Gość: go IP: *.adsl.inetia.pl 30.05.12, 22:05 strach się bać Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Czytelniczka Re: Naszą dziennikarkę pozna cała Europa IP: *.adsl.inetia.pl 30.05.12, 22:26 Jest szansa, że raz zostaną porządnie poprawione jej teksty Odpowiedz Link Zgłoś
tiresias Re: Naszą dziennikarkę pozna cała Europa 30.05.12, 22:38 od razu proszę nazwisko (albo inicjały) tłumacza;))) Odpowiedz Link Zgłoś
pamejudd Re: Naszą dziennikarkę pozna cała Europa 30.05.12, 22:58 Pamietaj ze Virtutti Militari nie przyznaje sie raczej w czasach pokoju ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pamejuddcytat @pamejudd IP: *.punkt.opole.pl 31.05.12, 09:57 Może Twoja ulubienica Żbikowska forum.gazeta.pl/forum/w,65,108616188,108616188,Grzywna_za_szczucie_psem.html?v=2 forum.gazeta.pl/forum/w,65,108616188,108744383,Juz_odpowiadam_.html odwiedzi Cię niebawem? Kto wie, może jakiś reportażyk popełni w Schwäbisches Tagblatt? ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
pamejudd Re: @pamejudd 01.06.12, 11:38 Raczej nie: ST to jednak gazeta z jako takimi standardami... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: iron Re: Naszą dziennikarkę pozna cała Europa IP: *.kstan.com.ua 31.05.12, 07:13 Trafiło się ślepej kurze ziarno. Odpowiedz Link Zgłoś
calber No i teraz już wiemy... 31.05.12, 09:38 że w Opolu Żbikowska cieszy się europejską sławą. Cała Europa ją pozna, tylko odbiorca w domu nie dozna tej łaski, bo redakcja nie jest w stanie podać linki do odnośnych artykułów. Avanti dilettanti! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: doczytaj Re: No i teraz już wiemy... IP: *.uni.opole.pl 31.05.12, 09:53 albo czytaj ze zrozumieniem, jasno napisali przeciez, ze te teksty ukazuja sie dzis w DF. mozesz sobie kupic Odpowiedz Link Zgłoś
calber Bardzo dobra rada. 31.05.12, 13:21 Szkoda, że sam nie możesz służyć przykładem w "czytaniu ze zrozumieniem". Widocznie, trzeba cię w tym wyręczyć: chodzi o linki do oryginałów, a nie o link do kiosku z gazetami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ela Teksty opolskiej dziennikarki w największych eu... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.05.12, 18:53 O matko i ojcze!!! Zeby tylko nie pisała o naszej ulubienicy Sabince czy pani Marzannie Pogorzelskiej:)))) Mam nadzieję że pisma te mają dobrego korektora??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pozdro Teksty opolskiej dziennikarki w największych eu... IP: *.dip.t-dialin.net 31.05.12, 19:18 > "Le Monde", "The Guardian", "Süddeutsche Zeitung", "La Stampa", "El Pais" oraz "Gazety Wyborczej" Ino tak "gwoli" informacji i edukacji: wszysko lewe/lewicowe (choc rozsondne). Odpowiedz Link Zgłoś
mieszaniec-zopola szkoda, ze nie pozna jako zawzietej kynorystki 31.05.12, 19:43 ktora wystawila na lincz lobza i niezawisly sad. Wydawalo mi sie, ze to powazna mloda osoba, pomyslalem nawet kiedys, bylaby swietna synowa. Od czasu jak nieodpowiedzilanie zlinczowala chuligana i szczula na niezwisly sad podpadla mi zdzibko. Ddobry material na zurnaliste, ale poki co nieodpowiedzialna podfruwaja. Musi sie nieclo zestarzec, dostac od zycia po dooopie, a od ludzi po lapach, to zmadrzeje. Moim zdaniem tak sie stanie, wiec zycze panience Izabeli sukcesow. Jesli panienka niezaangazowana, to moge tez poznac z synem, wydaje mi sie, ze pasowalby w sam raz. Slub koscielny wykluczony. :-) Odpowiedz Link Zgłoś