Dodaj do ulubionych

Dopłacimy miliony do fuszerki we Włodzieninie

26.10.11, 10:18
źle w styczniu 2005 roku zawarto umowę z firmą, która wykonywała zbiornik.
===
? 'zawarto'? kto zawarł? pod umową są (zazwyczaj) śliczne piecząteczki i podpisy. prosimy o skan ostatniej strony.
Obserwuj wątek
    • Gość: basia Dopłacimy miliony do fuszerki we Włodzieninie IP: *.dynamic.chello.pl 26.10.11, 11:00
      I jak zwykle nie ma winnych!Stołki mają się dobrze nie do ruszenia.
    • Gość: PUMA Sebesta forever IP: *.pools.arcor-ip.net 26.10.11, 11:22
      Krasiejów - kilkuletnie dreptanie w miejscu, rzucanie kłód pod nogi Delcie, pawilon droższy, mimo że mniejszy niż w projekcie

      Kamień Sl. - 19 milionów zapłaconych panu Pilchowi z kasy województwa za...właśnie, za co?

      Włodzienin: największe sitko w kraju, chyba nie sukces, bo sukces ma wielu ojców a tu...sierota maryśka.

      Przewozy Regionalne: zamiast zakładać z woj. Sląskim własną kolej, ładujemy miliony w molocha, z roku na rok dostając coraz mniej. Z nowych składów często min. jeden w naprawie

      Efekt? Wycieczka do Szkocji na burzę mózgu i oskary Ligi Krajowej. No ale jeszcze nie koniec:

      Moszna: urzędniczy hotel i spa, plus segmentowy kloc w zabytkowym parku postawiony na dnie zbiornika. Może to ich wysadzi z siodła?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka