Gość: WIKING
IP: 217.173.203.*
25.10.04, 12:44
Dramat to jest wasza postawa w kazdym meczu.Mam nadzieje,ze 3/4
pseudograjkow odejdzie z Oleskiej bo jak nie to z hukiem bedzie 4 liga.Od
roku juz slysze,ze maja pecha....haha.
Zero ambicji,zero honoru.Nie nawidze pilkarzy Odry.
Kocham ten klub!!!