Dodaj do ulubionych

By się spotkać, okazja nadchodzi.:)))

05.01.04, 11:00
Stało się jakoby małą tradycją forumową, że forumowicze spotykaja się przy
okaji koncertów pewnego zespołu...:)))

Tak więc, zapraszam kto zdrów i chętny na balety i poznanie kilkorga z nas,
9 stycznia w piątek do Cotton Club na Al. Politechniki, oraz(albo) 10
stycznia do Zapiecka. Od 20 godziny poskaczemy wspólnie w rytm rockowego
grania.:))) Wstępy oczywiście wolne.
Obserwuj wątek
    • hubar Re: By się spotkać, okazja nadchodzi.:))) 05.01.04, 11:18
      No to może was zaskoczę ;-) i was nawiedzę i wykorzystam ;-) ale najpewniej
      będzie to raczej 10.
    • bartuch Re: By się spotkać, okazja nadchodzi.:))) 05.01.04, 11:20
      10 Zapiecek, kto wie:-)))
      • aric Re: By się spotkać, okazja nadchodzi.:))) 05.01.04, 12:36
        No własnie, kto??:))))
        A miesiąc temu minęło 10 lat odkąd gramy w tym składzie, więc bedzie jakoby 10-
        lecie.:))
        • yaa Re: By się spotkać, okazja nadchodzi.:))) 05.01.04, 12:40
          Hmmmm w sobotę może, może, może się uda ?
          Chciałbym bardzo, zobaczymy.
          Pozdrawiam
          Yaa
      • szprota Bartuch,będę niepocieszona, jeśli nie przyjdziesz! 05.01.04, 13:16
        NB 12 stycznia to czyjeś imieniny chyba też są, nieprawdaż? Jakby basisty;)
        (będę na obu koncertach ofc)
      • Gość: Kuba Powrót chama IP: *.toya.net.pl / *.toya.net.pl 05.01.04, 13:25
        Widzę, że tatuś nie założył ci forum na łamach DŁ i znowu się tu przyplątałeś.
        • szprota A ten cham to do kogo? 05.01.04, 13:30
          I kim jesteś, by komukolwiek pisać: przyplątałeś się?
          • Gość: Kuba Re: A ten cham to do kogo? IP: *.toya.net.pl / *.toya.net.pl 05.01.04, 13:37
            Oczywiście do bartucha. Jak jesteś jego miłośniczką to tylko współczuć. A może
            ujmuje Cię jego tępy wyraz twarzo-czaszki?
            • aric Re: A ten cham to do kogo? 05.01.04, 13:51
              Przepraszam bardzo, czy mozna zaprzestać osobistych wyciecczek na tym wątku??
              Bo tak jakoś nie bardzo to pasuje do tematu.:))
            • szprota Re: A ten cham to do kogo? 05.01.04, 13:55
              Najbardziej, to ujmuje mnie twoja ortografia i interpunkcja. Właśnie stękam z
              zachwytu i lada moment będę musiała wyjaśnić, czemu przeżywam orgazmy w
              miejscach publicznych.
              Bartucha bronić nie będę, gdyż jak każdy prawdziwy facet umie obronić się sam
              (o ile uzna ów behawioralny odruch za jakikolwiek atak, w co ośmielam się
              wątpić). Wyjaśnię tylko, że mam najwidoczniej inną definicję tępoty.
              • Gość: Kuba Re: A ten cham to do kogo? IP: *.toya.net.pl / *.toya.net.pl 05.01.04, 14:53
                Pasujesz do tego chama
                • szprota Merci 05.01.04, 14:59
                  Gdybym szukała faceta, wezmę Twoją opinię poważnie pod uwagę. Kto wie, może to
                  oznacza początek obiecującej przyjaźni?
                  PS Rozumiem, że do chama pasuje chamka - popraw mnie, jeśli się mylę - zatem
                  bardzo nowatorską wydaje się być twoja definicja chamstwai. Jak Światak w
                  surrealu, a Rezerwat w Utopii, że nie pomnę, w którym miejscu swego
                  poprzedniego posta wykazałam się tą cechą. Będziesz łaskaw mnie oświecić, czy w
                  ramach niechamskiej a racjonalnej argumentacji dasz w długą?
                  • Gość: Kuba Re: Merci IP: *.toya.net.pl / *.toya.net.pl 05.01.04, 15:07
                    Bardziej chodzi o styl wypowiedzi:
                    "Właśnie stękam z zachwytu i lada moment będę musiała wyjaśnić, czemu przeżywam
                    orgazmy w miejscach publicznych."
                    • szprota Pardon, rozumiem, że do ciebie o seksie nie można 05.01.04, 15:31
                      Wybacz, zapomniałam, że tu bywają nieletni i mogą się zgorszyć słowem "orgazm".
                      Mea maxima culpa i deprekuję niniejszym ręce złamawszy na pancerz.
    • Gość: b00g13 Re: By się spotkać, okazja nadchodzi.:))) IP: *.net / *.pl 05.01.04, 13:54
      no ja raczej 9, 11 jest orkiestra i 10 raczej odpada
      • hubar Re: By się spotkać, okazja nadchodzi.:))) 05.01.04, 14:09
        No ja własnie o tym mówiłem z tym wykorzystaniem. Skoro juz wpadnę na chwil
        parę, co by posłuchać, to odrobinę orkiestrowego klimatu wprowadzę ;-)
        Jeśli mozna.
      • Gość: b00g13 errata IP: *.net / 157.25.164.* 07.01.04, 16:55
        z racji zaistniałych okoliczności, planuję przybycie na sobotę. zdezoplanowanych
        przepraszam najsli szun
    • maginiak Re: By się spotkać, okazja nadchodzi.:))) 05.01.04, 14:06
      Prawdopodobnym jest, że nawiedzę, bo się wybieram do Łodzi właśnie w ten
      łikend.
      P.S. Aricu, czy powinnam już zwątpić, że nadeślesz jednak wylicytowny przeze
      mnie kawałek pod tytułem... jeśli dobrze pamiętam..."Born to be aard"?, w
      adekwatnym wykonaniu?
      • szprota Maginiak przylatuje na miotle? 05.01.04, 14:11
        Się będzie działo! Jezusicku!
        PS Domyślnego kawałka sobie posłuchasz w realu;)
        • aric jak to tak?? 05.01.04, 14:14
          Przecież Aarda nie bedzie...
          • szprota ROTFL! 05.01.04, 14:22
            A Maginiaczek bez Aarda zginie i w Łodzi, i w ogóle...;)
            NB [prv] Chere Maginiak jak wygląda z noclegiem?
      • aric Re: By się spotkać, okazja nadchodzi.:))) 05.01.04, 14:12
        O kurde, na smierć zapomniałem.:(
        Fak mi.:(
        Postaram się dać ci w prezencie cały zapis koncertu, tak bedzie łatwiej. Kurde,
        normalnie z głowy mi wyleciało...
        • szprota LOL, kurde, normalnie masz sklerozę :P 05.01.04, 14:15
          [prv] Spoko, spoko, co do mnie, to pamiętałeś o okładce.
        • maginiak Re: By się spotkać, okazja nadchodzi.:))) 05.01.04, 14:34
          1. Miotłę mi ku... ukradli, szczegóły poniżej:

          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=63&w=9419858&a=9593397
          2. No tak...Aarda nie będzie... Ale Wy też jesteście fajni:-)
          3. Aricu, jeśli nie blefujesz z tym prezentem, to ja chyba z radości ten tego i
          w ogóle:-)).
          4. Z noclegiem wygląda tak, że jeśli się wybiorę, to będę spać u mojego
          byłego:) (hi hi), ale dziękuję za troskę Szprotko kochana:-)
          5. Przepraszam za tę okrutną i przeobrzydliwą prywatę, bo od tego są maile itd.
          • szprota Św. Maginiak od prywatnego maila 05.01.04, 14:53
            Ja jestem fajna, ty jesteś fajna, Utopia jest fajna, społeczeństwo jest
            fajne... aż chce się wyjść z kina. Tego prywatnego oczywiście.
            • maginiak Pozory wcale nie mylą 05.01.04, 15:38
              Bo pierwszego listopada to mnie sie zawsze chciało. I zawsze było fajnie!
              Szczególnie zaś ze społeczeństwem. Bo z nim wychodzi sie najlepiej, nawet na
              najszarszym mydle. I czy zanim ktoś mnie oskarży o gwałt zbiorowy na obywatelu,
              powinnam wyjść? I prosząc z góry o wybaczenie dygresj: Zapiecek jest na
              Piotrkowskiej ile? Sorry, wiem żem ciemna ale też święta więc wybaczcie tę
              niewiedzę, O Zapieczczanie! P.S. O...Wołacz to jest to!
              • Gość: depresja_wąpierza Piotrkowska 43/nt IP: 62.233.180.* 05.01.04, 15:41
              • szprota Pozory jeży nie myją 05.01.04, 15:47
                Mnie się przeważnie chce, gdy nie palę. A więc, skoro rzucam, to sprzyjam
                rozpuście jeszcze bardziej.
                A z rodziną na zdjęciu.
                Do gwałtu zbiorowego na obywatelu jednakowoż trzeba jeszcze kadzi na sałatkę i
                załadowanego do komórki słownika on-line.
                O wołaczu!
                PS Wylogowało Szprocię, to napisała wąpierzowo nołteksta a zdanie podtrzymuje:
                odkąd pamiętam, Zapiecek na P-skiej 43, przy Zielonej.
    • hubar Ariczku 05.01.04, 15:11
      Czy możesz mi odpowiedzieć, czy i ja będe mogł przyjść? Hmmmm jakkolwiek to
      brzmi, ale mam nadzieję, ze wiesz o co chodzi? :-)
      • aric Hubarku:) 05.01.04, 15:28
        Oczywiscie nie wiem o co ci chodzi.
        Ale oczywiscie przyjśc masz, to rozkaz.:)
        • hubar Ariczku 05.01.04, 15:38
          No oczywiście, jak zwykle miałem problemy z wyrazeniem o co mi chodzi... ech.
          Chodziło mi o wprowadzenie od północy nieco bardziej orkiestrowego nastroju
          podczas koncertu. Co Ty na to?
          • aric Re: Ariczku 05.01.04, 15:49
            Hehehe, wiem, że 11 jest orkiestra, ale nie zakumałem za bardzo o co ci
            chodzi.:)Pytanie moje więc bedzie takie, czym sie bedzie ten orkiestrowy
            nastrój objawiał??
            • hubar Re: Ariczku 05.01.04, 16:26
              Spoko, próbowałem jakoś ten wątek w tym wątku przemycić ;-)
              Jak miałby się ten nastrój orkiestrowy objawić... mną :P
    • hm` Re: By się spotkać, okazja nadchodzi.:))) 05.01.04, 17:51
      Hm, wiesz, ze bede, tylko ma siestre namow by przyszla... ;]
      pozdr. hm`
      • Gość: Neutralni Re: By się spotkać, okazja nadchodzi.:))) IP: 217.11.134.* 06.01.04, 13:04
        Odpuście kolego!!!!!
    • marjory_m :(((( 05.01.04, 21:29
      wiem że obiecałam ale nie wiem czy sie uda...
      bo mi kazali w sobote do szkoły iść i odrabiać 2 lutego...
      a ze 11 orkiestra i cały dzień w tekturową skarbonką będę nagabywać ludzi, mało
      czasu mi zostaje :(
      nie mniej jednak zrobie wszystko zeby sie w Zapiecku pojawić
    • maclorcan Re: By się spotkać, okazja nadchodzi.:))) 05.01.04, 22:39
      Zatem i ja postaram się pojawić (raczej 10) - już po raz kolejny (może wreszcie
      uda mi się wysłuchać :P)
      • keridwen Re: By się spotkać, okazja nadchodzi.:))) 06.01.04, 23:05
        tak, tak... jesli juz to 10 w zapiecku... ale oby.
        bo trzeciego podejscia robic do jezy nie bede :P
        • szprota Spamerskie UP! 07.01.04, 16:46
          > bo trzeciego podejscia robic do jezy nie bede :P
          ~Bez łaski :P
          NB A kiedy było drugie???
          • keridwen Re: Spamerskie UP! 10.01.04, 13:08
            pierwsze bylo
            (dzieki za dobra informacje)
            drugie miejmy (badz i nie) nadzieje dzisiaj.
            a trzeciego nie bedzie.

            myslalam, ze wystarczajaco jasno sie wyrazam. widocznie mylilam sie.
            • szprota Nie złapałam, myślałam, że dziś trzecie... 10.01.04, 13:24
              Peace.
              (O dzisiejszym koncercie donosi Aric, więc jest szansa, że informacja jest
              dobra)
        • Gość: qwer Re: IP: 62.233.180.* 08.01.04, 15:05
          To Panna bedzie?
          • keridwen qwer prv 10.01.04, 13:06
            a powinnam byc?
    • tulka Tulka & Por. Borewicz z żalem informują... 08.01.04, 14:55

      • tulka Re: Tulka & Por. Borewicz z żalem informują.. 08.01.04, 15:03
        Nołtekst był niezamierzony, przepraszam.

        Otóż, wracając do meritum, informują z prawdziwym żalem, że mimo czynionych od
        dawna planów pojawienia się jutro w Cottonie, niestety nie będą mogli zjeżyć
        się w ten weekend :-(
        Strasznie nam przykro, bo jak dotąd chyba jeszcze nam się nie zdarzyło koncertu
        Jeży opuścić i nigdy nie żałowaliśmy.
        Nie przeszkodziłby nam nawet fakt, że wciąż kaszlę rasowo jak gruźlik, ale
        nastąpił zbieg niesprzyjających okoliczności, w związku z czym już czekamy na
        kolejny termin jeżowych szaleństw.

        Życzymy Zespołowi kolejnego sukcesu, a wszystkim, którzy się wybierają,
        wspaniałej zabawy (nie wątpiąc ani przez chwilę, że takowa ich czeka).

        T. & P.B.
        • aric Re: Tulka & Por. Borewicz z żalem informują. 08.01.04, 15:07
          Smutek to dla oczu mych...
          A Porucznik w swoim zadiowozie miał gary wozić...:)
          • tulka Re: Tulka & Por. Borewicz z żalem informują 08.01.04, 16:21
            Ale wszak nie ostatni to Wasz koncert, więc jeszcze zdążą się (one owe te gary)
            radiowozem przejechać... ;-)
        • szprota :( 08.01.04, 15:08
          Szkoda, szkoda!
          Coś nam się ekipka piątkowa wykrusza...
          • tulka Re: :( 08.01.04, 16:23
            Ano szkoda, ale mimo to wierzę, że naprawdę będziecie się dobrze bawić w takim
            składzie, jaki się pojawi.
            Czego Wam z głębi serca :-)
    • Gość: fleurette Prośba IP: 81.219.* / *.g1.pl 09.01.04, 15:44
      mam taką posbe, coby zarezerwowac miejsca jakiekolwiek dla 4 osób, bo niestety ze względów pracowo-osobisto-rodzinnych wcześniej niż o 20 sie zjawic nie mozemy, a potem raczej byłby problem. zatem prosimy o 4 miejsca. dzieki z góry.
      • szprota My z Mistrzem będziemy między 18 a 19:) 10.01.04, 13:01
        Może nam się uda FoFMowi wydrzeć jakieś cztery miejsca;)
        A wczoraj było lajtowo-rozgrzewająco przed dzisiejszym koncertem.
        Aby w ogóle wejść do Cottona, należało podać imiona co najmniej trzech Jeży.
        Pod sceną tańczyli groupie z Pabianic oraz Wszystkie Kobiety Członków Zespołu +
        Siostra Arica + Szprota + Zamek głuchnący z chwili na chwilę.
        Na scenie tańczyły Jeże, od czasu do czasu irytujące się faktem, że nie słyszą
        dźwięków, które generują. Ale nowe kawałki super, za każdym bisem :D.
        Pabianiccy groupies w ilości dwóch sztuk, obaj mężczyźni, dokonali też nie lada
        sztuki udowadniając, że na koncercie Jeży da się usnąć, nawet gdy siedzi się
        pod wzmacniaczem. Wystarczy odpowiednio długo konferować z basistą przed
        koncertem;)(tzn spał tylko jeden, ale za to kamiennie; wyglądał jak kolejny
        projekt wiadomego Marcela, tym razem Typowego Łodzianina).
        Urzekający był też drugi stolik pod sceną, przy którym również siedziało dwóch
        mężczyzn: dawno nie widziałam tak niewzruszenie nieruchomych słuchaczy koncertu
        rockowego.
        Ich brak entuzjazmu nadrabiało dziewczę w białej bluzeczce. Ekspresja jej tańca
        porównywalna była z manierą aktorską kina lat 20-tych zeszłego wieku, a Jeże do
        tej pory nie wiedzą, czy nie ściągnęły na siebie jakichś wymiernych w
        ciemnouliczkowych ciosach kłopotów ujawniając się ze swoją nieznajomością Dżemu
        bądź Maanamu.
        Przyznaję, że mnie osobiśćie brakowało Aarda z jego brawurowym wykonaniem "BORN
        2B AARD"... (dzierżbór drrruga połkula!)
        Co będzie dziś????

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka