Dodaj do ulubionych

Hałaśliwi studenci

IP: *.idea.pl 17.05.05, 23:24
nie moge sie doczekac prostestow mieszkancow z placu Pilsudskiego i Pasieki z
powodu halasu w czasie festiwalu. Zenada, ze zawsze znajda sie jacys
malkontenci. To pewnie ci co w zaciszu swoich pieleszy leja zony i dzieci.
Albo ci co zazdroszcza studentom, ze chce im sie jeszcze bawic, a nie tylko
przed telewizorkiem. co za miasto ...
Obserwuj wątek
    • Gość: żenada Re: Hałaśliwi studenci IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.05.05, 00:08
      A co wspólnego z zabawą ma ten cholerny łomot? Pozamykałam okna, idąc za
      światłą radą p. Skórskiego, problem w tym, że i tak wszystko drży, a z
      zewnątrz dobiega jednostajne dudnienie. Może bawić się też trzeba umieć?.....
      • Gość: gosc Re: Hałaśliwi studenci IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.05.05, 17:49
        A mi tam piastolania, nie przeszkadzaja, nie bralem w nich udzialu,
        mialem co prawda troche halasu w domu ale coz tam jakos przezylem.
    • Gość: Di ek Re: Hałaśliwi studenci IP: *.po.opole.pl 18.05.05, 01:31
      no studenci musza sie wybawic w kazdym wiekszym miescie jak sie studenci bawia to mieszkancy to szanuja aaaaaaaaaa pozatym co by opole zrobilo bez studentow byloby wymarlym miastem mieszkam w zygzaku i to wlasnie dresy z zwm zniszczyly szyby w akademiku co mielismy sie z nimi bic to by byla rozruba a policja wogole nie chciala interwniowac o malo co a moj kolega nie dostal by cegla od tych dresow --
      • Gość: irka Re: jak zwykle wielkie problemy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.05.05, 10:38
        tradycyjnie,jak to zawsze bywa mieszkańcy opola mają JAKIEŚ
        PROBLEMY.Piastonalia są raz do roku i przeciez mozna zacisnąc zęby i nie
        narzekać,opolanie mają nieznośną tendencje do robienia afer mało istotnych. jak
        było wejście do unii to było głosno,były petardy i nikt nie narzekał bo to była
        impreza "EUROPEJSKA", co roku jest impreza noworoczna i tez nikt nie
        narzeka.obydwie odbywają się na rynku. ja wnioskuje tylko jedno-mieszkancy ZWM-
        u to buce których należy pozamykać w bunkrach bo tam będzie im cicho i
        spokojnie.
        PS:w aptech są do nabycia stoppery do uszu:))))))
    • Gość: JJ Re: Hałaśliwi studenci IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.05.05, 02:31
      Aby doszło do "dyskotek" koło Politechniki Opolskiej, Urząd Miasta Opola musiał
      na czas trwania imprez wydzierżawić ten teren od Politechniki, aby wszystko
      było zgodnie z prawem. Przed wejściem na dyskotekę wisi duży plakat "Zakaz
      wnoszenia alkoholu" i według relacji studentów, przeszukiwanie są np. plecaki
      wchodzących, czy alkoholu nie wnoszą. Wewnątrz obszaru dyskoteki trwa natomiast
      ciągła (do 4 rano) sprzedaż piwa! ..."Koncerty trwają nie dłużej niż do
      północy, a scenę umieściliśmy tak, by muzyka nie odbijała się od budynków
      Politechniki - zapewnia Przemysław Skórski, przewodniczący samorządu
      studenckiego PO. - Dyskoteki rzeczywiście trwają długo, ale muzyka jest już
      znacznie przyciszona."... Bzdura absolutna! Nagłośnienie dyskoteki skierowane
      jest dokładnie w centrum osiedla ZWM, co do "przyciszenia" muzyki niebawem
      znajdą się w internecie nagrania jak owe "imprezy" brzmiały przy kościele obok
      Reala w godz 1-2 w nocy. Piwonalia czy Piastonalia - warto na przyszłość się
      zastanowić. Może by tak mniej piwa i wycia, a więcej studenckiej KULTURY, która
      sądząc po tegorocznych "Piastonaliach", jest raczej na wymarciu.
      • Gość: Smerf Re: Hałaśliwi studenci IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.05.05, 08:56
        Nie przesadzaj, Koncerty zawsze koncza sie przed polnoca, a pozniej owszem
        slychac grajaca muzyka, ale nie ejst ona az tak bardzo dokuczliwa.
        Bawi mnie natomiast stwierdzenie o porysowanych samochodach i burdach, ktorych
        to przyczyna sa niby studenci. Raczej powinniscie zwrocic uwage by wasi
        synalkowie siedzieli w domu i nie ruszali sie bo to mlodzi ludzie z zwm-u byli
        powodem wszystkich burd jakie mialy miejsce na paistonaliach.
        Ale z tym jak widac nie radzicie sobie wy sami, lepiej wiec znalezc dziure w
        calym i zwalic na studentow.
      • Gość: mario Re: Hałaśliwi studenci IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.05.05, 16:26
        ale z ciebie buc i pewnie jesteś starym facetem z wielkim brzuchem który potrafi przełączać tylko kanały w tv i narzekać na młode pokolenie. no ale spoko tolerancja ponad wszystko!!
    • Gość: student Re: Hałaśliwi studenci IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.05.05, 06:35
      a autor tego tekstu też się bawi na Piastonaliach, bo jest nieprzytomny -
      biedny Skóra najpierw jest Skórski, potem Skórnicki(?)haha
    • Gość: Zdrapka POP Przemek dowcipniś IP: *.zwm.punkt.pl / *.zwm.punkt.pl 18.05.05, 09:06
      Cytat:
      "Koncerty trwają nie dłużej niż do północy, a scenę umieściliśmy tak, by muzyka
      nie odbijała się od budynków Politechniki - zapewnia Przemysław Skórski,
      przewodniczący samorządu studenckiego PO"

      Fakt! Scene ustawiono tak aby dzwiek odbijał się od bloków spółdzielni rotfl.
    • Gość: as Po prostu oddac organizatora do sadu grodzkiego! IP: *.ing.uj.edu.pl 18.05.05, 10:04
    • Gość: odkurzacz Re: Hałaśliwi studenci IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.05.05, 16:03
      chmmm....studentów, którzy tak krytykują mieszkańców ZWM-u za to że są oni
      niechętni wobec hałasów dobiegających z Politechniki, który uniemożliwia im
      spokojny odpoczynek....mam radę nich zapiszą gdzieś swoje dzisiejsze wypowiedzi
      w archiwum....potem po ukończeniu studiów niech koniecznie zamieszkają na ZWM-
      ie, założą rodzinę itd. i za dziesięć lat w trakcie trwających kolejnych
      piastonalii niech sobie otworzą swoje dzisiejsze wypowiedzi...ciekawy jestem
      reakcji :))) Rzecz bezsporna piastonalia to fajna impreza, nieszczęście polaga
      na tym - w przypadku Politechniki - że rzecz sała się dzieje na prrzeciw 30-
      tysiecznego osiedla....w czasie koncertów jest taka kakofonia dzwięków, które
      odbijają się od kolejnych bloków że każde dudnięcie słychać jeszcze potem trzy
      razy.i naprawdę mieszkańcom ciężko jest zasnąc bo głośna muzyka leci do ok. 4
      nad ranem i faktem jest także że postacie które zakłócają porządek to głównie
      tzw. dresy właśnie z osiedla, nieraz - przy okazji koncertów - trudno mówić że
      jest to impreza studencka, pełno tam pijanych gó..arzy w wieku no najmniej
      gimnazjalnym....niestety może następnym razem warto np. scenę ustawic tyłem do
      budynków mieszkalnych....... i jeszcze jedno ....nie wiem czy jest jakać
      amnestia na czas piastonalii ale z tego co wiem to spożywanie napojów
      alkoholowych w miejscach publicznych jest zakazane a jadąc wczoraj wieczorem
      oleska widziałem radiowóz pełen policjantów pezd którymi maszerowali
      imprezowicze słodko popijając piwko przed ich nosami ...i co ? i nic.
      • wf65 Re: Hałaśliwi studenci 18.05.05, 21:57
        Dlaczego w niedzielę było możliwie przyciszone głośniki, a we wtorek do granic
        możliwości głośno. Nie jestem starą babą, która przełącza tylko kanały ale tak
        samo jak mi tak i mojemu 17 letniemu synowi i 7 letniej córce ryk z głośnika
        przeszkadzał. Syn nie jest starym ramolem tylko nowoczesnym hip hopowcem
        lubiącym głośną muzykę. Scena w tym roku miała beznadziejne położenie w sam raz
        w nasze okna. A Irce radzę trochę tolerancji -nie do studentów cały świat
        należy i trochę samokrytyki.Można się bawić i lubię takie imprezy ale trochę
        ciszej. Mam nadzieję , że to ostatnia taka impreza, co roku się modlę o deszcz
        bo wtedy jest ciszej!!!!
        • jawor10 Miasto kultury, polskiej piosenki i inteligencji 18.05.05, 22:39
          Te wieści świadczą o poziomie kulturalnym miasta - skoro na to pozwala władza,
          to cóż na to wyborcy???
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka