tiresias 26.10.11, 10:18 źle w styczniu 2005 roku zawarto umowę z firmą, która wykonywała zbiornik. === ? 'zawarto'? kto zawarł? pod umową są (zazwyczaj) śliczne piecząteczki i podpisy. prosimy o skan ostatniej strony. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: basia Dopłacimy miliony do fuszerki we Włodzieninie IP: *.dynamic.chello.pl 26.10.11, 11:00 I jak zwykle nie ma winnych!Stołki mają się dobrze nie do ruszenia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PUMA Sebesta forever IP: *.pools.arcor-ip.net 26.10.11, 11:22 Krasiejów - kilkuletnie dreptanie w miejscu, rzucanie kłód pod nogi Delcie, pawilon droższy, mimo że mniejszy niż w projekcie Kamień Sl. - 19 milionów zapłaconych panu Pilchowi z kasy województwa za...właśnie, za co? Włodzienin: największe sitko w kraju, chyba nie sukces, bo sukces ma wielu ojców a tu...sierota maryśka. Przewozy Regionalne: zamiast zakładać z woj. Sląskim własną kolej, ładujemy miliony w molocha, z roku na rok dostając coraz mniej. Z nowych składów często min. jeden w naprawie Efekt? Wycieczka do Szkocji na burzę mózgu i oskary Ligi Krajowej. No ale jeszcze nie koniec: Moszna: urzędniczy hotel i spa, plus segmentowy kloc w zabytkowym parku postawiony na dnie zbiornika. Może to ich wysadzi z siodła? Odpowiedz Link Zgłoś