Dodaj do ulubionych

Opole stanie w korkach. Totalnie

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.04.12, 18:46
Po co budować mosty i jakieś obwodnice? wystarczy podnieść ceny paliw tak ze 100% i problem sam się rozwiąże.
PS
Panie R. studzienki na Partyzanckiej zapadły się trochę za mocno, a mówił Pan że się "osadzą" równo z jezdnią.
Co za fachowcy.........hehehe
Obserwuj wątek
  • Gość: Ja Opole stanie w korkach. Totalnie IP: *.ip.netia.com.pl 03.04.12, 20:05
   Ludzie jacy wy jesteście naiwni...nie rozumiecie dlaczego Zembaczynskiemu sie tak spieszy do wybudowania przeprawy przez Odre? Bo chce ją wybudować przez Wyspe Bolko i doskonale wie że żaden nastepny prezydent mający chociaż troche rozumu nie pozwoliłby na to, tylko wybudowałby przeprawę przez Pasiekę, jak nakazuje logika. Ale Zembaczyńskiemu się spieszy, zeby za pare lat nie miał korków pod oknami!!
   • opolak Za 15 lat będą gondole 03.04.12, 21:24
    Cóż jeszcze można wymyślić w tym mieście po zawale, krwiobiegiem ( układem komunikacyjnym) z bajpasami ,coraz gorszymi drogami( bo skleroza postępuje), serce szwankuje nawet rozrusznik odmawia pracy, bo coraz to nowi spece w Ratuszu od promocji , nowe obiecanki, plany, gondole, nowe mosty na papierze, obwodnice w XXII wieku....
    Potrzeba nowej krwi , nowego motoru - popatrzcie jak się pnie Białystok ,Kielce, Zamość, Rzeszów. To jest ta Polska C -0 niby niezorganizowana, z brakiem inteligencji.
    Czy powstały nowe miejsca pod budownictwo mieszkaniowe, nowe miejsca pracy dla młodej kadry z wyższych szkół, z technikum - nie Opole staje się miastem emerytów i rencistów.
    Po co nowe rozwiązania jak wkrótce przybędzie wózków inwalidzkich , trzeba poprawić chodniki bo ciężko będzie chodzić o lasce.
    Pozdrawiam młodzież - przyszłość narodu i wypełniaczy żłobków i przedszkoli....
  • Gość: Kazik Opole stanie w korkach. Totalnie IP: *.dynamic.chello.pl 03.04.12, 21:51
   Panowie z Inkomu potwierdzili też konieczność budowy drugiej nitki obwodnicy północnej, bo już dziś staje się niewydolna. Konieczna staje się również realizacja obwodnicy południowej i średnicowej, no i bolkowskiej. Koszty tych inwestycji są olbrzymie, a rezultaty pięknie opisane. Ciekawi mnie tylko, którą opcję, jako pierwszą wybierze ratusz. Obawiam się, że będzie to bolkowska, bo kto ratuszowi zabroni.
  • Gość: Gość Niedzielny Opole stanie w korkach. Totalnie IP: *.tpnet.pl 04.04.12, 02:06
   Tytuł i lid tej zajawki wyraźnie pokazuje, w jakim zaścianku mentalnym są "specjaliści" od symulacji, urzędnicy, no i także, z przykrością trzeba napisać, dziennikarze.
   Czy naprawdę dalej musimy iść drogą donikąd, budować kolejne kilometry dróg, potem kolejne obwodnice, po czym wiadukty pod i nad tymi obwodnicami... a każda kolejna droga będzie przyciągać kolejnych kierowców z coraz większych odległości. Zamiast sięgnąć do prac zachodnich urbanistów, polscy muszą powielać ich błędy sprzed pół wieku...

   Nie trzeba budować kolejnych obwodnic, trzeba stworzyć sensowny system komunikacji zbiorowej. Nikt jeszcze na świecie nie stworzył miasta, w którym samochód osobowy jest podstawą komunikacji. Howgh.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka