gest. "Jestesmy otwarci, mamy wolnosc, mowcie co chcecie. A my tymczasem bedziemy robic co chcemy;-)" Dzierżż!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
miejskie_narty Re: Bzdura 01.07.09, 12:23 > Kosztami np. Ok, ale już niczym np. nie różni się od stanięcia sobie w innym parku i gadania od (albo do) rzeczy:-) Z gestem masz rację Odpowiedz Link Zgłoś
dziad_borowy Re: Bzdura 01.07.09, 12:27 Przyśle Wam kilku gornikow ze srubami to zrobia taki speaker corner na Schillera, ze kazdy inny sie chowa :) Dzierżżż!!! Odpowiedz Link Zgłoś
miejskie_narty Re: Bzdura 01.07.09, 12:51 Spoko spoko, wystraczy odpowiednia magazynierka z łódzkiej policji i będą mieli juwenalia, nie śruber's corner:-) Odpowiedz Link Zgłoś
trooly Re: Bzdura 01.07.09, 13:32 Ciekaw mnie, ile osób pomieści kamienne podwyższenie-wyniesienie oraz w jakim będzie ono kształcie? Odpowiedz Link Zgłoś
dziad_borowy Re: Bzdura 01.07.09, 13:42 To bedzie taki pulpit, o taki na ten przyklad, a wokol okreg o promieniu 100 m dla sluchaczy. Dzierżżż!!! Odpowiedz Link Zgłoś
trooly Re: Bzdura 01.07.09, 14:50 To nie jest budka suflera. Bardziej przypomina miejsce do oddawania głosów wyborczych. Juz widzę okręg 100 m. Jajcarskie miejsce. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lavinka z nielogu Takie Pole Mokotowskie do lansowania się? Czy... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.09, 14:44 Na rowerze i rolkach? Czy coś bardziej martyrologicznego, zaduma, sztandar i pieśń nucona pod wąsem? ;) Odpowiedz Link Zgłoś