aric
05.01.04, 11:00
Stało się jakoby małą tradycją forumową, że forumowicze spotykaja się przy
okaji koncertów pewnego zespołu...:)))
Tak więc, zapraszam kto zdrów i chętny na balety i poznanie kilkorga z nas,
9 stycznia w piątek do Cotton Club na Al. Politechniki, oraz(albo) 10
stycznia do Zapiecka. Od 20 godziny poskaczemy wspólnie w rytm rockowego
grania.:))) Wstępy oczywiście wolne.