06.08.09, 22:02
Chciałabym prosić o pomoc. Bardzo proszę o odpowiedz, mam dojechać do
Uniejowa, wiem że mam jechać PKS-em z dworca Centralnego, na jakiej ulicy
jest ten dworzec i do jakiego dworca mam dojechać z Warszawy pociągiem, czy do
dworca Łódź Fabryczna bedzie dobrze i jak daleko jest do dworca PKS? Z góry
dziękuję za odpowiedź :)
Obserwuj wątek
    • parkomat Re: pytanko 06.08.09, 22:07
      > wiem że mam jechać PKS-em z dworca Centralnego, na jakiej ulicy
      > jest ten dworzec

      Na jakiej ulicy jest "Dworzec Centralny PKS"? Najstarsi łodzianie tego nie
      wiedzą, może to jest jakiś plac Sałacińskiego, a może po prostu ul. Składowa?

      > do jakiego dworca mam dojechać z Warszawy
      > pociągiem, czy do dworca Łódź Fabryczna bedzie dobrze i jak daleko
      > jest do dworca PKS?

      Łódź Fabryczna będzie dobrze, będziesz miał jakieś 0 metrów z dworca PKP do PKS
      (jeśli mierzyć od kasy biletowej do kasy biletowej, to może z 17 metrów)
      • przyslowie Re: pytanko 06.08.09, 22:09
        A skąd wiesz, że to jest Duś?
      • Gość: magik Re: pytanko IP: *.retsat1.com.pl 06.08.09, 22:19
        > a może po prostu ul. Składowa?

        A może Węglowa, jak już?
        • parkomat Re: pytanko 06.08.09, 23:40
          > > a może po prostu ul. Składowa?

          > A może Węglowa, jak już?

          a może POW? a może Knychalskiego?
    • witoldzbazin Re: pytanko 06.08.09, 22:09
      noo...hmm?
      będzie jakieś 100 metrów do autobusu...ale spiesz się bo mają burzyć i
      przesiedlać,a dworzec centralny przestanie być centralny w mieście Łodzi
      • Gość: dusia Re: pytanko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.09, 22:41
        Myślałam ze jak pisze nick Dusia to wiadomo że rodzaj żeński, że jak zwracam się
        "chciałabym" to też wiadomo, no ale chyba nie do końca. Za informacje dziękuję,
        może nie pobłądzę i dojadę do tego Uniejowa.
        • parkomat Re: pytanko 06.08.09, 23:38
          > Myślałam ze jak pisze nick Dusia to wiadomo że rodzaj żeński

          "Dusia" to nie jest bardzo typowe imię i z rozpędu przeczytałem to inaczej
          (zwłaszcza że było "dusia510"), stąd pomyłka w formie gramatycznej odpowiedzi,
          mam nadzieję że Cię to nie uraziło zbytnio.
          • przyslowie Re: pytanko 06.08.09, 23:40
            Jak to parkomat, za szybko czyta.
          • w.o.d.z.i.r.e.j Re: pytanko 06.08.09, 23:44
            W tamte strony jeździ też chyba jakiś PKS z dworca autobusowego PKS Łódź
            Północny na Smugowej/Źródłowej :)
            • przyslowie Re: pytanko 06.08.09, 23:47
              Najstarsi łodzianie nie pamiętają, czy był Dworzec Północny.
              Kropiwnicki w budynki Dworca Północnego miał wcisnąć chyba Wydział
              Komunikacji czy coś takiego.
    • Gość: as Re: pytanko IP: 194.42.116.* 07.08.09, 07:54
      Nie mieszajcie kobiecie w głowie... Oczywiście, że z Centralnego, zwłaszcza, że
      połowa odjeżdżających w kierunku Uniejowa PKSów to kursy dalekobieżne, a z tego
      co pamiętam to tamten dworzec miał raczej charakter regionalny. Tak czy inaczej,
      polecam stronę PKS Łódź;
      www.pks.lodz.pl/r_2006/krajowy_05c.php
      J
    • Gość: niepokorna Re: pytanko IP: *.134.rev.vline.pl 07.08.09, 21:08
      Dworzec Centralny to dawna Łódź Fabryczna.Nie umiem odpowiedzieć czy z tam tąd
      wyjeżdżają PKS-y do Uniejowa.sprawdź w internecie inni przewoźnicy lub busy.Na
      pewno jadą chyba z ulicy Brukowej?Pozdrawiam i życzę powodzenia ,ja jutro
      borykam się z Bydgoszczą,wsiadam w Łodzi a w Bydgoszczy 3 przystanki i na którym
      wysiądę nie wiem mam nadzieję telefon do rodzinki i pomogą. Jeszcze raz życzę
      powodzenia.
      • dusia510 Re: pytanko 07.08.09, 22:43
        Niepokorna dziękuję, wszystkim dziękuję, już wiem jak dojechać.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka