Dodaj do ulubionych

PIRACI DROGOWI.

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.01.05, 12:52
Jestem za wypisywaniem tutaj wszystkich numerów rejestracyjnych samochodów,
które powodują u pozostałych użytkowników ośnieżonych dróg w Opolu nadmierny
wzrost adrenaliny i tętna. Opisujcie piratów drogowych - nr rej., kolor i
markę samochodu a napewno nikt z nas nie wpuści ich do korka ani im nie
ustąpi !!! Dajcie wyraz swoim nerwom...
Obserwuj wątek
    • Gość: A Re: PIRACI DROGOWI. IP: *.zwm.punkt.pl / *.zwm.punkt.pl 31.01.05, 15:27
      Najsampierw zapisz sie do milicji ludowej albo ORMO
      proponuje też ścigać cyklistów i niewierne żony, żony do kamieniowania
      • Gość: wrx Re: PIRACI DROGOWI. IP: *.zaodrze.punkt.pl / *.zaodrze.punkt.pl 31.01.05, 16:10
        i tak wszyscy wiedza ze najgorzej jezdza taryfy! na letnich oponach i w ogole..
        • Gość: MIeszaniec Pomysł niezły IP: *.pl / 217.173.202.* 31.01.05, 16:33
          zważywszy na rozmiar piractwa i zagrożenie jakie tworzą dla innych
          użytjkowników ruchu. Tyle, że można zostać naierzonym i pociągniętym do
          odpowiedzialności cywilnej.
          Ktoś bardzo urażony, może zwrócić się za pośtrednictwem organów ścigania do
          administratora strony o udostępnienie IP.
          Jeśli robić to z kafejki, anonimowo, to może z kolei być wykorzystane do
          pomówień.
          Reaktywowanie czegoś w rodzaju ORMO wcale nie jest złym pomysłem.
          W USA, które są wzorem dla wielu oszołomów za kółkiem, takie ORMO jest wszędzie
          na prowincjach, cieszy się społecznym szacunkiem.
          • Gość: A Re: Pomysł niezły IP: *.zwm.punkt.pl / *.zwm.punkt.pl 31.01.05, 18:58
            O ile wiem tamte amerykańskie ORMO to gwardia Obywatelska i działają zupelnie
            inaczej
      • Gość: ludwig Re: PIRACI DROGOWI. IP: *.ipt.aol.com 31.01.05, 16:52
        Takich "idiotow " w samochodach to jest niestety dozo. Jezdzac po polsce dziwi
        mnie to ze scie sie jeszcze wszyscy tym polskim stylem jazdy nie pozabijali.
        Szkody , byloby mniej bezrobotnych.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka