palamos 23.12.03, 13:03 Wszystkiego dobrego dla wszystkich Zgierzan.Dlaczego nikt nic nie piszę na tym forum,może NOWY ROK 2004 będzie bardziej pomyślny.MIRA Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj