Dodaj do ulubionych

W Łodzi ma postać Hyde Park

30.06.09, 14:21
jednak im. Krzysztofa Piątkowskiego w parku H.Sienkiewicza.
W radiu słyszałam. Wolna trybuna na wolnym powietrzu ma być na
kamiennym podwyższeniu-wyniesieniu.
Obserwuj wątek
    • Gość: dp Foliowy kondom im. Piątkowskiego a nie Hyde Park! IP: *.toya.net.pl 30.06.09, 14:40
    • lew_konia A w jakim radiu słyszałaś? 30.06.09, 16:37
      Możesz nam zdradzić?
      • przyslowie Re: A w jakim radiu słyszałaś? 30.06.09, 19:04
        No dobrze, w Radiu Łódź.
        I co z tego?
        • przyslowie Re: A w jakim radiu słyszałaś? 01.07.09, 00:00
          No, koteczki, nadal nie wierzycie?

          www.uml.lodz.pl/?str=1200&id=16620
    • Gość: do Re: W Łodzi ma postać Hyde Park IP: *.toya.net.pl 30.06.09, 17:54
      Co stoi to i opada ;->
    • sztamka Re: W Łodzi ma postać Hyde Park 01.07.09, 00:16
      przyslowie napisała:

      > jednak im. Krzysztofa Piątkowskiego w parku H.Sienkiewicza.
      > W radiu słyszałam. Wolna trybuna na wolnym powietrzu ma być na
      > kamiennym podwyższeniu-wyniesieniu.

      Ale nie wiem, czy ma mieć postać K. Piątkowskiego czy ma powstać ???
      jak to czytać?
      • przyslowie Re: W Łodzi ma postać Hyde Park 01.07.09, 10:11
        Ma powstać. Z takim zamiarem pisałam, ale to tak wychodzi, gdy pisze
        się w pracy.
        Być może przybierze też jakąś i postać.
    • Gość: ubawiony a czyją ma on postać???? IP: 94.254.128.* 01.07.09, 07:59
      • trooly Re: a czyją ma on postać???? 01.07.09, 10:52
        Ma powstać postać, wolna trybuna na wolnym powietrzu. Ma być na
        kamiennym podwyższeniu-wyniesieniu? Wielce jestem ciekaw, co to za
        zjawiskowe cudo będzie. Już w piątek?
    • miejskie_narty Bzdura 01.07.09, 11:05
      Czy w ogóle można potraktować poważnie kogoś, kto z podestu obwieszcza światu swe wizje?

      Dziś, w dobie tak dużej specalizacji, że nawet zdrapki, w których można wygrać czajnik mają swoje rozbudowane regulaminy w internecie, bo inaczej byłby po prostu ściemą, jest ktoś, kto będzie słuchał wszelkiej maści preacherów gardłujących z mówinicy?

      Internet jest tak tani i na tyle prosty, że dosłownie każdy może założyć sobie bloga, by bez cenzry nadawać co tylko chce (licząć się oczywiście z konsekwencjami nadużycia wolności słowa). W sumie i papier jest na tyle tani, że nie ma większych przeszkód, by rozdawać raz w tygodniu kilkaset egzemplarzy własnej twórczości wszystkim, którzy zechcą je wziąć.

      Po co mównica?
      • brite Re: Bzdura 01.07.09, 11:49
        Dobrą rzeczą jest to, że można się zebrać w więcej niż 15 osób bez konieczności
        zgłaszenia, tylko że wybrane miejsce jest dość odległe od traktów uczęszczanych
        przez masy i gardłować będzie można ino do bywalców parku, głównie mam z dziećmi
        i staruszków.

        > Internet jest tak tani i na tyle prosty, że dosłownie każdy może założyć sobie
        bloga

        Internet wciąż nie dociera do wszystkich.
        • miejskie_narty Re: Bzdura 01.07.09, 12:04
          > Dobrą rzeczą jest to, że można się zebrać w więcej niż 15 osób bez konieczności
          > zgłaszenia

          A, chyba że tak:-)

          Internet oczywiście nie dociera do wszystkich, jasne. Idea miejsca, w którym można nieskrępowanie( co to w ogóle znaczy?) wyrażać swoje poglądy jest słuszna, tylko nie do końca rozumiem, czym takie miejsce miałoby się różnić np. od wynajętej sali wykładowej?
          • dziad_borowy Re: Bzdura 01.07.09, 12:09
            Kosztami np. Polska pratyka (Wawa) pokazala, ze taki Hyde Park jest
            na nic, wiec mysle, ze to po prostu gest, moze i ladny ale tylko
            gest. "Jestesmy otwarci, mamy wolnosc, mowcie co chcecie. A my
            tymczasem bedziemy robic co chcemy;-)"
            Dzierżż!!!!
            • miejskie_narty Re: Bzdura 01.07.09, 12:23
              > Kosztami np.

              Ok, ale już niczym np. nie różni się od stanięcia sobie w innym parku i gadania od (albo do) rzeczy:-)

              Z gestem masz rację
              • dziad_borowy Re: Bzdura 01.07.09, 12:27
                Przyśle Wam kilku gornikow ze srubami to zrobia taki speaker corner
                na Schillera, ze kazdy inny sie chowa :)
                Dzierżżż!!!
                • miejskie_narty Re: Bzdura 01.07.09, 12:51
                  Spoko spoko, wystraczy odpowiednia magazynierka z łódzkiej policji i będą mieli juwenalia, nie śruber's corner:-)
                  • trooly Re: Bzdura 01.07.09, 13:32
                    Ciekaw mnie, ile osób pomieści kamienne podwyższenie-wyniesienie
                    oraz w jakim będzie ono kształcie?
                    • dziad_borowy Re: Bzdura 01.07.09, 13:42
                      To bedzie taki pulpit,
                      o taki na ten
                      przyklad
                      , a wokol okreg o promieniu 100 m dla sluchaczy.
                      Dzierżżż!!!
                      • przyslowie Re: Bzdura 01.07.09, 13:50
                        okręg dla wąchaczy.
                      • trooly Re: Bzdura 01.07.09, 14:50
                        To nie jest budka suflera. Bardziej przypomina miejsce do oddawania
                        głosów wyborczych. Juz widzę okręg 100 m. Jajcarskie miejsce.
    • Gość: lavinka z nielogu Takie Pole Mokotowskie do lansowania się? Czy... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.09, 14:44
      Na rowerze i rolkach? Czy coś bardziej martyrologicznego, zaduma,
      sztandar i pieśń nucona pod wąsem? ;)
      • aaa202 A co to jest Pole Mokotowskie? 01.07.09, 14:52

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka