Gość: ,,,, IP: *.zwm.punkt.pl / *.zwm.punkt.pl 13.06.05, 19:55 ZENADA,,,Z TAKOOOM POSTAWOOOM ZOSTAL SZEFUNCIEM TV W GRAJDOLKU.W DUPE DZIOADA KOPMAC I DO BERGEROWEJ PO OWIES POSLAC Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: szkodnik Re: Dwa programy w jednym IP: *.citymedia.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 17.06.05, 10:54 heheheh to sie czasem zdaza heheh biorac pod uwage wasz styl (taki super expres na natenie) to teraz powinniscie zrobic zlosliwy material o samych sobie Odpowiedz Link Zgłoś