Gość: pro test
IP: *.idea.pl
17.05.05, 23:24
nie moge sie doczekac prostestow mieszkancow z placu Pilsudskiego i Pasieki z
powodu halasu w czasie festiwalu. Zenada, ze zawsze znajda sie jacys
malkontenci. To pewnie ci co w zaciszu swoich pieleszy leja zony i dzieci.
Albo ci co zazdroszcza studentom, ze chce im sie jeszcze bawic, a nie tylko
przed telewizorkiem. co za miasto ...