Dodaj do ulubionych

Normalna Polska

IP: *.zwm.punkt.pl / *.zwm.punkt.pl 05.03.05, 09:50
Minister spraw wewnetrznych Ukrainy popelnil samobojstwo bo wezwany zostal do
prokuratury na przesluchanie w sprawie zabojstwa dziennikarza Gongadz.
Przewiduje Ukrainie pomyslna przyszlosc bo wartosci moralne sa tam na
wlasciwym miejscu. Taki przypadek w Polsce jest niemozliwy. Wezmy zachowanie
oskarzonych w aferze starachowickiej czy innych licznych przekretach
gospodarczych. Nie chodzi mi o strzelenie sobie w glowe ale o honorowe
usuniecie sie z twarza ze stanowiska po udowodnieniu przekretu. Jak wataha
czerwonych broni swoich nie zwazajac praktycznie na zadne zasady czy regoly.
Juz niedlugo znienia sie te zasady, Polska bedzie stawala sie normalna. Ile
zlego w upadku moralnosci i przyzwitosci zrobila ta czerwona banda nie mozna
jej tego zapomnac.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka