Gość: EasyRider
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
31.01.05, 12:52
Jestem za wypisywaniem tutaj wszystkich numerów rejestracyjnych samochodów,
które powodują u pozostałych użytkowników ośnieżonych dróg w Opolu nadmierny
wzrost adrenaliny i tętna. Opisujcie piratów drogowych - nr rej., kolor i
markę samochodu a napewno nikt z nas nie wpuści ich do korka ani im nie
ustąpi !!! Dajcie wyraz swoim nerwom...