Dodaj do ulubionych

Ale jaja.....!!!!!

11.05.06, 13:18
......Na Mazurach dwaj młodzi Niemcy ukradli polskiemu turyście samochód.


16-letni Benjamin i 20-letni Jeans zabrali mazdę 626 z jednego z gospodarstw
agroturystycznych w pobliżu miejscowości Jedwabno.

Nie przyniosły efektu blokady dróg, dlatego zawiadomiono służby graniczne.

Złodzieje nie mają przy sobie żadnych dokumentów oraz pieniędzy. Za kradzież
samochodu Niemcy odpowiedzą zgodnie z polskim prawem. Grozi za to 5 lat
więzienia.


Obserwuj wątek
    • willi2 Re: Ale jaja.....!!!!! 11.05.06, 13:44
      Pitus radocha we wsi co ???.

      Uwazam,ze to naturalne.Bowiem niejeden nastolatek ma w glowie kilka glupich
      pomyslow.
      • pit-zeolit Re: Ale jaja.....!!!!! 11.05.06, 13:52
        willi2 napisał:

        > Pitus radocha we wsi co ???.
        >
        > Uwazam,ze to naturalne.Bowiem niejeden nastolatek ma w glowie kilka glupich
        > pomyslow.

        Pewnie, że radocha. Wq...nie musi być tych gości niezłe. Szczuny z Mnimiec
        ukradły im w Polsce brykę!!!!
        • Gość: saft Re: Ale jaja.....!!!!! IP: *.static.qsc.de 11.05.06, 13:56
          a moze oni tylko swoje auto zabrali, co?
          • pit-zeolit Re: Ale jaja.....!!!!! 11.05.06, 14:01
            Gość portalu: saft napisał(a):

            > a moze oni tylko swoje auto zabrali, co?

            Wiesz, że o tym też myślałem. Ale tak czy siak, szczuny zdolne są. A patrząc na
            sprawność polskiej policji, mają duże szanse wyjśc z tego bez szwanku i bejmy
            jescze zarobić.
      • tow.stalin Re: Ale jaja.....!!!!! 11.05.06, 14:55
        willi2 napisał:

        > Pitus radocha we wsi co ???.
        >
        > Uwazam,ze to naturalne.Bowiem niejeden nastolatek ma w glowie kilka glupich
        > pomyslow.


        no wili, przynjamniej sie przyznałeś, że za naturalne uznajesz to, że młodzi
        niemcy kradną :) prawdziwie germańska postawa i niech żyje Wooolnyyy Śloonsk ;)
        • willi2 Re: Ale jaja.....!!!!! 11.05.06, 15:03
          Ja tylko napisalem,ze mlody zbuntowany czlowiek do wielu rzeczy zdolny jest.
          Ale w polsce to normalny przemysl,w Niemcach wybryk znudzonych gowniarzy z
          burzulazyjnych rodzin.Bo w normalnej robotniczej slonskiej czy niemieckiej
          rodzinie ,mlody czlowiek wie ze na to trzeba ciezko zarobic.
          Dodam jeszcze do ewnmojego postu komentarz,ze oto kolejny dowod jak polska
          demoralizuje UE. !!!!!!!!!

          polske trzeba wyciepac z UE !
          • tow.stalin Re: Ale jaja.....!!!!! 11.05.06, 15:08
            willi2 napisał:

            > Ja tylko napisalem,ze mlody zbuntowany czlowiek do wielu rzeczy zdolny jest.
            > Ale w polsce to normalny przemysl,w Niemcach wybryk znudzonych gowniarzy z
            > burzulazyjnych rodzin.Bo w normalnej robotniczej slonskiej czy niemieckiej
            > rodzinie ,mlody czlowiek wie ze na to trzeba ciezko zarobic.
            > Dodam jeszcze do ewnmojego postu komentarz,ze oto kolejny dowod jak polska
            > demoralizuje UE. !!!!!!!!!
            >
            > polske trzeba wyciepac z UE !

            tak, tak, młody burżuj willi, jaaasne. a skąd się nagle taki socjalista z
            ciebie zrobił, że wszytsko na burżujów zwalasz?
          • pit-zeolit Re: Ale jaja.....!!!!! 11.05.06, 16:50
            willi2 napisał:

            > Ja tylko napisalem,ze mlody zbuntowany czlowiek do wielu rzeczy zdolny jest.
            > Ale w polsce to normalny przemysl,w Niemcach wybryk znudzonych gowniarzy z
            > burzulazyjnych rodzin.Bo w normalnej robotniczej slonskiej czy niemieckiej
            > rodzinie ,mlody czlowiek wie ze na to trzeba ciezko zarobic.
            > Dodam jeszcze do ewnmojego postu komentarz,ze oto kolejny dowod jak polska
            > demoralizuje UE. !!!!!!!!!
            > polske trzeba wyciepac z UE !

            Jeszcze za to dopłacę. Wtedy wyciepnie się całe to kłmucko-nazistowskie
            badziewie ze Śląska. I wówczas bydzie naprawde koniec II wojny światowej w
            Ojropie.
            >

    • sss9 Re: Ale jaja.....!!!!! 11.05.06, 14:11
      podniecenie jakby to była pierwsza w historii niemiecka kradzież, a przecież
      wiadomo, że w dziedzinie rabunku Niemcy mogą świat tylko uczyć.
      • cirano Re: Ale jaja.....!!!!! 11.05.06, 14:58
        Wzburzyła sie w nich niemiecka krew, ze tyle dobrej niemieckiej blachy poszło w
        ciemne polskie kanały i sprobowali sie zemścić
        • tow.stalin Re: Ale jaja.....!!!!! 11.05.06, 15:18
          cirano napisał:

          > Wzburzyła sie w nich niemiecka krew, ze tyle dobrej niemieckiej blachy poszło
          w
          > ciemne polskie kanały i sprobowali sie zemścić

          no na pewno, niemieckiej blachy w maździe 626 jest od groma przecież, buahahaha.
          błagam szlesiery, uświadomcie niemieckich złodzieji samochodów, że nawet w
          mesiach jest też POLSKA blacha, z sendzimira, nie opłaca się więc kraść takiego
          szajsu jak mesie :)
    • willi2 Re: Ale jaja.....!!!!! 11.05.06, 15:13
      To nie sa Niemcy ,tylko dzieci emigrantow polskich,ktorzy uzyskali azyl polityczny
      po 1981 r w Niemcach .Jak podaje PAP
      • sss9 Re: Ale jaja.....!!!!! 11.05.06, 15:16
        willi2 napisał:

        > To nie sa Niemcy ,tylko dzieci emigrantow polskich,ktorzy uzyskali azyl polityc
        > zny
        > po 1981 r w Niemcach .Jak podaje PAP

        po imionach ich poznacie. :)))
        to znaczy, że to dzieci śloonzokoow ciymienżonych za komoony, ja?
        • willi2 Re: Ale jaja.....!!!!! 11.05.06, 15:19


          to takich goroli zy solidarnosci.


          sss9 napisał:
          > to znaczy, że to dzieci śloonzokoow ciymienżonych za komoony, ja?
          po imionach ich poznacie. :)))
          -
          Lowcy adminow
          Wolf
          WOLFSCHANZE
          • sss9 Re: Ale jaja.....!!!!! 11.05.06, 15:30
            :))) dzieci polskich patriotów z Solidarności - 16-letni Benjamin i 20-letni
            Jeans??? długo czekali na potomstwo, średnio 10 lat. wiluś, znowu w życiu ci nie
            wyszło... :))))
            • pit-zeolit Typowe dla szlyzjera i negra z Haarlemu. 11.05.06, 16:46
              sss9 napisał:

              > :))) dzieci polskich patriotów z Solidarności - 16-letni Benjamin i 20-letni
              > Jeans??? długo czekali na potomstwo, średnio 10 lat. wiluś, znowu w życiu ci
              ni
              > e
              > wyszło... :))))

              Znowu w żcyciu im nie wyszło...... Negra w USA dobił WASP, a szlyzjera gorol.
              Wspólnota robotniczych losów, wiluś sam robol tak się ich nieszczęsnym losem
              wzruso......
              • Gość: paciorek Re: Typowe dla szlyzjera i negra z Haarlemu. IP: *.dip0.t-ipconnect.de 11.05.06, 20:40
                Jeszcze tylko Niemcy musza ukrasc 26894983 samochodow, i jest bilans wyrownany.
                • sss9 Re: Typowe dla szlyzjera i negra z Haarlemu. 11.05.06, 20:53
                  nie wiem czy muszą. tak serio, to skandal! Niemcy wpierniczają się nam, Polakom
                  w paradę. skoro redystrybucja dóbr, jakim są samochody jest polską i rosyjską
                  domeną, to wara!

                  cieszy fakt, że tych dwóch nieudaczników natychmiast złapano. amatorzy. :)
                  • Gość: polak mały Re: Typowe dla szlyzjera i negra z Haarlemu. IP: *.wifi / *.domainunused.net 12.05.06, 19:15
                    sss9 ty może nie wiesz ale Bundeswehra montuje alarmy w czołgach , gdy ma
                    jechać do nas na manewry a żołnierzezabierają ze sobą środki czystości , aby
                    nie podcierać sobie dupy gazetą.
                    • pit-zeolit Re: Typowe dla szlyzjera i negra z Haarlemu. 15.05.06, 19:25
                      Gość portalu: polak mały napisał(a):

                      > sss9 ty może nie wiesz ale Bundeswehra montuje alarmy w czołgach , gdy ma
                      > jechać do nas na manewry a żołnierzezabierają ze sobą środki czystości , aby
                      > nie podcierać sobie dupy gazetą.

                      I dlatego Niemcy przegrali wojnę. Bo zamiast walczyć nawet z pełnymi galotami,
                      biegli po papier toaletowy jak bolszewicy szli do ataku. Nadmiar higieny ich
                      zgubił. Niemcy popełniają jak widzę stare błędy.
                      • oppelner.os Do Pita 15.05.06, 19:29
                        A co twoim zdaniem Pit przeszkodzilo Polakom ta wojne wygrac?
                        Chyba nie nadmiar higieny:)
                        • pit-zeolit Do Opplenera 15.05.06, 19:33
                          oppelner.os napisał:

                          > A co twoim zdaniem Pit przeszkodzilo Polakom ta wojne wygrac?
                          > Chyba nie nadmiar higieny:)


                          Wiesz byli między higienistami i barbarzyńcami. I higieny wystarczająco brakło
                          jak i bolszewickiej determinacji.
                          • Gość: van deer Re: Do Opplenera IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 15.05.06, 21:33
                            > Wiesz byli między higienistami i barbarzyńcami. I higieny wystarczająco brakło
                            > jak i bolszewickiej determinacji.

                            Ale determinacji w podcieraniu tylkow bolszewickimi ryjami wzietymi z Trybuny
                            Ludu i Trybuny Robotniczej mogli nam pozazdrosci w calym bloku wschodnim.
                            • arnold7 Re: Do Opplenera 15.05.06, 21:56
                              Natomiast totalne jaja to beda, jak slasko-polsko-niemiecki gang zacznie
                              dyktowac warunki w Minsku po wejscu Belarusa do EU:)
                              • oppelner.os Re: Do Opplenera 15.05.06, 22:07
                                Ja mysle Arni, ze Belarus predzej "przystapi" do Federacji Rosyjskiej:)
                                Putin juz zaczal jakies tam gazowe podchody z Lukaszenka.
                                • arnold7 Re: Do Opplenera 15.05.06, 22:14
                                  Ptzestan, to sa odwiecznie polskie tereny, same sie prosza o powrot do macierzy.
                                  • oppelner.os Re: Do Opplenera 15.05.06, 22:38
                                    No pewno a ten jezyk bialoruski to taka odmiana polskiego, powiem wiecej to
                                    polski dialekt:)
                                    • arnold7 Re: Do Opplenera 15.05.06, 22:43
                                      Mozna nawet zaryzykowac teze, ze polski to jedna z gwar jezyka bialoruskiego.
                                      • Gość: van deer Re: Do Opplenera IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 15.05.06, 22:46
                                        Panslawisci od siedmiu ballesci sie znalezli, spijcie dobrze:)
                                        • oppelner.os Re: Do Opplenera 15.05.06, 22:53
                                          Ty tez Van Deer:)))
                                      • oppelner.os Re: Do Opplenera 15.05.06, 22:52
                                        To j. rosyjski tez jest gwara jezyka bialoruskiego?
                                      • pit-zeolit Re: Do Opplenera 15.05.06, 23:00
                                        arnold7 napisał:

                                        > Mozna nawet zaryzykowac teze, ze polski to jedna z gwar jezyka bialoruskiego.
                                        >
                                        Ty nie bądź taki ryzykant. Białoruś to wielka szansa dla Poloków. Te blondasy
                                        o błękitnych oczach, ten typ rasy tam dominuje jak na Litwie. Ci ostatni majom
                                        Polske w rzici ale Białorusini nie. Mnimce majom turasów a my nordyków w
                                        zapasie. One pamiętajom o plskich ponach, patrząc na neogotyckie ruiny
                                        kościołów i renesansowych pałaców.
                                        • oppelner.os Re: Do Opplenera 15.05.06, 23:05
                                          Te blondyny to niezle laseczki:) Niezla genetyczna rezerwa, powiem wiecej
                                          lepsza niz norweska:)
                                          • pit-zeolit Re: Do Opplenera 15.05.06, 23:14
                                            Może nie taka jak norweska, ale wystarczająco odświeżająca Oppelenerze.
                                            • oppelner.os Re: Do Opplenera 15.05.06, 23:16
                                              Racja Pit:)

                                              Dobranoc ide nyny:)
                                              • pit-zeolit Re: Do Opplenera 15.05.06, 23:22
                                                oppelner.os napisał:

                                                > Racja Pit:)
                                                >
                                                > Dobranoc ide nyny:)

                                                Trzym sie, tyż ida nynać. A wiesz co wypiłem dziś "Piwo Śląskie" z Zabrza.
                                                Przywędrowało do Posen. Mocne cholera, za cięzkie dla mnie. Tryknąłem jedno i
                                                wróciłem do tichauera......

                                                Good night!!!
                                                • oppelner.os Re: Do Opplenera 15.05.06, 23:45
                                                  Ja tam Pit nie przepadam za tymi mocnymi browarami-wole tradycyjne a nie takie
                                                  mieszanki z woda. Trzim sie Pit tichauerka:)
                                                  Teraz juz naprawde znikam:)))
                                                  • Gość: Pit Re: Do Opplenera IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 15.05.06, 23:49
                                                    Ja tyż, matka mnie opieprza....

                                                    Dobrej nocy!!!
                                        • arnold7 Re: Do Opplenera 15.05.06, 23:09
                                          Odwal sie, Belarusy bydom u nos robiyc, niy we Posen!

                                          Moje bajtle, bioue, blynkitne slypia, niy popuszcza jich!
                                          • pit-zeolit Re: Do Opplenera 15.05.06, 23:18
                                            arnold7 napisał:

                                            > Odwal sie, Belarusy bydom u nos robiyc, niy we Posen!
                                            >
                                            > Moje bajtle, bioue, blynkitne slypia, niy popuszcza jich!
                                            >
                                            Ty stary śloooncki satyrze, chcesz te blondyny z Bielarusii se brać na
                                            służace ?! A nie doczekanie twoje, my domy wiecy bejmów dla nich nż hanysy. Wy
                                            se bieżta turczynki....Arni.
                                            >
                                            >
                                            >
                                • Gość: van deer Rusyfikacja Bialorusi to fakt IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 15.05.06, 22:42
                                  Nie wiadomo jednak kiedy Lukaszence narod podziekuje tak samo jak podziekowano
                                  jedynemu sloncu Karpat w 1989 r. - jeszcze wszystko przed nimi i Europa.
                                  • black.ok Re: Rusyfikacja Bialorusi to fakt 15.05.06, 23:52
                                    hehe, mylisz się, Białorusini tylko marzą o wejściu w Federację. Przypuszczam,
                                    że za 20 lat i Niemcy będą marzyć o tym, nie mówiąc, nie sugerując nic, znaczy
                                    się, o nas:)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka